Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2015Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. gjeldsåsmyra 23. juni 2015

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alv Gustav Østerås

Frol IL

52:52

Jørgen Aarsbog

Frol IL

52:56

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

1:06:20

Mathias Jacobsen

Frol IL

1:06:23

Astrid Kvam

Frol IL

Daniel Alstad

Frol IL

51:36

Kristian Alstad

Frol IL

51:33

Hege Berg

Frol IL

41:42

Inger Myren

Frol IL

Nikoline Munkeby

Frol IL

37:26

Brage Reinås

Frol IL

45:01

Ragnhild Skjerve

Frol IL

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

54:15

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

53:14

Torunn Lian

Frol IL

31:31

Erlend Lian

Frol IL

29:17

Tore Lian

Frol IL

31:59

Else Karin Lian

Frol IL

31:20

Even Matberg

Frol IL

29:05

Edmund Kulstad

Frol IL

39:19

Victoria Kulstad

Frol IL

30:10

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

34:27

Laila Munkeby

Frol IL

36:38

Joar Munkeby

Frol IL

34:40

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

Erik Imsland

Frol IL

22:48

Nils Jakob Scherjon

Frol IL

40:29

96

Jens Scherjon

Frol IL

36:38

Johanne Munkeby

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

35:34

+0:00

2.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

36:11

+0:37

3.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

38:53

+3:19

4.

Terje Rennan

Frol IL

39:04

+3:30

5.

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

39:16

+3:42

6.

Renate Brekke Rennan

Frol IL

39:23

+3:49

7.

Veronica Leithe

Frol IL

43:29

+7:55

8.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

46:07

+10:33

9.

Martine Myhr Imsland

Frol IL

47:38

+12:04

10.

Anne Kvam

Frol IL

48:39

+13:05

11.

Emma Nordbach

Frol IL

52:34

+17:00

12.

Emil Nordbach

Frol IL

52:39

+17:05

13.

Hans Ove Nordbach

Frol IL

52:44

+17:10

14.

Andrea Tofte

Frol IL

54:35

+19:01

15.

Tore Tofte

Frol IL

54:59

+19:25

16.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

55:53

+20:19

17.

Olav Amundal

Frol IL

58:48

+23:14

18.

Andreas Amundal

Frol IL

59:59

+24:25

19.

Andreas Sandberg

Frol IL

1:39:04

+1:03:30

DSQ

Sigurd Vatn

Frol IL

31:20

150

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mona Falch Moen

Frol IL

54:22

Freddy Roger Moen

Frol IL

53:50

Gudlaug Reinås

Frol IL

Anita Imsland

Frol IL

47:47

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

37:48

+0:00

2.

Torbjørn Sirum

Frol IL

40:38

+2:50

3.

Magnhild Forseth

Frol IL

42:00

+4:12

4.

Harald Bakken

Frol IL

42:51

+5:03

5.

Petter Lynum

Frol IL

45:36

+7:48

6.

Jostein Nordvoll

Frol IL

47:39

+9:51

7.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

47:44

+9:56

8.

Marit Berg Ness

Frol IL

48:18

+10:30

9.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

54:10

+16:22

10.

Ivar Reinås

Frol IL

54:33

+16:45

11.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

54:42

+16:54

12.

Karin Profors

Frol IL

57:26

+19:38

13.

Vidar Venås

Frol IL

59:18

+21:30

14.

Randi Haugskott

Frol IL

59:43

+21:55

15.

June Munkeby

Frol IL

1:02:24

+24:36

16.

Mathilde Munkeby

Frol IL

1:03:59

+26:11

17.

Linnea Sandvik

Frol IL

1:13:41

+35:53

18.

Linnea Munkeby

Frol IL

1:22:39

+44:51

19.

Trygve Skavhaug

Frol IL

1:24:21

+46:33

20.

Atle Bakken

Frol IL

1:40:09

+1:02:21

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Severin Matberg

Frol IL

44:35

+0:00

2.

Einar Lund

Verdal OK

44:52

+0:17

3.

Odin Johnson

Frol IL

48:02

+3:27

4.

Robert Ressem

Frol IL

48:27

+3:52

5.

Line Sundsvik

Frol IL

51:04

+6:29

6.

Arild Vassenden

Frol IL

51:09

+6:34

7.

Sara Profors

Frol IL

54:03

+9:28

8.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

54:26

+9:51

9.

Randi Jensen

Frol IL

59:39

+15:04

10.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

1:02:20

+17:45

11.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

1:03:44

+19:09

12.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:24:38

+40:03

13.

Asmund Bjørshol

Frol IL

1:28:47

+44:12

DSQ

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

57:08

137 146 147 142 166 144

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Lynum

Frol IL

1:05:30

+0:00

2.

Hågen Lynum

Frol IL

1:05:37

+0:07

3.

Ragnhild Lynum

Frol IL

1:06:31

+1:01

4.

Berit Ressem

Frol IL

1:07:28

+1:58

5.

Mette Lyngen

Frol IL

1:08:16

+2:46

6.

Marianne Mathisen

Frol IL

1:42:08

+36:38

7.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

+0:0-30

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

43:04

+0:00

2.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

49:59

+6:55

3.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:02:18

+19:14

4.

Oscar Lyngen

Frol IL

1:14:34

+31:30

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stian Sundsvik

Frol IL

Ståle Matberg

Frol IL

Otte Munkeby

Frol IL

Randi Ulseth

Frol IL

Torje Munkeby

Frol IL

Nikoline Munkeby

Frol IL

Heidi Grydeland Matberg

Frol IL

Ragne Matberg

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 oktober 2015, 18:19:34

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

106

Antall startet:

106