Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 15 - KM Stafett 18. august 2015

Klasse: D < 135 år

1.

I Beste Laget 1

 

1:25:59

 

1

Lene Berg Hanssen

25:40

1.

25:40

1.

2

Rine Hanssen

31:45

1.

57:25

1.

3

Ida Berg Hanssen

28:34

1.

1:25:59

1.

2.

Eggen Arkitekter AS 1

 

1:58:28

 

1

Mette Resell Nolte

37:25

2.

37:25

2.

2

Vebjørg Ekseth

40:22

2.

1:17:47

2.

3

Kjersti Tannvik

40:41

2.

1:58:28

2.

Klasse: D 135 - 194 år

1.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:28:36

 

1

Guri Stenseth Kjøs

23:22

1.

23:22

1.

2

Tone Kristin Smistad

38:22

2.

1:01:44

1.

3

Sigrid Melkild

26:52

1.

1:28:36

1.

2.

HiST 1

 

1:44:30

 

1

Trine Barstad

34:14

2.

34:14

2.

2

Siri Drogset

37:58

1.

1:12:12

2.

3

Monika Haga

32:18

2.

1:44:30

2.

3.

Trondheim kommune 1

 

1:55:49

 

1

Anne Betty Sødal

39:58

3.

39:58

3.

2

Stina Elfving

41:15

3.

1:21:13

3.

3

Åse Rita Ellingsen

34:36

3.

1:55:49

3.

4.

AsMb 1

 

2:49:44

 

1

May-Britt Bjørnås

45:14

4.

45:14

4.

2

Anne-Sofie Gjermstad

1:14:36

5.

1:59:50

4.

3

Berit Grande

49:54

4.

2:49:44

4.

Brutt

RADAS 1

 

2:37:48

 

1

Randi Iversen

1:36:43

5.

1:36:43

5.

2

Asbjørg Engdal Olsen

1:01:05

4.

2:37:48

5.

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: D > 194 år

1.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

2:31:59

 

1

Inger Røhjell

48:05

1.

48:05

1.

2

Eva Aalde

56:15

1.

1:44:20

1.

3

Anne Stenseth

47:39

1.

2:31:59

1.

Klasse: H < 135 år

1.

ViaNova Trondheim 1

 

1:26:22

 

1

Johan Ivarsson

26:27

3.

26:27

3.

2

Bjørnar Lynum

28:08

2.

54:35

2.

3

Vegard Grønli

31:47

3.

1:26:22

1.

2.

Multiconsult BIL Trondheim 1

 

1:27:35

 

1

Roar Skulbørstad

25:39

2.

25:39

2.

2

Dag Ove Tinmannsvik

35:00

4.

1:00:39

3.

3

Øystein Haug

26:56

1.

1:27:35

2.

3.

SINTEF Energiforskning BIL 1

 

1:38:10

 

1

Sigmund Størset

28:00

6.

28:00

6.

2

Jostein Bø Fløystad

41:45

8.

1:09:45

7.

3

Halvor Lund

28:25

2.

1:38:10

3.

4.

Leik, IL 1

 

1:38:57

 

1

Ola Keiserås

25:27

1.

25:27

1.

2

Tone Almås

38:33

6.

1:04:00

4.

3

Jan Hage

34:57

4.

1:38:57

4.

5.

Ecotone 1

 

1:45:55

 

1

Lars Owren

26:34

4.

26:34

4.

2

Jørgen Tegdan

24:54

1.

51:28

1.

3

Ivar Erdal

54:27

8.

1:45:55

5.

6.

Powel 1

 

1:52:45

 

1

Sondre Kongsgård

34:28

8.

34:28

8.

2

Klaus Livik

34:20

3.

1:08:48

6.

3

Morten Belsvik

43:57

6.

1:52:45

6.

7.

Atmel 1

 

1:56:52

 

1

Svenn-Ivar Svendsen

35:17

9.

35:17

9.

2

Jan Egil Ruud

42:28

9.

1:17:45

8.

3

Odd Magne Reitan

39:07

5.

1:56:52

7.

8.

Teekay Petrojarl 1

 

1:59:10

 

1

Torgeir Aune

29:24

7.

29:24

7.

2

Kurt Amundsen

38:29

5.

1:07:53

5.

3

Arild Heggeset

51:17

7.

1:59:10

8.

9.

SINTEF Energiforskning BIL 2

 

2:33:36

 

1

Hans Helmer Sæternes

42:05

10.

42:05

10.

2

Oddgeir Rokseth

49:15

10.

1:31:20

9.

