Klasse: Direkte A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jostein Andersen | Nydalens Skiklub | 43:43 | +0:00 | ||||
2. | Jarl Magnus Berhe | Søgne og Songdalen OK | 47:52 | +4:09 | ||||
3. | Neil Marston | HEMsedal IL | 51:53 | +8:10 | ||||
4. | Endre Stokseth | Nydalens Skiklub | 53:38 | +9:55 | ||||
5. | Gløer Winsvold | Sentrum OK | 54:06 | +10:23 | ||||
6. | Beata Falk | Hagaby GoIF | 56:13 | +12:30 | ||||
7. | Henning Wernøe | Hamar OK | 1:05:32 | +21:49 | ||||
8. | Vendula Sramkova | HEMsedal IL | 1:06:08 | +22:25 | ||||
9. | Nils Bergan | Nydalens Skiklub | 1:10:36 | +26:53 | ||||
10. | Bjørn Viktor Larsen | Kongsberg OL | 1:14:28 | +30:45 | ||||
11. | Terje Eiken | Kongsberg OL | 1:17:05 | +33:22 | ||||
12. | Kathrine Lunøe | Nydalens Skiklub | 1:36:49 | +53:06 | ||||
13. | Barbara Eiken | Kongsberg OL | 1:53:34 | +1:09:51 | ||||
DSQ | Bjørnar Løvli | Asker SK | 42:23 | 123 106 | ||||
DNS | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | ||||||
DNS | Kathinka Rogstad | Kongsberg OL | ||||||
Klasse: Direkte B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | Fossum IF | 31:29 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Nordvik | Kolbotn og Skimt OL | 41:13 | +9:44 | ||||
3. | Andreas Hammer Håversen | Østmarka OK | 46:01 | +14:32 | ||||
4. | Hans Herman Herø | Eiker OL | 46:36 | +15:07 | ||||
5. | Johan Brunberg | Bækkelagets SK | 47:56 | +16:27 | ||||
6. | Ola Nilsen | Oppsal Orientering | 49:45 | +18:16 | ||||
7. | Per Anders Ytterbø | Asker SK | 57:58 | +26:29 | ||||
8. | Maria Persson | Asker SK | 1:00:12 | +28:43 | ||||
9. | Solveig Bergan | Nydalens Skiklub | 1:04:29 | +33:00 | ||||
10. | Ida Kristine Nordvik | Asker Skiklubb | 1:05:13 | +33:44 | ||||
11. | Georg Kapperud | Oppsal Orientering | 1:23:35 | +52:06 | ||||
12. | Sharon Broadwell | NoTeam | 1:29:23 | +57:54 | ||||
DSQ | Hilde Moholth | Kongsberg OL | 40:52 | 52 142 176 | ||||
DSQ | Linda Fredh | MÃ¥ren OK | 1:00:55 | 176 | ||||
DNS | Mette Spangberg | Konnerud IL | ||||||
Klasse: Direkte C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 25:28 | +0:00 | ||||
2. | Dag Otter Johansen | Asker SK | 34:22 | +8:54 | ||||
3. | Terje Throndsen | Nittedal OL | 41:32 | +16:04 | ||||
4. | Anne Grethe Pape | Konnerud IL | 49:41 | +24:13 | ||||
5. | Ragnhild Blom-Hagen | Fossum IF | 51:52 | +26:24 | ||||
Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Hanna Spangberg | Konnerud IL | 26:54 | ||||||
Guro Brænden | Lillomarka OL | 38:36 | ||||||
Max Alexander Nybråten | IL Tyrving | 28:23 | ||||||
Natalie Kollerud | Lillomarka OL | 33:02 | ||||||
Tuva W Jernberg | Nydalens Skiklub | 41:49 | ||||||
Eirik Lesteberg | Kongsberg OL | 29:59 | ||||||
Hanne Wærp Hauge | Nydalens Skiklub | 19:11 | ||||||
Mari Kalleson | Oppsal Orientering | 29:45 | ||||||
Helene Stangnes Færøyvik | HEMING Orientering | 37:24 | ||||||
Helene Scheele | Nydalens Skiklub | 18:44 | ||||||
Erlend Berge | HEMING Orientering | 49:38 | ||||||
Klasse: D-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Astrid Ytterbø | Asker SK | 46:37 | ||||||
Sigrid Schmitt Gran | Halden SK | 35:24 | ||||||
Pernille Nor-Woll | Østmarka OK | 1:03:39 | ||||||
Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 1:03:39 | ||||||
Emilie Flø | Lillomarka OL | 21:16 | ||||||
Klasse: H-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Eskil Brænden | Lillomarka OL | 26:16 | ||||||
Olaf Blom-Hagen | Asker SK | 30:32 | ||||||
Vebjørn Emil Blindheim | Lillomarka OL | 23:17 | ||||||
DSQ | Rasmus D. Eastwood | Lillomarka OL | 29:13 | 88 | ||||
Klasse: Direkte AK | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Geir Holm Gundersen | Sturla IF | 50:55 | +0:00 | ||||
2. | Marie Hammer Håversen | Østmarka OK | 52:40 | +1:45 | ||||
3. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 53:20 | +2:25 | ||||
4. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 54:54 | +3:59 | ||||
5. | Håkon Børli | Fossum IF | 56:24 | +5:29 | ||||
6. | Morten Tangen | MÃ¥ren OK | 59:50 | +8:55 | ||||
7. | Ingrid Holm | Oppsal Orientering | 1:02:49 | +11:54 | ||||
8. | Bjørn-Willy Arntzen | Lierbygda OL | 1:04:03 | +13:08 | ||||
9. | Torill Vister | Indre Østfold OK | 1:30:39 | +39:44 | ||||
10. | Arild Nyhaug | Asker SK | 1:31:55 | +41:00 | ||||
11. | Magnhild T Mølnvik | Fossum IF | 1:38:08 | +47:13 | ||||
DSQ | Vegard Halden | Nydalens Skiklub | 1:11:33 | 176 63 |
Sist oppdatert: | 2 september 2015, 20:49:09 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 68 |
Antall startet: | 65 |