Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Rekrutt- og Råtassløp nr 3, Fossum 7. september 2015

Klasse: Jenter N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tia Aakervik Møgedal

Nydalens SK

9:11

+0:00

2.

Johanne Nyen Pedersen

Nydalens SK

11:19

+2:08

3.

Ida Marie Skjelbred

Nydalens SK

11:49

+2:38

3.

Mathea Mellingseter

Nydalens SK

11:49

+2:38

5.

Signe Fluge Ulleberg

Heming Orientering

12:26

+3:15

6.

Aleksandra Christiansen

Heming Orientering

13:01

+3:50

7.

Victoria Løvenskiold

Heming Orientering

13:15

+4:04

8.

Katharina Louisa Berents

HEMING Orientering

13:27

+4:16

9.

Rikke Prytz

Fossum IF

14:14

+5:03

10.

Amalia Torgersen

Bærums Skiklub

14:45

+5:34

11.

Cornelia Eidem

Asker

15:14

+6:03

12.

Ina E. Rasch-Halvorsen

Heming Orientering

16:43

+7:32

13.

Sofia Lousie Alm

HEMING Orientering

16:51

+7:40

14.

Line Marie Sundt Larsen

Nydalens SK

17:47

+8:36

15.

Ingrid Bøhn

Nydalens SK

20:27

+11:16

16.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

20:32

+11:21

DSQ

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

57:31

88

Klasse: Gutter N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oliver Nilsen

Fossum IF

8:33

+0:00

2.

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

12:48

+4:15

3.

David Venker

Fossum IF

12:53

+4:20

4.

Erik Isaksen Westgaard

Fossum IF

13:45

+5:12

5.

Magnus Straume

Heming Orientering

15:14

+6:41

6.

Oliver Skjelvan

Nydalens SK

17:09

+8:36

80

7.

Oliver Aarum-Ulvås

Nydalens SK

17:11

+8:38

8.

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

18:10

+9:37

9.

Hjalmar Goa Rønningen

Nydalens SK

19:23

+10:50

10.

Jasper Lawson

Nydalens SK

19:38

+11:05

11.

Iver Aarseth

Koll, IL

21:19

+12:46

Klasse: Jenter N/C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Penelope Lea

Nydalens SK

15:59

+0:00

2.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

16:44

+0:45

3.

Julie Heyerdahl Rødsten

Heming Orientering

19:10

+3:11

4.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

19:29

+3:30

5.

Tuva Høyer

Fossum IF

19:35

+3:36

6.

Tia Zelow Bilksmark

Fossum IF

19:39

+3:40

103

7.

Johanne Terland Gundersen

Heming Orientering

22:20

+6:21

8.

Cornelia Nystrøm Rasmussen

HEMING Orientering

22:30

+6:31

9.

Vivian Zwick

Heming Orientering

22:34

+6:35

9.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

22:34

+6:35

103

11.

Elise Aanerud

HEMING Orientering

22:55

+6:56

12.

Kaisa Kristina Louise Lemyre

Heming Orientering

23:09

+7:10

13.

Astrid Hagen

Nydalens SK

24:40

+8:41

14.

Aurora Skurdal

Nydalens SK

25:36

+9:37

15.

Aina Elisabeth Tirkkonen Toft

Nydalens SK

26:28

+10:29

16.

Kaia Thomasine Selboskar

Nydalens SK

26:50

+10:51

17.

Julie Marie Solbakken

Nydalens SK

28:40

+12:41

18.

Maia Andreassen

Nydalens SK

28:41

+12:42

19.

Vilde Marie Herberg Aas

Nydalens SK

34:16

+18:17

20.

Anne Viktoria Birkeland

Fossum IF

35:00

+19:01

21.

Kaia Krogh

Nydalens SK

38:37

+22:38

22.

Mari Eggen

Nydalens SK

44:42

+28:43

103

23.

Eline Nyberg

Nydalens SK

49:41

+33:42

24.

Pia Odden Powell

Nydalens SK

49:42

+33:43

DSQ

Liv Kulle Andreassen

Nydalens SK

25:14

82

Klasse: Gutter N/C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Rekve Lian

Fossum IF

16:28

+0:00

2.

Eskild Botilsrud

Nydalens SK

17:06

+0:38

3.

Nikolai Sundt Larsen

Nydalens SK

17:46

+1:18

4.

Olaf Bryøen

Fossum IF

17:52

+1:24

103

5.

Marius Fenstad Skjærstad

Nydalens SK

19:02

+2:34

6.

August Lea Kabbe

Nydalens SK

19:07

+2:39

7.

Simen Høyer

Fossum IF

19:17

+2:49

8.

Magne Semb

Haslum

19:50

+3:22

9.

Erlend Bakke

Fossum IF

20:27

+3:59

10.

Iver Herberg-Aas

Nydalens SK

20:41

+4:13

11.

Simon Stornes

Nydalens SK

20:43

+4:15

12.

Sindre Høyer

Nydalens SK

20:49

+4:21

13.

Sondre Tandberg Øhrn

Nydalens SK

21:07

+4:39

14.

Mikkel Rastad

Asker

21:23

+4:55

15.

Sondre Næss

Asker SK

21:37

+5:09

16.

Even Thorseng

Fossum IF

21:40

+5:12

17.

Elias Moslett

Fossum IF

22:14

+5:46

18.

Magnus Skaug

Nydalens SK

22:43

+6:15

19.

Jonathan Bryøen

Fossum IF

22:49

+6:21

20.