3

Kristian Thinn Solheim

1:02:16

10.

2:33:36

9.

10.

BDO 1

 

2:37:22

 

1

Erling Bye

1:00:07

11.

1:00:07

11.

2

Even Svegård Bye

39:05

7.

1:39:12

10.

3

Erik Horghagen

58:10

9.

2:37:22

10.

11.

NTNU KT 1

 

3:18:32

 

1

Michele Baravalle

1:00:28

12.

1:00:28

12.

2

Arne Ilseng

1:06:07

11.

2:06:35

11.

3

Martin Cepelka

1:11:57

11.

3:18:32

11.

DSQ

TINE Tunga 1

 

1:38:51

 

1

Robert Nyhus

27:56

5.

27:56

5.

2

Terje Drøyvold

41:47

.

0:00

.

DSQ

3

Sigurd Bjørke

29:08

.

0:00

.

Klasse: H 135 - 194 år

1.

NTNU BIL 1

 

1:49:16

 

1

Svein Erik Bratsberg

25:45

1.

25:45

1.

2

Knut Hagen

46:42

7.

1:12:27

3.

3

Lasse Natvig

36:49

2.

1:49:16

1.

2.

Telenor B.I.L. Trondheim 2

 

1:59:12

 

1

Ingebrigt Fuglem

30:25

3.

30:25

3.

2

Trond Sletner

41:59

4.

1:12:24

2.

3

Rune Viken

46:48

8.

1:59:12

2.

3.

Statoil BIL Trondheim 1

 

2:03:41

 

1

Bjørn Berger

34:23

5.

34:23

5.

2

Harald Oftedal

46:42

7.

1:21:05

5.

3

Sturla Sæther

42:36

5.

2:03:41

3.

4.

Statoil BIL Trondheim 2

 

2:06:41

 

1

Helge Løseth

38:22

7.

38:22

7.

2

Atle Haugan

44:39

5.

1:23:01

6.

3

Bjarne Bugten

43:40

6.

2:06:41

4.

5.

Statnett Trondheim 1

 

2:06:49

 

1

Olve Mogstad

49:44

9.

49:44

9.

2

Lars Erik Strømsnes

38:26

2.

1:28:10

7.

3

Øystein Husby

38:39

3.

2:06:49

5.

6.

StFK 1

 

2:17:35

 

1

John Tore Vik

26:43

2.

26:43

2.

2

Martin S. Solli

50:14

12.

1:16:57

4.

3

Asbjørn Rønning

1:00:38

15.

2:17:35

6.

7.

NGU 1

 

2:18:46

 

1

Bjørn Rindstad

47:33

8.

47:33

8.

2

Øystein Jæger

49:03

10.

1:36:36

9.

3

Bobo Nordahl

42:10

4.

2:18:46

7.

8.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

2:25:05

 

1

Jon Vindal

50:59

10.

50:59

10.

2

John Kjøren

44:40

6.

1:35:39

8.

3

Trond Damås

49:26

10.

2:25:05

8.

9.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

2:29:36

 

1

Rune Stræthe

34:50

6.

34:50

6.

2

Øyvind Schjelderup

33:48

1.

1:08:38

1.

3

Johan Helle

1:20:58

16.

2:29:36

9.

10.

Skanska Aktiv Trondheim 2

 

2:29:51

 

1

Svein Nassvik

1:02:58

15.

1:02:58

15.

2

Eirik Munkeby

51:37

13.

1:54:35

15.

3

Inge Nørstebø

35:16

1.

2:29:51

10.

11.

HiST 1

 

2:37:20

 

1

Nils Tesdal

54:05

12.

54:05

12.

2

Stein Øvstedal

54:58

15.

1:49:03

12.

3

Roar Sundby

48:17

9.

2:37:20

11.

12.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

2:37:41

 

1

Svein Hove

1:04:00

16.

1:04:00

16.

2

Jon Arne Klemetsaunet

40:00

3.

1:44:00

10.

3

Gjermund Sægrov

53:41

11.

2:37:41

12.

13.

TrønderEnergi 1

 

2:40:05

 

1

Svein Olav Åmot

33:56

4.

33:56

4.

2

Per Olav Johansen

1:20:35

18.

1:54:31

14.

3

Frode Vassenden

45:34

7.

2:40:05

13.

14.

Statkraft 1

 

2:41:42

 

1

Snorre Gangaune

51:42

11.

51:42

11.

2

Terje Berg

55:59

16.

1:47:41

11.

3

Tor Erik Schjølberg

54:01

12.

2:41:42

14.

