Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsviku1, Brurusten 12. juli 2015

Klasse: 5.7 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Raumar O-lag

32:14

+0:00

5:39

2.

Sindre Johannsessen

Freidig

33:08

+0:54

5:48

3.

Kenneth Bilstad

Vang O-lag

34:55

+2:41

6:07

4.

Ove Haugereid

Løten O-lag

35:59

+3:45

6:18

5.

David Løver

Modum O-lag

36:27

+4:13

6:23

6.

Michal Boranek

USK Praha

37:24

+5:10

6:33

7.

Pär Lenander

Växsjø OK

37:45

+5:31

6:37

8.

Jan Olav Pedersen

Vang O-lag

38:21

+6:07

6:43

9.

Magnus Kyrkjebø

T&IF Viking

38:43

+6:29

6:47

10.

Rolv Anders Systad

Lyn

38:58

+6:44

6:50

11.

Ola Keiserås

IL Leik

38:59

+6:45

6:50

12.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

40:21

+8:07

7:04

31 54 55 39

13.

Harald Hovi

Skien O-klubb

41:47

+9:33

7:19

14.

Petr Boranek

USK Praha

43:47

+11:33

7:40

15.

Bjørn Grinde

OSI

44:15

+12:01

7:45

16.

Stian Overskeid

Indre Østfold OK

44:25

+12:11

7:47

17.

Knut Kyrkjebø

T&IF Viking

45:09

+12:55

7:55

18.

Ove Jødal

Bækkelagets SK

45:23

+13:09

7:57

19.

Øivind Duer Trier

OSI

46:23

+14:09

8:08

39

20.

Erik Steiger

Switzerland

49:23

+17:09

8:39

21.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

49:49

+17:35

8:44

22.

Henning Granli

Heidal IL

50:09

+17:55

8:47

23.

Tore Fagervold

Jernbaneverket IL

50:32

+18:18

8:51

24.

Per Heringstad

Heidal IL

53:24

+21:10

9:22

56

25.

Henning Wernøe

Hamar OK

54:13

+21:59

9:30

26.

Sofie Johansson

Løten O-lag

55:00

+22:46

9:38

27.

Audun Systad

Lyn

56:56

+24:42

9:59

28.

Svein Thorsberg

Grue IL

57:44

+25:30

10:07

29.

Ole Martin Stormyrengen

Indre Østfold OK

58:49

+26:35

10:19

30.

Sjur Grindstuen

Indre Østfold OK

1:06:52

+34:38

11:43

DSQ

Geir Inge Keiserås

IL Leik

20:43

38 39 40 41 42 43 84

DSQ

Kenneth Bilstad

Vang O-lag

34:55

4

DSQ

Knut Kyrkjebø

T&IF Viking

45:09

4

DSQ

Tore Fagervoll

Jernbaneverket IL

50:32

4

Klasse: 5.7 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Westli Andersen

Løten O-lag

42:04

+0:00

7:22

2.

Evine Westli Andersen

Løten O-lag

45:00

+2:56

7:53

3.

Bettina Steiger

Switzerland

45:17

+3:13

7:56

Klasse: 3.9 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Bratsberg

Molde & Omegn IF

31:39

+0:00

8:06

31

2.

Øistein Bøe

Fana IL

32:24

+0:45

8:18

3.

Trond Sletner

Byåsen IL

32:33

+0:54

8:20

4.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

35:21

+3:42

9:03

5.

Roar Forbord

Malvik IL

35:57

+4:18

9:13

6.

Trond Feiring

Hamar OK

38:38

+6:59

9:54

7.

Per Ølchkers

IL Tyrving

41:23

+9:44

10:36

8.

Arild Heggeset

Freidig

41:26

+9:47

10:37

31

9.

Magnar Øvreås

Botne Skiklubb

45:25

+13:46

11:38

10.

Marius Øie

Løten O-lag

46:01

+14:22

11:47

11.

Harald Haugen

Ringsaker OK

54:08

+22:29

13:52

12.

Knut Aas Fjæstad

Hamar OK

54:22

+22:43

13:56

13.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

55:37

+23:58

14:15

DSQ

Per Ølchkers

IL Tyrving

41:23

31

Klasse: 3.9 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

33:56

+0:00

8:42

2.

Tone Almås

IL Leik

33:58

+0:02

8:42

3.

