Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 11 - Liaåsen/lomtjønna 23. juni 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Marie Dahl

Eg Norge

31:30

+0:00

19:41

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

Skoleelev

23:02

+0:00

12:07

2.

Dominyk Breu

Statoil

27:32

+4:30

14:29

3.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

31:46

+8:44

16:43

4.

Ingrid Skogestad

Eget

41:35

+18:33

21:53

5.

Hanne Skogestad

Det Norske

42:19

+19:17

22:16

6.

Hilde Dyrbeck

Statoil

45:07

+22:05

23:44

7.

Leon Hårberg Nilsen

Eget

57:11

+34:09

30:05

8.

Åsa Nordgård

Student

1:01:18

+38:16

32:15

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lobke Gierman

NTNU

1:24:51

+0:00

25:42

2.

Astrid Berger

NTNU

1:24:53

+0:02

25:43

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Vik Bjarkø

Student

51:11

+0:00

12:47

2.

Theresa Böllmann

Reinertsen

1:10:10

+18:59

17:32

3.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:16:43

+25:32

19:10

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Stenseth Kjøs

St Olav

42:31

+0:00

10:37

2.

Karin Bernsmed

Sintef

55:01

+12:30

13:45

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:04:51

+22:20

16:12

Arrangør

Randi Wærnes

Skanska

54:33

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

1:03:52

+0:00

19:21

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

37:03

+0:00

9:15

2.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

56:08

+19:05

14:02

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:04:20

+27:17

16:05

DSQ

Marit Melhuus

XYLEM

59:23

95 175

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:07:54

+0:00

20:34

2.

Marianne Wold

Statoil

1:13:31

+5:37

22:16

3.

Beate Sitter

HiST

1:21:02

+13:08

24:33

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

57:18

+0:00

14:19

2.

Marianne Houbiers

Statoil

1:20:47

+23:29

20:11

DSQ

Nina Kristine Reitan

NTNU

47:24

114 69 92 95 175

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

45:35

+0:00

13:48

2.

Eili Kvenild

St Olav

1:39:32

+53:57

30:09

Arrangør

Ingrid Gjersvold

BDO AS

49:14

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

44:59

+0:00

11:14

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

50:09

+5:10

12:32

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

53:19

+8:20

13:19

4.

Nina Beate Liabakk

NTNU

54:11

+9:12

13:32

5.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

55:17

+10:18

13:49

6.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

1:05:26

+20:27

16:21

7.

Erika Bugten

Berg Hansen

1:07:04

+22:05

16:46

8.

Merete Bjørnås Aarstein

Norconsult

1:22:54

+37:55

20:43

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

49:55

+0:00

12:28

2.

Trine Barstad

HiST

1:01:12

+11:17

15:18

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:05:27

+15:32

16:21

4.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:22:02

+32:07

20:30

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

HIST

54:38

+0:00

16:33

2.

Berit Grande

Sticos

1:02:45

+8:07

19:00

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:04:57

+10:19

19:40

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

HiST

1:05:20

+0:00

16:20

2.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:13:34

+8:14

18:23

3.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:50:53

+45:33

27:43

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:00:54

+0:00

18:27

2.

Ebba Bredland

HIST

1:07:15

+6:21

20:22

3.

Kari Lillealtern

Eget

1:08:20

+7:26

20:42

4.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:18:32

+17:38

23:47

5.

Anne Stenset

St Olav

1:21:26

+20:32

24:40

6.

Marit Bjørgum

Eget

2:06:17

+1:05:23

38:16

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

47:25

+0:00

14:22

2.

Randi Kiste

Sør-Trønderlag Fylke

59:07

+11:42

17:54

3.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:04:26

+17:01

19:31

4.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:25:47

+38:22

25:59

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:29:04

+0:00

26:59

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

2:06:34

+0:00

38:21

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Melby

Reinertsen

58:55

+0:00

17:51

2.

Roar Ansnes

Eget

1:41:38

+42:43

30:47

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anthony Bossard

Atmel

57:31

+0:00

12:46

2.

Eirik Munkeby

Skanska

1:01:42

+4:11

13:42

3.

Tore Munkeby

SAS

1:05:47

+8:16

14:37

4.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:29:06

+31:35

19:48

Arrangør

Thomas Ramberg

Skanska

Arrangør

Thomas Ramberg

Skanska

Arrangør

John Kjøren

Skanska Aktiv

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

56:23

+0:00

9:05

2.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:04:07

+7:44

10:20

3.

Per Didrik Nonstad

Statoil

1:12:44

+16:21

11:43

4.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

1:13:21

+16:58

11:49

5.

Jerome Soulard

Atmel

1:14:37

+18:14

12:02

6.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

1:14:45

+18:22

12:03

Arrangør

Magne Svare

Skanska

1:28:05

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

43:49

+0:00

9:44

2.

Terje Solbakk

NTNU

1:02:09

+18:20

13:48

3.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:11:43

+27:54

15:56

4.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:13:07

+29:18

16:14

5.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:15:42

+31:53

16:49

6.