15.

UNINETT 1

 

2:46:31

 

1

Håvard Eidnes

59:02

14.

59:02

14.

2

Tore Heggem

50:07

11.

1:49:09

13.

3

Olav Kvittem

57:22

14.

2:46:31

15.

16.

HiST 2

 

3:01:08

 

1

Oddmar Iversen

1:16:08

18.

1:16:08

18.

2

Rolf Sigvart Lea Lein

48:44

9.

2:04:52

16.

3

Hallstein Hemmer

56:16

13.

3:01:08

16.

17.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

3:30:57

 

1

Petter Mikalsen

58:03

13.

58:03

13.

2

Frode Stølan

1:11:06

17.

2:09:09

18.

3

Ståle Engdal

1:21:48

17.

3:30:57

17.

18.

DNB BIL 1

 

3:46:34

 

1

Vidar Lunda

1:13:42

17.

1:13:42

17.

2

Tor Arne Haugen

54:22

14.

2:08:04

17.

3

Nicholai Sødring Carlsen

1:38:30

18.

3:46:34

18.

DSQ

NTNU BIL 2

 

2:09:24

 

1

Jostein Mårdalen

31:25

.

0:00

.

DSQ

2

Sigurd Skogestad

52:51

.

0:00

.

3

Carl M. Larsen

45:08

.

0:00

.

Klasse: H > 194 år

1.

Rambøll 1

 

1:45:26

 

1

Odd Musum

32:24

1.

32:24

1.

2

Odd Arne Rye

35:07

3.

1:07:31

2.

3

Kåre Eggereide

37:55

5.

1:45:26

1.

2.

NTNU bil 2

 

1:48:40

 

1

Kjell Bratbergsengen

37:50

8.

37:50

8.

2

Finn F. Knudsen

39:10

8.

1:17:00

7.

3

Halvor Flatberg

31:40

1.

1:48:40

2.

3.

HeStAn 1

 

1:49:30

 

1

Anders Lauglo

38:35

10.

38:35

10.

2

Henry Sundsetvik

35:52

5.

1:14:27

5.

3

Stig Arild Haugskott

35:03

3.

1:49:30

3.

4.

Politiet 1

 

1:49:48

 

1

Jens Bjørnar Morseth

37:45

7.

37:45

7.

2

Terje Hanssen

32:21

2.

1:10:06

3.

3

Per Bjørgum

39:42

6.

1:49:48

4.

5.

BRENVIN 1

 

1:51:38

 

1

Tore Brurok

35:56

4.

35:56

4.

2

Tore Kiste

35:11

4.

1:11:07

4.

3

Leif Engen

40:31

8.

1:51:38

5.

6.

Evry 1

 

1:52:12

 

1

Torleif Stephansen

42:37

11.

42:37

11.

2

Ottar Gisti Kristiansen

37:43

6.

1:20:20

10.

3

Torgeir Iversen

31:52

2.

1:52:12

6.

7.

Eget 1

 

1:54:05

 

1

Nils Olav Vennevik

33:22

2.

33:22

2.

2

Øistein Åsmul

30:11

1.

1:03:33

1.

3

Tor Gjermstad

50:32

11.

1:54:05

7.

8.

ERRORS 1

 

1:58:41

 

1

Reidar Ottem

36:43

5.

36:43

5.

2

Erling Rise

41:28

9.

1:18:11

8.

3

Reidar Skogseth

40:30

7.

1:58:41

8.

9.

Veritas BIL 1

 

1:59:33

 

1

Kjell Atle Strande

38:17

9.

38:17

9.

2

Martin Melhuus

38:35

7.

1:16:52

6.

3

Bjørn Norberg

42:41

9.

1:59:33

9.

10.

NTNU bil 1

 

2:23:21

 

1

Arnfinn Langeland

37:01

6.

37:01

6.

2

Edmund Olsen

41:47

10.

1:18:48

9.

3

Kåre Aflekt

1:04:33

12.

2:23:21

10.

11.

NTNU bil 3

 

2:23:59

 

1

Nils Holte

58:02

13.

58:02

13.

2

Jostein Grepstad

49:05

11.

1:47:07

11.

3

Reinold Ellingsen

36:52

4.

2:23:59

11.

12.

ROTORO 1

 

2:45:56

 

1

Robert Strøm

1:00:41

14.

1:00:41

14.

2

Rolf Hellan

57:26

12.

1:58:07

12.

3

Torger Elseth

47:49

10.

2:45:56

12.

DSQ

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

1:58:44

 

1

Åge Sivertsen

38:06

.

