Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Poengoversikt Tour de Trondheim 2009Dataeksport
Brikkesys.no

TDT 2009 - Sprint 18. september 2009

Klasse: D 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

17:47

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

22:22

Jorunn Leithe

Selbu OK

22:16

Ragnhild Eide

Byåsen IL

11:19

Marie Bakken Sørensen

Freidig, SPK

12:43

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

8:52

+0:00

2.

Malin Sandstad

Freidig, SPK

8:57

+0:05

3.

Hilvi Emerense Hamar

Freidig, SPK

8:58

+0:06

4.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

9:54

+1:02

5.

Line Sølberg

Leik, IL

10:01

+1:09

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

10:54

+2:02

7.

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

13:26

+4:34

DNS

Helga Stenvik

Byåsen IL

Klasse: D 11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linn Lodgaard

Byåsen IL

14:50

+0:00

2.

Anna Melby Riksheim

Byåsen IL

17:37

+2:47

DSQ

Rakel Time

Freidig, SPK

16:39

125

DNS

Trine Stokke

Selbu OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

18:48

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

18:57

+0:09

3.

Frida Sæther

Freidig, SPK

19:06

+0:18

4.

Anna Solberg

Trollelg, OL

19:08

+0:20

5.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

19:38

+0:50

5.

Eirin Svanøe-Haftstad

Steinkjer OK

19:38

+0:50

7.

Gina Molnvik

Freidig, SPK

19:45

+0:57

8.

Lovise Fremstad

Larvik OK

20:15

+1:27

9.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

20:23

+1:35

10.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula, OL

22:00

+3:12

11.

Sigrid Merete Moen Pedersli

Trollelg, OL

23:19

+4:31

12.

Andrea Vindal

Wing OK

23:47

+4:59

13.

Ingvild Oxaas Wie

Mo OK

24:53

+6:05

14.

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

25:38

+6:50

15.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

27:53

+9:05

16.

Ane Svegård Byw

Byåsen IL

29:07

+10:19

DNS

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

DNS

Linnea Johannessen

Malvik IL

DNS

Norunn Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

DNS

Rebecca Aasegg Sætherhaug

Trollelg, OL

Klasse: D 13- C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

14:45

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Fremstad

Larvik OK

16:34

+0:00

2.

Mathilde Rundhaug

Mo OK

17:04

+0:30

3.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

17:08

+0:34

4.

Anna Ulvensøen

NOF

18:01

+1:27

5.

Marta Ulvensøen

NOF

18:43

+2:09

6.

Mali Galaaen Røsseth

Selbu OK

19:37

+3:03

7.

Åsta Wibe

Frol IL

21:01

+4:27

8.

Ida Rønning

Freidig, SPK

22:25

+5:51

DNS

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Egseth

Wing OK

14:54

+0:00

2.

Sara Lüscher

Wing OK

15:04

+0:10

3.

Britt Ingunn Nydal

Lillomarka OL

15:06

+0:12

4.

Ingunn Weltzien

Tyrving, IL

15:35

+0:41

5.

Michela Guizzardi

Italy National Team

15:36

+0:42

6.

Marte Reenaas

NOF

15:43

+0:49

7.

Guro Flatekval

NTNUI

15:50

+0:56

8.

Synne Baklid

NOF

16:05

+1:11

9.

Ida Arnesen Tiltnes

Tyrving, IL

16:13

+1:19

10.

Marie Asprusten

NOF

17:12

+2:18

11.

Maren Haverstad

NOF

17:15

+2:21

12.

Lisbeth Voll

Haugesund IL

17:16

+2:22

13.

Inga Sirum

Frol IL

17:22

+2:28

14.

Bente Rost

Alfta ÖSA OK

17:33

+2:39

15.

Mai Elin Watson

NTNUI

17:36

+2:42

16.

Annette Fjeldheim

Konnerud IL

17:43

+2:49

17.

Maria Novella Sbaraglia

Italy National Team

17:47

+2:53

18.

Gøril Eide

Byåsen IL

17:48

+2:54

19.

Line H. Stenersen

Nidarøst, OK

17:52

+2:58

20.

Jenny Persson

NTNUI

18:04

+3:10

21.

Kristin Haugskott

Trollelg, OL

18:09

+3:15

22.

Mathilde Korvald Skaare

NTNUI

18:39

+3:45

23.

Janeta Turka

NTNUI

18:54

+4:00

24.

Kari Svingheim

NOF

19:02

+4:08

25.

