Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK Ungdomsløp 6 26. august 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole Ulseth Sylte

Freidig

13:58

9:18

Nora Halvorsen

Freidig

11:48

7:52

Rune Hinselwood

Freidig

17:35

11:43

Frida Skumsvoll

Malvik IL

28:30

19:00

Gaute Romundstad

Nidarøst OK

28:07

18:44

Eivind Mjaaland

Nidarøst OK

27:08

18:05

Stine Gilje Hageler

Byåsen IL

12:26

8:17

Ingeborg Kolstad

Wing OK

13:03

8:42

Thomas Gundersen

Nidarøst OK

20:27

13:38

Sofus H Lind

Wing OK

12:52

8:34

Linnea Skaufel Simensen

Freidig

18:51

12:34

Theodor Eikemo-Nilsen

Freidig

14:15

9:30

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

19:34

13:02

Frida Skarpnes

Freidig

18:00

12:00

Erika Berg Nervik

Freidig

14:33

9:42

Sivert Folgerø

Freidig

25:04

16:42

Sivert Sæther Levin

Freidig

12:52

8:34

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

18:55

12:36

Olav Bjørkan

Byåsen IL

32:15

21:30

Solveig Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

22:49

15:12

Erlend Grønli

Freidig

17:29

11:39

Edvard Lundgren Meland

Wing OK

18:22

12:14

Dennis Indgjerd Holm

Nidarøst OK

13:35

9:03

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

20:25

13:36

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

15:52

10:34

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

15:58

10:38

Stina Gåsø

OL Trollelg

15:52

10:34

Cecilia Erlandsen-Sem

Freidig

14:29

9:39

Eira Ausen Fossmark

Freidig

25:25

16:56

Erik Solheim Grove

Freidig

16:37

11:04

Georg Christian Angelsen Hopsø

Freidig

22:32

15:01

Ida K Jakobsen

Freidig

26:39

17:46

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

17:15

11:30

Hannah Marie Strand

Freidig

16:12

10:48

Max Henrick Becker

Freidig

21:27

14:18

Laurits Sørumgård

Freidig

18:02

12:01

Annika Lund Eikrem

Freidig

16:38

11:05

Berit Bjelland Vormeland

Freidig

28:39

19:06

Marion Dyrset Stangenes

Byåsen IL

16:14

10:49

Eira Forsbak Asplem

Freidig

21:07

14:04

Simen Martinsen Bekkvik

OL Trollelg

24:02

16:01

Emilie Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

22:25

14:56

Silja Fuglem

Malvik IL

15:30

10:20

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

13:16

8:50

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

18:10

12:06

Thea Eilertsen

Byåsen IL

13:12

8:48

Nicholas Trent Stendahl

Nidarøst OK

28:05

18:43

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

19:56

13:17

Sara Elise Fredriksen

Privat

23:16

15:30

Aleksander Fredriksen

Privat

27:33

18:22

Iver Myhre

Byåsen IL

14:21

9:34

Karine Nyeng Sverre

Freidig

15:51

10:34

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

23:12

15:28

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

23:15

15:30

Kristian Wollan Benum

Byåsen IL

23:16

15:30

Jonatan Eikemo-Nilsen

Freidig

20:30

13:40

Ina Marlen Hansen Øyan

Freidig

18:10

12:06

Selma Lund Eikrem

Freidig

21:26

14:17

Nora Rossvoll Otterlei

Byåsen IL

14:40

9:46

Wilma Falk Larsen Krogsrud

Malvik IL

28:29

18:59

Tomine Engedal

Freidig

23:11

15:27

DNS

Rannei Bæverfjord

Byåsen IL

DNS

Signe Bæverfjord

Byåsen IL

DNS

Sofie Thonstad

OL Trollelg

DNS

Sigurd Holbø Dyrset

Nidarøst OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tora Kittilsen

Freidig

12:55

9:56

Una Kittilsen

Freidig

12:27

9:34

Eir Sverresdotter Ekseth

Freidig

23:55

18:23

Solveig Louise Nissen

Freidig

15:38

12:01

Maria Strømdal Wik

Freidig

17:48

13:41

Juni Pape Skjærvold

Freidig

19:58

15:21

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

13:53

10:40

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

15:54

12:13

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

21:49

16:46

DSQ

Marita Aske

Freidig

13:58

58

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

30:30

+0:00

11:43

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

31:18

+0:48

12:02

3.

