Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 13 - Korsvegen 4. august 2015

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Karine Lunna

BEKK

28:02

+0:00

13:20

2.

Frida Almberg

Skoleelev

31:54

+3:52

15:11

3.

Marte Figenschou

Skoleelev

31:57

+3:55

15:12

4.

Ivar Løberg

Gaula OL

50:54

+22:52

24:14

5.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

54:45

+26:43

26:04

6.

Grete Varpe

Kriminalomsorgen

1:28:25

+1:00:23

42:06

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorid Sunnset

Skaun kommune

56:58

+0:00

18:22

2.

Torun Stenset

Hugaasgruppen

56:59

+0:01

18:22

3.

Cecilie Åmot

CEKA

57:07

+0:09

18:25

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lien Johnsen

Student

1:12:15

+0:00

18:03

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Skoleelev

52:46

+0:00

9:15

2.

Marit Skoglund

NTNUI

1:16:23

+23:37

13:24

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:21:49

+0:00

20:27

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:26:01

+0:00

15:05

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

1:00:30

+0:00

19:30

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:21:47

+0:00

20:26

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Morset

St. Olavs Hospital

43:54

+0:00

14:09

2.

Beate Sitter

HiST

1:08:45

+24:51

22:10

3.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:13:01

+29:07

23:33

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

53:11

+0:00

13:17

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

56:17

+3:06

14:04

3.

Marianne Houbiers

Statoil

1:21:39

+28:28

20:24

4.

Mai Iren Almås

Il Leik

1:30:18

+37:07

22:34

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

43:34

+0:00

14:03

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

47:44

+4:10

15:23

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Sæther

Trondheim kommune

47:12

+0:00

11:48

2.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

48:26

+1:14

12:06

3.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:19:54

+32:42

19:58

4.

Merete Bjørnås Aarstein

Norconsult

1:22:04

+34:52

20:31

5.

Erika Bugten

Berg Hansen

1:34:30

+47:18

23:37

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:57:48

+1:10:36

29:27

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

54:28

+0:00

17:34

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

57:16

+0:00

14:19

2.

Trine Barstad

HiST

1:14:06

+16:50

18:31

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:21:51

+24:35

20:27

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

58:50

+0:00

14:42

2.

Siri Drogset

HiST

1:15:46

+16:56

18:56

3.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

2:00:46

+1:01:56

30:11

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

47:18

+0:00

15:15

2.

Anne Stenset

St Olav

1:11:33

+24:15

23:04

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:21:29

+34:11

26:17

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:28:42

+0:00

28:36

DSQ

Randi Irene Engen

SiT BIL

57:13

38 60 58 117 155 139 49

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amund Stenset

DEVICO as

46:59

+0:00

15:09

2.

Ivar Melby

Reinertsen

1:02:01

+15:02

20:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Morset

Student

49:25

+0:00

12:21

2.

Magne Svare

Skanska

52:27

+3:02

13:06

3.

Leif Foss

NAV

1:44:32

+55:07

26:08

4.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:47:16

+57:51

26:49

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Vangen Lunåsmo

Tynset IL

49:19

+0:00

8:39

2.

Halvor Lund

SINTEF Energi

1:03:28

+14:09

11:08

3.

Jonas Unsgård

Skoleelev

1:08:23

+19:04

11:59

4.

Runar Krognes

IL Leik

1:09:54

+20:35

12:15

5.

Anders Estenstad

IL Leik

1:15:41

+26:22

13:16

DSQ

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

35:22

36 47 57 139 49 175

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Brørs

PWC

1:09:18

+0:00

17:19

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

49:39

+0:00

8:42

2.

Bård Nonstad

Vegvesenet

52:26

+2:47

9:11

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

1:02:21

+12:42

10:56

4.

Lars Langdal

Contiga AS

1:08:04

+18:25

11:56

5.

Kai Ove Bjerkenås

CEKA

1:18:59

+29:20

13:51

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

53:32

+0:00

13:23

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter

1:25:37

+32:05

21:24

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

51:36

+0:00

9:03

2.

Vegard Hansen

Prima

1:01:17

+9:41

10:45

3.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:09:11

+17:35

12:08

4.

Jardar Lohne

Sleipner

1:18:30

+26:54

13:46

5.

Ola Lædre

Sleipner

1:19:59

+28:23

14:01

6.

Olle Malmring

Trondheim Kommune

1:25:16

+33:40

14:57

7.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St Olav

1:26:02

+34:26

15:05

8.

Truls Ryum

NTNU

1:28:27

+36:51

15:31

9.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:30:34

+38:58

15:53

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

NCC

53:34

+0:00

13:23

2.

Knut Grut

IL Nor

54:32

+0:58

13:38

3.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

54:52

+1:18

13:43

4.

Morten Korsvold

Marintek

58:15

+4:41

14:33

5.

Erik Foss

Eget

58:46

+5:12

14:41

6.

Odd Gabrielsen

IL Nor

1:09:22

+15:48

17:20

7.

