Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

EM indv Årbogen Vest 20. august 2015

Klasse: 2 km åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Sanden

Eiker

16:00

+0:00

8:25

2.

Egil Tronrud

Eiker

23:10

+7:10

12:11

3.

Hege herø

Eiker

41:02

+25:02

21:35

4.

Alise Mathisen

Strikkeklubben

49:52

+33:52

26:14

Klasse: 3 km åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Skramstad

Eiker

35:53

+0:00

12:22

2.

Rolf Justad

Hellas

41:43

+5:50

14:23

3.

Tom Andre Alstadsether

Notodden

42:06

+6:13

14:31

4.

Guro LysakerNæss

46:21

+10:28

15:58

5.

Halvard Foss

Eiker

48:17

+12:24

16:38

Klasse: 4 km åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Fossøy

Notodden

51:45

+0:00

13:37

Klasse: 6 km åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Nydalen

49:45

+0:00

8:43

DSQ

Malin Jakobsson

Nydalen

52:42

165 164 163 162 174 175

Klasse: D 12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Viken Foss

Eiker

44:48

+0:00

23:34

Klasse: D 13 - 14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Hoen

Eiker

26:58

+0:00

9:17

2.

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker

33:36

+6:38

11:35

3.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker

34:54

+7:56

12:02

4.

Solveig Letmolie

Eiker

40:29

+13:31

13:57

5.

Oda Isnes Tyse

Eiker

44:35

+17:37

15:22

Klasse: D 15 - 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker

23:12

+0:00

8:00

2.

Lotte Myklemyr

Eiker

32:41

+9:29

11:16

3.

Johanne Viken Flaten

Eiker

33:33

+10:21

11:34

4.

Anna Isnes Tyse

Eiker

43:01

+19:49

14:50

Klasse: D 17 elite

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ingrid Letmolie

Eiker

1:45:07

153 161 166 174

Klasse: D 35 - 49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Myklemyr

Eiker

35:27

+0:00

12:13

2.

Inger Isnes Tyse

Eiker

46:43

+11:16

16:06

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Aas Olsen

Eiker

34:04

+0:00

11:44

2.

Tove Møller

Eiker

34:39

+0:35

11:56

3.

Eli Tufte Hanssen

Eiker

35:55

+1:51

12:23

4.

Aud Kjemperud

Eiker

36:06

+2:02

12:26

5.

Hanne Lysaker Næss

Eiker

41:06

+7:02

14:10

6.

Berit Grosvold

Eiker

43:55

+9:51

15:08

DSQ

Anne Smedberg

Eiker

1:19:43

173

Klasse: H 12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher Hoen

Eiker

23:03

+0:00

12:07

Klasse: H 17 elite

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Myklemyr

Eiker

51:16

+0:00

8:59

2.

Rune Fleisher

Eiker

51:25

+0:09

9:01

3.

August Borgevad Kornerud

Eiker

1:22:07

+30:51

14:24

4.

Ole Myklemyr

Eiker

1:40:21

+49:05

17:36

5.

Jonas Solem Tronrud

Eiker

1:44:59

+53:43

18:25

6.

Henrik Herø

Eiker

1:49:30

+58:14

19:12

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Johnny Petersen

Eiker

39:33

+0:00

10:24

2.

Morten Berglia

Eiker

41:50

+2:17

11:00

3.

Rolf Lunde

Eiker

53:50

+14:17

14:10

4.

Hans Herman Herø

Eiker

1:10:07

+30:34

18:27

5.

Bjørn Lysaker

Eiker

1:36:59

+57:26

25:31

6.

Torgeir Brochmann

Eiker

2:02:13

+1:22:40

32:09

DSQ

Ivar Mikal Tyse

Eiker

1:53:14

153 161 166 174


Sist oppdatert:

20 august 2015, 22:32:52

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46