Hallvard Sægrov

Sonans

1:29:25

+45:36

19:52

Arrangør

Odin Damås

Skanska Aktiv

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

47:31

+0:00

7:39

2.

Dyre Meen

Lingit

50:44

+3:13

8:10

3.

Robert Nyhus

TINE Tunga

55:14

+7:43

8:54

4.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

55:44

+8:13

8:59

5.

Lars Langdal

Contiga AS

55:49

+8:18

9:00

6.

Johannes Høysæter

Gintel

57:39

+10:08

9:17

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

50:38

+0:00

11:15

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

50:43

+0:05

11:16

3.

Kurt Amundsen

Avinor

55:43

+5:05

12:22

4.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter

1:04:42

+14:04

14:22

5.

Otto Wittner

UNIBETT

1:25:49

+35:11

19:04

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

56:43

+0:00

9:08

2.

Skjalg Stordal

Video 4

57:46

+1:03

9:19

3.

Øystein Husby

Statnett

1:05:39

+8:56

10:35

4.

Henning Lysaker

Rainpower

1:09:05

+12:22

11:08

5.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:14:27

+17:44

12:00

6.

Øystein Braathen

Statoil

1:14:57

+18:14

12:05

7.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:17:47

+21:04

12:32

8.

Harald Svendsen

SiNTEF Energi

1:19:43

+23:00

12:51

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

49:42

+0:00

11:02

2.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

51:51

+2:09

11:31

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

52:32

+2:50

11:40

4.

Morten Korsvold

Marintek

59:11

+9:29

13:09

DSQ

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

41:17

58 60 110 69 95 175

Arrangør

Jon Vindal

Skanska Aktiv

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylket

51:48

+0:00

8:21

2.

Bård Smestad

KDS

52:25

+0:37

8:27

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

56:21

+4:33

9:05

4.

Snorre Sæternes

DNV GL

58:57

+7:09

9:30

5.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

1:02:18

+10:30

10:02

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

50:20

+0:00

11:11

2.

Lars-Erik Borge

NTNU

52:35

+2:15

11:41

3.

Jan Gunnar Jensås

Natura

54:59

+4:39

12:13

4.

Erling Bye

BDO AS

59:16

+8:56

13:10

5.

Tor Arne Haugen

DNB

1:02:58

+12:38

13:59

6.

Geir Paulsen

Siemens

1:03:13

+12:53

14:02

7.

Ole Hjulstad

Noryards

1:12:24

+22:04

16:05

8.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

1:18:54

+28:34

17:32

9.

Vidar Lunda

DNB

1:19:26

+29:06

17:39

DSQ

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

59:45

58

Arrangør

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Emma edb

52:49

+0:00

8:31

2.

Frode Haugskott

Skaun kommune

54:05

+1:16

8:43

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

56:45

+3:56

9:09

4.

Stein Ivar Foss

SIT

1:02:52

+10:03

10:08

5.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:04:42

+11:53

10:26

6.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:06:50

+14:01

10:46

7.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:08:48

+15:59

11:05

8.

Terje Berg

Statkraft

1:10:03

+17:14

11:17

9.

Olve Mogstad

Statnett

1:10:51

+18:02

11:25

10.

Stein Ove Østvik

FHF

1:14:42

+21:53

12:02

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

49:35

+0:00

11:01

2.

Erik Horghagen

BDO AS

55:56

+6:21

12:25

3.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

56:06

+6:31

12:28

4.

Tore Fornes

Statoil

56:35

+7:00

12:34

5.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:01:46

+12:11

13:43

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:02:40

+13:05

13:55

7.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:06:22

+16:47

14:44

8.

Petter Mikalsen

Telenor

1:08:53

+19:18

15:18

9.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:09:41

+20:06

15:29

10.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:09:42

+20:07

15:29

11.

Jim Løvås

Politiet

1:11:57

+22:22

15:59

12.

Håvard Rekstad

NTNU

1:17:52

+28:17

17:18

13.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

1:24:14

+34:39

18:43

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

1:01:13

+0:00

9:52

2.

Bernt Rognes

BEKK

1:02:01

+0:48

10:00

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:03:10

+1:57

10:11

4.

Svein Solvik

Evry

1:16:22

+15:09

12:19

5.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:27:12

+25:59

14:03

6.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:36:20

+35:07

15:32

DSQ

Bo Konring

Jernbaneverket

1:21:59

47 58 60 64 95

Arrangør

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

42:23

+0:00

10:35

2.

Bjørn Berger

Statoil

43:30

+1:07

10:52

3.

Olav Kvittem

Uninett

47:32

+5:09

11:53

4.

Tore Heggem

HiNT

50:21

+7:58

12:35

5.

Klaus Livik

Powel

52:18

+9:55

13:04

6.

Sigurd Skogestad

NTNU

57:25

+15:02

14:21

7.

John Sirum

Rambøll

58:53

+16:30

14:43

8.

