Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Poengoversikt Tour de Trondheim 2009Dataeksport
Brikkesys.no

TDT 2009 - Langdistanse 19. september 2009

Klasse: D 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

20:42

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

22:14

Jorunn Leithe

Selbu OK

23:05

Maren Lyng

Byåsen IL

17:30

Inger Smevoll

Byåsen IL

25:10

Ragnhild Eide

Byåsen IL

16:58

Andrine Viken

Byåsen IL

19:54

Marie Bakken Sørensen

Freidig, SPK

15:25

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink

15:42

DNS

Ingrid Sand

Stjørdals-Blink

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

11:26

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

11:31

+0:05

3.

Malin Sandstad

Freidig, SPK

12:13

+0:47

4.

Line Sølberg

Leik, IL

12:15

+0:49

5.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

12:25

+0:59

6.

Maiken Ø Hågård

Stjørdals-Blink

13:16

+1:50

7.

Hilvi Emerense Hamar

Freidig, SPK

14:14

+2:48

8.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

14:45

+3:19

9.

Ingunn Augdal Fløvig

Nidarøst, OK

18:40

+7:14

10.

Sigrid Vada Grønlie

Stjørdals-Blink

19:52

+8:26

11.

Helga Stenvik

Byåsen IL

21:52

+10:26

12.

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

24:47

+13:21

13.

Rakel Time

Freidig, SPK

33:11

+21:45

DNS

Susanne Eide Haug

Stjørdals-Blink

DNS

Kathrine Sveen

Stjørdals-Blink

Klasse: D 11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Q Fossum

Freidig, SPK

19:16

+0:00

2.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

19:23

+0:07

3.

Linn Lodgaard

Byåsen IL

21:53

+2:37

4.

Anna Melby Riksheim

Byåsen IL

23:53

+4:37

DNS

Trine Stokke

Selbu OK

Klasse: D 13- C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Lunde Nilssen

Malvik IL

14:08

+0:00

2.

Ragnhild Vada Grønlie

Stjørdals-Blink

17:24

+3:16

3.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

17:53

+3:45

Klasse: D 13- N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Garnes Flatjord

Freidig, SPK

21:24

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

28:54

+0:00

2.

Frida Sæther

Freidig, SPK

29:53

+0:59

3.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

30:25

+1:31

4.

Eirin Svanøe-Haftstad

Steinkjer OK

31:36

+2:42

5.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

32:09

+3:15

6.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

32:16

+3:22

7.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

32:49

+3:55

8.

Gina Molnvik

Freidig, SPK

33:13

+4:19

9.

Sigrid Merete Moen Pedersli

Trollelg, OL

33:48

+4:54

10.

Lovise Fremstad

Larvik OK

33:52

+4:58

11.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

37:39

+8:45

12.

Ingvild Oxaas Wie

Mo OK

39:10

+10:16

13.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula, OL

40:03

+11:09

14.

Rebecca Aasegg Sætherhaug

Trollelg, OL

40:43

+11:49

15.

Anna Solberg

Trollelg, OL

40:45

+11:51

16.

Mari Kristine Overvik Gilde

Freidig, SPK

42:15

+13:21

17.

Andrea Vindal

Wing OK

42:35

+13:41

18.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink

43:19

+14:25

19.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

43:59

+15:05

20.

Astrid Bro Kolstø

Stjørdals-Blink

44:55

+16:01

21.

Maren Grande

Verdal OK

45:26

+16:32

22.

Norunn Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

46:03

+17:09

23.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink

47:33

+18:39

24.

Elisabeth Sveen

Stjørdals-Blink

49:39

+20:45

25.

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

50:17

+21:23

26.

Ingrid-Therese Helland Eriksen

Wing OK

50:23

+21:29

27.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

51:40

+22:46

28.

Ida Margit Øien

Trollelg, OL

54:05

+25:11

29.

Ane Svegård Byw

Byåsen IL

1:03:44

+34:50

DNS

Linnea Johannessen

Malvik IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

35:44

+0:00

2.

