Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 16 - KM Individuelt, Saksvikvollen 1. september 2015

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

21:19

+0:00

11:13

2.

Oda Hilde

Student

57:28

+36:09

30:14

DSQ

Henrik Braathen

Student

1:07:07

118 121 123 139

Klasse: D 16-29 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lien Johnsen

Student

1:05:13

+0:00

16:18

2.

Eleonora Mondo

Reinertsen

1:46:40

+41:27

26:40

Klasse: D 30-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Holth Rekaa

NTNU

53:15

+0:00

13:18

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:16:59

+23:44

19:14

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:18:21

+25:06

19:35

4.

Theresa Böllmann

Reinertsen

1:19:47

+26:32

19:56

5.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:28:42

+35:27

22:10

DSQ

Karin Bernsmed

Sintef

7:59

35 95 36 92 64 44 65 39 38 150 175

Klasse: D 40-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

55:12

+0:00

13:48

2.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

58:32

+3:20

14:38

3.

Hilde Forbord

Big Bite

1:08:16

+13:04

17:04

4.

Monika Haga

HiST

1:08:45

+13:33

17:11

5.

Marianne Houbiers

Statoil

1:15:07

+19:55

18:46

6.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

1:27:42

+32:30

21:55

Klasse: D 50-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

37:47

+0:00

13:01

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

42:51

+5:04

14:46

3.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

45:32

+7:45

15:42

4.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

47:46

+9:59

16:28

5.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

48:12

+10:25

16:37

6.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

48:29

+10:42

16:43

7.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

48:53

+11:06

16:51

8.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

50:01

+12:14

17:14

9.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

51:40

+13:53

17:48

10.

Erika Bugten

Berg Hansen

51:45

+13:58

17:50

11.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

51:51

+14:04

17:52

12.

Trine Barstad

HiST

52:57

+15:10

18:15

13.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

54:34

+16:47

18:48

14.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:03:53

+26:06

22:01

15.

May-Britt Bjørnaas

Eget

1:14:36

+36:49

25:43

16.

Eli Ringdalen

Sintef

1:15:59

+38:12

26:12

17.

Bodil Monsen

Sintef

1:26:06

+48:19

29:41

DSQ

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

56:18

65 44 92 60

DSQ

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:19:17

150

Arrangør

Wenche Melland

Evry

Klasse: D 60-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

49:58

+0:00

17:13

2.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

53:46

+3:48

18:32

3.

Siri Drogset

HiST

53:58

+4:00

18:36

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

54:39

+4:41

18:50

5.

Berit Grande

Sticos

59:23

+9:25

20:28

6.

Sissel Horghagen

HIST

1:01:40

+11:42

21:15

7.

Anne Furuholt

TOBB

1:07:34

+17:36

23:17

8.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

1:17:14

+27:16

26:37

DSQ

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

52:01

175

DSQ

Anne Stenset

St Olav

1:17:19

114 39 65 44 92 60

Arrangør

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

Klasse: D 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

48:29

+0:00

16:43

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

58:25

+9:56

20:08

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

58:39

+10:10

20:13

4.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:06:11

+17:42

22:49

5.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:29:11

+40:42

30:45

6.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:32:14

+43:45

31:48

7.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:52:20

+1:03:51

38:44

Klasse: D 80-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Randi Iversen

Eget

1:30:27

175

Klasse: H 16-29 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Venås Flægstad

Entro bil

1:22:22

+0:00

13:57

2.

Jerome Soulard

Atmel

1:32:52

+10:30

15:44

3.

Michele Baravalle

NTNU

1:59:09

+36:47

20:11

Klasse: H 30-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

46:54

+0:00

7:56

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

51:57

+5:03

8:48

3.

Ola Berger

Granåsen legesenter

52:36

+5:42

8:54

4.

Erik Jonsson

SINTEF Energi

57:45

+10:51

9:47

5.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

1:03:08

+16:14

10:42

6.

Frode Seland

NTNU

1:15:20

+28:26

12:46

7.

Morten Andresas Nome

NTNU

1:15:50

+28:56

12:51

8.

Håvard Skalle

Eget

1:29:16

+42:22

15:07

9.

Terje Solbakk

NTNU

1:31:47

+44:53

15:33

10.

Magnar Nedland

Telenor digital

1:35:34

+48:40

16:11

11.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:41:57

+55:03

17:16

12.

Eirik Munkeby

Skanska

1:48:52

+1:01:58

18:27

DSQ

Sigurd Bjørke

Skatteetaten

47:25

45 47 51 55

DSQ

Per Didrik Nonstad

Statoil

53:40

45 47 51 55 60 150 175

Klasse: H 40-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

52:24

+0:00

8:52

2.

Bård Smestad

KDS

56:40

+4:16

9:36

3.

Vegard Hansen

Prima

1:00:58

+8:34

10:20

4.

Snorre Sæternes

DNV GL

1:04:45

+12:21

10:58

5.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

1:04:52

+12:28

10:59

6.

Robert Otterlei

Sweco

1:05:38

+13:14

11:07

7.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:06:33

+14:09

11:16

8.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:08:21

+15:57

11:35

9.