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

1:50:50

+57:16

27:42

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:06:04

+0:00

11:35

2.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

1:24:30

+18:26

14:49

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Erik Borge

NTNU

48:48

+0:00

12:12

2.

Erling Bye

BDO AS

58:29

+9:41

14:37

3.

Bobo Nordahl

NGU

1:14:50

+26:02

18:42

4.

Vidar Lunda

DNB

1:17:01

+28:13

19:15

5.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

1:28:54

+40:06

22:13

6.

Geir Paulsen

Siemens

1:32:51

+44:03

23:12

7.

Tor Arne Haugen

DNB

1:35:26

+46:38

23:51

DSQ

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

36:49

47 57 155 139 49 175

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

59:49

+0:00

10:29

2.

Sturla Sæther

Statoil

1:10:14

+10:25

12:19

3.

Øystein Nytrø

NTNU

1:25:28

+25:39

14:59

4.

Håvard Eidnes

Uninett

1:26:03

+26:14

15:05

5.

Stein Ivar Foss

SIT

1:28:35

+28:46

15:32

6.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

1:39:33

+39:44

17:27

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

1:00:32

+0:00

15:08

2.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:02:31

+1:59

15:37

3.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet

1:12:21

+11:49

18:05

4.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:17:01

+16:29

19:15

5.

Frode Stølan

Telenor

1:23:06

+22:34

20:46

6.

Petter Mikalsen

Telenor

1:28:16

+27:44

22:04

7.

Tore Fornes

Statoil

1:36:13

+35:41

24:03

8.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:45:49

+45:17

26:27

Arrangør

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:08:09

+0:00

11:57

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:15:01

+6:52

13:09

3.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:24:49

+16:40

14:52

4.

Helge Løseth

Statoil

1:31:43

+23:34

16:05

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

47:01

+0:00

11:45

2.

Bjørn Berger

Statoil

52:43

+5:42

13:10

3.

Øystein Hoffart

JSTA

1:01:17

+14:16

15:19

4.

Tore Heggem

HiNT

1:07:27

+20:26

16:51

5.

Steinar Strømdal

EMma edb

1:09:50

+22:49

17:27

6.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:11:34

+24:33

17:53

7.

Jostein Grepstad

NTNU

1:20:10

+33:09

20:02

8.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:35:18

+48:17

23:49

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:19:39

+0:00

13:58

2.

Stein Øvstedal

HIST

1:56:20

+36:41

20:24

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

49:11

+0:00

15:51

2.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

52:49

+3:38

17:02

3.

Nils Holte

NTNU

53:41

+4:30

17:19

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

47:22

+0:00

11:50

2.

Tom Bugge

Det norske

53:09

+5:47

13:17

3.

Steinar Aasvang

Siemens

53:52

+6:30

13:28

4.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

55:46

+8:24

13:56

5.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

58:17

+10:55

14:34

6.

Trond Damås

Skanska Aktiv

59:00

+11:38

14:45

7.

Egil Repvik

NETTseksjonering

59:48

+12:26

14:57

8.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:01:12

+13:50

15:18

9.

Ole Nervik

Eget

1:03:21

+15:59

15:50

10.

Per Bjørgum

Politiet

1:05:44

+18:22

16:26

11.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:12:24

+25:02

18:06

12.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:26:18

+38:56

21:34

13.

Harald Lauglo

HiST

1:55:05

+1:07:43

28:46

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:33:34

+0:00

16:24

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:34:35

+1:01

16:35

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

50:02

+0:00

16:08

2.

Olaf Eggen

Jernia

58:58

+8:56

19:01

3.

Tore Heimdal

Pirbadet

1:02:21

+12:19

20:06

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

50:20

+0:00

12:35

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

58:52

+8:32

14:43

3.

Martin Melhuus

Veritas

1:01:47

+11:27

15:26

4.

Knut Erik Østengen

Thales

1:02:09

+11:49

15:32

5.

Leif Engen

SiT BIL

1:12:44

+22:24

18:11

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:22:43

+32:23

20:40

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:29:47

+0:00

15:45

2.

Robert Strøm

Eget

1:54:43

+24:56

20:07

3.

Torleif Stephansen

Evry

1:56:38

+26:51

20:27

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

48:04

+0:00

15:30

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:04:14

+16:10

20:43

DSQ

Rolf Hellan

Eget

1:14:22

151 92 38 60 58 117 155 139 49

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

59:27

+0:00

14:51

2.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:02:34

+3:07

15:38

3.

Per Løvås

Vegvesenet

1:17:34

+18:07

19:23

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:27:14

+27:47

21:48

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

51:55

+0:00

16:44

2.

Jostein Glesåen

Gaula

1:08:51

+16:56

22:12

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

1:11:07

+0:00

17:46

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

1:06:08

+0:00

21:20

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Helle Opedal

Student

59:02

+0:00

14:45

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

53:08

+0:00

9:19


Sist oppdatert:

2 september 2015, 10:33:48

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

161

Antall startet:

161