Runa Fremstad

Larvik OK

36:47

+1:03

3.

Mathilde Rundhaug

Mo OK

41:29

+5:45

4.

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

42:55

+7:11

5.

Nikoline Bromander

Fredrikstad SK

44:46

+9:02

6.

Mali Galaaen Røsseth

Selbu OK

47:07

+11:23

7.

Ida Rønning

Freidig, SPK

54:10

+18:26

8.

Åsta Wibe

Frol IL

56:52

+21:08

9.

Kjersti Midtbø

Wing OK

1:26:14

+50:30

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Lüscher

Wing OK

1:17:03

+0:00

2.

Britt Ingunn Nydal

Lillomarka OL

1:24:25

+7:22

3.

Michela Guizzardi

Italia National Team

1:32:14

+15:11

4.

Martine Åstebøl

Lillomarka OL

1:32:31

+15:28

5.

Ingunn Weltzien

Tyrving, IL

1:35:19

+18:16

6.

Lisbeth Voll

Haugesund IL

1:42:00

+24:57

7.

Jenny Persson

NTNUI

1:46:40

+29:37

8.

Annette Fjeldheim

Konnerud IL

1:51:38

+34:35

9.

Tessa Hill

NTNUI

1:52:06

+35:03

10.

Maria Novella Sbaraglia

Italia National Team

1:52:57

+35:54

11.

Line H. Stenersen

Nidarøst, OK

2:01:43

+44:40

12.

Janeta Turka

NTNUI

2:03:28

+46:25

13.

Marit Isachsen

Asker SK

2:08:03

+51:00

14.

Marianne Løvås

Nidarøst, OK

2:10:52

+53:49

15.

Silje Borge Hovi

Skien OK

2:23:10

+1:06:07

16.

Mai Elin Watson

NTNUI

2:29:34

+1:12:31

17.

Inga Sirum

Frol IL

2:48:25

+1:31:22

18.

Marianne Dæhli

Løten O-Lag

2:56:01

+1:38:58

Brutt

Åshild Kapperud

Oppsal IF

1:10:00

104 101 128 126 133 142 140 115 125 100 150

DSQ

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

1:21:22

128 126 133

DSQ

Gøril Eide

Byåsen IL

1:55:39

128 126 133 142 140 115 125

DSQ

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

2:16:36

126

DNS

Mari Angell-Petersen

Freidig, SPK

DNS

Nicole Scalet

Italia National Team

DNS

Helen Palmer

Wing OK

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Rønning

Tynset IF

53:16

+0:00

2.

Kristin Sandven

Notodden OL

57:03

+3:47

3.

Christine Gjermo

Freidig, SPK

57:15

+3:59

4.

Mona Høiås Sæther

Freidig, SPK

1:05:16

+12:00

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:09:52

+16:36

6.

Anne Gro Styrvold

Larvik OK

1:28:51

+35:35

7.

Margit Eide

Stjørdals-Blink

1:30:56

+37:40

DNS

Gunn Marit Wanvik

Selbu OK

DNS

Hilde Forbord

Malvik IL

DNS

Berit Time

Freidig, SPK

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

1:03:38

+0:00

2.

Ingrid Kvakland

Freidig, SPK

1:06:06

+2:28

3.

Karin Galaaen

Selbu OK

1:06:17

+2:39

4.

Grete Berge Owren

Freidig, SPK

1:11:23

+7:45

5.

Wenche Hjelmseth

Mo OK

1:23:17

+19:39

6.

Ruth Schmid

Trollelg, OL

1:23:38

+20:00

DSQ

Eli Ringdalen

Mo OK

1:27:54

142 114 118

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig, SPK

48:25

+0:00

Klasse: D student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Venla Snilstveit

NTNUI

1:24:01

+0:00

2.

Hilde Myren

Freidig, SPK

1:44:34

+20:33

3.

Ragne Rønning

Skøynar, OK

1:47:32

+23:31

4.

