Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sigdalsløpet - KM langdistanse BOK 29. august 2015

Klasse: N-åpen, 1.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jon Strand

Kongsberg OL

30:32

17:57

Eirik Letmolie

Nedre Sigdal IF

20:02

11:47

Ole Kristian Letmolie

Nedre Sigdal IF

21:22

12:34

Håkon Øverby

Kongsberg OL

37:42

22:10

Ida Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

41:11

24:13

Marte Eger

Kongsberg OL

23:28

13:48

Andreas Melheim

IF Sturla

45:22

26:41

Elise Renard

Kongsberg OL

31:14

18:22

Mathis Renard

Kongsberg OL

43:08

25:22

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

41:21

24:19

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum OL

35:02

20:36

Oskar Hope

Modum OL

33:33

19:44

Juli Holchk Bye

Nedre Sigdal IF

30:53

18:10

Karoline Hulbak Ragnhildsrud

Nedre Sigdal IF

30:52

18:09

DSQ

Henrik Holm Nes

Modum OL

34:44

84

Klasse: D -10, 1.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Solveig Hübschle

IF Sturla

22:13

13:04

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Anna Paulsen Ask

Lierbygda OL

DNS

Helene Brandal Søfting

Kongsberg OL

Klasse: D 11-12, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Øverby

Kongsberg OL

22:00

+0:00

9:10

2.

Marie Kvarme

Røyken OL

23:57

+1:57

9:58

3.

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

24:29

+2:29

10:12

4.

Mina Akiko Johnsen

Røyken OL

28:48

+6:48

12:00

Klasse: D 13-14, 2.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Strand

Kongsberg OL

19:56

+0:00

7:07

2.

Jenny Baklid

Konnerud IL

21:04

+1:08

7:31

3.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

22:03

+2:07

7:52

4.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

22:29

+2:33

8:01

4.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

22:29

+2:33

8:01

6.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

23:17

+3:21

8:18

7.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

23:39

+3:43

8:26

8.

Thea Land

Konnerud IL

26:43

+6:47

9:32

9.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

28:40

+8:44

10:14

10.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

31:49

+11:53

11:21

11.

Christine Hoen

Eiker OL

32:52

+12:56

11:44

12.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

33:38

+13:42

12:00

13.

Solveig Letmolie

Eiker OL

34:27

+14:31

12:18

14.

Marte Karine Larsen

Kongsberg OL

37:28

+17:32

13:22

15.

Oda Gjerdal

Berger og Svelvik OL

42:47

+22:51

15:16

DNS

Anni Saarela

Konnerud IL

DNS

Iselin Sørensen

IF Sturla

DNS

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

DNS

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

Klasse: D 13-16C, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Silje Carlsen

Røyken OL

Klasse: D 15-16, 4.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

41:36

+0:00

9:14

2.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

42:31

+0:55

9:26

3.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

43:02

+1:26

9:33

4.

Agnes Irene Longfjeld

Modum OL

45:05

+3:29

10:01

5.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

47:02

+5:26

10:27

6.

Helene Eger

Kongsberg OL

48:00

+6:24

10:40

7.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

48:37

+7:01

10:48

8.

Kjersti Tønnesen Bergstøl

Kongsberg OL

50:12

+8:36

11:09

9.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

50:37

+9:01

11:14

10.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

52:01

+10:25

11:33

11.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

54:02

+12:26

12:00

12.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

1:03:52

+22:16

14:11

13.

Elin Ulsaker

Hemsedal IL

1:06:20

+24:44

14:44

14.

Anna Isnes Tyse

Eiker OL

1:10:38

+29:02

15:41

15.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

1:13:53

+32:17

16:25

Klasse: D 17-18, 5.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Moholth

Kongsberg OL

47:31

+0:00

9:30

2.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

53:24

+5:53

10:40

3.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

1:00:01

+12:30

12:00

4.

Ingvild Løver Thon

Modum OL

1:06:16

+18:45

13:15

DNS

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: D 17-A kort, 3.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Rudningen

Hemsedal IL

51:45

+0:00

13:16

2.

Marita Lilja Grønhovd

Modum OL

55:21

+3:36

14:11

3.

Ingrid Letmolie

Eiker OL

57:09

+5:24

14:39

4.

Line Drange Ruud

Røyken OL

1:09:58

+18:13

17:56

Klasse: D17-N, 1.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Anne Grethe Pape

Konnerud IL

Klasse: D 17-C, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Berit Arenth

IF Sturla

27:12

+0:00

11:20

2.