Mathea Spets Storhov

Freidig

35:20

+4:50

13:35

4.

Guro Harbak Musum

OL Trollelg

36:56

+6:26

14:12

5.

Anna Aurora Nolte

Freidig

40:51

+10:21

15:42

6.

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

41:02

+10:32

15:46

7.

Frid Sverresdotter Ekseth

Freidig

42:56

+12:26

16:30

8.

Ella Fiskum Ness

Freidig

43:33

+13:03

16:45

9.

Vilde Holmqvist

Byåsen IL

52:38

+22:08

20:14

10.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

1:09:35

+39:05

26:45

11.

Silje Marie Nissen

Freidig

1:13:49

+43:19

28:23

DSQ

Silje Skaufel Simensen

Freidig

57:29

151 155 56 53 144 141 167

Klasse: D11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leah Korsnes Vinje

Nidarøst OK

26:44

+0:00

12:43

2.

Sandra Skogstad Danielsen

Nidarøst OK

26:44

+0:00

12:43

3.

Kristina Hagen Berg

Wing OK

27:48

+1:04

13:14

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

39:54

+0:00

13:18

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

41:55

+2:01

13:58

3.

Maren Viken

Byåsen IL

1:00:06

+20:12

20:02

4.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

1:02:00

+22:06

20:40

Klasse: D13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Kvamme

Wing OK

41:58

+0:00

16:08

2.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

1:00:20

+18:22

23:12

DSQ

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:07:53

53 141 58 167

Klasse: D13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Walseth

Malvik IL

+0:00

0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

35:31

+0:00

9:35

2.

Vera Melkild

Freidig

40:37

+5:06

10:58

3.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

44:12

+8:41

11:56

4.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

45:14

+9:43

12:13

5.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

46:40

+11:09

12:36

6.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

47:49

+12:18

12:55

7.

Andrine Viken

Byåsen IL

54:57

+19:26

14:51

8.

Malin Opøien

OL Trollelg

1:03:09

+27:38

17:04

9.

Dina Reitan

Freidig

1:04:08

+28:37

17:20

10.

Anna Renolen

Wing OK

1:11:19

+35:48

19:16

11.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

1:15:31

+40:00

20:24

12.

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:28:26

+52:55

23:54

Klasse: D15-16 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

48:23

+0:00

16:07

2.

Nora S. Utseth

Wing OK

1:00:58

+12:35

20:19

3.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

1:08:21

+19:58

22:47

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Q Fossum

Freidig

44:30

+0:00

12:01

2.

Pernille Opheim

Freidig

46:37

+2:07

12:35

3.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

1:12:14

+27:44

19:31

4.

Mirjam Halvorsrud

Melhus IL

1:35:26

+50:56

25:47

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alf Petter Lynum

Freidig

14:36

11:13

Tristan Halvorsen

Freidig

13:46

10:35

Hallvard Hellevik

Freidig

18:06

13:55

Vegard Lereim Storli

Freidig

16:40

12:49

Martin Moseid Ulven

Freidig

15:03

11:34

Lars Endreseth Baasland

Freidig

24:57

19:11

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

9:40

7:26

Andreas Bruun Rui

Freidig

16:02

12:20

Jørgen Aune

Byåsen IL

18:04

13:53

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

23:47

18:17

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

29:12

22:27

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

30:31

23:28

DSQ

Tobias Eid-Johansen

Nidarøst OK

14:38

58 167

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Mølnvik

Freidig

29:23

+0:00

11:18

1.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

29:23

+0:00

11:18

3.

Erlend Aune

Byåsen IL

30:02

+0:39

11:33

4.

Emil Leroyer

Freidig

32:20

+2:57

12:26

5.

August Maske

Freidig

36:54

+7:31

14:11

6.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

39:02

+9:39

15:00

7.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

39:27

+10:04

15:10

8.

Sverre Hellevik

Freidig

41:49

+12:26

16:05

9.

Emil Grønli

Freidig

45:26

+16:03

17:28

10.

Eskil Ellefsen

Freidig

48:41

+19:18

18:43

11.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

56:46

+27:23

21:50

12.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

1:04:44

+35:21

24:53

13.