0:00

.

DSQ

2

Per Løvaas

38:34

.

0:00

.

3

Jens Øystein Gjersvold

42:04

.

0:00

.

DSQ

Siemens 1

 

2:00:38

 

1

Leif Røhjell

33:44

3.

33:44

3.

2

Per Laksfors

47:46

.

0:00

.

DSQ

3

Steinar Aasvang

39:08

.

0:00

.

DSQ

OlaThorFinn 1

 

2:48:14

 

1

Ola Aalde

46:31

12.

46:31

12.

2

Thor Meland

1:21:36

.

0:00

.

DSQ

3

Finn Bjørgum

40:07

.

0:00

.

Klasse: Mixed lang

1.

Buvikmix 1

 

1:28:01

 

1

Anders Haugskott

25:00

2.

25:00

2.

2

Kristin Haugskott

33:25

3.

58:25

2.

3

Frode Haugskott

29:36

1.

1:28:01

1.

2.

Multiconsult BIL Trondheim 1

 

1:36:22

 

1

Ove Baardsgaard

25:24

3.

25:24

3.

2

Vegard Hansen

29:56

2.

55:20

1.

3

Morten Skoglund

41:02

3.

1:36:22

2.

3.

Rofo-kart 1

 

1:43:34

 

1

Sindre Johannessen

22:15

1.

22:15

1.

2

Hilde Forbord

50:31

8.

1:12:46

6.

3

Mattis Holt

30:48

2.

1:43:34

3.

4.

Team Pez & Snapple 1

 

1:58:38

 

1

Tommy Schmid

33:26

5.

33:26

5.

2

Alex Pedersen

38:31

5.

1:11:57

5.

3

Marit Schmid

46:41

4.

1:58:38

4.

5.

Freidig

 

2:14:41

 

1

Frida Sæter

29:34

4.

29:34

4.

2

Karen Oline Kolstad

44:07

7.

1:13:41

7.

3

Pernille Opheim

1:01:00

7.

2:14:41

5.

6.

ViaNova Trondheim juniors 1

 

2:16:34

 

1

Lars Sandstad

35:14

6.

35:14

6.

2

Kristian Fredrik Lynum

36:16

4.

1:11:30

3.

3

Jonas Grønli

1:05:04

9.

2:16:34

6.

7.

Bjørndalslaget 1

 

2:33:21

 

1

Guri Bjørndal

1:01:23

10.

1:01:23

10.

2

Tom Bugge

43:12

6.

1:44:35

8.

3

Gunnar Østerbø

48:46

5.

2:33:21

7.

8.

Jordskifteretten 1

 

3:09:17

 

1

Tore Solheim

52:09

7.

52:09

7.

2

Gunnar Børset

1:14:19

10.

2:06:28

10.

3

Oda Buhaug

1:02:49

8.

3:09:17

8.

9.

Kongsberg Seatex BIL 1

 

3:19:01

 

1

Inger-Lill Bratbergsengen

1:00:58

9.

1:00:58

9.

2

David Hagen

52:10

9.

1:53:08

9.

3

Arild Nøkland

1:25:53

10.

3:19:01

9.

10.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

3:47:10

 

1

Per Magne Gjersvold

57:57

8.

57:57

8.

2

Bjørn Hegerberg

1:53:43

11.

2:51:40

11.

3

Randi Wærnes

55:30

6.

3:47:10

10.

DSQ

Takk for turen 1

 

1:11:31

 

1

Anna Karine Svare

1:11:31

11.

1:11:31

11.

2

Karl Morten Lunna

1.

1:11:31

4.

3

Magne Svare

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Atmel 1

 

3:30:23

 

1

Anthony Bossard

1:36:30

.

0:00

.

DSQ

2

Sandrine Pic

1:08:40

.

0:00

.

3

Bastien Dupuy

45:13

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Team Malvikåsen 1

 

3:47:34

 

1

Christian Andresen

1:02:25

.

0:00

.

DSQ

2

Mari Hatlo

1:45:49

.

0:00

.

3

Harry Brandsen

59:20

.

0:00

.

DSQ

Reinertsen 1

 

3:50:16

 

1

Målfrid Sporsheim

1:39:00

12.

1:39:00

12.

2

Mondo Eleonora

1:24:34

.

0:00

.

DSQ

3

Andreas Winnem

46:42

.

0:00

.

DNS

Kongsberg Seatex BIL 2

 

0:00

 

1

Ingmund Bjørkan

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: Mixed kort

1.

SWECO 1

 

1:37:31

 

1

Hanne Bysting

36:00

4.