Anne Kamstrup Hovind

NOF

19:21

+4:27

26.

Silje Borge Hovi

Skien OK

19:41

+4:47

27.

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka OL

19:48

+4:54

28.

Marit Isachsen

Asker SK

19:49

+4:55

29.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

20:06

+5:12

30.

Ingrid Berg Jørgensen

Trollelg, OL

22:20

+7:26

31.

Marianne Dæhli

Løten O-Lag

23:39

+8:45

32.

Kristin Ask-Henriksen

NTNUI

23:58

+9:04

DSQ

Emily Wall

Wing OK

DNS

Marianne Mellby Larsen

NOF

DNS

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

DNS

Hanna Haugen Nordbrøden

NTNUI

DNS

Ida Hjorth

NTNUI

DNS

Julie Arnesen

Byåsen IL

DNS

Nikoline Bromander

Fredrikstad SK

DNS

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

DNS

Nicole Scalet

Italy National Team

DNS

Emma Johansson

NTNUI

DNS

Helen Palmer

Wing OK

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Rønning

Tynset IF

17:50

+0:00

2.

Christine Gjermo

Freidig, SPK

19:10

+1:20

3.

Kristin Sandven

Notodden OL

19:15

+1:25

4.

Mona Høiås Sæther

Freidig, SPK

19:37

+1:47

5.

Berit Time

Freidig, SPK

19:43

+1:53

6.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

19:49

+1:59

7.

Turid Arnesen

Byåsen IL

20:03

+2:13

8.

Anne Gro Styrvold

Larvik OK

20:53

+3:03

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

22:18

+4:28

DSQ

Hanne Svegård

Byåsen IL

25:39

155

DNS

Gunn Marit Wanvik

Selbu OK

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig, SPK

21:42

+0:00

2.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

21:44

+0:02

3.

Wenche Hjelmseth

Mo OK

26:52

+5:10

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig, SPK

21:50

+0:00

Klasse: D student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Bente Haugen

NTNUI

20:34

+0:00

DNS

Venla Snilstveit

NTNUI

DNS

Ragne Rønning

Skøynar, OK

DNS

Kirsten Marie Sødal

NTNUI

DNS

Victoria Skimmeland

Skien OK

Klasse: H 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Are Lodgaard

Byåsen IL

16:36

Mathias Vindal

Wing OK

14:45

Sigurd Lorange

Freidig, SPK

10:59

Mats Eidsmo

Freidig, SPK

14:22

Sivert Røstum Bellingmo

Gaula, OL

11:24

Anders Haugskott

Trollelg, OL

11:23

DNS

Even Svegård Bye

Byåsen IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Andreas Remmen

Trollelg, OL

8:14

+0:00

2.

Nils Ola Kvam

Freidig, SPK

9:25

+1:11

3.

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

9:51

+1:37

4.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

10:32

+2:18

5.

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

10:51

+2:37

6.

Einar Keiserås

Leik, IL

11:36

+3:22

7.

Martin Løvås

Nidarøst, OK

11:38

+3:24

8.

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

11:59

+3:45

DSQ

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

17:59

33

DNS

Are Helle Mårddalen

Freidig, SPK

DNS

Hallvard Seim Grøvlen

Nidarøst, OK

DNS

Vebjørn Midtun

Trollelg, OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik, IL

16:16

+0:00

2.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

17:01

+0:45

3.

Karl Fremstad

Larvik OK

18:21

+2:05

4.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

19:41

+3:25

5.

Lars Harald Aasheim

Oppsal IF

20:19

+4:03

6.

Ola Keiserås

Leik, IL

20:28

+4:12

6.

Vegard Rønning Huber

Tynset IF

20:28

+4:12

8.

Brage Jørum

Byåsen IL

20:31

+4:15

9.

Jonas Ressem

Frol IL

20:39

+4:23

10.

Torgeir Leithe

Selbu OK

26:36

+10:20

11.

Ivar Wibe

Frol IL

28:09

+11:53

12.

Joakim Stokke

Selbu OK

29:19

+13:03

12.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

29:19

+13:03

DSQ

Vegard Ressem

Frol IL

17:12

37

Klasse: H 13- C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

Freidig, SPK

8:22

+0:00

2.

Fredrik Almås

Byåsen IL

9:02

+0:40

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg, OL

15:10

+0:00

2.

Sindre Rønning Huber

Tynset IF

15:14

+0:04

3.