Anne Viktoria Rosø

Byneset IL

4:13:07

+2:49:06

DNS

Siri Bente Haugen

NTNUI

DNS

Victoria Skimmeland

Skien OK

Klasse: H 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink

17:23

Are Lodgaard

Byåsen IL

18:08

Even Svegård Bye

Byåsen IL

21:11

Mathias Vindal

Wing OK

16:01

Hans Jørgen Sveen

Stjørdals-Blink

25:15

Sigurd Lorange

Freidig, SPK

19:59

Mats Eidsmo

Freidig, SPK

13:51

Håkon Grande

Verdal OK

16:40

Emil Aaen

Stjørdals-Blink

26:14

Anders Haugskott

Trollelg, OL

14:25

DNS

Sivert Røstum Bellingmo

Gaula, OL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Andreas Remmen

Trollelg, OL

9:54

+0:00

2.

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

11:13

+1:19

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

11:26

+1:32

4.

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

11:27

+1:33

5.

Sigurd Lehn Tranås

Freidig, SPK

12:04

+2:10

6.

Hallvard Seim Grøvlen

Nidarøst, OK

13:09

+3:15

7.

Vebjørn Midtun

Trollelg, OL

13:21

+3:27

8.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

13:30

+3:36

9.

Einar Keiserås

Leik, IL

14:06

+4:12

10.

Magnus Haug

Freidig, SPK

14:17

+4:23

11.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

14:18

+4:24

12.

Adrian Opheim

Freidig, SPK

14:19

+4:25

13.

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

14:24

+4:30

14.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

14:50

+4:56

15.

Johannes Midtbø

Wing OK

15:33

+5:39

16.

Halvor Melkild

Freidig, SPK

15:50

+5:56

17.

Martin Løvås

Nidarøst, OK

16:57

+7:03

18.

Nils Ola Kvam

Freidig, SPK

18:22

+8:28

19.

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

19:58

+10:04

DNS

Are Helle Mårddalen

Freidig, SPK

Klasse: H 11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Myhr Lamvik

Freidig, SPK

14:49

+0:00

2.

Øyvind Solheim

Stjørdals-Blink

15:31

+0:42

3.

Birk Gravdahl

Wing OK

16:22

+1:33

Klasse: H 13- C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

Freidig, SPK

12:38

+0:00

2.

Robin Kjelaas

Malvik IL

13:20

+0:42

3.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

15:37

+2:59

4.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

16:16

+3:38

5.

Fredrik Almås

Byåsen IL

21:23

+8:45

DNS

Olaf Lehn Tranås

Freidig, SPK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

22:51

+0:00

2.

Jonas Ressem

Frol IL

25:17

+2:26

3.

Lars Harald Aasheim

Oppsal IF

25:29

+2:38

4.

Vegard Ressem

Frol IL

25:50

+2:59

5.

Ola Keiserås

Leik, IL

26:22

+3:31

6.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

26:31

+3:40

7.

Andreas Sølberg

Leik, IL

26:54

+4:03

8.

Karl Fremstad

Larvik OK

27:12

+4:21

9.

Vegard Rønning Huber

Tynset IF

34:19

+11:28

10.

Torgeir Leithe

Selbu OK

34:40

+11:49

11.

Øystein Krogstie

Freidig, SPK

38:35

+15:44

12.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

49:44

+26:53

13.

Joakim Stokke

Selbu OK

50:25

+27:34

14.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink

55:54

+33:03

15.

Nils Einar Brandtzæg

Freidig, SPK

1:30:10

+1:07:19

DNS

Arne Hofsmo

Selbu OK

DNS

Vegard Sporstøl

Malvik IL

DNS

Vegard Hassel

Malvik IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Lofthus

Lillehammer OK

27:45

+0:00

2.

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg, OL

27:53

+0:08

3.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

28:05

+0:20

4.

Sindre Johannessen

Malvik IL

28:30

+0:45

5.

