Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL sommerløp Sognsvann 29. juli 2015

Klasse: LANG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terence Risse

Nydalens Skiklub

52:51

+0:00

2.

Felix Breitschädel

Bekkelaget

56:47

+3:56

3.

Magnus Svingheim

Raumar OL

1:00:20

+7:29

4.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:00:52

+8:01

5.

Eirik Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

1:01:13

+8:22

6.

Erik Paulsrud

XPRO

1:04:11

+11:20

7.

Olger Schlaupitz

PRIVAT

1:05:54

+13:03

8.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

1:06:35

+13:44

9.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving, IL

1:08:54

+16:03

10.

Øivind Due Trier

OSI

1:13:05

+20:14

11.

Lars Karelius Noer

NRK

1:13:20

+20:29

12.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:13:26

+20:35

13.

Are Wigaard

Oppsal IF

1:13:31

+20:40

14.

Tord Haflan

Nydalen Skikl

1:14:37

+21:46

15.

Rolf Anders Systad

LYN SKI

1:15:59

+23:08

16.

Paul Solheim

PRIVAT

1:16:16

+23:25

17.

Harald Iwe

GEOFORM

1:18:37

+25:46

18.

Eivind Ruth

Veritas

1:19:10

+26:19

19.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

1:22:10

+29:19

20.

Knut Onsager

GEOFORM

1:23:03

+30:12

21.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

1:24:05

+31:14

22.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:26:25

+33:34

23.

Per J Karlsbakk

DNV

1:28:28

+35:37

24.

Espen Wigaard

Miljødirektoratet

1:28:29

+35:38

25.

Marius Burmo

Privat

1:30:08

+37:17

26.

Mons Kr. Løfald

Nydalens Skiklubb

1:30:29

+37:38

27.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:30:54

+38:03

28.

Dag Wang

Lillomarka OL

1:31:19

+38:28

29.

Per Martin Rørvik

FBI

1:32:03

+39:12

30.

Henry M Ødegaard

OK Øst

1:33:58

+41:07

31.

Kristin Waage

GjØ/VARD

1:38:40

+45:49

32.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

1:43:45

+50:54

33.

Lars Christensen

Esso

1:45:16

+52:25

34.

Jon R Solsrud

Diakonhjemmet

1:58:11

+1:05:20

35.

Liv Klemetsaune

OUS

2:07:06

+1:14:15

36.

Francisco Velazquez

OSI

2:21:21

+1:28:30

DSQ

Paul Torvund

Østmarka OK

26:34

95 96 100 110 113 114 118 119 121 124 125 126 12...

DSQ

Felix Breitschädel

Bekkelaget

54:23

150

DSQ

Anne Johanne Lind

Nydalens Skiklub

1:00:23

95 96 100 110 113 114 118 119 121 124 125 126 12...

DSQ

Andreas Barstad

ÅRVOLL

1:20:55

79 91 95 96 100 110 113 114 118 119 121 124 12...

DSQ

Helge Christensen

DnV

1:24:25

110 113 114 118 119 121 124 125 126 129 130 150

DSQ

Erik Solheim

PRIVAT

2:30:29

121 124 125 126 129 130

Klasse: MELLOM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Lye

Statnett

37:47

+0:00

2.

Torstein Wang

Lillomarka OL

40:30

+2:43

3.

Audun Bjerknes

UIO

41:57

+4:10

4.

Einar Jensen

Nydalens Skiklub

42:04

+4:17

5.

Sindre Langaas

Nydalens Skiklub

42:53

+5:06

6.

Vemund Kongsnes

COOP ØST

43:08

+5:21

7.

Gaute Langaas

Nydalens SK

44:10

+6:23

8.

Karl Rikard Løvhaug

KOLL

44:53

+7:06

9.

Martin Granly

SIEMENS

45:40

+7:53

10.

Line Hagman

Bekkelaget

45:42

+7:55

11.

Magdalena Cermakova

Olomouc

47:15

+9:28

12.

Hanne Nøvik

Nydalens Skiklub

48:08

+10:21

13.

Roger Birkeland

Telenor BIL

48:17

+10:30

14.

Sigurd Tandberg Ryan

Asker SK

48:18

+10:31

15.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

50:40

+12:53

16.

Odin Gramstad

DnV

51:00

+13:13

17.

Peer Stiansen

Nydalens Skiklub

51:04

+13:17

18.

Hege Feiring

Tyrving, IL

51:36

+13:49

19.

Jon Ivar Juvik

Statnett

51:49

+14:02

20.

Erik Holter

Ferder Seilforening

53:06

+15:19

21.