Olle Malmring

Trondheim Kommune

1:09:50

+17:26

11:50

10.

Truls Ryum

NTNU

1:10:02

+17:38

11:52

11.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:13:06

+20:42

12:23

12.

Henning Lysaker

Rainpower

1:16:12

+23:48

12:54

13.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:16:16

+23:52

12:55

14.

Kurt Amundsen

Avinor

1:17:26

+25:02

13:07

15.

Lars Thore Aarrestad

Powel

1:18:13

+25:49

13:15

16.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:22:45

+30:21

14:01

17.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:25:56

+33:32

14:33

18.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:28:07

+35:43

14:56

19.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

1:30:55

+38:31

15:24

20.

Ove Bremseth

Consto

1:31:58

+39:34

15:35

21.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

1:32:01

+39:37

15:35

22.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:35:28

+43:04

16:10

23.

Jardar Lohne

Sleipner

1:37:01

+44:37

16:26

24.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:54:40

+1:02:16

19:26

25.

Harald Svendsen

SiNTEF Energi

2:07:38

+1:15:14

21:37

DSQ

Øystein Braathen

Statoil

1:08:42

47 51 55 60

Klasse: H 50-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Ntnu

37:57

+0:00

9:02

2.

Dag Stenersen

Sintef

40:26

+2:29

9:37

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

42:00

+4:03

10:00

4.

Lasse Natvig

NTNU

42:53

+4:56

10:12

5.

Olve Mogstad

Statnett

43:38

+5:41

10:23

6.

Bernt Rognes

BEKK

43:45

+5:48

10:25

7.

Geir Arnesen

Eget

44:03

+6:06

10:29

8.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

44:31

+6:34

10:35

9.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

44:34

+6:37

10:36

10.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

45:20

+7:23

10:47

11.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

45:32

+7:35

10:50

12.

Helge Løseth

Statoil

47:05

+9:08

11:12

13.

Geir Paulsen

Siemens

48:36

+10:39

11:34

14.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

49:37

+11:40

11:48

15.

Erling Bye

BDO AS

49:55

+11:58

11:53

16.

Erik Horghagen

BDO AS

50:02

+12:05

11:54

17.

Terje Kanstad

NTNU

50:47

+12:50

12:05

18.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

51:34

+13:37

12:16

19.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

52:21

+14:24

12:27

20.

Håvard Eidnes

Uninett

53:03

+15:06

12:37

21.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

53:24

+15:27

12:42

22.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

53:32

+15:35

12:44

23.

Terje Berg

Statkraft

56:15

+18:18

13:23

24.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

56:43

+18:46

13:30

25.

Tore Fornes

Statoil

57:07

+19:10

13:35

26.

Petter Mikalsen

Telenor

1:00:58

+23:01

14:30

27.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:01:21

+23:24

14:36

28.

Tor Arne Haugen

DNB

1:01:27

+23:30

14:37

29.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:03:01

+25:04

15:00

30.

Bobo Nordahl

NGU

1:08:21

+30:24

16:16

31.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:08:31

+30:34

16:18

32.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:11:45

+33:48

17:05

33.

Frode Stølan

Telenor

1:14:44

+36:47

17:47

34.

Vidar Lunda

DNB

1:19:18

+41:21

18:52

35.

Hallstein Hemmer

HiST

1:21:16

+43:19

19:20

36.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:27:07

+49:10

20:44

Arrangør

Svein Solvik

Evry

Klasse: H 60-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

42:57

+0:00

10:13

2.

Bjørn Berger

Statoil

45:02

+2:05

10:43

3.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

46:08

+3:11

10:59

4.

Per Laksfors

Siemens

49:02

+6:05

11:40

5.

Frank Bjarkø

NRK

51:02

+8:05

12:09

6.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

51:09

+8:12

12:10

7.

Tore Angell Petersen

Jordskifteretten

53:01

+10:04

12:37

8.

Erik Lund

NTNU

53:36

+10:39

12:45

9.

Knut Lillealtern

Eget

54:47

+11:50

13:02

10.

Sigurd Skogestad

NTNU

55:18

+12:21

13:10

11.

Frode Stensrud

Eget

56:01

+13:04

13:20

12.

Tore Heggem

HiNT

56:40

+13:43

13:29

13.

Klaus Livik

Powel

57:30

+14:33

13:41

14.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

57:45

+14:48

13:45

15.

Edgar Furuholt

Det Norske

58:25

+15:28

13:54

16.

Ole Lutro

NGU

1:02:13

+19:16

14:48

17.

Tom Bugge

Det norske

1:02:23

+19:26

14:51

17.

Ole Nervik

Eget

1:02:23

+19:26

14:51

19.

Øystein Hoffart

JSTA

1:03:03

+20:06

15:00

20.

Roar Stenset

St Olav

1:04:24

+21:27

15:20

21.

Roar Sundby

HiST

1:05:43

+22:46

15:38

22.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:06:10

+23:13

15:45

23.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:06:26

+23:29

15:49

24.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:07:49

+24:52

16:08

25.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:08:12

+25:15

16:14

26.

