Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas BIL Sommerløp Østernvannsingen 1. juli 2015

Klasse: N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Aulie

KolL

28:15

+0:00

18:50

2.

Kristoffer Katla

Fossum IF

36:58

+8:43

24:38

150

3.

Rebekka Tyren

ÅRVOLL

44:41

+16:26

29:47

4.

Hildegunn Grønseth

Fossum IF

1:13:31

+45:16

49:00

5.

Fredrik Grønseth

Fossum IF

1:13:39

+45:24

49:06

6.

Nora Grønseth

Fossum IF

1:14:06

+45:51

49:24

DSQ

Simen Gammelmo

Hadeland OL

1:18:28

110

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siver Kverne

Fossum IF

26:08

+0:00

10:03

2.

Helge Christensen

Esso

34:09

+8:01

13:08

3.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

35:32

+9:24

13:40

4.

Øyvind Christensen

Esso

36:53

+10:45

14:11

5.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

36:56

+10:48

14:12

6.

Hallstein Brøtan

ÅRVOLL

37:38

+11:30

14:28

7.

Kristian Østermann

Heming

40:58

+14:50

15:45

8.

Per Haugen

Lillomarka O-lag

41:09

+15:01

15:49

9.

Tor Drage

Aker Solutions

42:51

+16:43

16:28

10.

Gunnhild Nordgaard Hermstad

PRIVAT

45:16

+19:08

17:24

11.

Elle Melbye

Elle BIL

45:52

+19:44

17:38

12.

Unni Drage

Aker Solutions

47:40

+21:32

18:20

13.

Gerd Berit Rekve

Aker Kværner

48:24

+22:16

18:36

14.

Jon Fanavoll

IF Kamp/Vestheim

49:15

+23:07

18:56

15.

Ingvald Sevaldson

GEOFORM

50:12

+24:04

19:18

16.

Cecilie Kverne

Fossum IF

50:44

+24:36

19:30

17.

Dagfinn Føllesdal

OSI

52:15

+26:07

20:05

18.

Bernt Tollefsen

GEOFORM

53:48

+27:40

20:41

19.

Tom Ibsen

OUS

54:19

+28:11

20:53

20.

Elisabeth Ibsen

UiO

55:25

+29:17

21:18

21.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

55:31

+29:23

21:21

22.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

56:01

+29:53

21:32

23.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk IF

58:17

+32:09

22:25

24.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:01:20

+35:12

23:35

25.

Magne Grande

FBI

1:02:12

+36:04

23:55

26.

Marit Larssen

Statnett

1:04:55

+38:47

24:58

27.

Ørnulf Freming

Meteorologen BIL

1:25:24

+59:16

32:50

DSQ

Ann-Karin Lesteberg

AMERSHAM

2:54

118 112 71 72 73 74 76 79 150

DSQ

Tor Henriksen

ÅRVOLL

48:18

76 79 150

DSQ

Margareth Mikaelsen

Avinor BIL

1:10:43

71 72 73 79

DSQ

Per Gjermo

Asker SK

DSQ

Jenny Byvald

PRIVAT

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Østermann

Heming

39:17

+0:00

10:04

2.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

40:03

+0:46

10:16

3.

Gaute Langaas

Nydalens SK

40:26

+1:09

10:22

4.

Ingrid Gylterud

Fossum IF

40:45

+1:28

10:26

5.

Per Kaarby

Overtoppen

42:13

+2:56

10:49

6.

Paul Solheim

PRIVAT

44:11

+4:54

11:19

7.

Eivind Ruth

Veritas

44:31

+5:14

11:24

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

44:36

+5:19

11:26

9.

Jon Ivar Juvik

Statnett

45:40

+6:23

11:42

10.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

45:55

+6:38

11:46

11.

Stein Mella

Yara Praxair

47:38

+8:21

12:12

12.

Trond Westgaard

NFR

48:31

+9:14

12:26

13.

Pär Johansson

Folkehelseinstituttet

48:33

+9:16

12:26

14.

Uno Hanslien

BILPOST

49:30

+10:13

12:41

15.