Terje Næss

Fossum IF

53:46

+15:59

22.

Per Schanche

Asker SK

54:43

+16:56

23.

Siri Kollerud

Lillomarka OL

55:39

+17:52

24.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

56:09

+18:22

25.

Per Kaarby

Overtoppen

57:12

+19:25

26.

Anna Graver

VBIL

58:17

+20:30

27.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

58:38

+20:51

28.

Gjermund Graver

DNV

58:46

+20:59

29.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

1:02:20

+24:33

30.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:03:05

+25:18

31.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:03:29

+25:42

32.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:04:50

+27:03

33.

Einar Hem

Lillomarka OL

1:05:11

+27:24

34.

Øistein Åsmul

Trollelg

1:05:47

+28:00

35.

Elena Grande

Nydalens Skiklub

1:06:33

+28:46

36.

Olav Nipen

Statoil

1:06:40

+28:53

37.

Kjell Røkke

REINERTSEN

1:07:13

+29:26

38.

Anne Danielsen

LYN

1:07:51

+30:04

39.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

1:09:03

+31:16

40.

Trude Fixdal

KolL

1:09:42

+31:55

41.

Per Aagaard

Heming/Njård

1:10:07

+32:20

42.

Lise Horntvedt

Core Energy

1:12:46

+34:59

43.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

1:13:53

+36:06

44.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:14:58

+37:11

45.

Hallvard Føllesdal

OSI

1:20:41

+42:54

46.

Tor A Ommundsen

Veritas

1:20:44

+42:57

47.

Sturle Hånes

GeoForm

1:20:56

+43:09

48.

Are Njåstein

Tyrving, IL

1:22:55

+45:08

49.

Ronny Harsvik

Aker Solutions

1:24:17

+46:30

50.

Bjørn Rossow

Thales

1:30:34

+52:47

51.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:31:25

+53:38

52.

Eva Syversen

Røyken O-lag

1:32:32

+54:45

53.

Jakob Haldorsen

GEOFORM

1:56:11

+1:18:24

DSQ

Lars Halvorsen

Nydalens Skiklub

27:52

70 73 120 121 124 125 126 129 130 150

DSQ

Lene Moe Blom

Nydalens Skiklub

42:24

150

DSQ

Are Sturød

STATENS VEGVESEN

52:42

72 73

DSQ

Vincent Eijsink

Ås UMB

59:20

125 126 129 130 150

DSQ

Håkon Sturød

Nydalens Skiklub

1:05:41

73

DSQ

Kristin Tandberg

Asker SK

1:17:41

130

DSQ

Sigurd Haugerud

GeoForm

2:06:35

126 129 130

Klasse: KORT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kvalheim

Oppegård

39:55

+0:00

2.

Hege Wang

Lillomarka OL

41:02

+1:07

3.

Øivind Eriksen

OK Øst

43:06

+3:11

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

45:53

+5:58

5.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

46:22

+6:27

6.

Bjørn Hauge

Fet O-lag

46:28

+6:33

7.

Harald Aulie

KolL

48:08

+8:13

8.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk IF

51:25

+11:30

9.

Simen Gammelmo

Hadeland OL

53:39

+13:44

10.

Ingvild Wang

Lillomarka O-lag

53:49

+13:54

11.

Ingvald Sevaldson

GEOFORM

54:11

+14:16

12.

Terje Throndsen

Nittedal OL

54:20

+14:25

13.

Olav Kjetsaa

Otra IL

54:36

+14:41

14.

Lene Anett Killigmo

PRIVAT

56:57

+17:02

15.

Frida Solsrud

Nydalens Skiklub

1:01:08

+21:13

16.

Jon Fanavoll

IF Kamp/Vestheim

1:02:18

+22:23

17.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:06:17

+26:22

18.

Per Gjermo

Asker SK

1:08:13

+28:18

19.

Jan Henriksen

NILU

1:10:25

+30:30

20.

Sindre Ryan

Asker Skiklubb

1:18:06

+38:11

21.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:29:56

+50:01

22.

Eva Fiksdal

Heming

1:33:24

+53:29

DSQ

Axel Boix

OSI

17:34

120 124 125 126 129 150

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

26:19

117 116 120 124 125 126 129 150

DSQ

Tor Henriksen

ÅRVOLL

39:11

124 125 126 129 150

DSQ

Erlend Fagerlid

Måren OK

58:01

124 125 126 129

DSQ

Cathy Celley

GEOFORM

1:16:47

124 125 126 129 150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 oktober 2015, 08:24:51

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

129

Antall startet:

129