Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 9.løp Klubbmesterskap 26. august 2015

Klasse: Tour d o

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wilma Bekkemoen Torbjørnsson

Ullensaker OL

20:24

+0:00

2.

Erik Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

21:40

+1:16

3.

Liv Isabelle Gullbrandsen

Ullensaker OL

23:58

+3:34

4.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

24:10

+3:46

5.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

26:22

+5:58

6.

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

28:41

+8:17

7.

Eirill Andersen Maribo

Eidsvoll OL

28:46

+8:22

8.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

33:48

+13:24

9.

Emma Bøyesen

Ullensaker OL

55:38

+35:14

10.

Sigrid Skaramyren

Ullensaker OL

55:44

+35:20

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Stian Moseide Sørlie

Gjerdrum OL

1:05:36

124 104 105 108

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

47:28

+0:00

2.

Anders Horvei

Frogner IL

49:06

+1:38

DSQ

Even Nygaard Østreng

Gjerdrum OL

34:42

115

Klasse: H 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

39:03

+0:00

2.

Anders Haga

Gjerdrum OL

40:45

+1:42

3.

Knut Engen

Nes OL

51:09

+12:06

4.

Karoline Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

51:23

+12:20

5.

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

51:35

+12:32

6.

Robin Larsson

Ullensaker OL

53:43

+14:40

7.

Tor-Arve Strand

Eidsvoll OL

53:55

+14:52

8.

Tor Strand

Eidsvoll OL

55:14

+16:11

9.

Pål Stenslet

Privat

55:56

+16:53

10.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

1:04:29

+25:26

11.

Erik Sedin

Ullensaker OL

1:04:50

+25:47

12.

Ottar Moum Larsen

Ullensaker OL

1:13:32

+34:29

13.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

1:33:43

+54:40

Brutt

Kristian Ryen

Ullensaker OL

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Østereng

Gjerdrum OL

39:08

+0:00

2.

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

59:55

+20:47

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

45:39

+0:00

DSQ

Jan Sveen

Ullensaker OL

33:21

119 124 104 105 108

DSQ

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

1:12:20

119

Klasse: H 80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

44:03

+0:00

2.

Ove Werner

Eidsvoll OL

58:21

+14:18

3.

Jan Løvli

Hurdal OL

1:02:11

+18:08

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Fagerhaug

Gjerdrum OL

41:41

+0:00

2.

Nora Sørberg

Frogner IL

1:00:03

+18:22

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

Klasse: D 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

42:48

+0:00

2.

Anne Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

45:46

+2:58

3.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

55:26

+12:38

DSQ

Hanne Sørensen

Gjerdrum OL

57:15

124 104 105 108

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Engen

Nes OL

43:44

+0:00

Klasse: Mosjon K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

40:11

+0:00

2.

Ivar Monsrud

Nes OL

41:30

+1:19

3.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

43:07

+2:56

4.

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

47:02

+6:51

5.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

52:10

+11:59

6.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

1:01:15

+21:04

7.

Bente Aarhus

Nes OL

1:03:19

+23:08

DSQ

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

45:31

105

DSQ

Per Sørberg

Frogner IL

1:00:51

104

Brutt

Simen Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

Arrangør

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

Arrangør

Jon Tore Beitnes

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 august 2015, 23:09:24

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

58

Antall startet:

58