Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 17 - Skogly 8. september 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Bremseth

Consto

34:40

+0:00

20:23

2.

Ingrid Solvang

NDR

1:16:23

+41:43

44:55

DSQ

Liv Karoline Grimstad

Ranheim friidrett

51:59

117

DSQ

Kristin Husøy

Ranheim fridrett

52:03

117

DSQ

Marie Abelsen

Ranheim friidrett

52:08

117

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Otto Wittner

UNINETT

50:06

+0:00

23:51

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Stødle

NTNU bil

1:09:19

+0:00

25:40

2.

Maria Belsby

St Olav

1:42:35

+33:16

37:59

DSQ

Lobke Gierman

NTNU

1:54:30

95 61 150

DSQ

Nanine Lilla

NTNU

1:54:43

95 61 150

DSQ

Hester Berger

NTNU

1:54:45

95 61 150

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

NMBU

59:41

+0:00

14:12

2.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:22:23

+22:42

19:36

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:00:58

+0:00

14:30

2.

Karin Bernsmed

Sintef

1:04:22

+3:24

15:19

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:16:57

+0:00

12:36

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

SVECO

1:00:30

+0:00

22:24

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

55:42

+0:00

13:15

2.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:03:45

+8:03

15:10

3.

Monika Haga

HiST

1:35:00

+39:18

22:37

DSQ

Kari Bostad

Systor as

1:26:29

96 44 57 60 147 150

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

1:01:57

+0:00

22:56

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

57:51

+0:00

13:46

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:15:11

+17:20

17:54

3.

Marianne Houbiers

Statoil

1:18:48

+20:57

18:45

4.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:24:58

+27:07

20:13

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Hansen

St Olav

1:37:36

+0:00

36:08

DSQ

Merete Knain

Enova SF

1:14:32

115 61

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

57:29

+0:00

13:41

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:00:28

+2:59

14:23

3.

Sille Winsnes

NMBU

1:02:45

+5:16

14:56

4.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:09:40

+12:11

16:35

5.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:13:33

+16:04

17:30

6.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:13:49

+16:20

17:34

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:19:07

+21:38

18:50

8.

Aashild S. Langseth

Eget

1:22:14

+24:45

19:34

9.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:52:40

+55:11

26:49

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

43:44

+0:00

16:11

2.

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

49:22

+5:38

18:17

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

52:50

+9:06

19:34

4.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

56:30

+12:46

20:55

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

1:05:51

+0:00

15:40

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:21:03

+15:12

19:17

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:48:35

+42:44

25:51

4.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:49:20

+43:29

26:01

5.

Bodil Monsen

Sintef

1:51:03

+45:12

26:26

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

54:40

+0:00

20:14

2.

Berit Grande

Sticos

1:04:28

+9:48

23:52

3.

Mildrid Ljosland

HiST

1:05:17

+10:37

24:10

4.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:34:16

+39:36

34:54

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:06:35

+0:00

15:51

2.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:25:38

+19:03

20:23

3.

Siri Drogset

HiST

1:32:48

+26:13

22:05

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

41:14

+0:00

15:16

2.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

52:42

+11:28

19:31

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:00:12

+18:58

22:17

4.

Åse Eng Musum

Trondheim kommune

1:05:20

+24:06

24:11

5.

Oddrun Bollingmo

HiST

1:25:38

+44:24

31:42

6.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:34:09

+52:55

34:52

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

41:52

+0:00

15:30

2.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:11:18

+29:26

26:24

3.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:16:05

+34:13

28:10

4.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:26:17

+44:25

31:57

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:44:10

+0:00

38:34

Arrangør

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Thomsen

PRIMA AS

1:11:12

+0:00

26:22

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Skarpsno

Student

55:17

+0:00

12:51

2.

Grunde Varting

NTNUI

56:08

+0:51

13:03

3.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:06:07

+10:50

15:22

4.

Jan Nødland

Byåsen IL

1:08:28

+13:11

15:55

5.

Morten Nordhagen

Luftkrigsskolen

1:38:09

+42:52

22:49

6.

Daniel Jensen

Luftkrigsskolen

1:38:27

+43:10

22:53

7.

Kurt Breistrand

Luftkrigsskolen

1:40:41

+45:24

23:24

DSQ

Ivar Melby

Reinertsen

1:04:15

96 45 58 61 150

DSQ

Karl Morten Lunna

Sonans

2:05:16

96 44 45 58 61 150

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:11:38

+0:00

11:44

2.

Eivind Fundlid

Luftkrigsskolen

1:18:04

+6:26

12:47

3.

Erik Aune

Statens vegvesen

1:28:59

+17:21

14:35

4.

Håkon Estenstad

Luftkrigsskolen

1:39:20

+27:42

16:17

DSQ

Jerome Soulard

Atmel

1:28:06

45 47 51 55 57 58 60 61

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Solbakk

NTNU

1:02:26

+0:00

14:31

2.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:02:58

+0:32

14:38

3.