Ingunn Lysaker Norbom

Konnerud IL

28:35

+1:23

11:54

3.

Inger Isnes Tyse

Eiker OL

29:23

+2:11

12:14

4.

Inger-Helene Carlsen

Røyken OL

33:54

+6:42

14:07

4.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

33:54

+6:42

14:07

6.

Hege Mårtensson

Modum OL

35:25

+8:13

14:45

7.

Cathrine Hübschle

IF Sturla

36:29

+9:17

15:12

8.

Lene Flesseberg

Kongsberg OL

38:08

+10:56

15:53

9.

Solveig Kongsrud

Modum OL

39:57

+12:45

16:38

10.

Mona Dalegård Løken

Kongsberg OL

40:37

+13:25

16:55

DSQ

Ellen Sofie Ruud

Eiker OL

36:15

63 64 57 58 59 60 61 65 62

DSQ

Nina Marie Undeland

IF Sturla

42:50

63

DNS

Marion Amundsen

Ringerike OL

DNS

Elisabeth Mork Fjeldvær

OSI

Klasse: D 19-20, 6.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Løset

Ringerike OL

1:18:26

+0:00

12:51

2.

Lovise Fremstad

Larvik OK

1:42:21

+23:55

16:46

Klasse: D 21-, 6.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Myhre

Järla-Sweden

52:15

+0:00

8:33

2.

Vendula Sramkova

Hemsedal IL

1:16:26

+24:11

12:31

DSQ

Celine Renard

Kongsberg OL

42:37

40 41 51 45 84

Klasse: D 40-, 4.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Løver Thon

Modum OL

47:36

+0:00

10:34

2.

Torunn Økern Jensen

Ringerike OL

49:15

+1:39

10:56

3.

Kari Strand

Kongsberg OL

50:28

+2:52

11:12

4.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

59:36

+12:00

13:14

5.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

59:42

+12:06

13:16

6.

Kristin Eger

Kongsberg OL

1:01:58

+14:22

13:46

7.

Anne Mia Olsen

Modum OL

1:02:13

+14:37

13:49

8.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

1:08:01

+20:25

15:06

Klasse: D 45-, 3.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

35:06

+0:00

9:00

2.

Isa Heggedal

Konnerud IL

35:37

+0:31

9:07

3.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

37:35

+2:29

9:38

4.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

38:24

+3:18

9:50

5.

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Røyken OL

40:12

+5:06

10:18

6.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

43:07

+8:01

11:03

7.

Tone Skram

Røyken OL

44:17

+9:11

11:21

8.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

45:22

+10:16

11:37

DNS

Jane Rødder

Kongsberg OL

Klasse: D 50-, 3.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Stræte

Ringerike OL

36:06

+0:00

9:15

2.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

37:13

+1:07

9:32

3.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

38:19

+2:13

9:49

4.

Sirpa Lilja

Modum OL

39:56

+3:50

10:14

5.

Torun Dyrkorn

Eiker OL

40:40

+4:34

10:25

6.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

42:11

+6:05

10:48

7.

Tove Heimdal

Konnerud IL

44:59

+8:53

11:32

8.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

1:05:18

+29:12

16:44

9.

Kirsti Rogstad

Kongsberg OL

1:07:23

+31:17

17:16

Klasse: D 55-, 3.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Aas Olsen

Eiker OL

45:49

+0:00

13:53

DSQ

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

55:25

63 74 65

DSQ

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

1:07:19

74

Klasse: D 60-, 3.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

48:02

+0:00

14:33

DSQ

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

44:35

74

Klasse: D 65-, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Stang

Modum OL

50:32

+0:00

18:42

DSQ

Berit Grosvold

Eiker OL

47:02

52 65 71 45 80

Klasse: D 70-, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:02:31

+0:00

23:09

DNS

Elisabeth Ibsen

Lommedalens IL

Klasse: D 75-, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Hege Frøvoll

IF Sturla

1:08:57

+0:00

25:32

Klasse: H -10, 1.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mats Olsen Bye

Modum OL

19:52

11:41

Klasse: H 11-12N, 1.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

21:09

+0:00

12:26

DSQ

Anders Amundsen

Konnerud IL

20:08

62

Klasse: H 11-12, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Ulsaker

Hemsedal IL

18:04

+0:00

7:31

2.

Halvor Løken

Kongsberg OL

21:35

+3:31

8:59

3.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

24:22

+6:18

10:09

4.

