Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 14 - Jervskogen 11. august 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Hals Stensrud

Skoleelev

40:40

+0:00

17:40

2.

Louise Hals Stensrud

Skoleelev

40:44

+0:04

17:42

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

22:47

+0:00

8:45

2.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

36:53

+14:06

14:11

3.

Petter Hårberg

Skanska Aktiv

49:32

+26:45

19:03

4.

Grete Varpe

Kriminalomsorgen

1:17:27

+54:40

29:47

DSQ

Adele Hellesvik

Skoleelev

1:21:28

57 117 150

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:11:37

+0:00

16:39

2.

Marte Willumsen

Agraff

1:16:16

+4:39

17:44

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Stenvik

Student

1:04:01

+0:00

11:13

2.

Sunniva Morgan

Sveberg Dyrehospital

1:06:11

+2:10

11:36

3.

Marit Skoglund

NTNUI

1:09:04

+5:03

12:07

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Stenseth Kjøs

St Olav

43:59

+0:00

10:13

2.

Karin Bernsmed

Sintef

53:22

+9:23

12:24

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:07:59

+24:00

15:48

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:12:54

+0:00

12:47

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

46:53

+0:00

16:44

2.

Anna Haukioja

Eget

1:02:41

+15:48

22:23

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:00:07

+0:00

13:58

2.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:12:31

+12:24

16:51

3.

Monika Haga

HiST

1:19:13

+19:06

18:25

4.

Marit Melhuus

XYLEM

1:19:30

+19:23

18:29

5.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:20:38

+20:31

18:45

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Morset

St. Olavs Hospital

50:44

+0:00

18:07

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:15:48

+25:04

27:04

3.

Beate Sitter

HiST

1:22:24

+31:40

29:25

DSQ

Nina Kristine Reitan

NTNU

56:36

65 69 92 150 175

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

48:12

+0:00

11:12

2.

Mai Iren Almås

Il Leik

1:18:39

+30:27

18:17

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

44:59

+0:00

16:03

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

49:55

+0:00

11:36

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

52:08

+2:13

12:07

3.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

1:04:52

+14:57

15:05

4.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:07:37

+17:42

15:43

5.

Erika Bugten

Berg Hansen

1:09:39

+19:44

16:11

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:10:30

+20:35

16:23

7.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:21:52

+31:57

19:02

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

51:18

+0:00

18:19

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

57:27

+0:00

13:21

2.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

1:07:15

+9:48

15:38

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:23:22

+25:55

19:23

4.

Bodil Monsen

Sintef

2:00:18

+1:02:51

27:58

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

57:31

+0:00

20:32

2.

Sissel Horghagen

HIST

57:46

+0:15

20:37

3.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

1:22:02

+24:31

29:17

DSQ

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:14:32

60 61 64 65 69 150 175

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:03:10

+0:00

14:41

2.

Siri Drogset

HiST

1:10:25

+7:15

16:22

3.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:17:02

+13:52

17:54

4.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:46:10

+43:00

24:41

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

45:22

+0:00

16:12

2.

Ebba Bredland

HIST

54:22

+9:00

19:25

3.

Anne Stenset

St Olav

1:05:48

+20:26

23:30

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

2:00:23

+0:00

42:59

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amund Stenset

DEVICO as

56:38

+0:00

20:13

2.

Roar Ansnes

Eget

59:49

+3:11

21:21

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

51:58

+0:00

12:22

2.

Martin Morset

Eget

55:23

+3:25

13:11

3.

Martin Husbyn

Student

59:35

+7:37

14:11

4.

Håvard Skalle

Eget

1:11:26

+19:28

17:00

5.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:44:12

+52:14

24:48

6.

Eirik Munkeby

Skanska

1:49:49

+57:51

26:08

DSQ

Arne Ilseng

NTNU

1:30:03

51 55 150

DSQ

Anthony Bossard

Atmel

1:41:43

55

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Morgan

Sveberg Dyrehospital

54:36

+0:00

9:34

2.

Mattis Holt

Student

56:56

+2:20

9:59

3.

Magne Svare

Skanska

1:01:35

+6:59

10:48

4.

Terje Sørgård

Byåsen IL

1:10:26

+15:50

12:21

5.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:13:45

+19:09

12:56

6.

Amaury Paille

Chamonix

1:26:57

+32:21

15:15

7.

