Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsviku 3, Høgste Flye 15. juli 2015

Klasse: 6.9 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Freidig

35:51

+0:00

5:11

2.

Eirik Rustad

Raumar O-lag

37:47

+1:56

5:28

3.

Knut Kyrkjebø

T&IF Viking

39:30

+3:39

5:43

4.

David Løver

Modum O-lag

39:36

+3:45

5:44

5.

Ola Keiserås

IL Leik

41:07

+5:16

5:57

6.

Magnus Kyrkjebø

T&IF Viking

42:30

+6:39

6:09

7.

Øystein Håland

Kristiansand OK

42:51

+7:00

6:12

8.

Ove Jødal

Bækkelagets SK

44:39

+8:48

6:28

9.

Kjell Arne Håland

OK Sør

45:34

+9:43

6:36

10.

Erik Steiger

Switzerland

51:07

+15:16

7:24

11.

Bjørn Grinde

OSI

52:27

+16:36

7:36

12.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

53:28

+17:37

7:44

13.

Harald Hovi

Skien O-klubb

53:53

+18:02

7:48

14.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

54:40

+18:49

7:55

15.

Lars Fjeldstad

Ringerike O-lag

58:03

+22:12

8:24

15.

Svein Thorsberg

Grue IL

58:03

+22:12

8:24

17.

Tore Fagervold

Jernbaneverket IL

58:22

+22:31

8:27

Klasse: 6.9 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bettina Steiger

Switzerland

47:40

+0:00

6:54

Klasse: 5.0 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Bøe

Fana IL

36:27

+0:00

7:17

2.

Stig Bratsberg

Molde & Omegn IF

39:06

+2:39

7:49

3.

Tormod Prestrud

Rudsbygd

40:07

+3:40

8:01

4.

Jon Birger Skansen

Rudsbygd

41:16

+4:49

8:15

5.

Gunnar Østerbø

Freidig

41:26

+4:59

8:17

6.

Per Ølchkers

IL Tyrving

47:17

+10:50

9:27

7.

Magnar Øvreås

Botne Skiklubb

50:56

+14:29

10:11

8.

Tore Lund

Hadeland O-lag

54:10

+17:43

10:50

9.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

58:39

+22:12

11:43

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

40:15

45

DSQ

Trond Feiring

Hamar OK

43:57

45 200

Klasse: 5.0 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

38:23

+0:00

7:40

2.

Hanne Løver Thon

Modum O-lag

39:25

+1:02

7:53

3.

Grete Borge Hovi

Skien OK

39:34

+1:11

7:54

4.

Tone Almås

IL Leik

39:39

+1:16

7:55

5.

Milda Ølchers

IL Tyrving

40:10

+1:47

8:02

6.

Kaisa Svergja

Raumar O-lag

40:32

+2:09

8:06

7.

Sissel Skovly

Ringerike O-lag

40:48

+2:25

8:09

8.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

42:55

+4:32

8:35

9.

Trude Kyrkjebø

T&IF Viking

57:03

+18:40

11:24

Brutt

Elle Melbye

Heming Orientering

Klasse: 3.8 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Byåsen IL

27:13

+0:00

7:09

2.

Arild Heggeset

Freidig

30:51

+3:38

8:07

3.

Per Heringstad

Heidal IL

31:07

+3:54

8:11

4.

Øystein Andersen

Konnerud IL

33:40

+6:27

8:51

5.

Arne Westerås

Heidal IL

34:05

+6:52

8:58

6.

Jørn Torgersen

T&IF Viking

34:11

+6:58

8:59

7.

Eystein Weltzien

IL Tyrving

36:13

+9:00

9:31

8.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

38:46

+11:33

10:12

9.

Knut Fjæstad

Hamar OK

39:32

+12:19

10:24

10.

Harald Haugen

Ringsaker OK

43:22

+16:09

11:24

11.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

44:37

+17:24

11:44

12.

Frank Svendby

Feiring OK

53:04

+25:51

13:57

45

Klasse: 3.8 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

34:37

+0:00

9:06

2.

May Iren Almås

IL Leik

37:33

+2:56

9:52

3.

Torun Heringstad

Heidal IL

37:37

+3:00

9:53

4.

Ingvild Løver Thon

Modum O-lag

37:43

+3:06

9:55

5.

Brit Nilsen

Ringebu/Fåvang IL

38:20

+3:43

10:05

6.

Torid Kvaal

Freidig

38:25

+3:48

10:06

7.

Ingjerd Sognæs

Bergens TF

39:08

+4:31

10:17

8.

Torun Nordbø

Bækkelagets SK

39:54

+5:17

10:30

9.

Liv Feiring

Hamar OK

42:50

+8:13

11:16

10.

Oddbjørg Nordeng

Rudsbygd

43:29

+8:52

11:26

11.

Randi Aas Fjæstad

Hamar OK

44:38

+10:01

11:44

12.

Vigdis Andersen

Eiker O-lag

45:14

+10:37

11:54

13.

Tove Lillebråten

Tormod Skilag

45:19

+10:42

11:55

78

14.

Bjørg Prestrud

Rudsbygd

48:03

+13:26

12:38

15.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

50:36

+15:59

13:18

16.

Ragnhild W. Haugen

Ringebu/Fåvang IL

50:46

+16:09

13:21

17.

Inga Beate Bøe

Fana IL

51:07

+16:30

13:27

18.

Anne Grete Olsen

Byåsen IL

54:14

+19:37

14:16

19.

Solveig Aasen

Tormod skilag

58:52

+24:15

15:29

20.

Hjørdis Øvreås

Botne Skiklubb

59:28

+24:51

15:38

Klasse: 1.8 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre August Heggeset

Freidig

40:14

22:21

Oskar Elias Heggeset

Freidig

39:53

22:09

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

14:37

8:07

Kristoffer Ølchkers

IL Tyrving

21:25

11:53

Erik Hjelmeset

Markane IL

18:38

10:21

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

40:33

22:31

Simon Hjelmeset

Markane IL

11:25

6:20

Ivan Steiger

Switzerland

24:07

13:23

Louis Steiger

Switzerland

30:26

16:54

Klasse: 1.8 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maiken Grambo Westerås

Heidal IL

31:45

17:38

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

20:31

11:23

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

20:59

11:39

Sofia Ølchers

IL Tyrving

21:47

12:06

Annabel Aunmo Kjellevold

Modum O-lag

27:24

15:13

Sigrid Heringstad

Heidal IL

16:17

9:02

Kjersti Heringstad

Heidal IL

16:20

9:04

Maren Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

18:27

10:15

Margret Hjelmeset

Markane IL

27:07

15:03

Oddrun Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

27:00

15:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 juli 2015, 19:04:43

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

90

Antall startet:

90