Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 12 - Røstadmarka 30. juni 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Pedersen

Nordic Semiconductor

1:00:31

+0:00

27:30

DSQ

Erik W. Bakk

Skoleelev

31:56

117

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Kolstad

Skoleelev

42:28

+0:00

15:43

2.

Marte Figenschou

Skoleelev

42:31

+0:03

15:44

3.

Mari Wist Våge

Skoleelev

56:30

+14:02

20:55

4.

Ellen Hansen

St Olav

59:48

+17:20

22:08

5.

Ingvild Kolstad

Eget

1:04:35

+22:07

23:55

6.

Eline Kolstad

Eget

1:05:02

+22:34

24:05

DSQ

Eriane Mobæk

Siemens

37:07

117

DSQ

Dominik Breu

Statoil

44:05

117

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matine Fleten

NTNU

50:13

+0:00

19:18

2.

Lobke Gierman

NTNU

55:00

+4:47

21:09

3.

Ester Berger

NTNU

55:05

+4:52

21:11

4.

Hanne Skogestad

Det Norske

59:32

+9:19

22:53

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Spets

STFK

45:40

+0:00

11:08

2.

Roisin long

Eget

47:21

+1:41

11:32

3.

Vera Vik Bjarkø

Student

49:55

+4:15

12:10

4.

Ingrid Grændsen

Agraff

50:11

+4:31

12:14

5.

Beth Carlsen

Reinertsen AS

53:36

+7:56

13:04

6.

Cecile Arnemo

TrønderEnergi

54:09

+8:29

13:12

7.

Ingunn Sanbakk

NTNI

54:44

+9:04

13:20

8.

Marte Willumsen

Agraff

57:04

+11:24

13:55

9.

Guro Fløgstad

Freidig

1:03:22

+17:42

15:27

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Skoglund

NTNUI

1:17:04

+0:00

11:40

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Heier Amundsen

Stjørdal Kommune

33:14

+0:00

12:46

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

50:13

+0:00

12:14

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:06:34

+0:00

10:05

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Haukioja

Eget

45:01

+0:00

17:18

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

36:33

+0:00

8:54

2.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

45:38

+9:05

11:07

3.

Marit Melhuus

XYLEM

1:08:57

+32:24

16:49

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

38:41

+0:00

14:52

2.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

45:59

+7:18

17:41

3.

Beate Sitter

HiST

47:36

+8:55

18:18

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

40:38

+0:00

9:54

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

41:42

+1:04

10:10

3.

Hilde Forbord

Big Bite

48:30

+7:52

11:49

4.

Mai Iren Almås

Il Leik

56:12

+15:34

13:42

5.

Marianne Houbiers

Statoil

1:00:40

+20:02

14:47

6.

Nina Reitan

SiNTEF NBL

1:01:30

+20:52

15:00

7.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:02:19

+21:41

15:11

Arrangør

Gro Merete Ulstad

Statkraft

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

32:16

+0:00

12:24

2.

Siri Schive Hjelde

NTNU

39:17

+7:01

15:06

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Bugten

Berg Hansen

1:01:56

+0:00

15:06

2.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

1:02:06

+0:10

15:08

3.

Aashild S. Langseth

Eget

1:06:21

+4:25

16:10

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

37:59

+0:00

14:36

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

40:59

+0:00

9:59

2.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

47:13

+6:14

11:30

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

58:26

+17:27

14:15

4.

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

1:03:18

+22:19

15:26

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

HIST

37:47

+0:00

14:31

2.

Berit Grande

Sticos

39:22

+1:35

15:08

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

43:29

+5:42

16:43

4.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

53:03

+15:16

20:24

5.

Mildrid Ljosland

HiST

53:07

+15:20

20:25

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

53:59

+0:00

13:10

2.

Siri Drogset

HiST

58:11

+4:12

14:11

3.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:23:07

+29:08

20:16

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

41:17

+0:00

15:52

2.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

44:38

+3:21

17:10

3.

