Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
O-sjuer 2015Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 9, Lavøya 19. august 2015

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Svendgård

Skøynar

24:13

Hege Berg

Frol IL

28:03

Odd Gunnar Berg

Frol IL

Ragnhild Skjerve

Frol IL

Brage Reinås

Frol IL

37:16

Jonas Alstad

Frol IL

28:17

Arnhild Brustad

Verdal OK

Erik Imsland

Frol IL

21:09

Olav Gjedrem lund

Verdal OK

14:58

Torstein Gjedrem Lund

Verdal OK

15:27

Martin Imsland

Frol IL

Arnfinn Rønning

Skøynar

34:29

Sander Matberg

Frol IL

55:02

Lene Jacobsen

Frol IL

Kristian Matberg

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Olav Amundal

Frol IL

52:54

Johan Amundal

Frol IL

54:06

Ingrid Rebollo Lerstad

Frol IL

50:16

Selma Skjulsvik

Frol IL

33:40

Cecilie Aaseng

Frol IL

17:58

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

35:46

Martine Nubdahl Frøseth

Verdal OK

29:08

Mari Karoline Nubdal Frøseth

Verdal OK

29:11

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

35:45

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

Jens Scherjon

Frol IL

33:35

Erlend Lian

Frol IL

27:10

Torunn Lian

Frol IL

27:05

Tore Lian

Frol IL

27:02

Else Karin Lian

Frol IL

27:22

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

21:21

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

20:28

Vidar Skjerve

Verdal OK

21:24

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin vehus Skjerve

Verdal OK

18:25

+0:00

2.

Randi Ulseth

Frol IL

22:13

+3:48

3.

Magnus Alstad

Frol IL

23:22

+4:57

4.

Hege Hallan

Skøynar

27:30

+9:05

5.

Erik Dypdahl

Frol IL

29:15

+10:50

6.

Magnar Bolstad

Skøynar

30:58

+12:33

7.

Anne Kvam

Frol IL

31:46

+13:21

8.

Lena Alstad

Frol IL

32:17

+13:52

9.

Fredrik Hallem

Verdal OK

35:37

+17:12

10.

Eli Kristoffersen

Verdal OK

36:20

+17:55

11.

Asbjørn Strøm

Skøynar

37:26

+19:01

12.

Oda Hundal

Frol IL

37:33

+19:08

13.

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

37:34

+19:09

14.

Svein Arnt Eklo

Verdal OK

37:51

+19:26

15.

Andreas Sandberg

Frol IL

39:05

+20:40

16.

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

39:29

+21:04

17.

Terje Rennan

Frol IL

39:36

+21:11

18.

Grete Brataker

Verdal OK

43:47

+25:22

19.

Ragnhild Lynum

Frol IL

47:56

+29:31

20.

Tore Svein Karlsen

Frol IL

47:57

+29:32

21.

Hilde Stuberg

Frol IL

48:01

+29:36

22.

Martine Myhr Imsland

Frol IL

49:50

+31:25

23.

Mats Okkenhaug

Frol IL

58:24

+39:59

24.

Kirsten Toubro

Frol IL

58:29

+40:04

25.

Nora Forseth

Frol IL

59:41

+41:16

26.

Tobias kvaal sandmo

Verdal OK

1:00:17

+41:52

27.

Emil Nordbach

Frol IL

1:00:23

+41:58

28.

Hans Ove Nordbach

Frol IL

1:00:27

+42:02

29.

Kristian Alstad

Frol IL

1:03:02

+44:37

30.

Daniel Alstad

Frol IL

1:03:05

+44:40

31.

Emma Nordbach

Frol IL

1:23:16

+1:04:51

32.

Marita Nordbach

Frol IL

1:23:25

+1:05:00

33.

Hedda Forseth

Frol IL

1:23:44

+1:05:19

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Green Matberg

Frol IL

Freddy Roger Moen

Frol IL

45:30

Kari Hynne

Verdal OK

John Kvaal

Verdal OK

Anita Imsland

Frol IL

Odd Anders Alstad

Frol IL

Tone Flægstad

Skøynar

Sigurd Vatn

Frol IL

27:07

Innsendt korrigert klasse

Ann Kristin Alstad

Frol IL

Janne Granamo

Frol IL

Sondre Skoglund leithe

Frol IL

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

Håvard Dybdal

Frol IL

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Flasnes

Frol IL

1:05:44

+0:00

2.

Magne Okkenhaug

Frol IL

1:06:12

+0:28

3.

Asgeir Brustad

Verdal OK

1:21:57

+16:13

4.

Tone Nergård

Skøynar

1:24:30

+18:46

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per M Kvam

Inderøy il

30:38

+0:00

2.

Rolf Alstad

Frol IL

35:56

+5:18

3.

Steinar Kvam

Inderøy il

36:56

+6:18

4.