36:00

4.

2

Trine Aagaard

35:13

4.

1:11:13

4.

3

Peder Gartland

26:18

1.

1:37:31

1.

2.

Blanda Drops 1

 

1:47:08

 

1

Eigil Sørli

47:24

10.

47:24

10.

2

Kjellrun Sporild

29:26

2.

1:16:50

6.

3

Geir Paulsen

30:18

2.

1:47:08

2.

3.

Eggen Arkitekter AS 1

 

1:51:51

 

1

Bård Sverre Solem

29:29

3.

29:29

3.

2

Bente Skorge

42:36

6.

1:12:05

5.

3

Sverre Andreassen

39:46

4.

1:51:51

3.

4.

SINTEF Energiforskning BIL 1

 

2:21:27

 

1

Jørn Foros

22:17

1.

22:17

1.

2

Hanne Vefsnmo

31:07

3.

53:24

1.

3

Øivind Høivik

1:28:03

8.

2:21:27

4.

5.

AI-AI 2

 

2:34:56

 

1

Oddveig Hovdenak

39:48

5.

39:48

5.

2

Johannes Smidt

56:18

8.

1:36:06

8.

3

Erling Aune

58:50

6.

2:34:56

5.

6.

HiST 1

 

2:40:38

 

1

Sissel Horghagen

40:33

6.

40:33

6.

2

Beathe Sitter

51:50

7.

1:32:23

7.

3

Harald Lauglo

1:08:15

7.

2:40:38

6.

7.

AI-AI 4

 

2:48:13

 

1

Marte Willumsen

40:38

7.

40:38

7.

2

Vilde Fluge

1:35:40

10.

2:16:18

10.

3

Ingrid Grændsen

31:55

3.

2:48:13

7.

8.

AI-AI 3

 

2:51:34

 

1

Lydia Anker

44:03

9.

44:03

9.

2

Ragnhild Haugum

1:13:43

9.

1:57:46

9.

3

Bjørnar Kvalen

53:48

5.

2:51:34

8.

DSQ

AI-AI 1

 

2:26:37

 

1

Ingrid Grændsen

28:34

2.

28:34

2.

2

Øystein Hoffart

38:58

5.

1:07:32

2.

3

Olivier Herail

1:19:05

.

0:00

.

DSQ

Brutt

a.c.møller skole 1

 

53:58

 

1

Geir Willumsen

53:58

11.

53:58

11.

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Brutt

Rypinen 1

 

1:10:04

 

1

Gro Rypdal

43:52

8.

43:52

8.

2

Svein Henninen

26:12

1.

1:10:04

3.

3

.

0:00

.

DNS

DNS

Freidig 1

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Skalle

Eget

20:23

+0:00

10:11

2.

Nicole Baeten

NGU

26:22

+5:59

13:11

3.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

26:31

+6:08

13:15

4.

Svein Hjelset

NETTbuss

31:55

+11:32

15:57

5.

Erika Bugten

Berg Hansen

35:05

+14:42

17:32

6.

Pål Skalle

Eget

35:10

+14:47

17:35

7.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

42:02

+21:39

21:01

8.

Alzbeta Petrolikova

Trondheim Kommune

48:59

+28:36

24:29

Klasse: Arrangør

Arrangør

Ukjent

 

0:00

 

Arild Holm Clausen

.

0:00

.

Arrangør

Maj-Lisbet Rønning

.

0:00

.

Arrangør

Bernt Rognes

.

0:00

.

Arrangør

Per Erik Kvam

.

0:00

.

Arrangør

Mona Sæther

.

0:00

.

Arrangør

Grete Berge Owren

.

0:00

.

Arrangør

Jostein Mårdalen

.

0:00

.

Arrangør

Nils Olav Vennevik

.

0:00

.

Arrangør

Arild Heggeset

.

0:00

.

Arrangør

Øyvind Schjelderup

.

0:00

.

Arrangør

Torid Kvaal

.

0:00

.

Arrangør

Gunnar Østerbø

.

0:00

.

Arrangør

Sturla Sæther

.

0:00

.

Arrangør

Lars Owren

.

0:00

.

Arrangør

Mattis Holt

.

0:00

.

Arrangør

Sindre Johannessen

.

0:00

.

Arrangør

Frida Sæther

.

0:00

.

Arrangør

Karen Oline Kolstad

.

0:00

.

Arrangør

Pernille Opheim

.

0:00

.

Arrangør


Sist oppdatert:

17 oktober 2015, 18:00:58

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

270

Antall startet:

260