Anne Furuholt

TOBB

45:28

+4:11

17:29

4.

Kari Lillealtern

Eget

47:08

+5:51

18:07

5.

Oddrun Bollingmo

HiST

49:30

+8:13

19:02

6.

Anne Stenset

St Olav

1:00:12

+18:55

23:09

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

52:44

+0:00

20:16

2.

Britt Kristiansen

Nidarøst, OK

1:07:34

+14:50

25:59

Arrangør

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

Arrangør

Solveig Schjetne

Statkraft

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:05:42

+0:00

25:16

2.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:09:31

+3:49

26:44

3.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:12:03

+6:21

27:42

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:07:03

+0:00

25:47

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolai Renolen

Skoleelev

46:51

+0:00

18:01

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Haug

Multiconsult

29:36

+0:00

6:53

2.

Brage Jørum

Gjest

33:18

+3:42

7:44

3.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

44:09

+14:33

10:16

4.

Even Einum

HIST

47:57

+18:21

11:09

5.

Arne Ilseng

NTNU

53:05

+23:29

12:20

6.

Anthony Bossard

Atmel

58:14

+28:38

13:32

7.

Jonas Vindal

Skoleelev

1:04:02

+34:26

14:53

8.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:23:38

+54:02

19:26

DSQ

Ruairi Long

NTNU

35:45

61 31 44 38 49 100

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Sveinung Rekaa

Vianova

47:47

+0:00

7:14

2.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

1:00:23

+12:36

9:08

3.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:01:24

+13:37

9:18

4.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:11:20

+23:33

10:48

5.

Jerome Soulard

Atmel

1:23:29

+35:42

12:38

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

39:05

+0:00

9:05

2.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

54:19

+15:14

12:37

3.

Andreas Winnem

Reinertsen

54:49

+15:44

12:44

4.

Hallvard Sægrov

Sonans

58:12

+19:07

13:32

5.

Odin Damås

Skanska Aktiv

1:01:34

+22:29

14:19

Arrangør

Eirik Mo

Statkraft

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

48:13

+0:00

7:18

2.

Dyre Meen

Lingit

52:33

+4:20

7:57

3.

Lars Langdal

Contiga AS

57:44

+9:31

8:44

4.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

57:59

+9:46

8:47

5.

Eivend Olsen

Nordic Semiconductor

1:24:34

+36:21

12:48

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

41:43

+0:00

9:42

2.

Stein-Erik Fleten

NTNU

50:03

+8:20

11:38

3.

Kurt Amundsen

Avinor

50:15

+8:32

11:41

4.

Øyvind Stangenes

Siemens

51:15

+9:32

11:55

5.

Nils Kristian Skjærvold

St Olav

51:43

+10:00

12:01

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

50:33

+0:00

7:39

2.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

57:14

+6:41

8:40

3.

Harald Svendsen

SiNTEF Energi

1:17:02

+26:29

11:40

4.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:17:41

+27:08

11:46

5.

Jardar Lohne

Sleipner

1:19:20

+28:47

12:01

6.

Ola Lædre

Sleipner

1:31:41

+41:08

13:53

DSQ

Thomas Mjølhus

NAV

1:02:43

139

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

37:16

+0:00

8:40

2.

Øyvind Skaug

NCC

41:46

+4:30

9:42

3.

Øystein Grøvlen

Oracle

41:51

+4:35

9:43

4.

Jan Hage

Eget

42:54

+5:38

9:58

5.

Morten Korsvold

Marintek

44:55

+7:39

10:26

6.

Odd Magne Reitan

Atmel

44:58

+7:42

10:27

7.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

46:17

+9:01

10:45

8.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

49:44

+12:28

11:33

9.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

50:32

+13:16

11:45

10.

Johannes Smidt

AGraff

1:11:27

+34:11

16:36

DSQ

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

39:31

152

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

SINTEF

49:54

+0:00

7:33

2.

John Tore Vik

Fylket

54:57

+5:03

8:19

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

59:07

+9:13

8:57

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:00:50

+10:56

9:13

5.