Sindre Rønning Huber

Tynset IF

29:13

+1:28

6.

Sindre Sandven

Notodden OL

30:13

+2:28

7.

Martin Rønning

Freidig, SPK

31:00

+3:15

8.

Paul Sirum

Frol IL

31:35

+3:50

9.

Ove Baardsgaard

Trollelg, OL

36:35

+8:50

10.

Andreas Bro Kolstø

Stjørdals-Blink

36:36

+8:51

11.

Henry Eide Haug

Stjørdals-Blink

36:45

+9:00

12.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

37:59

+10:14

13.

Terje Sørgård

Byåsen IL

38:26

+10:41

14.

Tore Gederaas Kanstad

Wing OK

42:16

+14:31

15.

Sigurd Oxaas Wie

Mo OK

43:38

+15:53

16.

Tormod Hovdenak Stenersen

Nidarøst, OK

45:05

+17:20

17.

Fredrik Skjerve

Frol IL

45:47

+18:02

18.

Magnus Bro Kolstø

Stjørdals-Blink

47:39

+19:54

19.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig, SPK

49:26

+21:41

20.

Kristian Magnus Øien

Trollelg, OL

54:14

+26:29

21.

Ola Røstum Bellingmo

Gaula, OL

55:13

+27:28

22.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:01:20

+33:35

23.

Petter Almås

Byåsen IL

1:02:48

+35:03

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Chris Forne

Wing OK

1:23:23

+0:00

2.

Morten Urdal Bakke

Kongsberg OL

1:24:08

+0:45

3.

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka OL

1:25:51

+2:28

4.

Håvard Vassenden

Frol IL

1:25:52

+2:29

5.

Yngve Skogstad

Mo OK

1:25:58

+2:35

6.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

1:26:00

+2:37

7.

Daniele Pagliari

Italia National Team

1:29:46

+6:23

8.

Emiliano Corona

Italia National Team

1:31:04

+7:41

9.

Giancarlo Simion

Italia National Team

1:31:53

+8:30

10.

Jon Aukrust Osmoen

Nord-Østerdal OK

1:32:21

+8:58

11.

Peder Aukrust Osmoen

Nord-Østerdal OK

1:33:47

+10:24

12.

Michal Bialozyt

NTNUI

1:34:13

+10:50

13.

Bård Smestad

Wing OK

1:35:59

+12:36

14.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:36:05

+12:42

15.

Per Harald Havnen Johansen

NTNUI

1:36:58

+13:35

16.

Jan Andreas Edstrøm

Lillomarka OL

1:38:49

+15:26

17.

Alessio Tenani

Italia National Team

1:39:02

+15:39

18.

Erlend Moian Nydal

Lillomarka OL

1:39:29

+16:06

19.

Bjørn Owren

NTNUI

1:40:12

+16:49

20.

Øyvind Enger

Kongsberg OL

1:41:47

+18:24

21.

Trygve Olsen

Løten O-Lag

1:42:37

+19:14

22.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

1:43:55

+20:32

23.

Giacomo Seidenari

Italia National Team

1:46:10

+22:47

24.

Christian Grønvold

Lillomarka OL

1:47:53

+24:30

25.

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

1:51:57

+28:34

26.

Øivind Aunøien

OK Fjell

1:52:31

+29:08

27.

Alastair Brunton

Wing OK

1:53:13

+29:50

28.

Hallvard Nordbrøden

Halden SK

1:54:53

+31:30

28.

Matthias Oswald

NTNUI

1:54:53

+31:30

30.

Anders Sætersmoen

NTNUI

1:55:12

+31:49

31.

Olle Malmring

Freidig, SPK

1:57:16

+33:53

32.

Ola Bakke Aashamar

Flosta IL

2:01:33

+38:10

33.

Sjur Messel Nafstad

Raumar OL

2:01:41

+38:18

34.

Per Wirehn

Byåsen IL

2:02:50

+39:27

35.

Erik Haare

NTNUI

2:15:34

+52:11

36.