Per Didrik Nonstad

Statoil

1:27:58

+33:22

15:25

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Brørs

PWC

1:13:22

+0:00

17:28

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

46:24

+0:00

8:08

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

50:43

+4:19

8:53

3.

Mattis Myhre

Faveo

55:23

+8:59

9:42

Arrangør

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

50:47

+0:00

12:05

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

54:35

+3:48

12:59

3.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter

59:13

+8:26

14:05

4.

Otto Wittner

UNIBETT

1:04:25

+13:38

15:20

5.

Frode Sandøy

Powel

1:09:26

+18:39

16:31

6.

Jon Olaf Olaussen

HiST

1:10:30

+19:43

16:47

7.

Kurt Amundsen

Avinor

1:27:03

+36:16

20:43

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

Prima

56:38

+0:00

9:56

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

58:27

+1:49

10:15

3.

Truls Ryum

NTNU

1:01:00

+4:22

10:42

4.

Skjalg Stordal

Video 4

1:03:41

+7:03

11:10

5.

Ola Lædre

Sleipner

1:13:36

+16:58

12:54

6.

Øystein Husby

Statnett

1:16:21

+19:43

13:23

7.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:21:58

+25:20

14:22

8.

Jardar Lohne

Sleipner

1:25:05

+28:27

14:55

DSQ

Harald Svendsen

SiNTEF Energi

1:18:28

51

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Hage

Eget

47:09

+0:00

11:13

2.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

48:28

+1:19

11:32

3.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

49:21

+2:12

11:45

4.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

50:24

+3:15

12:00

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

52:27

+5:18

12:29

6.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:00:47

+13:38

14:28

7.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

1:03:45

+16:36

15:10

8.

Johannes Smidt

AGraff

1:15:33

+28:24

17:59

9.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:15:59

+28:50

18:05

DSQ

Jussi Haukioja

NTNU

110 95 39 44 45 113 51 55 150 175

Arrangør

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylket

46:01

+0:00

8:04

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

53:20

+7:19

9:21

3.

Terje Drøyvold

Tine

1:18:43

+32:42

13:48

Arrangør

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Siemens

51:21

+0:00

12:13

2.

Lars-Erik Borge

NTNU

52:41

+1:20

12:32

3.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

54:36

+3:15

13:00

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:00:14

+8:53

14:20

5.

Øyvind Sæther

NTNU

1:02:00

+10:39

14:45

6.

Bobo Nordahl

NGU

1:07:25

+16:04

16:03

7.

Ole Hjulstad

Noryards

1:07:33

+16:12

16:05

Arrangør

Vidar Lunda

DNB

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

48:09

+0:00

8:26

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

56:38

+8:29

9:56

3.

Stein Ivar Foss

SIT

56:51

+8:42

9:58

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

57:52

+9:43

10:09

5.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:01:48

+13:39

10:50

6.

Jostein Mårdalen

Ntnu

1:03:19

+15:10

11:06

7.

Olve Mogstad

Statnett

1:06:31

+18:22

11:40

8.

Tom Jacobsen

Sedicon

1:10:25

+22:16

12:21

9.

Håvard Eidnes

Uninett

1:13:36

+25:27

12:54

10.

Stig Forbord

Optoplan

1:15:26

+27:17

13:14

11.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:18:54

+30:45

13:50

12.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

1:37:32

+49:23

17:06

DSQ

Håvard Lorange

Siemens

1:02:28

38 39

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

51:43

+0:00

12:18

2.

Terje Kanstad

NTNU

51:54

+0:11

12:21

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

55:18

+3:35

13:10

4.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet

1:01:24

+9:41

14:37

5.

Erik Horghagen

BDO AS

1:03:09

+11:26

15:02

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:04:30

+12:47

15:21

7.

Tore Fornes

Statoil

1:05:50

+14:07

15:40

8.

Per Husbyn

DIPS

1:08:06

+16:23

16:12

Arrangør

Petter Mikalsen

Telenor

Arrangør

Frode Stølan

Telenor

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Løseth

Statoil

1:00:54

+0:00

10:41

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:04:07

+3:13

11:14

3.

Bernt Rognes

BEKK

1:04:21

+3:27

11:17

4.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:13:37

+12:43

12:54

5.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:36:00

+35:06

16:50

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

42:12

+0:00

9:48

2.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

44:39

+2:27

10:23

3.