Torbjørn Aass

Faveo

1:07:14

+4:48

15:38

4.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:08:46

+6:20

15:59

5.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

1:16:19

+13:53

17:44

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

55:55

+0:00

9:10

2.

Dyre Meen

Lingit

1:06:29

+10:34

10:53

3.

Lars Langdal

Contiga AS

1:10:07

+14:12

11:29

4.

Magnar Nedland

Telenor digital

1:39:55

+44:00

16:22

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

53:08

+0:00

12:21

2.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:01:22

+8:14

14:16

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

54:56

+0:00

9:00

2.

Vegard Hansen

Prima

1:04:01

+9:05

10:29

3.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

1:04:17

+9:21

10:32

4.

Harald Musum

Yahoo

1:04:25

+9:29

10:33

5.

Øystein Husby

Statnett

1:14:56

+20:00

12:17

6.

Johannes Skaar

NTNU

1:15:53

+20:57

12:26

7.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:32:35

+37:39

15:10

8.

Jardar Lohne

Sleipner

1:39:13

+44:17

16:15

9.

Øystein Sæther

Luftkrigsskolen

1:47:16

+52:20

17:35

Arrangør

Truls Ryum

NTNU

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

Marintek

53:15

+0:00

12:23

2.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

55:09

+1:54

12:49

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

55:41

+2:26

12:56

4.

Jan Hage

Eget

57:32

+4:17

13:22

5.

Øystein Grøvlen

Oracle

58:11

+4:56

13:31

6.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

59:11

+5:56

13:45

7.

Dag Vidar Jensen

Merit

1:17:00

+23:45

17:54

8.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:19:02

+25:47

18:22

9.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:21:56

+28:41

19:03

10.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:43:40

+50:25

24:06

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

KDS

57:39

+0:00

9:27

2.

Snorre Sæternes

DNV GL

1:08:01

+10:22

11:09

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:12:50

+15:11

11:56

4.

Leif Arne Skei

Arkiplan

1:17:35

+19:56

12:43

5.

Robert Otterlei

Sweco

1:17:48

+20:09

12:45

6.

Terje Drøyvold

Tine

1:27:09

+29:30

14:17

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

55:26

+0:00

12:53

2.

Tor Arne Haugen

DNB

1:04:52

+9:26

15:05

3.

Geir Paulsen

Siemens

1:06:41

+11:15

15:30

4.

Bobo Nordahl

NGU

1:07:27

+12:01

15:41

5.

Ole Hjulstad

Noryards

1:22:41

+27:15

19:13

6.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

1:33:01

+37:35

21:37

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:09:34

+0:00

11:24

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:12:20

+2:46

11:51

3.

Terje Berg

Statkraft

1:21:42

+12:08

13:23

4.

Olve Mogstad

Statnett

1:23:57

+14:23

13:45

5.

Geir Arnesen

Eget

1:25:06

+15:32

13:57

6.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:26:10

+16:36

14:07

7.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:28:11

+18:37

14:27

8.

Håvard Eidnes

Uninett

1:43:49

+34:15

17:01

9.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

1:44:39

+35:05

17:09

DSQ

Stein Ivar Foss

SIT

1:13:51

47

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

57:27

+0:00

13:21

2.

Terje Kanstad

NTNU

57:36

+0:09

13:23

3.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

59:04

+1:37

13:44

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

59:43

+2:16

13:53

5.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:00:27

+3:00

14:03

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:05:22

+7:55

15:12

7.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:08:18

+10:51

15:53

8.

Tore Fornes

Statoil

1:13:06

+15:39

17:00

9.

Petter Mikalsen

Telenor

1:13:19

+15:52

17:03

10.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:24:06

+26:39

19:33

11.

Frode Stølan

Telenor

1:26:43

+29:16

20:10

12.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:33:05

+35:38

21:38

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

BEKK

1:08:59

+0:00

11:18

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:14:20

+5:21

12:11

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:15:52

+6:53

12:26

4.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:20:33

+11:34

13:12

5.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:38:43

+29:44

16:10

DSQ

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:31:00

39 154 45 47 51 55 57 58 60 61

Arrangør

Lasse Natvig

NTNU

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

45:58

+0:00

10:56

2.

Olav Kvittem

Uninett

1:05:39

+19:41

15:37

3.

Tore Heggem

HiNT

1:11:24

+25:26

17:00

4.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:12:20

+26:22

17:13

5.

Klaus Livik

Powel

1:13:52

+27:54

17:35

6.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:19:15

+33:17

18:52

7.

Steinar Strømdal

EMma edb

1:21:42

+35:44

19:27

8.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:21:52

+35:54

19:29

9.

Roar Sundby

HiST

1:34:47

+48:49

22:34

10.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:35:37

+49:39

22:45

11.