Sindre Andersen Gåsvik

NTNUI

2:44:36

+1:21:13

37.

Torbjørn Aas

NTNUI

2:57:21

+1:33:58

Brutt

Åsmund Hasaas

NTNUI

11:26

168 169 170 167 166 106 104 128 127 111 113 142 14...

Brutt

Jon Anders Røe

Verdal OK

52:11

167 166 106 104 128 127 111 113 142 140 115 125 10...

DSQ

Harry Luchsinger

Kongsberg OL

32:53

168 169 170 167 166 106 104 128 127 125 100 150

DSQ

Alexey Shestov

NoTeam

1:53:26

168 169 170 167 166

DNS

Håkon Leithe

Selbu OK

DNS

Bård Hauan Andersen

Halden SK

DNS

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

DNS

Tor Andreas Andersen

NTNUI

DNS

Bjørn Tore Mathisen

NTNUI

DNS

Eirik Holth Johannessen

NTNUI

DNS

Sigurd Hynne

Skøynar, OK

DNS

Bjørn Verde Thon

NTNUI

DNS

Sigurd Bjørke

Freidig, SPK

Klasse: H 17- K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Forseth

Frol IL

38:28

+0:00

2.

Sigbjørn Ytrehus

NTNUI

46:52

+8:24

3.

Bård Solberg

Stjørdals-Blink

47:29

+9:01

4.

Per Grande

Verdal OK

51:06

+12:38

5.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

56:05

+17:37

6.

Knut Inge Engelbreth

NTNUI

56:24

+17:56

7.

Øystein Grøvlen

Nidarøst, OK

1:02:11

+23:43

8.

Eirik Jørum

Byåsen IL

1:03:06

+24:38

9.

Olivier Dupre

NTNUI

2:01:22

+1:22:54

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig, SPK

1:15:33

+0:00

2.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink

1:19:49

+4:16

3.

Øystein Rønning

Freidig, SPK

1:22:27

+6:54

4.

Jon Røstum

Gaula, OL

1:22:50

+7:17

5.

Frode Haugskott

Trollelg, OL

1:26:08

+10:35

6.

Arne Helland

Wing OK

1:26:14

+10:41

7.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:29:12

+13:39

8.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

1:31:06

+15:33

9.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst, OK

1:31:36

+16:03

10.

Stig Magnar Løvås

Freidig, SPK

1:33:46

+18:13

11.

Trond Svanøe-Haftstad

Steinkjer OK

1:34:45

+19:12

12.

Erling Bye

Byåsen IL

1:35:44

+20:11

13.

Tom Jacobsen

Freidig, SPK

1:35:51

+20:18

14.

Lars Fremstad

Larvik OK

1:38:21

+22:48

14.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:38:21

+22:48

16.

Håvard Lorange

Freidig, SPK

1:39:24

+23:51

17.

Andreas Huber

Tynset IF

1:39:38

+24:05

18.

Geir Paulsen

Trollelg, OL

1:40:08

+24:35

19.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:42:22

+26:49

20.

Trond Benum

Byåsen IL

1:47:13

+31:40

21.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:54:08

+38:35

22.

Ole Morten Wie

Mo OK

1:54:58

+39:25

DNS

Terje Schjølberg

Røros IL

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:11:36

+0:00

2.

Terje Kanstad

Wing OK

1:12:13

+0:37

3.

Johan Skjerve

Frol IL

1:14:08

+2:32

4.

Kjell Maroni

Byåsen IL

1:15:49

+4:13

5.

Torbjørn Sirum

Frol IL

1:15:53

+4:17

6.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:16:12

+4:36

7.

Magne Lysberg

Freidig, SPK

1:17:49

+6:13

8.

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

1:18:46

+7:10

9.

Jan Kåre Vatne

Mo OK

1:19:43

+8:07

10.

Torbjørn Nørbech

Ringerike OL

1:21:16

+9:40

11.

Tore Solheim

Stjørdals-Blink

1:28:19

+16:43

12.