Sindre Johannessen

Malvik IL

15:32

+0:22

4.

Martin Rønning

Freidig, SPK

16:04

+0:54

5.

Kristian Magnus Øien

Trollelg, OL

16:07

+0:57

6.

Paul Sirum

Frol IL

16:10

+1:00

7.

Sindre Sandven

Notodden OL

16:13

+1:03

8.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

16:26

+1:16

9.

Tormod Hovdenak Stenersen

Nidarøst, OK

17:26

+2:16

10.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

19:07

+3:57

11.

Ove Baardsgaard

Trollelg, OL

19:41

+4:31

12.

Ola Røstum Bellingmo

Gaula, OL

20:12

+5:02

13.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

20:22

+5:12

14.

Andreas Bro Kolstø

Stjørdals-Blink

20:28

+5:18

15.

Sigurd Oxaas Wie

Mo OK

20:51

+5:41

16.

Fredrik Skjerve

Frol IL

21:17

+6:07

17.

Petter Almås

Byåsen IL

24:07

+8:57

DSQ

Dag Lofthus

Lillehammer OK

15:04

32

DSQ

Terje Sørgård

Byåsen IL

19:39

155 37 40 39 31

DSQ

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig, SPK

22:48

40

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kvaal Østerbø

Wing OK

13:50

+0:00

2.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

14:00

+0:10

3.

Morten Urdal Bakke

Kongsberg OL

14:20

+0:30

4.

Hallvard Moian Nydal

Lillomarka OL

14:24

+0:34

5.

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka OL

14:35

+0:45

6.

Giancarlo Simion

Italy National Team

14:38

+0:48

7.

Tomas Eidsmo

Freidig, SPK

14:45

+0:55

7.

Vetle Ruud Bråten

NOF

14:45

+0:55

9.

Chris Forne

Wing OK

14:46

+0:56

10.

Hans Jørgen Kvåle

NOF

14:47

+0:57

10.

Simen Olafsen

Freidig, SPK

14:47

+0:57

12.

Ståle Gjelsten

NTNUI

14:52

+1:02

13.

Giacomo Seidenari

Italy National Team

14:54

+1:04

14.

Lars Moholt

NOF

15:06

+1:16

15.

Alessio Tenani

Italy National Team

15:08

+1:18

16.

Christian Grønvold

Lillomarka OL

15:09

+1:19

17.

Rasmus Korval Skaare

NOF

15:11

+1:21

18.

Emiliano Corona

Italy National Team

15:16

+1:26

19.

Per Harald Havnen Johansen

NTNUI

15:21

+1:31

19.

Håvard Vassenden

Frol IL

15:21

+1:31

21.

Yngve Skogstad

Mo OK

15:31

+1:41

22.

Øyvind Enger

Kongsberg OL

15:39

+1:49

23.

Jon Aukrust Osmoen

Nord-Østerdal OK

15:43

+1:53

24.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

15:49

+1:59

25.

Trygve Olsen

Løten O-Lag

15:54

+2:04

26.

Ove Sætra

NOF

16:04

+2:14

27.

Ola Bakke Aashamar

Flosta IL

16:08

+2:18

28.

Harry Luchsinger

Kongsberg OL

16:12

+2:22

29.

Alastair Brunton

Wing OK

16:18

+2:28

30.

Jonas Olseng

NTNUI

16:19

+2:29

31.

Daniele Pagliari

Italy National Team

16:25

+2:35

32.

Michal Bialozyt

NTNUI

16:29

+2:39

33.

Peder Aukrust Osmoen

Nord-Østerdal OK

16:35

+2:45

34.

Per Wirehn

Byåsen IL

16:40

+2:50

34.

Øivind Aunøien

OK Fjell

16:40

+2:50

36.

Eivind Tonna

NOF

16:47

+2:57

37.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

16:52

+3:02

38.

Bård Smestad

Wing OK

16:53

+3:03

39.

Grunde Varting

Halden SK

16:55

+3:05

40.

Bård Hauan Andersen

Halden SK

16:58

+3:08

41.

Ims Bjarte

NTNUI

17:08

+3:18

42.

Sjur Messel Nafstad

Raumar OL

17:13

+3:23

43.

Hallvard Nordbrøden

Halden SK

17:18

+3:28

44.

Matthias Oswald

NTNUI

17:19

+3:29

45.

Eirik Holth Johannessen

NTNUI

17:30

+3:40

46.

Bjørn Owren

NTNUI

17:33

+3:43

47.