Kjell Røkke

REINERTSEN

49:55

+10:38

12:47

16.

Finn Gange

Privat

50:07

+10:50

12:51

17.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

50:31

+11:14

12:57

18.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

50:34

+11:17

12:57

19.

Ivar Kristian Waarum

GEOFORM

52:07

+12:50

13:21

20.

Knut Bjarne Sætre

BæRUM KOMMUNE

52:21

+13:04

13:25

21.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

53:13

+13:56

13:38

22.

Morten Johannessen

DnBNOR

53:43

+14:26

13:46

23.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

54:05

+14:48

13:52

24.

Trude Fixdal

KolL

54:58

+15:41

14:05

25.

Else Grandal

Tyrving, IL

55:32

+16:15

14:14

26.

Håkon Børli

Fossum IF

56:28

+17:11

14:28

27.

Erlend Børli

Fossum IF

56:29

+17:12

14:28

28.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

57:06

+17:49

14:38

29.

Ketil Berge

Vestre Aker Skiklub

58:31

+19:14

15:00

30.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

58:32

+19:15

15:00

31.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

59:10

+19:53

15:10

32.

Erik Solheim

PRIVAT

59:48

+20:31

15:20

33.

Erik Holter

Ferder Seilforening

1:01:38

+22:21

15:48

34.

Margrete Engzelius

Asker SK

1:02:23

+23:06

15:59

35.

Mikkel Katla

Fossum IF

1:02:44

+23:27

16:05

36.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:02:47

+23:30

16:05

37.

Svenja Kernstock

DNV

1:02:56

+23:39

16:08

38.

Tor A Ommundsen

Veritas

1:03:35

+24:18

16:18

39.

Runar Mykletun

Cappelens Antikvariat

1:04:04

+24:47

16:25

40.

Birgit Korvald

Nydalen

1:05:35

+26:18

16:48

41.

Einar Skåre

BREVPOST

1:05:56

+26:39

16:54

42.

Andre Rø

PRIVAT

1:05:59

+26:42

16:55

43.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:06:11

+26:54

16:58

44.

Jone Rø

PRIVAT

1:06:16

+26:59

16:59

45.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:06:24

+27:07

17:01

46.

Roar Bjordal

Oppsal IF

1:06:28

+27:11

17:02

47.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

1:07:31

+28:14

17:18

48.

Hans Kristian Alveberg

PRIVAT

1:09:39

+30:22

17:51

49.

Lotte Rømmen Andersen

PRIVAT

1:10:58

+31:41

18:11

50.

Lise Horntvedt

Core Energy

1:11:00

+31:43

18:12

51.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:12:10

+32:53

18:30

52.

Magnus Godaker

SEltor Bolig

1:13:01

+33:44

18:43

53.

Hallvard Føllesdal

OSI

1:14:42

+35:25

19:09

54.

Roar Nydal

Asker SK

1:15:06

+35:49

19:15

55.

Per Aagaard

Heming/Njård

1:15:28

+36:11

19:21

56.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:18:19

+39:02

20:04

57.

Rune Moian

Asker Skiklubb

1:18:33

+39:16

20:08

58.

Dag Wang

Lillomarka OL

1:18:42

+39:25

20:10

59.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:21:36

+42:19

20:55

60.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:23:57

+44:40

21:31

61.

Tom Andreassen

DNBNOR

1:24:04

+44:47

21:33

62.

Øyvind Finnekåsa

Statnett

1:30:01

+50:44

23:04

63.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:37:28

+58:11

24:59

64.

Ingeborg Lunde

Drangedal O-lag

1:41:56

+1:02:39

26:08

65.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:45:39

+1:06:22

27:05

66.

Bjørn Gunnerød

GEOFORM

1:49:57

+1:10:40

28:11

DSQ

Anders Eknes

NORconsult

44:02

71 73 74 76 79

DSQ

Per Stedje

BASEFARM

47:16

72 73 74 76 79 150

DSQ

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

47:24

72 73 74 76 79 150

DSQ

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:07:13

71

DSQ

Tom Andreassen

DNBNOR

1:19:11

150

DSQ

Jarle Nilsen

SIEMENS

1:20:04

126

DSQ

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

1:20:19

71

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Lindseth

Nydalen

42:21

+0:00

7:50

2.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

44:45

+2:24

8:17

3.