Torbjørn Sirum

Frol IL

37:13

+6:35

5.

Fredrik Skjerve

Verdal OK

37:41

+7:03

6.

Harald Bakken

Frol IL

38:39

+8:01

7.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

43:26

+12:48

8.

Magnhild Forseth

Frol IL

44:30

+13:52

9.

Knut Evenhus

Skøynar

45:05

+14:27

10.

Olav Magne Svendgård

Skøynar

45:21

+14:43

11.

Marit Svendgård

Skøynar

45:39

+15:01

12.

Joar Svendgård

Skøynar

45:40

+15:02

13.

Kirsten Marie Lynum

Skøynar

45:47

+15:09

14.

Tobias Alstad

Frol IL

46:19

+15:41

15.

Kjell Olav Melbye

Verdal OK

46:21

+15:43

16.

Petter Lynum

Frol IL

46:36

+15:58

17.

Trygve Skavhaug

Frol IL

47:16

+16:38

18.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

47:29

+16:51

19.

Linnea Sandvik

Frol IL

47:38

+17:00

20.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

49:37

+18:59

21.

Ivar Reinås

Frol IL

49:53

+19:15

22.

Lars Stavran

Inderøy il

50:31

+19:53

23.

Alf Dagfinn Ringstad

Skøynar

50:36

+19:58

24.

Hågen Lynum

Frol IL

51:33

+20:55

25.

Marte Skoglund

Frol IL

51:39

+21:01

26.

Kristian Midtkjell

Verdal OK

51:55

+21:17

27.

Åse Kvaal

Verdal OK

53:00

+22:22

28.

Gudmund Nesgård

Skøynar

54:36

+23:58

29.

Sverre Matberg

Frol IL

54:46

+24:08

30.

Eline Kippe

Verdal OK

58:20

+27:42

31.

Atle Bakken

Frol IL

1:00:20

+29:42

32.

Kari Bugge

Verdal OK

1:00:36

+29:58

33.

Ane Marte Vatn

Frol IL

1:03:39

+33:01

34.

Hallvar Hallan

Skøynar

1:05:00

+34:22

35.

Ann Sissel Vehus

Verdal OK

1:10:41

+40:03

36.

Linnea Munkeby

Frol IL

1:23:58

+53:20

36.

June Munkeby

Frol IL

1:23:58

+53:20

38.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

1:44:17

+1:13:39

39.

Else Sirum

Frol IL

1:44:29

+1:13:51

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vidar Venås

Frol IL

39:40

138 141 140 136 91

Fritjof Sandstad

Frol IL

56:40

83

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Laila Munkeby

Frol IL

+0:00

1.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

+0:00

1.

Joar Munkeby

Frol IL

+0:00

1.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

+0:00

1.

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

+0:00

1.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

+0:00

1.

Marit Myrvold

Frol IL

+0:00

1.

Mette Lyngen

Frol IL

+0:00

1.

Peder Munkeby

Frol IL

+0:00

1.

Johanne Munkeby

Frol IL

+0:00

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Severin Matberg

Frol IL

33:04

+0:00

2.

Jonny Sundsvik

Frol IL

34:37

+1:33

3.

Einar Lund

Verdal OK

37:36

+4:32

4.

Jan Hruby

Inderøy il

37:48

+4:44

5.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

38:35

+5:31

6.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

39:35

+6:31

7.

Petter Berfjord

Inderøy il

39:41

+6:37

8.

Odin Johnson

Frol IL

41:54

+8:50

9.

Randi Jensen

Frol IL

42:18

+9:14

10.

Inge Hafstad

Verdal OK

42:31

+9:27

11.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

43:47

+10:43

12.

Louise Rongland

Skøynar

44:14

+11:10

13.

Erling Ronglan

Skøynar

44:17

+11:13

14.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

44:40

+11:36

15.

Gunnhild Bredesen

Verdal OK

58:06

+25:02

16.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:03:12

+30:08

17.

Jostein Nordvoll

Frol IL

1:08:45

+35:41

18.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:18:15

+45:11

19.

Mathilde Munkeby

Frol IL

1:18:19

+45:15

20.

Sofie Hallem

Verdal OK

1:18:20

+45:16

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

38:11

+0:00

2.

Anton Bjartnes

Verdal OK

41:29

+3:18

3.

Gunnar Vatn

Frol IL

50:58

+12:47

4.

Svein Inge Ydse

Verdal OK

55:32

+17:21

5.

Trym Nergård Rønning

Skøynar

59:18

+21:07

6.

Terje Rønning

Skøynar

59:46

+21:35

7.

Herman Leithe

Frol IL

1:01:17

+23:06

8.

Maren Grande

Frol IL

1:20:32

+42:21

9.

Rolf Karseth

Steinkjer OK

1:28:58

+50:47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 oktober 2015, 14:44:10

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

164

Antall startet:

164