Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #4 2. september 2015

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Kure

Ås-NMBU Orientering

10:51

+0:00

7:14

2.

Synnøve Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

15:02

+4:11

10:01

3.

Tiril Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

19:31

+8:40

13:00

4.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

24:31

+13:40

16:20

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

18:58

+0:00

9:58

2.

Synnøve Arnesen 2

Kolbotn og Skimt OL

23:52

+4:54

12:33

3.

Maiken Langli

Kolbotn og Skimt OL

33:28

+14:30

17:36

4.

Maria Bertelsen

Kolbotn og Skimt OL

33:30

+14:32

17:37

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Dæhlen

Kolbotn og Skimt OL

15:10

+0:00

10:06

2.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

17:43

+2:33

11:48

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

17:50

+0:00

8:06

2.

Kjersti Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

23:49

+5:59

10:49

3.

Linn Mei Waaler

Måren OK

24:48

+6:58

11:16

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

18:25

+0:00

7:40

2.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

19:18

+0:53

8:02

3.

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

20:22

+1:57

8:29

4.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

22:54

+4:29

9:32

5.

Ingrid Løset

Ringerike OL

23:36

+5:11

9:50

6.

Mari jensen Aas

Nord-Østerdal OK

25:42

+7:17

10:42

7.

Linda Fredh

Måren OK

32:21

+13:56

13:28

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

25:13

+0:00

11:27

2.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

26:33

+1:20

12:04

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

21:31

+0:00

9:46

2.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

24:05

+2:34

10:56

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

26:41

+5:10

12:07

4.

Ellen Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

29:25

+7:54

13:22

5.

Grete Berntsen

Måren OK

36:31

+15:00

16:35

DSQ

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

11:23

118 114 115 116 121 163 126 119 110 161

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vaagsnes

Kolbotn og Skimt OL

35:42

+0:00

16:13

2.

Unni Sandbekk

Kolbotn og Skimt OL

44:17

+8:35

20:07

DNS

Ingeborg Bakken

Måren OK

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

24:17

+0:00

12:46

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

9:45

+0:00

6:30

2.

Andreas Gjetanger

Måren OK

10:40

+0:55

7:06

3.

Magnus Endresen

Måren OK

15:34

+5:49

10:22

4.

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

16:38

+6:53

11:05

5.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

16:57

+7:12

11:18

6.

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

17:10

+7:25

11:26

7.

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

19:18

+9:33

12:52

DNS

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

12:42

+0:00

6:41

DSQ

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

20:18

124

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Kråkevik Åberg

Måren OK

12:21

+0:00

8:14

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Feyling

Kolbotn og Skimt OL

24:09

+0:00

10:03

2.

Markus Moen

Måren OK

31:09

+7:00

12:58

134

3.

Lukas Bjelde Fossheim

Måren OK

35:50

+11:41

14:55

134

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Eijsink

Ås-NMBU Orientering

18:06

+0:00

6:02

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

18:27

+0:21

6:09

3.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

18:44

+0:38

6:14

4.

Per Anders U. Engebakken

Ås-NMBU Orientering

19:05

+0:59

6:21

5.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

22:22

+4:16

7:27

6.

Morten Tangen

Måren OK

22:32

+4:26

7:30

7.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

23:10

+5:04

7:43

8.

Andreas Stenstad

Oppsal Orientering

24:39

+6:33

8:13

9.

Arturs Putnins

Ås-NMBU Orientering

27:47

+9:41

9:15

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bjerknes

Måren OK

17:13

+0:00

7:10

2.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

20:01

+2:48

8:20

111

3.

Lars Petter Endresen

Måren OK

21:09

+3:56

8:48

134

4.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

25:28

+8:15

10:36

5.

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

28:33

+11:20

11:53

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

18:08

+0:00

7:33

134

2.

Ove Martinsen

Hauketo IF

19:38

+1:30

8:10

3.

Morten Karlsen

Måren OK

21:03

+2:55

8:46

4.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

24:12

+6:04

10:05

5.

Petter Fure

Oppsal Orientering

26:55

+8:47

11:12

134

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

21:33

+0:00

9:47

2.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

22:23

+0:50

10:10

Brutt

Stein Turtumøygard

Måren OK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

43:22

+0:00

19:42

2.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

44:50

+1:28

20:22

3.

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

56:43

+13:21

25:46

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Gjetanger

Måren OK

12:20

11:12

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

9:28

8:36

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

14:16

12:58

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

10:54

9:54

Kaja Christine Wæhler-Delp

Måren OK

26:18

23:54

DNS

Alva Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håvard Endresen

Måren OK

21:23

19:26

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

10:00

9:05

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

12:19

11:11

159

Thor Kvåle

Ås-NMBU Orientering

11:20

10:18

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

23:02

20:56

Philip Berglie

Kolbotn og Skimt OL

17:43

16:06

Arthur Sævareid

Kolbotn og Skimt OL

17:38

16:01

Jørgen Rønning Johansen

Måren OK

19:49

18:00

Bjørn Emil Damlien

Måren OK

32:10

29:14

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Delp

Måren OK

18:32

+0:00

9:45

2.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

18:43

+0:11

9:51

DSQ

Jan Sævareid

Kolbotn og Skimt OL

23:45

112

DNS

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kvåle

Ås-NMBU Orientering

26:28

+0:00

12:01

DSQ

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

29:36

163

DSQ

Stina G Karlsen

35:17

115 116


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2015, 21:26:51

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

93

Antall startet:

89