Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsviku2, Myggklasken, Tormod Skilag 14. juli 2015

Klasse: 5.6 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Freidig

33:11

+0:00

5:55

2.

Eirik Rustad

Raumar O-lag

33:16

+0:05

5:56

3.

Mikael Boranek

Tsjekkia

37:13

+4:02

6:38

4.

Ola Keiserås

IL Leik

38:43

+5:32

6:54

5.

Pär Lenander

Växsjø OK

39:35

+6:24

7:04

6.

David Løver

Modum O-lag

41:48

+8:37

7:27

7.

Øystein Håland

Kristiansand OK

42:21

+9:10

7:33

8.

Knut Kyrkjebø

T&IF Viking

44:20

+11:09

7:55

9.

Harald Hovi

Skien O-klubb

44:55

+11:44

8:01

10.

Magnus Kyrkjebø

T&IF Viking

45:22

+12:11

8:06

11.

Rolv Anders Systad

Lyn

45:37

+12:26

8:08

12.

Stian Overskeid

Indre Østfold OK

46:08

+12:57

8:14

13.

Kjell Arne Håland

OK Sør

46:24

+13:13

8:17

14.

Petr Boranek

USK Praha

46:59

+13:48

8:23

15.

Leif Kåre Besseberg

Eiker O-lag

49:29

+16:18

8:50

16.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

49:33

+16:22

8:50

17.

Erik Steiger

Switzerland

51:15

+18:04

9:09

18.

Per Heringstad

Heidal IL

51:24

+18:13

9:10

121 119 127 110 113 114

19.

Tore Fagervold

Jernbaneverket IL

52:34

+19:23

9:23

20.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

52:51

+19:40

9:26

21.

Audun Systad

Lyn

53:18

+20:07

9:31

22.

Rune Sørensen

IF Sturla

1:00:58

+27:47

10:53

23.

Svein Thorsberg

Grue IL

1:01:08

+27:57

10:55

24.

Henning Granli

Heidal IL

1:01:40

+28:29

11:00

25.

Ole Martin Stormyrengen

Indre Østfold OK

1:03:58

+30:47

11:25

DSQ

Ove Jødal

Bækkelagets SK

48:11

121

Klasse: 5.6 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bettina Steiger

Switzerland

53:26

+0:00

9:32

2.

Unni Svare Odde

Garmo IL

1:31:50

+38:24

16:23

113 117

Klasse: 4.5 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Karlsen

Lillehammer OK

36:22

+0:00

8:04

2.

Trond Sletner

Byåsen IL

37:08

+0:46

8:15

3.

Birk Strand Bjørnaa

Lillehammer OK

37:48

+1:26

8:24

4.

Kristian Holm

Lillehammer OK

39:14

+2:52

8:43

5.

Øistein Bøe

Fana IL

40:05

+3:43

8:54

6.

Jostein Karlsen

Lillehammer OK

40:54

+4:32

9:05

7.

Stig Bratsberg

Molde & Omegn IF

41:02

+4:40

9:07

8.

Henning Wernøe

Hamar OK

41:29

+5:07

9:13

9.

Tormod Prestrud

Rudsbygd

43:10

+6:48

9:35

10.

Roar Forbord

Malvik IL

43:21

+6:59

9:38

11.

Trond Feiring

Hamar OK

45:06

+8:44

10:01

12.

Arild Heggeset

Freidig

47:42

+11:20

10:36

13.

Robert Karlsen

Lillehammer OK

51:53

+15:31

11:31

117

14.

Per Ølchkers

IL Tyrving

52:19

+15:57

11:37

15.

Mikael Bjørnaa

Lillehammer OK

53:10

+16:48

11:48

16.

Magnar Øvreås

Botne Skiklubb

55:57

+19:35

12:26

17.

Per Aasen

Tormod Skilag

57:16

+20:54

12:43

18.

Eystein Weltzien

IL Tyrving

57:49

+21:27

12:50

19.

Morten Underdalshaugen

Tormod Skilag

58:18

+21:56

12:57

20.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:03:10

+26:48

14:02

21.

Harald Wibye

OK Moss

1:42:43

+1:06:21

22:49

Klasse: 4.5 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Grøneng

Lillehammer OK

35:51

+0:00

7:58

2.

Ane Holm Grøneng

Lillehammer OK

37:01

+1:10

8:13

3.

Tone Almås

IL Leik

42:35

+6:44

9:27

4.

Kaisa Svergja

Raumar O-lag

43:04

+7:13

9:34

5.

Milda Ølchers

IL Tyrving

43:09

+7:18

9:35

6.

Hanne Løver Thon

Modum O-lag

44:15

+8:24

9:50

7.

Katarina Lenander

Växsjø OK

45:17

+9:26

10:03

8.

