Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tiril Lilleheier | Ã…s-NMBU Orientering | 26:22 | +0:00 | ||||
2. | Christine Kure | Ã…s-NMBU Orientering | 28:42 | +2:20 | ||||
3. | Guro Frøseth | Kolbotn og Skimt OL | 28:43 | +2:21 | ||||
4. | Synnøve Arnesen | Kolbotn og Skimt OL | 35:28 | +9:06 | ||||
5. | Diane Jutulstad | Bækkelagets SK | 38:24 | +12:02 | ||||
Klasse: D 11-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Alva Bredal-Andersen | Ã…s-NMBU Orientering | |||||||
Malin Gjetanger | MÃ¥ren OK | 29:42 | ||||||
Sigrid Aaby Møretrø | Kolbotn og Skimt OL | 19:30 | ||||||
Johanne Moen | Ã…s-NMBU Orientering | |||||||
Wiel Marie Lillehammer | Ã…s-NMBU Orientering | 30:46 | ||||||
Magnus Kvarme Gangnæs | Ås-NMBU Orientering | 15:51 | 54 | |||||
Camilla Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 25:01 | ||||||
Hanna Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 20:40 | ||||||
Johanne Walker Ørka | Ås-NMBU Orientering | 24:45 | ||||||
DSQ | Kaja Christine Wæhler-Delp | Måren OK | 20:49 | 52 150 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
9. | Marthe Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 24:45 | +0:00 | ||||
2. | Maria Bertelsen | Kolbotn IL | 41:29 | +16:44 | ||||
3. | Maiken Langli | Kolbotn og Skimt OL | 59:43 | +34:58 | ||||
Klasse: D 13-16N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Celine Ytternes | Kolbotn og Skimt OL | 32:36 | +0:00 | ||||
2. | Selma Dæhlen | Kolbotn og Skimt OL | 42:43 | +10:07 | 43 | |||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 35:49 | +0:00 | ||||
2. | Linda Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 37:18 | +1:29 | ||||
3. | Linn Mei Waaler | MÃ¥ren OK | 45:45 | +9:56 | ||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Malin Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 28:56 | +0:00 | ||||
2. | Rannveig W. Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 31:34 | +2:38 | ||||
3. | Mari Brøndbo Dahl | Ås-NMBU Orientering | 49:47 | +20:51 | ||||
Klasse: D 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eirin Lodgaard | Raufoss IL Orientering | 45:26 | +0:00 | ||||
Klasse: D 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 39:13 | +0:00 | ||||
2. | Mona Strand | MÃ¥ren OK | 41:22 | +2:09 | ||||
3. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 43:15 | +4:02 | ||||
4. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 47:31 | +8:18 | ||||
5. | Ellen Christine Koren | Ã…s-NMBU Orientering | 53:50 | +14:37 | ||||
Brutt | Grete Berntsen | MÃ¥ren OK | 39:04 | 38 39 40 41 42 43 44 175 46 | ||||
Klasse: D 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Kaasa | Driv IL | 52:54 | +0:00 | ||||
2. | Vera Telje Sjølie | Norges Bank | 1:10:22 | +17:28 | ||||
3. | Sissel Olaisen | Kolbotn og Skimt OL | 1:13:01 | +20:07 | ||||
Klasse: D 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Lome-Hagman | Kolbotn og Skimt OL | 30:36 | +0:00 | ||||
2. | Unni Bøhlerengen | Måren OK | 32:45 | +2:09 | ||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anselm Reichenbach | Oppsal Orientering | 21:06 | +0:00 | ||||
2. | David Megard Grønli | Kolbotn og Skimt OL | 38:15 | +17:09 | ||||
3. | Anders Haugene | MÃ¥ren OK | 39:01 | +17:55 | ||||
4. | Mikkel Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 39:24 | +18:18 | ||||
5. | Anders Bredal-Andersen | Ã…s-NMBU Orientering | 39:27 | +18:21 | ||||
6. | Magnus Endresen | MÃ¥ren OK | 58:44 | +37:38 | ||||
DSQ | Aksel Eide | Bækkelagets SK | 1:24:52 | 35 43 44 175 | ||||
Klasse: H 11-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
HÃ¥vard Endresen | MÃ¥ren OK | 15:21 | 150 | |||||
Thor Trandem Kvåle | Ås-NMBU Orientering | 24:56 | ||||||
Simen Rønning Johansen | Måren OK | 18:47 | ||||||
Arthur Sævareid | Kolbotn og Skimt OL | |||||||
Sondre Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 24:55 | ||||||
Magnus Klaveness | MÃ¥ren OK | 14:11 | ||||||