Bjørn Hafskjold

NTNU

1:10:08

+27:11

16:41

27.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

1:10:51

+27:54

16:52

28.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:10:59

+28:02

16:54

29.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:11:47

+28:50

17:05

30.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:12:11

+29:14

17:11

31.

Tor Gjermstad

HEMIT

1:14:23

+31:26

17:42

32.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:15:33

+32:36

17:59

33.

Jostein Grepstad

NTNU

1:15:46

+32:49

18:02

34.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:17:05

+34:08

18:21

35.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:17:22

+34:25

18:25

36.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:17:26

+34:29

18:26

37.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:17:57

+35:00

18:33

38.

Terje Norddal

Rambøll

1:18:02

+35:05

18:34

39.

Pål Skalle

Eget

1:20:06

+37:09

19:04

40.

Harald Lauglo

HiST

1:22:05

+39:08

19:32

41.

Nils Holte

NTNU

1:25:59

+43:02

20:28

42.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:26:51

+43:54

20:40

43.

Svein Nassvik

Skanska

1:35:14

+52:17

22:40

44.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:44:29

+1:01:32

24:52

Arrangør

Pål Skyberg

Evry

Arrangør

Ottar Gisti Kristiansen

Evry

Klasse: H 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

35:07

+0:00

12:06

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

35:22

+0:15

12:11

3.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

37:55

+2:48

13:04

4.

Leif Røhjell

Siemens

38:48

+3:41

13:22

5.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

41:53

+6:46

14:26

6.

Odd Musum

Rambøll

42:37

+7:30

14:41

7.

Øistein Åsmul

Kommunen

45:47

+10:40

15:47

8.

Magnus Landstad

NTNU

45:55

+10:48

15:50

9.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

46:29

+11:22

16:01

10.

Leif Engen

SiT BIL

46:37

+11:30

16:04

11.

Tore Kiste

Fylket

47:19

+12:12

16:18

12.

Torleif Stephansen

Evry

47:21

+12:14

16:19

13.

Stig Arild Haugskott

Posten

50:43

+15:36

17:29

14.

Martin Melhuus

Veritas

51:49

+16:42

17:52

15.

Robert Strøm

Eget

52:41

+17:34

18:10

16.

Arne Sæterhaug

Eget

52:46

+17:39

18:11

17.

Henry Sundsetvik

OTEK

52:55

+17:48

18:14

18.

Odd Arne Rye

Rambøll

57:04

+21:57

19:40

19.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

57:33

+22:26

19:50

20.

Oddvar Opland

Stompa

58:27

+23:20

20:09

21.

Finn Bjørgum

Eget

59:49

+24:42

20:37

22.

Edmund Olsen

NTNU

1:00:00

+24:53

20:41

23.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:02:34

+27:27

21:34

24.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:03:22

+28:15

21:51

25.

Bjørn Norberg

Veritas

1:04:04

+28:57

22:05

26.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:05:07

+30:00

22:27

27.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:05:31

+30:24

22:35

28.

Torger Elseth

Eget

1:07:28

+32:21

23:15

29.

Harald E Krogstad

NTNU

1:10:40

+35:33

24:22

30.

Ola Aalde

Reinertsen

1:16:58

+41:51

26:32

31.

Per Skaaraas

Eget

1:19:32

+44:25

27:25

32.

Bjørn Flor

Eget

2:24:04

+1:48:57

49:40

DSQ

Magne Eidem

Vegvesenet

23:41

96 95 36 114

DSQ

Eigil Sørli

Q-Free

42:27

175

DSQ

Thore Sundsetvik

Smiths

1:05:50

38 39 65 44 92 60 150

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

Arrangør

Torleif Stephansen

Evry

Arrangør

Torgeir Iversen

Evry

Klasse: H 80-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:03:13

+0:00

21:47

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:52:18

+49:05

38:43

DSQ

Gunnar Smistad

Brannkorpset

43:00

114 38 39 65 44 92 60 150

DSQ

Thor Meland

Statoil

49:04

36 114 39 65 44 92 60 150

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Karine Svare

BEKK

48:59

+0:00

16:53

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Hage

Eget

42:02

+0:00

10:00

2.

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

46:25

+4:23

11:03

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

52:08

+10:06

12:24

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

54:34

+12:32

12:59

5.

Ivar Melby

Reinertsen

1:15:48

+33:46

18:02

6.

Martin Cepelka

Student

1:17:44

+35:42

18:30

7.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:18:14

+36:12

18:37

DSQ

Nicholas Thompson

Statoil

15:03

95 39 55 64 65 44 92 60 38 150 175

DSQ

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:02:21

38

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Helle Opedal

Student

1:08:48

+0:00

17:12

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Student

50:59

+0:00

8:38

2.

Petter Reinemo

Asplan Viak

53:16

+2:17

9:01

3.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

1:03:26

+12:27

10:45

4.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:07:20

+16:21

11:24

5.

Randi Wærnes

Skanska

1:24:24

+33:25

14:18


Sist oppdatert:

2 september 2015, 10:34:22

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

240

Antall startet:

240