Hanne Løver Thon

Modum O-lag

34:13

+0:17

8:46

4.

Kaisa Svergja

Raumar O-lag

34:51

+0:55

8:56

5.

Katarina Lenander

Växsjø OK

35:36

+1:40

9:07

6.

Grete Borge Hovi

Skien O-klubb

36:31

+2:35

9:21

7.

Milda Ølchers

IL Tyrving

37:12

+3:16

9:32

8.

Berit Berge

IL Tyrving

37:33

+3:37

9:37

9.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

39:55

+5:59

10:14

10.

Ingvild Løver Thon

Modum O-lag

40:01

+6:05

10:15

11.

Sigrun Nygård

Asker Skiklubb

40:28

+6:32

10:22

12.

Laura Sumanen

Espon Sunnnta

43:49

+9:53

11:14

13.

Per Aasen

Tormod Skilag

45:16

+11:20

11:36

14.

Elle Melbye

Heming Orientering

50:13

+16:17

12:52

15.

Torunn Nordbø

Bækkelagets SK

1:02:56

+29:00

16:08

DSQ

Berit Berge

IL Tyrving

37:33

31

Klasse: 3.2 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Haugen

Ringsaker OK

31:05

+0:00

9:42

2.

John Ivar Kjellevold

Modum O-lag

33:52

+2:47

10:35

3.

Magne Musli

Østmarka O-lag

36:08

+5:03

11:17

4.

Frank Finstad

Raumar O-lag

38:36

+7:31

12:03

5.

Utso Pajuoja

Espon Suunta

38:44

+7:39

12:06

6.

Arne Westerås

Heidal IL

40:01

+8:56

12:30

7.

Vesa Pajouna

Espon Suunta

40:19

+9:14

12:35

8.

Harald Wibye

OK Moss

46:02

+14:57

14:23

9.

Per Dalheim

Konnerud IL

46:14

+15:09

14:26

10.

Ingvald Sevaldson

Geoform Il

51:21

+20:16

16:02

DSQ

Erik Haugen

Ringsaker OK

31:05

45 56 48 41 47

DSQ

Helge Bjaaland

Heming Orientering

Klasse: 3.2 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torun Heringstad

Heidal IL

38:03

+0:00

11:53

2.

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

39:00

+0:57

12:11

3.

Inger Finstad

Raumar O-lag

39:09

+1:06

12:14

4.

Liv Feiring

Hamar OK

41:05

+3:02

12:50

5.

Inga Bø

Fana IL

43:21

+5:18

13:32

6.

Tove Lillebråten

Tormod Skilag

47:13

+9:10

14:45

7.

Anne Grete Olsen

Byåsen IL

48:46

+10:43

15:14

8.

Marit Snerle

Heidal IL

49:44

+11:41

15:32

9.

Annbjørg Fadnes Kyrkjebø

T&IF Viking

50:00

+11:57

15:37

9.

May Iren Almås

IL Leik

50:00

+11:57

15:37

9.

Randi Aas Fjæstad

Hamar OK

50:00

+11:57

15:37

12.

Hjørdis Øvreås

Botne Skiklubb

50:02

+11:59

15:38

13.

Trude Kyrkjebø

T&IF Viking

53:37

+15:34

16:45

14.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

56:24

+18:21

17:37

15.

Solvor Eide

Tormod skilag

1:05:30

+27:27

20:28

16.

Solveig Aasen

Tormod skilag

1:07:10

+29:07

20:59

DSQ

Tove Lillebråten

Tormod Skilag

47:13

45 56 48 41 47

Klasse: 1.8 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Ølchkers

IL Tyrving

24:30

13:36

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

36:10

20:05

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

14:27

8:01

Ivan Steiger

Switzerland

26:07

14:30

Louis Steiger

Switzerland

27:23

15:12

Klasse: 1.8 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Ølchers

IL Tyrving

24:19

13:30

Kjersti Heringstad

Heidal IL

20:00

11:06

Sigrid Heringstad

Heidal IL

20:00

11:06

Annabel Aunmo Kjellevold

Modum O-lag

39:19

21:50

Maiken Grambo Westerås

Heidal IL

25:23

14:06

Marit Westerås

Heidal IL

25:32

14:11


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juli 2015, 11:36:40

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

107

Antall startet:

107