Eivind Bogen Arenth

IF Sturla

27:29

+9:25

11:27

5.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

27:47

+9:43

11:34

6.

Olav Melheim

IF Sturla

31:46

+13:42

13:14

7.

Oskar Baklid

Konnerud IL

33:23

+15:19

13:54

8.

Oskar Fossås

Ringerike OL

1:03:10

+45:06

26:19

DSQ

Reno Pape

Konnerud IL

37:39

63 64 57 58 59 60 61 65 62 80

DNS

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

DNS

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

Klasse: H 13-14, 2.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

20:53

+0:00

7:27

2.

Johan Kristian Undeland

IF Sturla

22:16

+1:23

7:57

3.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

23:50

+2:57

8:30

4.

Erik Mårtensson

Modum OL

24:54

+4:01

8:53

5.

Vetle Drage

Kongsberg OL

25:07

+4:14

8:58

6.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

25:54

+5:01

9:15

7.

Egil Frydenlund

IF Sturla

28:36

+7:43

10:12

8.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

28:45

+7:52

10:16

9.

Halvor Rudningen

Hemsedal IL

32:48

+11:55

11:42

10.

Sigurd Amundsen Bjørkli

Ringerike O-lag

42:21

+21:28

15:07

DNS

Sebastian Hübschle

IF Sturla

Klasse: H 13-16C, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Paulsen Ask

Lierbygda OL

38:03

+0:00

15:51

DNS

Even Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

Klasse: H 13-16N, 1.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

20:17

+0:00

11:55

2.

Andreas Mads Stæhr

Nedre Sigdal IF

21:46

+1:29

12:48

62

3.

Anders Killingstad Aasterud

Nedre Sigdal IF

21:54

+1:37

12:52

62

Klasse: H 15-16, 5.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

34:58

+0:00

6:59

2.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

39:00

+4:02

7:48

3.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

41:53

+6:55

8:22

4.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

42:54

+7:56

8:34

5.

Sølve Drage

Kongsberg OL

44:30

+9:32

8:54

6.

Kristen Mikkelsplass

Nesbyen IL

45:46

+10:48

9:09

7.

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

47:56

+12:58

9:35

8.

Tord Strand

Kongsberg OL

48:54

+13:56

9:46

9.

Bernhard Bryhn

IF Sturla

53:00

+18:02

10:36

10.

Nicolai Hübschle

IF Sturla

1:02:29

+27:31

12:29

11.

Oscar Melheim

IF Sturla

1:12:53

+37:55

14:34

Klasse: H 17-18, 6.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

40:54

+0:00

6:42

2.

Trygve Heggedal

Kongsberg OL

51:04

+10:10

8:22

3.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

54:32

+13:38

8:56

4.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

54:56

+14:02

9:00

5.

Sigurd Bonden Kjørsvik

Kongsberg OL

56:39

+15:45

9:17

6.

William Ekberg

Kongsberg OL

1:13:38

+32:44

12:04

DSQ

Sander Arnevik

Ringerike OL

1:07:21

36 50 40 51 45

DNS

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

Klasse: H 17-C, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Egil Norbom

Konnerud IL

20:10

+0:00

8:24

2.

Jon Erland Fossaas

Ringerike OL

23:21

+3:11

9:43

3.

Lars Harvik

Konnerud IL

31:16

+11:06

13:01

Klasse: H 17-A kort, 4.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

44:56

+0:00

9:59

2.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

45:33

+0:37

10:07

3.

Håvard Sandvoll Ask

Lierbygda OL

50:33

+5:37

11:14

4.

Lars Hübschle

IF Sturla

50:37

+5:41

11:14

5.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

53:25

+8:29

11:52

6.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

55:07

+10:11

12:14

Klasse: H 21-, 8.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Sommerstad Juveli

Konnerud IL

1:03:05

+0:00

7:20

2.

Sigur Heggedal

Kongsberg OL

1:04:42

+1:37

7:31

3.

Mathias Drage

Kongsberg OL

1:06:07

+3:02

7:41

4.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

1:06:17

+3:12

7:42

5.

Bjørn Haavengen

Kongsberg OL

1:06:42

+3:37

7:45

6.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:14:01

+10:56

8:36

7.

Pål Gunnar Mikkelsplass

Nesbyen IL

1:15:31

+12:26

8:46

8.

Lars Grønhovd

Modum OL

1:15:42

+12:37

8:48

9.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

1:17:14

+14:09

8:58

10.

