Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Fossum IF 26. august 2015

Klasse: D10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Brende

Fossum IF

23:48

+0:00

2.

Mille Martinussen

Fossum IF

28:08

+4:20

3.

Hilde Sonn Haug

Fossum IF

28:36

+4:48

4.

Signe Holo

Fossum IF

28:47

+4:59

5.

Elise Thorseng

Fossum IF

30:10

+6:22

6.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

30:12

+6:24

7.

Helene Hoel Jomaas

Fossum IF

31:33

+7:45

8.

Anna Torjussen

Fossum IF

34:06

+10:18

9.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

34:09

+10:21

10.

Siren Boehlke

Fossum IF

35:14

+11:26

11.

Ingvild Bærner Myhre

Fossum IF

36:02

+12:14

12.

Ine Boehlke

Fossum IF

39:48

+16:00

13.

Katinka Hagen

Fossum IF

42:21

+18:33

14.

Tuva Høyer

Fossum IF

43:48

+20:00

15.

Ida Weber Andersen

Fossum IF

43:50

+20:02

Klasse: H10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bram Langerød

Fossum IF

20:20

+0:00

2.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

24:18

+3:58

3.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

28:49

+8:29

4.

Håvard Birkeland

Fossum IF

31:02

+10:42

5.

Sindre Vie Stridsland

Fossum IF

31:08

+10:48

6.

Alexander Hernes

Fossum IF

32:34

+12:14

7.

Gustav Anreen Skotte

Fossum IF

35:55

+15:35

8.

Jens Sogstad-Tønnesen

Fossum IF

48:08

+27:48

9.

Oliver Nilsen

Fossum IF

1:07:06

+46:46

10.

Simen Høyer

Fossum IF

1:23:55

+1:03:35

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sebastian Wettergren

Fossum IF

19:08

Even Thorseng

Fossum IF

20:19

Ask F. Sætnan

Fossum IF

21:22

Ola Torjussen

Fossum IF

22:11

Erlend Bakke

Fossum IF

32:42

Håvard Rekve Lian

Fossum IF

30:54

Olaf Blom-Hagen

Fossum IF

42:45

Viktoria Birkeland

Fossum IF

39:13

Nils Sogstad-Tønnesen

Fossum IF

38:27

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

20:25

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Bærner Myhre

Fossum IF

28:12

+0:00

2.

Cecilie Kverme

Fossum IF

30:04

+1:52

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

29:58

+0:00

2.

Marie Sisjord Nyvoll

Fossum IF

38:21

+8:23

3.

Sigrid Rannem

Fossum IF

58:48

+28:50

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

25:50

+0:00

2.

Mikkel Katla

Fossum IF

30:56

+5:06

3.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

30:58

+5:08

4.

Erlend Børli

Fossum IF

31:28

+5:38

5.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

37:27

+11:37

6.

Vebjørn Blom Hagen

Fossum IF

39:12

+13:22

7.

Marius Bakke

Fossum IF

47:34

+21:44

8.

Håkon Fjeldstad

Fossum IF

1:02:33

+36:43

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Berit Rekve

Fossum IF

39:56

+0:00

2.

Fredrik Høier

Fossum IF

42:16

+2:20

Klasse: Kvinner Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

38:11

+0:00

2.

Catrine Bakke

Fossum IF

44:10

+5:59

3.

Eldri Holo

Fossum IF

49:51

+11:40

4.

Julie Bakke

Fossum IF

51:54

+13:43

Brutt

Ingrid Opsahl Bredesen

Fossum IF

81 77 108 88 94 104 103 83

Klasse: Herrer Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Arild Johnsen

Fossum IF

37:48

+0:00

2.

Roger Birkeland

Fossum IF

45:12

+7:24

3.

Stein H Hagen

Fossum IF

47:35

+9:47

4.

Terje Brende

Fossum IF

50:28

+12:40

5.

Rolf Bredesen

Fossum IF

57:37

+19:49

83

Klasse: Fellesstart H15-(1)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

36:55

+0:00

2.

Sigurd Melsom

Fossum IF

43:59

+7:04

3.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

45:20

+8:25

4.

Emil Størmer

Fossum IF

45:37

+8:42

5.

Øystein Holo

Fossum IF

45:42

+8:47

6.

Arild Andresen

Fossum IF

47:28

+10:33

7.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

49:18

+12:23

8.

Morten Heir

Fossum IF

53:32

+16:37

9.

Sigurd Fandango

Fossum IF

1:08:58

+32:03

10.

Espen Eik

Fossum IF

1:09:03

+32:08

DSQ

Peter Gisholt

Fossum IF

1:02:45

94

Brutt

Erling Hjermstad

Fossum IF

25:01

78 87 81 108 104 94 103 100 83

Brutt

Morten Wettergren

Fossum IF

1:01:21

73 78 87 81 108 104 94 103 100

Klasse: Fellesstart D15-(1)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Holo

Fossum IF

49:25

+0:00

DSQ

Anne Berit Rørlien

Fossum IF

1:23:21

101 90 87 79 77 104 88 102 103 100 73 78 8...

Klasse: Fellesstart H15-(2)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Sandven

Fossum IF

36:36

+0:00

2.

Einar Melsom

Fossum IF

36:56

+0:20

3.

Harald Bakke

Fossum IF

44:03

+7:27

4.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

49:08

+12:32

5.

Nils Eddie Hæstad

Fossum IF

57:02

+20:26

6.

Tore Myrvold

Fossum IF

57:12

+20:36

7.

Morten Rannem

Fossum IF

1:02:33

+25:57

8.

Terje Melsom

Fossum IF

1:10:59

+34:23

9.

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

1:19:57

+43:21

DSQ

Emil Ahlbäck

Fossum IF

48:01

94

DSQ

Tormod Bøe

Fossum IF

1:22:46

88

Brutt

Styrk Hundseid Kamsvåg

Fossum IF

16:21

103 100 73 78 87 79 77 104 94 103 100 83

Brutt

Håkon Jendal

Fossum IF

32:54

73 78 87 79 77 104 94 103 100

Klasse: Fellesstart D15-(2)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Viktoria Bjørnstad

Fossum IF

57:01

+0:00

2.

Maria Brodin

Fossum IF

59:21

+2:20

Klasse: Fellesstart H15-(3)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tarjei Holo

Fossum IF

47:07

+0:00

2.

Hans Jevanord

Fossum IF

1:01:38

+14:31

3.

Knut Selstad

Fossum IF

1:06:46

+19:39

4.

Trond Berner Myhre

Fossum IF

1:06:50

+19:43

5.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:08:09

+21:02

6.

Bent Sande Kverme

Fossum IF

1:21:36

+34:29

100

7.

Trond Brevik

Fossum IF

1:21:39

+34:32

DSQ

Leif Størmer

Fossum IF

46:25

88

Klasse: Fellesstart D15-(3)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

47:17

+0:00

Brutt

Ingrid Hasaas

Fossum IF

1:00:47

101 87 81 108 104 102


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 august 2015, 20:43:11

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

100

Antall startet:

100