Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim Dag 3 23. august 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Morgan

Malvik IL

32:33

+0:00

2.

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

48:04

+15:31

3.

Lily Morgan

Malvik IL

59:26

+26:53

4.

Ida Malmring

1:01:07

+28:34

5.

Ylva Malmring

1:24:37

+52:04

DNS

Eira Forsbak Asplem

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

22:02

+0:00

2.

Tora Kittilsen

Freidig

22:54

+0:52

3.

Ella Sandstad

Freidig

23:14

+1:12

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

20:26

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

23:39

+3:13

3.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

30:34

+10:08

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

36:46

+0:00

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

36:47

+0:01

3.

Maren Viken

Byåsen IL

1:04:54

+28:08

DSQ

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

1:40:20

31 124

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Thea Walseth

Malvik IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

49:53

+0:00

2.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

59:51

+9:58

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

1:10:49

+20:56

4.

Vera Melkild

Freidig

1:20:39

+30:46

5.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

1:25:51

+35:58

6.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:36:58

+47:05

7.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:52:54

+1:03:01

8.

Dina Reitan

Freidig

1:52:56

+1:03:03

9.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

2:16:33

+1:26:40

DNS

Anna Renolen

Wing OK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

59:35

+0:00

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:19:12

+19:37

3.

Maren Grande

Frol IL

1:37:02

+37:27

Brutt

Sara Profors

Frol IL

19:37

35 127 38 168 163 123 142 37 126 36 100 150

DNS

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

DNS

Kristine Ausen

Porsgrunn OL

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Morgan

Malvik IL

45:07

+0:00

2.

Hilde Forbord

Malvik IL

56:50

+11:43

3.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:34:56

+49:49

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona J. Mølnvik

Freidig

1:00:03

+0:00

2.

Sigrid Melkild

Freidig

1:00:17

+0:14

3.

Eirin Lodgaard

Raufoss IL Orientering

1:10:39

+10:36

Brutt

Anna Quayle

OK Nolaskogsarna

51:14

122 73 126 100 150

DNS

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

1:02:42

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:07:00

+4:18

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

1:10:43

+0:00

DNS

Torid Kvaal

Freidig

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

17:59

+0:00

2.

Vegard Lereim Storli

Freidig

18:18

+0:19

3.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

28:35

+10:36

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William P Walseth

Malvik IL

26:21

+0:00

DSQ

Vemund Mølnvik

Freidig

20:14

34

DNS

Emil Grønli

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

27:36

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

27:40

+0:04

3.

Lars Sandstad

Freidig

31:06

+3:30

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

33:44

+6:08

5.

Lars Ranheim Brynestad

Ringsaker OK

35:15

+7:39

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

36:37

+9:01

7.

Matias Nissen

Freidig

41:43

+14:07

8.

Mikkel Holt

Freidig

41:56

+14:20

9.

Jonas Grønli

Freidig

44:13

+16:37

10.

Einar Eide

Byåsen IL

44:45

+17:09

11.

Håkon Holstad

Freidig

50:39

+23:03

12.

Nikolai Renolen

Wing OK

1:16:50

+49:14

13.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

1:17:00

+49:24

DNS

Jonas Vindal

Wing OK

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

DNS

Brage Asplem

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

58:08

+0:00

2.

Oscar Lyngen

Frol IL

1:00:55

+2:47

3.

Anders Haugskott

OL Trollelg

1:01:28

+3:20

4.

Mathias Hermstad

Freidig

1:04:21

+6:13

5.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:05:14

+7:06

6.

Mats Eidsmo

Freidig

1:05:18

+7:10

7.

Mathias Vindal

Freidig

1:05:58

+7:50

8.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

1:14:54

+16:46

9.

Are Lodgaard

Byåsen IL

1:18:58

+20:50

10.

Sigurd Ranheim Brynestad

Ringsaker OK

1:26:24

+28:16

DNS

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

DNS

Håkon Grande

Verdal OK

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

1:00:54

+0:00

2.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

1:10:54

+10:00

3.

Paul Sirum

Frol IL

1:11:30

+10:36

4.

