Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Poengoversikt Romerike 2009Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK P15 Liastua 7. september 2009

Klasse: H1-6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

52:53

+0:00

DSQ

Gaute Svenningsen

IFE

59:41

170

DSQ

Magnus Haakestad

FFI

1:03:00

39 40 41

Klasse: H7-8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Helland

Bærum kommune

35:05

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

39:17

+4:12

3.

Jan Erik Torp

FFI

1:12:28

+37:23

4.

Steinar Myrabø

JERNBANEVERKET

1:31:57

+56:52

DSQ

Magne Osmundsen

NILU

1:18:11

39 40 41 170

DSQ

Vidar Killingmo

FFI

2:07:03

39 40 41 170

Klasse: H9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Hobøl

AFK

29:36

+0:00

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

29:36

+0:00

3.

John Thomas Petersen

NORDEA

29:57

+0:21

4.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

40:16

+10:40

5.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

57:03

+27:27

6.

Bjørn Arne Tronier

RPI

1:02:16

+32:40

7.

Jan Erik Haug

FFI

1:06:25

+36:49

Klasse: H11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Rasmussen

Scandpower

38:15

+0:00

2.

Kjell Teigland

PRIVAT

38:23

+0:08

3.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

43:15

+5:00

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

45:14

+6:59

5.

Trond Varang

BM NORGROS

57:20

+19:05

6.

Aage Mella

SKATTEDIREKTORATET

1:00:45

+22:30

7.

Harald Rygg

KONGSBERG

1:07:29

+29:14

DSQ

Arnfinn Haugland

OPEL CLUB

1:19:58

41

Klasse: D1-6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Arntzen

Per Arntzen Trading

57:35

+0:00

Klasse: D9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Grande

NLH

45:18

+0:00

2.

Liv Simonsen

PRIVAT

1:01:17

+15:59

3.

Kirsti Blomdal

Lørenskog Kommune

1:39:14

+53:56

Klasse: D11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

ROMERIKE POLITI

44:14

+0:00

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Paulsen

Nittedal Orientering

23:27

+0:00

DSQ

Ninja Nordmoen

Nittedal o-lag

1:14:36

128 129 130 131

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Fjær

IFE

44:23

+0:00

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Veastad

Thales

42:41

+0:00

2.

Tron Danielsen

NILU

1:31:11

+48:30

Klasse: BØ-S

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

PRIVAT

1:01:20

+0:00

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B Eithun

Nittedal Orientering

40:27

+0:00


Sist oppdatert:

23 september 2009, 19:57:03

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

36

Antall startet:

36