Grete Borge Hovi

Skien OK

45:58

+10:07

10:12

9.

Kristin Sørensen

IF Sturla

47:16

+11:25

10:30

10.

Reidun Karlsen

Lilehammer OK

49:30

+13:39

11:00

11.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

51:55

+16:04

11:32

12.

Torunn Heringstad

Heidal IL

52:36

+16:45

11:41

13.

Laura Juga

KeU

52:55

+17:04

11:45

14.

Sigrun Nygård

Asker Skiklubb

53:59

+18:08

11:59

84

15.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

54:50

+18:59

12:11

16.

Ingvild Løver Thon

Modum O-lag

1:00:50

+24:59

13:31

17.

Tone Slåen

Tormod Skilag

1:02:49

+26:58

13:57

18.

Torunn Nordbø

Bækkelagets SK

1:02:56

+27:05

13:59

19.

Trude Kyrkjebø

T&IF Viking

1:04:11

+28:20

14:15

20.

Elle Melbye

Heming Orientering

1:05:49

+29:58

14:37

21.

Brit Nilsen

Ringebu/Fåvang IL

1:07:36

+31:45

15:01

Klasse: 2.7 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Haugen

Ringsaker OK

28:44

+0:00

10:38

2.

Utso Pajuoja

Espon Suunta

29:29

+0:45

10:55

3.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

33:37

+4:53

12:27

4.

Ole Skogedal

Asker Skiklubb

34:18

+5:34

12:42

5.

Frank Finstad

Raumar O-lag

34:56

+6:12

12:56

6.

Magne Musli

Østmarka O-lag

35:31

+6:47

13:09

7.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

36:24

+7:40

13:28

8.

Knut Fjæstad

Hamar OK

36:51

+8:07

13:38

9.

Harald Haugen

Ringsaker OK

37:21

+8:37

13:50

10.

Sjur Holm Grøneng

Lillehammer OK

38:00

+9:16

14:04

11.

Torje Strand Bjørnaa

Lillehammer OK

38:30

+9:46

14:15

12.

Vesa Pajouna

Espon Suunta

43:15

+14:31

16:01

13.

Arne Westerås

Heidal IL

44:32

+15:48

16:29

14.

Simon Hjelmeseth Kirkeeide

Markane IL

45:10

+16:26

16:43

15.

Erik Hjelmeset

Markane IL

46:37

+17:53

17:15

16.

Iver Maurstad

Tormod Skilag

48:10

+19:26

17:50

Klasse: 2.7 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Iren Almås

IL Leik

34:47

+0:00

12:52

2.

Liv Feiring

Hamar OK

36:35

+1:48

13:32

3.

Thea Strand Bjørnaa

Lillehammer OK

43:55

+9:08

16:15

4.

Inger Finstad

Raumar O-lag

46:21

+11:34

17:10

5.

Maren Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

46:39

+11:52

17:16

6.

Bjørg H. Presteru

Rudsbygd

48:16

+13:29

17:52

7.

Anne Grete Olsen

Byåsen IL

53:01

+18:14

19:38

8.

Hjørdis Øvreås

Botne Skiklubb

56:02

+21:15

20:45

9.

Inga Beate Bøe

Fana IL

59:34

+24:47

22:03

10.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

1:01:05

+26:18

22:37

11.

Solvår Eide

Tormod skilag

1:03:45

+28:58

23:36

12.

Solveig Aasen

Tormod skilag

1:06:39

+31:52

24:41

DSQ

Randi Aas Fjæstad

Hamar OK

1:06:48

115 116 117

Klasse: 1.2 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

24:57

20:47

Kristoffer Ølchkers

IL Tyrving

21:12

17:40

Sverre August Heggeset

Freidig

41:08

34:16

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

12:26

10:21

Amund Sørum Odde

Garmo IL

48:50

40:41

Ivan Steiger

Switzerland

16:46

13:58

Louis Steiger

Switzerland

20:12

16:50

DSQ

Jørgen Holm Grøneng

Lillehammer OK

30:00

111 110 112 118 117 84

Klasse: 1.2 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maiken Grambo Westerås

Heidal IL

27:59

23:19

Sofie Ølchers

IL Tyrving

21:16

17:43

Annabel Aunmo Kjellevold

Modum O-lag

33:05

27:34

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

21:31

17:55

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

23:49

19:50

Annbjørg Fadnes Kyrkjebø

T&IF Viking

50:10

41:48

Sigrid Heringstad

Heidal IL

18:58

15:48

Kjersti Heringstad

Heidal IL

18:58

15:48

Oddrund Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

27:17

22:44

Margunn Hjelmeseth

Markane IL

27:46

23:08

Margret Hjelmeset

Markane IL

27:36

23:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 juli 2015, 16:35:40

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

118

Antall startet:

118