Tomas Eidsmo

Freidig

1:12:50

+11:56

5.

Johan Ivarsson

Freidig

1:13:00

+12:06

6.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

1:15:44

+14:50

7.

Håvard Vassenden

Frol IL

1:18:43

+17:49

8.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:24:09

+23:15

9.

Jørgen Fiskum

Frol IL

1:25:09

+24:15

10.

Pål Kittilsen

Freidig

1:25:42

+24:48

11.

Ola Keiserås

IL Leik

1:32:33

+31:39

12.

Henrik Upsal

Kristiansand OK

1:33:27

+32:33

13.

Johannes Bakke Aashamar

Kristiansand OK

1:33:33

+32:39

14.

Adrian Opheim

NTNUI

1:35:13

+34:19

15.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:50:30

+49:36

DSQ

Sindre Johannessen

Freidig

1:01:33

35

Brutt

Martin Vister

Frol IL

11:29

131 129 35 32 170 38 168 163 162 161 142 37 12...

Brutt

Mattis Holt

Freidig

22:04

35 32 170 38 168 163 162 161 142 37 126 100 15...

DNS

Tommy Schmid

OL Trollelg

DNS

Vegard Ressem

Frol IL

DNS

Jonas Ressem

Frol IL

DNS

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

DNS

Nicholas Morgan

Malvik IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

59:07

+0:00

2.

Bjørnar Lynum

Freidig

1:02:34

+3:27

3.

Rune Stræte

Wing OK

1:09:32

+10:25

4.

Arild H Clausen

Freidig

1:11:01

+11:54

5.

Agnar Renolen

Wing OK

1:15:39

+16:32

6.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

1:19:10

+20:03

7.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

1:23:12

+24:05

8.

Jørgen Longva

Byåsen IL

1:25:55

+26:48

9.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:26:17

+27:10

10.

Olle Malmring

Freidig

1:33:34

+34:27

11.

Kyrre Auran

Malvik IL

1:35:33

+36:26

DSQ

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:34:37

123 142 37 126 36 150

DNS

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

DNS

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

47:23

+0:00

2.

Frode Haugskott

OL Trollelg

55:40

+8:17

3.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

1:03:46

+16:23

DNS

Petter Gullikstad

Røros IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Freidig

50:06

+0:00

2.

Tore Angell-Petersen

Freidig

1:00:35

+10:29

3.

Frode Stensrud

OL Trollelg

1:02:35

+12:29

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:24:24

+34:18

5.

Jacob Hygen

Freidig

1:28:11

+38:05

6.

Anders Waage

Freidig

1:28:54

+38:48

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

50:35

+0:00

2.

Magnus Landstad

Freidig

1:09:19

+18:44

3.

Jardar Sandstad

Selbu OK

1:41:06

+50:31

DNS

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

DNS

Robert Strøm

Wing OK

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jack Wood

AIRE

50:00

+0:00

2.

Petter Reinemo

Freidig

51:19

+1:19

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:06:23

+16:23

4.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

1:06:43

+16:43

5.

Glen Müller

Flyfemkamp

1:08:33

+18:33

6.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

1:34:57

+44:57

7.

Idunn Assev

Flyfemkamp

1:35:31

+45:31

8.

Kristin Antonsen

NTNUI

1:35:42

+45:42

DSQ

Guro Lindgren

NTNUI

2:28:46

123 161 142 37 126

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

32:57

+0:00

2.

Steinar Aasvang

Wing OK

41:58

+9:01

3.

Stig Dahle

Molde og Omegn IF

42:44

+9:47

4.

Mai Iren Almås

IL Leik

58:59

+26:02

5.

Ingrid Angell-Petersen

Freidig

1:03:15

+30:18

DSQ

Marit Albinson

Freidig

124

DSQ

Wenche Rydning

Flyfemkamp

124 100 150

DNS

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

DNS

Anna Karine Svare

Freidig

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Skrede

NTNUI

27:17

+0:00

2.

Siri Lereim Storli

Freidig

28:33

+1:16

3.

Ingrid Nissen

Freidig

31:04

+3:47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 august 2015, 20:43:03

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

152

Antall startet:

127