Alfred Gilje Sanne

Freidig

1:06:30

+37:07

25:34

14.

William P Walseth

Malvik IL

1:09:46

+40:23

26:50

DSQ

Petter Andreas Lona

Wing OK

41:55

58

DSQ

Ola Garstad Pettersen

Freidig

1:01:18

58 167 175

DSQ

Iver Dalsaune Thun

Freidig

1:09:54

167

DNS

Tord Romundstad

Nidarøst OK

DNS

Aapo Haukioja

Nidarøst OK

DNS

Tor-Kristian Rødsjø

Byåsen IL

Klasse: H11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Tryggestad

Freidig

21:54

+0:00

10:25

2.

Ottar Haugen Misund

Freidig

26:23

+4:29

12:33

3.

Magne Guttvik

Wing OK

28:22

+6:28

13:30

4.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

30:41

+8:47

14:36

5.

Andreas Aagensen

Melhus IL

32:55

+11:01

15:40

6.

Michael Olsen

Melhus IL

35:08

+13:14

16:43

7.

Isak Liljedal

Freidig

42:56

+21:02

20:26

DNS

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

DNS

Espen Karlsen

Melhus IL

DNS

Even Langørgen

Melhus IL

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

25:30

+0:00

8:30

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

26:28

+0:58

8:49

3.

Lars Sandstad

Freidig

28:26

+2:56

9:28

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

28:40

+3:10

9:33

5.

Matias Nissen

Freidig

38:20

+12:50

12:46

6.

Jonas Grønli

Freidig

38:27

+12:57

12:49

7.

Jonas Vindal

Wing OK

39:27

+13:57

13:09

8.

Einar Eide

Byåsen IL

41:13

+15:43

13:44

9.

Håkon Holstad

Freidig

41:17

+15:47

13:45

10.

Jostein Rø

Freidig

43:15

+17:45

14:25

11.

Tormod Kristian Geving

Freidig

47:13

+21:43

15:44

12.

Edvard Sørby

Freidig

47:59

+22:29

15:59

13.

Håvard Singsaas

Freidig

49:10

+23:40

16:23

14.

Nikolai Renolen

Wing OK

1:09:52

+44:22

23:17

15.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

1:19:51

+54:21

26:37

DSQ

Olaf Gilje Sanne

Freidig

50:48

59 57 56 159 160 58 167

DNS

Håkon Sæternes

Byåsen IL

Klasse: H13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Gåsø

Freidig

28:17

+0:00

10:52

2.

Filip Hoseth

Melhus IL

31:24

+3:07

12:04

3.

Edvard Storler

Melhus IL

38:26

+10:09

14:46

4.

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

44:49

+16:32

17:14

5.

Ole Andreas Asmervik Drivenes

Freidig

44:50

+16:33

17:14

6.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

45:50

+17:33

17:37

7.

Brage Asplem

Freidig

50:51

+22:34

19:33

8.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

56:04

+27:47

21:33

DSQ

Jens Husby

Malvik IL

53:54

56 53 167

DSQ

Kristoffer Haugen Misund

Freidig

1:15:24

58 167

Klasse: H13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Sandmo

Melhus IL

21:26

+0:00

9:19

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

39:34

+0:00

9:39

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

40:05

+0:31

9:46

3.

Oskar Spets Storhov

Freidig

40:16

+0:42

9:49

4.

Mathias Hermstad

Freidig

42:21

+2:47

10:19

5.

Oscar Lyngen

Frol IL

44:51

+5:17

10:56

6.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

50:57

+11:23

12:25

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

56:12

+16:38

13:42

8.

Mathias Vindal

Freidig

1:04:16

+24:42

15:40

9.

Martin Selmer

Freidig

1:19:21

+39:47

19:21

10.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

1:43:38

+1:04:04

25:16

Brutt

Are Lodgaard

Byåsen IL

Klasse: H15-16 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

44:19

+0:00

14:46

2.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

55:24

+11:05

18:28

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

1:08:29

+0:00

16:42

DSQ

Martin Løvås

Nidarøst OK

1:15:06

150 156 158 59 160 167

DSQ

Birk Gravdahl

Wing OK

1:17:57

174 143 150 156 157 158 59 160 167


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 september 2015, 21:21:15

Arrangør:

Freidig, O-avd

Antall deltagere:

204

Antall startet:

193