Torbjørn Walker Ørka | Ås-NMBU Orientering | 26:27 | ||||||
Halvor Walker Ørka | Ås-NMBU Orientering | 34:53 | ||||||
Sigurd Storaunet | Ã…s-NMBU Orientering | 35:47 | ||||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nils Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 15:31 | +0:00 | ||||
2. | Vegard Aarstad | Ã…s-NMBU Orientering | 24:22 | +8:51 | ||||
Klasse: H 13-16N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Terjei Lillehammer | Ã…s-NMBU Orientering | 46:43 | +0:00 | ||||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Storbråten | Lidingø | 26:53 | +0:00 | ||||
2. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 33:30 | +6:37 | ||||
3. | Arturs Putnins | Ã…s-NMBU Orientering | 33:56 | +7:03 | ||||
4. | Magnus Nordbrøden | Halden SK | 35:32 | +8:39 | ||||
5. | Morten Tangen | MÃ¥ren OK | 37:12 | +10:19 | ||||
DSQ | Per Anders U. Engebakken | Ã…s-NMBU Orientering | 26:43 | 41 | ||||
Klasse: H 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 33:28 | +0:00 | ||||
2. | Martin Reichenbach | Oppsal Orientering | 38:04 | +4:36 | ||||
3. | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 43:06 | +9:38 | ||||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørnar Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 27:05 | +0:00 | ||||
2. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 28:50 | +1:45 | ||||
3. | Gløer Winsvold | Sentrum OK | 28:51 | +1:46 | ||||
4. | Olav Johannessen | Kolbotn og Skimt OL | 30:57 | +3:52 | ||||
5. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 32:16 | +5:11 | ||||
6. | Gunnar Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 33:26 | +6:21 | ||||
7. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 34:58 | +7:53 | ||||
8. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 35:27 | +8:22 | ||||
9. | Morten Karlsen | MÃ¥ren OK | 35:59 | +8:54 | ||||
10. | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 48:00 | +20:55 | ||||
11. | Per Arne Andresen | Kolbotn & Skimt | 52:33 | +25:28 | ||||
12. | Petter Fure | Oppsal Orientering | 56:02 | +28:57 | ||||
DSQ | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 36:30 | 41 | ||||
DSQ | Per Arne Arnesen | Kolbotn og Skimt OL | 38:12 | 36 | ||||
Klasse: H 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 31:48 | +0:00 | ||||
2. | Stig Hultgreen Karlsen | Oppsal Orientering | 35:59 | +4:11 | ||||
3. | Per-Erik Østlie | Driv IL | 37:03 | +5:15 | ||||
4. | Per Hermann Krøger | Måren OK | 38:53 | +7:05 | ||||
5. | Nils Bøhn | Kolbotn og Skimt OL | 41:04 | +9:16 | ||||
6. | Hasse Bergstrøm | IL Tyrving | 52:47 | +20:59 | ||||
7. | Nils-Petter Wiik | Driv IL | +0:0-48 | |||||
Klasse: H 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ã…smund Jahr | Driv IL | 59:35 | +0:00 | ||||
2. | Kolbjørn Megard | Kolbotn og Skimt OL | 1:12:23 | +12:48 | ||||
DSQ | Carl-Fred. Kolderup | Stabæk IF | 1:06:14 | 43 | ||||
Brutt | Magnar Nilsen | Kolbotn og Skimt OL | ||||||
Klasse: Ã…pen B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Trond Møretrø | Kolbotn og Skimt OL | 20:06 | +0:00 | ||||
2. | Espen Delp | MÃ¥ren OK | 24:37 | +4:31 | ||||
3. | Tora Frøseth | Kolbotn og Skimt OL | 28:44 | +8:38 | ||||
4. | Jan Sævareid | Kolbotn og Skimt OL | 35:04 | +14:58 | ||||
5. | Linda Fredh | MÃ¥ren OK | 37:54 | +17:48 | ||||
Klasse: LangLett | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Thor Ivar Gangnæs | Ås-NMBU Orientering | 27:06 | +0:00 | ||||
2. | Ingrid Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 33:34 | +6:28 | ||||
3. | Svein Kvåle | Ås-NMBU Orientering | 35:32 | +8:26 | ||||
4. | Siv Skeie | MÃ¥ren OK | 39:03 | +11:57 | ||||
Klasse: H15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas Vaage | Bækkelagets SK | 36:06 | +0:00 | ||||
2. | Martin Adelsten Røsholm | Bækkelagets SK | 39:56 | +3:50 |
Sist oppdatert: | 21 september 2015, 17:57:06 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 102 |
Antall startet: | 102 |