Eirik Watterdal

Bækkelagets SK

45:04

+2:43

8:20

4.

Ivar Seierstad

GEOFORM

45:56

+3:35

8:30

5.

Tarjei Holo

Fossum IF

46:17

+3:56

8:34

6.

Lars Iver Aarseth

Nydalens Skiklub

46:24

+4:03

8:35

7.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

50:35

+8:14

9:22

8.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

51:15

+8:54

9:29

9.

Are Wigaard

Oppsal IF

52:35

+10:14

9:44

10.

Harald Iwe

GEOFORM

53:04

+10:43

9:49

11.

Rolf Anders Systad

LYN SKI

53:13

+10:52

9:51

12.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

53:37

+11:16

9:55

13.

Martin Granly

SIEMENS

53:42

+11:21

9:56

14.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

53:45

+11:24

9:57

15.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

54:11

+11:50

10:02

16.

Tore Kjølseth

Lundin

54:46

+12:25

10:08

17.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

56:21

+14:00

10:26

18.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

56:40

+14:19

10:29

19.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

57:41

+15:20

10:40

20.

Lars Baklid

Konnerud IL

58:29

+16:08

10:49

21.

Idar Brekke

ÅS-NMBU

59:52

+17:31

11:05

22.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:00:02

+17:41

11:07

23.

Eskil Dahlen

Telenor

1:00:07

+17:46

11:07

24.

Erlend Nydal

NTNUI

1:00:38

+18:17

11:13

25.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

1:01:33

+19:12

11:23

26.

Paul Torvund

Østmarka OK

1:01:38

+19:17

11:24

27.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

1:02:07

+19:46

11:30

28.

Jon Sletvold

Nydalens Skiklub

1:02:38

+20:17

11:35

29.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:03:05

+20:44

11:40

30.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

1:04:34

+22:13

11:57

31.

Halvor Aurmo

Heming Orientering

1:04:44

+22:23

11:59

32.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

1:05:27

+23:06

12:07

33.

Marius Burmo

Privat

1:07:07

+24:46

12:25

34.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:07:42

+25:21

12:32

35.

Per J Karlsbakk

DNV

1:10:01

+27:40

12:57

36.

Audrun Utskarpen

OSI

1:11:39

+29:18

13:16

37.

Stefan Kernstock

OSI

1:11:43

+29:22

13:16

38.

Espen Wigaard

Miljødirektoratet

1:13:18

+30:57

13:34

39.

Are Eriksen

OSI

1:13:25

+31:04

13:35

40.

Håkon Bugge

No team

1:13:35

+31:14

13:37

41.

Lars Christensen

Esso

1:13:58

+31:37

13:41

42.

Daniel Leibundgut

Sveits

1:14:00

+31:39

13:42

43.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:18:43

+36:22

14:34

44.

Bjørn Erik Reinseth

Nydalens Skiklub

1:19:11

+36:50

14:39

45.

Mariken Homleid

GEOFORM

1:21:33

+39:12

15:06

46.

Alain Ferber

FBI

1:24:31

+42:10

15:39

47.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:25:10

+42:49

15:46

48.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:25:40

+43:19

15:51

49.

Håkon Berg

Stokke IL

1:27:04

+44:43

16:07

50.

Kari Bjaaland

OSLO KOMMUNE

1:27:44

+45:23

16:14

51.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:33:23

+51:02

17:17

52.

Petter Christensen

Veritas

1:44:03

+1:01:42

19:16

DSQ

John Bjørnar Bremnes

GEOFORM

54:42

126 70 71 72 73 74 76 79

DSQ

Pål Terkelsen

Privat

56:53

126 70

DSQ

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

1:02:09

72

DSQ

Mathias Leibundegut

Sveits

1:13:08

114


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 oktober 2015, 08:29:09

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

168

Antall startet:

168