Morten Skoglund

Byåsen IL

1:37:26

+25:50

Brutt

Ole Petter Rundhaug

Mo OK

41:27

128 133 112 140 114 118 125 100 150

DNS

Dagfinn Torpe

Porsgrunn OL

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

49:58

+0:00

2.

Jacob Hygen

Freidig, SPK

58:11

+8:13

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

1:02:15

+12:17

4.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

1:03:58

+14:00

5.

Henry Sundsetvik

Trollelg, OL

1:17:31

+27:33

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig, SPK

56:23

+0:00

2.

Anders Lauglo

Trollelg, OL

1:07:29

+11:06

Klasse: H student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Onsøyen

Byneset IL

4:12:27

+0:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elias Gulema

Freidig, SPK

15:48

Maren Viken

Byåsen IL

21:23

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

16:35

Dina Reitan

Freidig, SPK

16:02

Hannah Gulema

Freidig, SPK

16:02

Emil Grønli

Freidig, SPK

23:00

Mathea Spets Storhov

Freidig, SPK

21:48

Matias Nissen

Freidig, SPK

16:56

Adrian Jørum

Byåsen IL

13:23

Charlotte Aasegg Sætherhaug

Trollelg, OL

17:43

Elisabeth Solberg

Trollelg, OL

18:49

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

29:02

Elise Ye Lunde

Malvik IL

24:04

Ingrid Pettersen

Buvik IL

19:19

Eivor Hellesnes Molden

Freidig, SPK

13:48

Simen Spets Storhov

Freidig, SPK

18:26

Kristian GÅsØ

Freidig, SPK

18:26

Jonas Grønli

Freidig, SPK

20:57

Lars Sandstad

Freidig, SPK

13:16

Frida Haugskott

Trollelg, OL

19:45

Vegard Kittilsen

Freidig, SPK

13:09

Camilla Johnsen

Freidig, SPK

13:42

Einar Eide

Byåsen IL

29:46

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

21:30

Ane Marlene Kolstad

Freidig, SPK

27:51

Vera Melkild

Freidig, SPK

20:06

Yngve Aaen

Stjørdals-Blink

36:12

An-Elise Kvam

Freidig, SPK

27:23

Ingrid Sofie Melting Haugskott

Trollelg, OL

20:44

Ulrik Sellæg

Trollelg, OL

14:10

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

21:26

Fredrik Melting Haugskott

Trollelg, OL

34:38

Mikkel Holt

Freidig, SPK

17:32

Selma Moen Aune

Freidig, SPK

51:38

Eli Stenvik

Byåsen IL

17:42

Sofie Hallem

Verdal OK

26:03

Andrea Langåssve

Verdal OK

25:40

Martin Grande

Verdal OK

17:01

Mari Eidsmo

Freidig, SPK

30:29

Solveig Sæternes

Byåsen IL

23:27

Ragna M. Berge

Freidig, SPK

13:45

Brutt

Vemund Mølnvik

Freidig, SPK

DNS

Anna Myhr Lamvik

Freidig, SPK

DNS

Vegard Sand

Stjørdals-Blink

DNS

Kristine Haug

Freidig, SPK

DNS

Robin Granum Johansen

Malvik IL

Klasse: D 17- K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Wenseth Kure

NTNUI

52:21

+0:00

2.

Emily Wall

Wing OK

1:03:48

+11:27

3.

Kristin Ask-Henriksen

NTNUI

1:11:09

+18:48

4.

Ingrid Berg Jørgensen

Trollelg, OL

1:17:12

+24:51

5.

Hanne Svegård

Byåsen IL

1:19:41

+27:20

6.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink

1:19:52

+27:31

7.

Ragni Adelsten Stokland

NTNUI

1:22:55

+30:34

8.

Tine Hjelseth Larsen

NTNUI

1:27:30

+35:09


Sist oppdatert:

13 oktober 2009, 21:22:49

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

361

Antall startet:

327