Terje Drøyvold

Tine

1:02:55

+13:01

9:31

6.

Agnar Renolen

Emap

1:05:41

+15:47

9:57

7.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:16:03

+26:09

11:31

8.

Ove Bremseth

Consto

1:29:21

+39:27

13:32

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

41:22

+0:00

9:37

2.

Erling Bye

BDO AS

43:59

+2:37

10:13

3.

Bobo Nordahl

NGU

47:42

+6:20

11:05

4.

Erlend Nervik

Unicon

47:50

+6:28

11:07

5.

Øystein Nytrø

NTNU

49:05

+7:43

11:24

6.

Tom Jacobsen

Sedicon

50:08

+8:46

11:39

7.

Morten Husom

Powel

50:35

+9:13

11:45

8.

Geir Paulsen

Siemens

50:56

+9:34

11:50

9.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

52:07

+10:45

12:07

10.

Ole Hjulstad

Noryards

53:14

+11:52

12:22

11.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

53:20

+11:58

12:24

12.

Tor Arne Haugen

DNB

53:49

+12:27

12:30

13.

Øyvind Sæther

NTNU

54:26

+13:04

12:39

14.

Mike Long

NTNU

55:45

+14:23

12:57

15.

Hallstein Hemmer

HiST

57:46

+16:24

13:26

16.

Ivar Erdal

Ecotone

1:09:28

+28:06

16:09

17.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

1:10:10

+28:48

16:19

DSQ

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

54:51

152

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Ntnu

55:45

+0:00

8:26

2.

Frode Haugskott

Skaun kommune

55:53

+0:08

8:28

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

58:01

+2:16

8:47

4.

Geir Arnesen

Eget

1:06:44

+10:59

10:06

5.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:11:40

+15:55

10:51

6.

Håvard Eidnes

Uninett

1:11:56

+16:11

10:53

Arrangør

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

45:31

+0:00

10:35

2.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

48:43

+3:12

11:19

3.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

53:20

+7:49

12:24

4.

Eirik Jørum

Ordal Energi

54:04

+8:33

12:34

5.

Petter Mikalsen

Telenor

56:15

+10:44

13:04

6.

Frode Stølan

Telenor

1:00:42

+15:11

14:06

7.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:01:12

+15:41

14:13

8.

Arnfinn Emdal

NTNU

1:06:38

+21:07

15:29

Arrangør

Robert Von Hirsch

Statkraft

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:01:30

+0:00

9:19

2.

Bernt Rognes

BEKK

1:01:54

+0:24

9:22

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:03:20

+1:50

9:35

4.

Helge Løseth

Statoil

1:10:55

+9:25

10:44

5.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:11:12

+9:42

10:47

6.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:16:13

+14:43

11:32

7.

Richard Sanders

SiNTEF

1:21:35

+20:05

12:21

8.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:27:21

+25:51

13:14

9.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:47:58

+46:28

16:21

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Klaus Livik

Powel

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

36:45

+0:00

8:57

2.

Bjørn Berger

Statoil

38:42

+1:57

9:26

3.

Olav Kvittem

Uninett

44:05

+7:20

10:45

4.

Tore Heggem

HiNT

47:15

+10:30

11:31

5.

Sigurd Skogestad

NTNU

51:13

+14:28

12:29

6.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

51:49

+15:04

12:38

7.

Bjørn Rindstad

NGU

56:07

+19:22

13:41

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

56:15

+19:30

13:43

9.

Rolf Bye

Trondheim Kommune

56:42

+19:57

13:49

10.

Reinold Ellingsen

NTNU

57:40

+20:55

14:03

11.

Asbjørn Rønning

Fylket

58:02

+21:17

14:09

12.

Oddmar Iversen

HIST

1:04:57

+28:12

15:50

13.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:08:33

+31:48

16:43

14.