Jostein Grepstad

NTNU

1:35:46

+49:48

22:48

12.

John Sirum

Rambøll

1:38:10

+52:12

23:22

DSQ

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

1:16:42

44

Arrangør

Reinold Ellingsen

NTNU

Arrangør

Jan Erik Kofoed

NTNU

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:48:50

+0:00

17:50

2.

Viggo Schei

Skanska Aktiv Trondheim

2:00:12

+11:22

19:42

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

34:36

+0:00

12:48

2.

Stein Fanavoll

EMGS

41:37

+7:01

15:24

3.

Egil Repvik

NETTseksjonering

43:45

+9:09

16:12

4.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

49:19

+14:43

18:15

DSQ

Steinar Kulsås

Heimdal Bilservice

36:43

115 61

Arrangør

Nils Holte

NTNU

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:00:08

+0:00

14:19

2.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:03:46

+3:38

15:10

3.

Knut Lillealtern

Eget

1:06:08

+6:00

15:44

4.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:06:38

+6:30

15:51

5.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:07:24

+7:16

16:02

6.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:10:56

+10:48

16:53

7.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:13:40

+13:32

17:32

8.

Ole Lutro

NGU

1:14:44

+14:36

17:47

9.

Ole Nervik

Eget

1:14:47

+14:39

17:48

10.

Pål Skyberg

Evry

1:17:24

+17:16

18:25

11.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:17:31

+17:23

18:27

12.

Tom Bugge

Det norske

1:19:35

+19:27

18:56

13.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:26:48

+26:40

20:40

14.

Roar Stenset

St Olav

1:27:24

+27:16

20:48

15.

Harald Lauglo

HiST

1:49:40

+49:32

26:06

16.

Terje Norddal

Rambøll

2:18:30

+1:18:22

32:58

17.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

2:24:43

+1:24:35

34:27

Arrangør

Halvor Flatberg

NTNU BIL

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:24:02

+0:00

13:46

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:53:17

+29:15

18:34

Arrangør

Erik Lund

NTNU

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

47:59

+0:00

17:46

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

52:16

+4:17

19:21

3.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:02:42

+14:43

23:13

4.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:04:46

+16:47

23:59

5.

Bjørn Flor

Eget

2:00:07

+1:12:08

44:29

DSQ

Per Skaaraas

Eget

52:23

92 95 115 61

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

54:05

+0:00

12:52

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:00:10

+6:05

14:19

3.

Odd Musum

Rambøll

1:05:14

+11:09

15:31

4.

Leif Engen

SiT BIL

1:05:20

+11:15

15:33

5.

Leif Røhjell

Siemens

1:09:00

+14:55

16:25

6.

Eigil Sørli

Q-Free

1:17:50

+23:45

18:31

7.

Magnus Landstad

NTNU

1:18:14

+24:09

18:37

8.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:19:40

+25:35

18:58

9.

Tore Kiste

Fylket

1:22:29

+28:24

19:38

10.

Martin Melhuus

Veritas

1:22:30

+28:25

19:38

11.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:23:21

+29:16

19:50

12.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:36:15

+42:10

22:55

13.

Tore Brurok

Eget

1:40:08

+46:03

23:50

Arrangør

Magnus Landstad

NTNU

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:09:36

+0:00

21:14

2.

Torleif Stephansen

Evry

2:15:33

+5:57

22:13

Arrangør

Carl Martin Larsen

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

47:07

+0:00

17:27

2.

Ola Aalde

Reinertsen

51:32

+4:25

19:05

3.

Oddvar Opland

Stompa

51:46

+4:39

19:10

Arrangør

Arnfinn Langeland

NTNU

Arrangør

Edmund Olsen

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:01:10

+0:00

14:33

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:05:12

+4:02

15:31

3.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

1:07:05

+5:55

15:58

4.

Per Løvås

Vegvesenet

1:10:33

+9:23

16:47

5.

Arne Sæterhaug

Eget

1:32:16

+31:06

21:58

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:33:02

+31:52

22:09

7.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:51:39

+50:29

26:35

DSQ

Torger Elseth

Eget

1:21:35

44

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

58:55

+0:00

21:49

DSQ

Thor Meland

Statoil

1:11:22

95 115 61 150

DSQ

Magnar Egseth

Jernbanen

1:37:01

115 61

Arrangør

Oddgeir Øfsti

NTNU

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:11:24

+0:00

17:00

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

1:13:40

+2:16

17:32

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:20:56

+0:00

29:58

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Hegbom

Eget

1:08:06

+0:00

15:50

2.

Kari Lien Johnsen

Student

1:08:12

+0:06

15:51

3.

Sigurd Helle Opedal

Student

1:28:20

+20:14

20:32

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:04:23

+0:00

10:33

2.

Mathias Hermstad

Freidig

1:14:57

+10:34

12:17


Sist oppdatert:

25 oktober 2015, 10:47:33

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

244

Antall startet:

244