Sindre Andersen Gåsvik

NTNUI

17:34

+3:44

48.

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

17:36

+3:46

49.

Erik Haare

NTNUI

17:38

+3:48

50.

Espen Fiskum

NTNUI

17:53

+4:03

51.

Håkon Leithe

Selbu OK

17:57

+4:07

51.

Torbjørn Aas

NTNUI

17:57

+4:07

53.

Snorre Hansen

Byåsen IL

18:02

+4:12

54.

Olle Malmring

Freidig, SPK

18:32

+4:42

55.

Sigbjørn Ytrehus

NTNUI

18:33

+4:43

56.

Jon Anders Røe

Verdal OK

18:41

+4:51

57.

Eirik Marthinsen

NTNUI

19:48

+5:58

58.

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

19:52

+6:02

59.

Alexey Shestov

NoTeam

19:57

+6:07

60.

Åsmund Hasaas

NTNUI

19:59

+6:09

61.

Kurt Amundsen

Wing OK

20:12

+6:22

62.

Magnus Overvik Gilde

Freidig, SPK

20:24

+6:34

DSQ

Erlend Moian Nydal

Lillomarka OL

13:46

155 37 40 39 31

DSQ

Jan Andreas Edstrøm

Lillomarka OL

15:35

155

DNS

Tor Andreas Andersen

NTNUI

DNS

Bjørn Tore Mathisen

NTNUI

DNS

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

DNS

Bjørn Verde Thon

NTNUI

DNS

Sigurd Hynne

Skøynar, OK

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

Gaula, OL

16:02

+0:00

2.

Håvard Lorange

Freidig, SPK

16:04

+0:02

3.

Frode Haugskott

Trollelg, OL

17:24

+1:22

4.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

17:36

+1:34

5.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

17:51

+1:49

6.

Knut Hagen

Byåsen IL

18:05

+2:03

7.

Arne Helland

Wing OK

18:16

+2:14

8.

Geir Paulsen

Trollelg, OL

19:10

+3:08

9.

Harald Storrønning

Byåsen IL

19:22

+3:20

10.

Lars Fremstad

Larvik OK

19:24

+3:22

11.

Trond Svanøe-Haftstad

Steinkjer OK

19:31

+3:29

12.

Andreas Huber

Tynset IF

20:18

+4:16

13.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

20:22

+4:20

14.

Stig Magnar Løvås

Freidig, SPK

20:51

+4:49

15.

Jan Arild Johnsen

NOF

21:40

+5:38

16.

Trond Benum

Byåsen IL

22:12

+6:10

17.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

22:17

+6:15

DSQ

Erling Bye

Byåsen IL

18:19

37 155 31

DNS

Øystein Grøvlen

Nidarøst, OK

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Lysberg

Freidig, SPK

19:12

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

19:30

+0:18

3.

Torbjørn Nørbech

Ringerike OL

19:32

+0:20

4.

Johan Skjerve

Frol IL

19:42

+0:30

5.

Kjell Maroni

Byåsen IL

19:46

+0:34

6.

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

19:51

+0:39

7.

Dagfinn Torpe

Porsgrunn OL

21:01

+1:49

8.

Jan Kåre Vatne

Mo OK

23:28

+4:16

9.

Ole Petter Rundhaug

Mo OK

25:56

+6:44

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

20:31

+0:00

2.

Jacob Hygen

Freidig, SPK

24:15

+3:44

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

26:27

+5:56

4.

Henry Sundsetvik

Trollelg, OL

31:56

+11:25

DSQ

Magnus Landstad

Freidig, SPK

24:06

40 39 37 155 31

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig, SPK

23:32

+0:00

2.

Anders Lauglo

Trollelg, OL

27:29

+3:57

Klasse: H student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Grammeltvedt

Porsgrunn OL

18:00

+0:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

23:14

Charlotte Aasegg Sætherhaug

Trollelg, OL

14:55

Sofie Hallem

Verdal OK

25:57

Andrea Langåssve

Verdal OK

25:58

Einar Eide

Byåsen IL

19:51

Ane Malene Kolstad

Freidig, SPK

18:23

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

19:24

Solveig Sæternes

Byåsen IL

19:27

Håkon Sæternes

Byåsen IL

30:04

Mikkel Holt

Freidig, SPK

17:10

DSQ

Eli Stenvik

Byåsen IL

17:23

33


Sist oppdatert:

13 oktober 2009, 21:17:09

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

281

Antall startet:

249