Klaus Livik

Powel

52:10

+9:58

12:07

4.

Tore Heggem

HiNT

55:26

+13:14

12:53

5.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

55:37

+13:25

12:56

6.

Sigurd Skogestad

NTNU

59:54

+17:42

13:55

7.

Bjørn Rindstad

NGU

1:05:46

+23:34

15:17

8.

John Sirum

Rambøll

1:08:16

+26:04

15:52

9.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:09:56

+27:44

16:15

10.

Svein Nassvik

Skanska

1:10:19

+28:07

16:21

11.

Roar Sundby

HiST

1:15:04

+32:52

17:27

12.

Olav Kvittem

Uninett

1:20:25

+38:13

18:42

13.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:25:56

+43:44

19:59

14.

Jostein Grepstad

NTNU

1:29:02

+46:50

20:42

Arrangør

Even Hofstad

DNB

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:08:56

+0:00

12:05

2.

Stein Øvstedal

HIST

1:49:43

+40:47

19:14

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

46:02

+0:00

16:26

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

46:45

+0:43

16:41

3.

Harald Lauglo

HiST

1:04:19

+18:17

22:58

4.

Nils Holte

NTNU

1:11:31

+25:29

25:32

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

47:30

+0:00

11:02

2.

Ole Lutro

NGU

52:11

+4:41

12:08

3.

Ole Nervik

Eget

53:02

+5:32

12:20

4.

Roar Stenset

St Olav

53:30

+6:00

12:26

5.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

54:31

+7:01

12:40

6.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

59:47

+12:17

13:54

7.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:01:39

+14:09

14:20

8.

Tom Bugge

Det norske

1:02:03

+14:33

14:25

9.

Tor Gjermstad

HEMIT

1:05:12

+17:42

15:09

10.

Bjørn Hafskjold

NTNU

1:10:42

+23:12

16:26

11.

Pål Skalle

Eget

1:12:17

+24:47

16:48

12.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:12:46

+25:16

16:55

13.

Terje Norddal

Rambøll

1:19:05

+31:35

18:23

Arrangør

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:19:30

+0:00

13:56

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:29:21

+9:51

15:40

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

46:22

+0:00

16:33

2.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

53:41

+7:19

19:10

3.

Olaf Eggen

Jernia

55:10

+8:48

19:42

4.

Thore Sundsetvik

Smiths

56:40

+10:18

20:14

5.

Bjørn Norberg

Veritas

1:03:22

+17:00

22:37

6.

Odd Arne Rye

Rambøll

1:09:17

+22:55

24:44

7.

Harald E Krogstad

NTNU

1:10:41

+24:19

25:14

8.

Tore Heimdal

Pirbadet

1:20:14

+33:52

28:39

DSQ

Bjørn Flor

NRK

58 60 61 64 65 69 92 150 175

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eigil Sørli

Q-Free

58:49

+0:00

13:40

2.

Leif Engen

SiT BIL

1:01:30

+2:41

14:18

3.

Martin Melhuus

Veritas

1:07:13

+8:24

15:37

4.

Torgeir Iversen

Evry

1:10:43

+11:54

16:26

5.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:28:33

+29:44

20:35

DSQ

Øistein Åsmul

Kommunen

58:22

44

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:12:19

+0:00

12:41

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:25:56

+13:37

15:04

3.

Robert Strøm

Eget

1:55:49

+43:30

20:19

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

47:29

+0:00

16:57

2.

Edmund Olsen

NTNU

54:39

+7:10

19:31

3.

Oddvar Opland

Stompa

1:01:33

+14:04

21:58

DSQ

Kåre Aflekt

NTNU BIL

1:09:59

65 69 92 150

DSQ

Rolf Hellan

Eget

1:26:50

58 60 61 64 65 69 92 150

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

58:03

+0:00

13:30

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:05:38

+7:35

15:15

3.

Per Løvås

Vegvesenet

1:10:35

+12:32

16:24

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:14:38

+16:35

17:21

5.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:16:40

+18:37

17:49

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:09:40

+0:00

24:52

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

1:08:33

+0:00

24:28

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

51:05

+0:00

8:57


Sist oppdatert:

20 september 2015, 14:15:53

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

211

Antall startet:

211