Syver Løken

Kongsberg OL

1:17:59

+14:54

9:04

11.

Lars Fremstad

Larvik OK

1:18:07

+15:02

9:05

12.

Håkon Heggedal

NTNUI

1:32:20

+29:15

10:44

DSQ

Håvard Myhre

Kongsberg OL

53:12

47 48 49 50 51 45

Klasse: H 40-, 6.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Enerhaugen

Modum OL

48:03

+0:00

7:52

2.

Neil Marston

Hemsedal IL

48:52

+0:49

8:00

3.

Rune Fleischer

Eiker OL

50:35

+2:32

8:17

4.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

56:32

+8:29

9:16

5.

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

1:03:00

+14:57

10:19

6.

Øystein Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

1:33:22

+45:19

15:18

Klasse: H 45-, 6.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saugerud

Konnerud IL

57:32

+0:00

9:25

2.

Endre Ulsaker

Hemsedal IL

1:00:50

+3:18

9:58

3.

Peter Carlsen

Røyken OL

1:08:02

+10:30

11:09

4.

Espen Melheim

IF Sturla

1:12:05

+14:33

11:49

5.

Jon Erik Kvarme

Røyken OL

1:14:13

+16:41

12:10

6.

Atle Wøllo

Kongsberg OL

1:30:14

+32:42

14:47

DSQ

Lars Baklid

Konnerud IL

49:03

50 40 51 45

DSQ

Stig Melling

Ringerike OL

1:06:59

45

DNS

Rune Sørensen

IF Sturla

Klasse: H 50-, 5.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Kihle

Ringerike OL

37:13

+0:00

7:26

2.

Gjermund Røren

Eiker OL

37:21

+0:08

7:28

3.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

37:35

+0:22

7:31

4.

Svein-Erik Søgård

Kongsberg OL

40:32

+3:19

8:06

5.

Roar Bye

Modum OL

41:30

+4:17

8:18

6.

Ole Johnny Petersen

Eiker OL

41:48

+4:35

8:21

7.

Leif Kåre Besseberg

Eiker OL

42:29

+5:16

8:29

8.

Gunnar Hope

Modum OL

44:50

+7:37

8:58

9.

Knut Aas

Ringerike OL

46:57

+9:44

9:23

10.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

48:51

+11:38

9:46

11.

Arild Storheim

Kongsberg OL

52:08

+14:55

10:25

12.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

52:23

+15:10

10:28

13.

Terje Ulla Eiken

Kongsberg OL

58:15

+21:02

11:39

14.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:01:06

+23:53

12:13

DNS

Njål Svingheim

Konnerud IL

Klasse: H 55-, 4.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

45:18

+0:00

10:04

2.

Roar Tønnesen

Kongsberg OL

46:19

+1:01

10:17

Klasse: H 60-, 3.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

34:01

+0:00

8:43

2.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

38:18

+4:17

9:49

3.

Erik Lundstrøm

Modum OL

38:57

+4:56

9:59

4.

Petter F. Johannessen

IF Sturla

40:22

+6:21

10:21

5.

Morten Johannessen

Røyken OL

41:00

+6:59

10:30

6.

Rolf Lunde

Eiker OL

41:57

+7:56

10:45

7.

Finn Bjørtuft

Kongsberg OL

52:19

+18:18

13:24

Klasse: H 65-, 3.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

33:58

+0:00

10:17

2.

Tor Sørensen

Eiker OL

38:14

+4:16

11:35

3.

Bård Stang

Modum OL

41:25

+7:27

12:33

4.

Svein Grønhovd

Modum OL

46:08

+12:10

13:58

Klasse: H 70-, 3.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

40:21

+0:00

12:13

2.

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

40:37

+0:16

12:18

3.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

41:41

+1:20

12:37

DNS

Tom Ibsen

Lommedalens IL

Klasse: H 75-, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

42:44

+0:00

15:49

2.

Elling Frøvoll

IF Sturla

45:18

+2:34

16:46

3.

Ivar Louis Berg

IF Sturla

47:27

+4:43

17:34

4.

Thorkild Thorkildsen

Modum OL

1:11:54

+29:10

26:37

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

41:41

46 70 51 52 65 71 45 80

Klasse: H 80-, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

52:27

+0:00

19:25

Klasse: H 85-, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Bekkelund

Røyken OL

2:05:26

+0:00

46:27


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 oktober 2015, 13:42:47

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

247

Antall startet:

226