Roar Sundby

HiST

59:34

+17:11

14:53

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:01:49

+19:26

15:27

10.

Rolf Bye

Trondheim Kommune

1:02:28

+20:05

15:37

11.

Steinar Strømdal

EMma edb

1:04:58

+22:35

16:14

12.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:05:47

+23:24

16:26

13.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:08:26

+26:03

17:06

14.

Oddmar Iversen

HIST

1:10:02

+27:39

17:30

15.

Bjørn Rindstad

NGU

1:12:52

+30:29

18:13

16.

Jostein Grepstad

NTNU

1:19:57

+37:34

19:59

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

43:47

106 114 69 92 95 175

Arrangør

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

Arrangør

Arne Wist

Skanska Aktiv

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:13:20

+0:00

11:49

2.

Stein Øvstedal

HIST

1:37:55

+24:35

15:47

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

47:15

+0:00

14:19

2.

Nils Holte

NTNU

1:14:19

+27:04

22:31

3.

John K Lium

Eget

1:39:30

+52:15

30:09

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

42:42

+0:00

10:40

2.

Ole Lutro

NGU

46:36

+3:54

11:39

3.

Knut Lillealtern

Eget

46:52

+4:10

11:43

4.

Ottar G Kristiansen

Evry

47:37

+4:55

11:54

5.

Pål Skyberg

Evry

51:18

+8:36

12:49

6.

Per Bjørgum

Politiet

54:26

+11:44

13:36

7.

Roar Stenset

St Olav

54:55

+12:13

13:43

8.

Trond Damås

Skanska Aktiv

56:40

+13:58

14:10

9.

Ole Nervik

Eget

59:02

+16:20

14:45

10.

Tom Bugge

Det norske

59:25

+16:43

14:51

11.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

59:29

+16:47

14:52

12.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:00:03

+17:21

15:00

13.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:01:31

+18:49

15:22

106

14.

Tor Gjermstad

HEMIT

1:01:43

+19:01

15:25

15.

Terje Norddal

Rambøll

1:02:20

+19:38

15:35

16.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

1:03:44

+21:02

15:56

17.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:05:43

+23:01

16:25

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:15:42

+0:00

12:12

2.

Tobias Bredland

Eget

1:18:31

+2:49

12:39

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:29:05

+13:23

14:22

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

48:09

+0:00

14:35

2.

Harald E Krogstad

NTNU

59:14

+11:05

17:56

3.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:10:25

+22:16

21:20

4.

Per Skaaraas

Eget

1:12:25

+24:16

21:56

5.

Olaf Eggen

Jernia

1:24:02

+35:53

25:27

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Siemens

51:30

+0:00

12:52

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

52:29

+0:59

13:07

3.

Eigil Sørli

Q-Free

53:58

+2:28

13:29

4.

Leidulv Vinje

Spenncon

54:21

+2:51

13:35

5.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:00:55

+9:25

15:13

6.

Tore Kiste

Fylket

1:01:45

+10:15

15:26

7.

Martin Melhuus

Veritas

1:02:03

+10:33

15:30

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:07:16

+15:46

16:49

9.

Tore Brurok

Eget

1:35:27

+43:57

23:51

10.

Torgeir Iversen

Evry

1:37:47

+46:17

24:26

DSQ

Torger Haarberg

Haarberg

1:05:29

57 113 58 106 114 69 175

Arrangør

Magne Måge

Skanska Aktiv

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:17:01

+0:00

12:25

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:26:06

+9:05

13:53

3.

Robert Strøm

Eget

2:01:38

+44:37

19:37

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

55:50

+0:00

16:55

2.

Rolf Hellan

Eget

1:00:01

+4:11

18:11

3.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:03:45

+7:55

19:19

4.

Roar Kvam

HiST

1:05:46

+9:56

19:55

4.

Oddvar Opland

Stompa

1:05:46

+9:56

19:55

6.

Edmund Olsen

NTNU

1:06:22

+10:32

20:06

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

48:44

+0:00

12:11

2.

Per Løvås

Vegvesenet

54:17

+5:33

13:34

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:01:32

+12:48

15:23

4.

Finn Bjørgum

Eget

1:18:17

+29:33

19:34

5.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:22:10

+33:26

20:32

6.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:26:05

+37:21

21:31

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:01:07

+0:00

18:31

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

1:01:14

+0:00

15:18

106

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:01:23

+0:09

15:20

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

Skoleelev

43:19

+0:00

9:37

2.

Bjørg Granly

SIemens

53:48

+10:29

11:57

3.

Randi Marie Mohus

St Olav

55:45

+12:26

12:23

4.

Ida Hjorth

NTNU

59:06

+15:47

13:08

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Q Fossum

Skoleelev

45:12

+0:00

11:18

2.

Jonas Vindal

Skoleelev

1:02:59

+17:47

15:44

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Owren

Student

49:31

+0:00

7:59


Sist oppdatert:

2 september 2015, 11:29:53

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

243

Antall startet:

243