Jostein Grepstad

NTNU

1:15:16

+38:31

18:21

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

48:43

95

DSQ

Steinar Strømdal

EMma edb

55:57

152

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Lillealtern

NRK

1:05:51

+0:00

9:58

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:12:48

+6:57

11:01

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

31:15

+0:00

12:01

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

31:59

+0:44

12:18

3.

Reidar Skogseth

Evry

43:37

+12:22

16:46

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

37:49

+0:00

9:13

2.

Jon Arne Klemmetsaune

StatENS vegvesen Sør-Trøndelag

39:08

+1:19

9:32

3.

Tom Bugge

Det norske

46:07

+8:18

11:14

4.

Pål Skyberg

Evry

47:38

+9:49

11:37

5.

Edgar Furuholt

Det Norske

50:19

+12:30

12:16

6.

Trond Damås

Skanska Aktiv

50:42

+12:53

12:21

7.

Ole Lutro

NGU

50:57

+13:08

12:25

8.

Tor Gjermstad

HEMIT

51:45

+13:56

12:37

9.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

51:46

+13:57

12:37

10.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

53:22

+15:33

13:00

11.

Roar Stenset

St Olav

55:24

+17:35

13:30

12.

Atle Mørk

SINTEF

1:05:14

+27:25

15:54

13.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:10:22

+32:33

17:09

14.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:10:25

+32:36

17:10

DSQ

Knut Lillealtern

Eget

41:24

121

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:32:39

+0:00

14:02

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

34:55

+0:00

13:25

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

39:55

+5:00

15:21

3.

Einar Otto Stephansen

SpareBank 1 Midt-Norge

40:04

+5:09

15:24

4.

Thore Sundsetvik

Smiths

53:37

+18:42

20:37

DSQ

Tore Heimdal

Pirbadet

47:49

152

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

40:56

+0:00

9:59

2.

Leif Røhjell

Siemens

41:58

+1:02

10:14

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

49:05

+8:09

11:58

4.

Eigil Sørli

Q-Free

50:03

+9:07

12:12

5.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

52:29

+11:33

12:48

6.

Martin Melhuus

Veritas

52:38

+11:42

12:50

7.

Tore Brurok

Eget

54:22

+13:26

13:15

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:04:14

+23:18

15:40

9.

Torgeir Iversen

Evry

1:24:42

+43:46

20:39

Arrangør

Knut Skjesol

Statkraft

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:17:08

+0:00

11:41

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:26:02

+8:54

13:02

3.

Torleif Stephansen

Evry

1:31:13

+14:05

13:49

4.

Robert Strøm

Eget

1:50:46

+33:38

16:46

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

37:16

+0:00

14:20

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

39:35

+2:19

15:13

3.

Kåre Aflekt

NTNU BIL

41:33

+4:17

15:58

4.

Edmund Olsen

NTNU

41:41

+4:25

16:01

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

51:38

+0:00

12:35

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

53:25

+1:47

13:01

3.

Per Løvås

Vegvesenet

55:15

+3:37

13:28

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

57:50

+6:12

14:06

5.

Arne Sæterhaug

Eget

59:14

+7:36

14:26

6.

Finn Bjørgum

Eget

1:03:27

+11:49

15:28

7.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:03:53

+12:15

15:34

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:11:19

+0:00

27:25

DSQ

Gunnar Smistad

Brannkorpset

42:07

152

DSQ

Thor Meland

Statoil

56:35

114 151 118

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

57:12

+0:00

13:57

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:03:22

+6:10

15:27

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Brynjulf Forseth

Busklein gård

58:22

152

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

Skoleelev

37:58

+0:00

8:49

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Vera Melkild

Gjest

39:40

152

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

Trollelg

47:47

+0:00

7:14

2.

Hans Aleksander Østhagen

Gjest

48:24

+0:37

3.

Ola Keiserås

Skoleelev

54:01

+6:14

DSQ

Petter Reinemo

Asplan Viak

47:55

49


Sist oppdatert:

20 september 2015, 14:15:31

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

254

Antall startet:

254