Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Publikumsløp VM test sprint 2. juli 2015

Klasse: Damer åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iliana Ilieva

Halden SK

15:27

+0:00

2.

Jenny Baklid

Konnerud IL

17:11

+1:44

3.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

17:54

+2:27

4.

Agnes Irene Longfjeld

Modum OL

18:00

+2:33

5.

Helene Eger

Kongsberg OL

18:20

+2:53

6.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

18:32

+3:05

7.

Siri Moholth

Kongsberg OL

18:39

+3:12

8.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

19:09

+3:42

9.

Isa Heggedal

Konnerud IL

19:31

+4:04

10.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

20:05

+4:38

11.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

20:08

+4:41

12.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

20:43

+5:16

13.

Grete Hovi

Skien OK

20:47

+5:20

14.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

21:01

+5:34

15.

Hilde Forbord

Malvik IL

21:28

+6:01

16.

Kristin Eger

Kongsberg OL

22:00

+6:33

17.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

22:25

+6:58

18.

Marita Grønhovd

Modum OL

22:52

+7:25

19.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

22:58

+7:31

20.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

23:18

+7:51

21.

May Ingela Hope

Modum OL

23:46

+8:19

22.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

24:17

+8:50

23.

Johanne Øderud Vatne

Bækkelagets SK

24:26

+8:59

24.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

24:33

+9:06

25.

Kreniya Mironova

Modum OL

25:26

+9:59

26.

Torid Kvaal

Freidig

25:32

+10:05

27.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

25:48

+10:21

27.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

25:48

+10:21

29.

Turid Giil

Rond OL

25:58

+10:31

30.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

26:46

+11:19

31.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

27:21

+11:54

32.

Tove Heimdal

Konnerud IL

27:31

+12:04

33.

Ida Bolette Enerhaugen

Ringerike OL

27:34

+12:07

34.

Kristen Aaby

Nedre Sigdal

27:49

+12:22

35.

Lydia Smith

Nedre Sigdal

27:55

+12:28

36.

Berit G. Wiersdalen

Modum OL

36:28

+21:01

37.

Clara Eppendal

Modum OL

37:31

+22:04

38.

Markus Heide

Modum OL

37:33

+22:06

39.

Lise Hørtvedt

Kongsberg OL

38:17

+22:50

40.

Jane Rødder

Kongsberg OL

41:24

+25:57

DSQ

Torun Dyrkorn

Eiker OL

19:21

213

DSQ

Sirpa Lilja

Modum OL

19:32

219

DSQ

Anni Saarela

Konnerud IL

24:17

218 219 90

DNS

Kristin Sørensen

Sturla, IF

DNS

Fride Sørensen

Sturla, IF

DNS

Iselin Sørensen

Sturla, IF

DNS

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

DNS

Line Bjørnås

Konnerud IL

Klasse: Herrer åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

14:34

+0:00

2.

Kaspar Lilja

Modum OL

16:31

+1:57

3.

Tord Strand

Kongsberg OL

17:08

+2:34

4.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

17:18

+2:44

5.

Knut Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

17:31

+2:57

6.

Erlend Nordbø

Modum OL

18:13

+3:39

7.

Einar Moe Tandberg

Modum OL

18:26

+3:52

8.

Syver Kongsrud

Modum OL

19:21

+4:47

9.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

19:27

+4:53

10.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

20:00

+5:26

11.

Vetle Drage

Kongsberg OL

20:29

+5:55

12.

Peter Carlsen

Røyken OL

21:04

+6:30

13.

Njål Svingheim

Konnerud IL

21:16

+6:42

14.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

21:50

+7:16

15.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

21:56

+7:22

16.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

22:02

+7:28

17.

Patrick Thomassen

Modum OL

22:41

+8:07

18.

Henrik Haug

Kongsberg OL

22:42

+8:08

19.

Ole Myklemyr

Eiker OL

23:40

+9:06

20.

Tylman Tietz

Modum OL

24:46

+10:12

21.

Torbjørn Nørbech

Ringerike OL

26:12

+11:38

22.

Gunnar Østerbø

Freidig

26:28

+11:54

23.

Øystein Wiersdalen

Nedre Sigdal

27:18

+12:44

DSQ

Sølve Drage

Kongsberg OL

18:20

204

DSQ

Øyvind Drage

Kongsberg OL

20:55

219

DSQ

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

24:29

207 208 209

DNS

Robert Fredriksen

Notodden OL

DNS

Jørgen Baklid

Konnerud IL

DNS

Rune Sørensen

Sturla, IF


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 juli 2015, 20:31:05

Arrangør:

Modum Orienteringslag

Antall deltagere:

77

Antall startet:

69