Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 8.løp 19. august 2015

Klasse: 6,0 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor-Arve Strand

Eidsvoll OL

1:18:47

+0:00

2.

Tor Strand

Eidsvoll OL

1:19:37

+0:50

3.

Ottar Moum Larsen

Ullensaker OL

1:33:49

+15:02

4.

Andreas Breiland

Ålgård Orientering

1:34:47

+16:00

Klasse: 4,5 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Haug

Vallset/Stange

51:22

+0:00

2.

Mats Torbjørnsson

Ullensaker OL

1:06:52

+15:30

3.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

1:07:45

+16:23

4.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

1:18:02

+26:40

5.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

2:04:46

+1:13:24

Klasse: 4,5 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

1:16:29

+0:00

2.

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum OL

1:16:30

+0:01

Klasse: 3,5 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

43:27

+0:00

2.

Jan Sveen

Ullensaker OL

53:15

+9:48

3.

Robert Tranum

Nes OL

1:04:55

+21:28

4.

Jens K Nyerød

Nes OL

1:05:25

+21:58

5.

Simen Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

1:10:07

+26:40

6.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

1:10:22

+26:55

7.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

1:10:32

+27:05

8.

Ivar Monsrud

Nes OL

1:14:56

+31:29

9.

Per Sørberg

Frogner IL

1:19:11

+35:44

10.

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

1:29:58

+46:31

Klasse: 3,5 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

1:11:27

+0:00

2.

Eli Anne Nyerød

Nes OL

1:24:47

+13:20

3.

Ninni Tranum

Nes OL

2:00:00

+48:33

Klasse: 2,5 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

22:26

+0:00

2.

Stian Moseide Sørlie

Gjerdrum OL

27:58

+5:32

3.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

43:01

+20:35

4.

Ove Werner

Eidsvoll OL

47:14

+24:48

Klasse: 2,5 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

17:03

+0:00

2.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

29:28

+12:25

3.

Nora Sørberg

Frogner IL

43:19

+26:16

4.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

49:53

+32:50

Klasse: 2,0 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wilma Bekkemoen Torbjørnsson

Ullensaker OL

16:48

+0:00

2.

Liv Isabelle Gullbrandsen

Ullensaker OL

33:07

+16:19

3.

Sigrid Skaramyren

Ullensaker OL

43:15

+26:27

4.

Jane Aakre

Ullensaker OL

51:02

+34:14


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 august 2015, 23:13:36

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

36

Antall startet:

36