Vetle Nordling

Nydalens SK

23:34

+7:06

21.

Emil Skaug

Nydalens SK

23:37

+7:09

103

22.

Elliot Sjølie

Nydalens SK

24:33

+8:05

23.

Birk Bosrup Kvalbein Blyverket

Nydalens SK

24:35

+8:07

24.

Brage Bjørtuft

Nydalens SK

24:49

+8:21

25.

Mathias Hollum Marthinsen

Nydalens SK

24:50

+8:22

26.

Mads Oliver Hankamp

Nydalens SK

24:58

+8:30

27.

Knut Kolltveit Sørlie

Fossum IF

25:13

+8:45

28.

Olav Spetalen

HEMING Orientering

26:46

+10:18

29.

Henrik Berg Hansen

HEMING Orientering

26:51

+10:23

30.

Magnus Nygaard

Haslum

27:00

+10:32

31.

Vegard Kyrkjedelen

Asker Skiklubb

27:08

+10:40

32.

Nils Eirik Aaby

Fossum IF

27:15

+10:47

DSQ

Eirik Sørlie

Nydalens SK

24:43

123

Klasse: Jenter C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Young Vik

Nydalens SK

14:44

+0:00

2.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

16:46

+2:02

3.

Frida Solsrud

Nydalens SK

18:33

+3:49

4.

Guro Linnebo

Heming Orientering

19:17

+4:33

5.

Signe Holo

Fossum IF

19:41

+4:57

6.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

19:42

+4:58

7.

Mari Aarseth

Nydalens SK

19:51

+5:07

103

8.

Marie Saugestad

Nydalens SK

20:09

+5:25

9.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

20:55

+6:11

10.

Ingvild Bærner Myhre

Fossum IF

21:14

+6:30

11.

Karen Skauge

Heming Orientering

21:43

+6:59

12.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

23:57

+9:13

12.

Hilde Sogn Haug

Fossum IF

23:57

+9:13

14.

Anna Torjussen

Fossum IF

23:59

+9:15

15.

Elise Thorseng

Fossum IF

24:00

+9:16

15.

Ella Berstad

Heming Orientering

24:00

+9:16

17.

Hannah Mans

Nydalens SK

24:10

+9:26

18.

Tia Jansen

HEMING Orientering

24:12

+9:28

19.

Kristin Bøe Grande

Nydalens SK

24:39

+9:55

20.

Frida Skurdal

Nydalens SK

27:44

+13:00

21.

Runa Andresen Hollien

Asker SK

27:46

+13:02

22.

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

27:55

+13:11

23.

Marie Scheele

Nydalens SK

28:27

+13:43

24.

Tiril Steine-Eriksen

Heming Orientering

29:56

+15:12

25.

Josefine Lydersen

Nydalens SK

34:56

+20:12

25.

Josefine Lydersen

Nydalens SK

34:56

+20:12

27.

Anne Østvold

Heming Orientering

35:04

+20:20

28.

Gro Bøyum

Nydalens SK

38:10

+23:26

103

29.

Karoline Heyerdahl

HEMING Orientering

40:05

+25:21

DSQ

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

17:53

123

Klasse: Gutter C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

14:48

+0:00

2.

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

15:40

+0:52

3.

Bram Langerød

Fossum IF

16:41

+1:53

4.

Axel Aalde

Nydalens SK

17:15

+2:27

5.

Kristian Norum Meløysund

Nydalens SK

17:36

+2:48

6.

Eivind Nyberg

Nydalens SK

17:42

+2:54

103

7.

Elia Thorvik

Nydalens SK

17:48

+3:00

8.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

18:14

+3:26

9.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

18:48

+4:00

10.

Eirik Nordling

Nydalens SK

18:50

+4:02

11.

Alexander Hernes

Fossum IF

18:59

+4:11

12.

Jakob Rastad

Asker

19:22

+4:34

13.

Leonard Hjelme Vickery

Nydalens SK

19:49

+5:01

14.

Arild dy Baumann

Heming Orientering

20:54

+6:06

14.

Arild Dy Baumann

Heming Orientering

20:54

+6:06

16.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

21:51

+7:03

17.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

21:58

+7:10

18.

Anders Næss Ulseth

Heming Orientering

23:46

+8:58

19.

Philip Romøren

Fossum IF

24:41

+9:53

20.

Håvard Birkeland

Fossum IF

25:14

+10:26

21.

Eirik Næss

Asker SK

25:28

+10:40

21.

Elias Stubberud

Nydalens SK

25:28

+10:40

23.

Leonard Vestreheim

HEMING Orientering

25:56

+11:08

24.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

26:08

+11:20

25.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

26:16

+11:28

26.

Sindre Augustin Schärer

Nydalens SK

27:51

+13:03

27.

Einar Østvold

Heming Orientering

31:35

+16:47

28.

Jonas Wilsberg

Nydalens SK

35:43

+20:55

29.

Eivind Tautra Hagen

Nydalens SK

37:13

+22:25

30.

Jørgen Terland Gundersen

Heming Orientering

41:36

+26:48

31.

Oskar Emil Neuman

Nydalens SK

45:21

+30:33

32.

Lars Sparrevik

Nydalens SK

48:09

+33:21

DSQ

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

20:00

123

DSQ

Olin Sand-Teeuwen

Heming Orientering

33:29

97

DSQ

Anders Vereide

HEMING Orientering

33:30

97


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2015, 19:31:34

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

151

Antall startet:

151