Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp nr. 8 - Langdistanse med fellestart 10. september 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emilie Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

34:29

Ingeborg Kolstad

Wing OK

35:09

Nora Halvorsen

Freidig

33:58

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

30:42

Thomas Gundersen

Nidarøst OK

34:15

Frida Skarpnes

Freidig

34:29

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

33:54

Henning Holmqvist

Byåsen IL

49:59

Solveig Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

36:03

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

33:18

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

36:03

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

36:16

Edvard Lundgren Meland

Wing OK

58:23

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

30:06

Nathaniel Braathen

OL Trollelg

36:58

Sivert Sæther Levin

Freidig

25:46

Frida Skumsvoll

Malvik IL

59:29

Anna Emilie Lona

Wing OK

38:04

Martin Sæther Levin

Freidig

37:49

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

26:31

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

26:27

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

54:49

Silja Fuglem

Malvik IL

35:33

Anna F. Høysæter

Wing OK

36:53

Alfred F. Høysæter

Wing OK

34:42

Synnøve Iversen Hoseth

Malvik IL

35:31

Odin Gåsvik

Nidarøst OK

44:56

Eivind Mjaaland

Nidarøst OK

47:22

Nora Rossvold Otterlei

Byåsen IL

33:17

Tina Uglemsmo

Selbu OK

46:07

Martine Sætre Beck

Nidarøst OK

40:13

Johanna Søraas

Wing OK

39:43

Stina Gåsø

OL Trollelg

36:22

Maja Carlsen

Freidig

55:56

Sondre Sæterø

Stjørdals-Blink Orientering

38:18

Eystein Aske

Freidig

42:36

Johan Skjerven

Freidig

40:41

Teodor Eikemo-Nilsen

Freidig

1:04:31

OLe Ulseth Sylte

Freidig

24:55

Erlend Grønli

Freidig

29:36

Torvin Berg-Hansen

Byåsen IL

55:31

Viktor Blycher

Wing OK

33:34

Albert Blycher

Wing OK

33:12

Ida Størdal Fjøsne

Trollelg

34:27

Wilma Krogsrud

Malvik IL

58:51

Oskar Krogsrud

Malvik IL

27:15

DSQ

Dennis Indgjerd Holm

Nidarøst OK

58:43

142

DNS

Gaute Romundstad

Nidarøst OK

DNS

Simen Martinsen Bekkvik

OL Trollelg

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Solveig Louise Nissen

Freidig

27:41

Stine Gilje Hageler

Byåsen IL

29:59

Tora Kittilsen

Freidig

25:44

Una Kittilsen

Freidig

25:52

Ella Sandstad

Freidig

35:26

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

34:28

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

29:06

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

24:07

Thea Eilertsen

Byåsen IL

28:56

Marita Aske

Freidig

29:48

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

34:57

Maria Strømdal Wik

Freidig

32:22

Juni Pape Skjærvold

Freidig

25:23

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

26:41

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

29:24

+2:43

3.

Silje Marie Nissen

Freidig

30:50

+4:09

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

32:15

+5:34

5.

Anna Aurora Nolte

Freidig

36:16

+9:35

6.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

45:00

+18:19

7.

Ella Fiskum Ness

Freidig

48:02

+21:21

8.

Vilde Holmqvist

Byåsen IL

56:34

+29:53

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristina Hagen Berg

Wing OK

28:24

+0:00

2.

Sandra Skogstad Danielsen

Nidarøst OK

41:39

+13:15

3.

Leah Korsnes Vinje

Nidarøst OK

41:42

+13:18

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

33:09

+0:00

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

34:20

+1:11

3.

Frida Haugskott

OL Trollelg

45:59

+12:50

4.

Maren Viken

Byåsen IL

53:47

+20:38

5.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

54:46

+21:37

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Kvamme

Wing OK

22:44

+0:00

2.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

29:23

+6:39

3.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

33:25

+10:41

4.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

36:48

+14:04

DNS

Andrine Næss Kvam

OL Trollelg

DNS

Adele Hellesvik

OL Trollelg

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Walseth

Malvik IL

57:07

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

49:42

+0:00

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

52:13

+2:31

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

52:22

+2:40

4.

Anna Renolen

Wing OK

1:02:39

+12:57

5.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:03:42

+14:00

6.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:07:54

+18:12

7.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

1:25:31

+35:49

DSQ

Dina Reitan

Freidig

59:24

127

DNS

Martine Klock Fleten

Wing OK

DNS

Maria Ulseth Sylte

Freidig

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

1:18:51

+0:00

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

53:42

+0:00

2.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

54:28

+0:46

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Lereim Storli

Freidig

52:49

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

39:14

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

38:22

Tristan Halvorsen

Freidig

26:44

Jørgen Aune

Byåsen IL

27:23

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

24:59

Aksel Viken

Byåsen IL

36:33

Martin Moseid Ulven

Freidig

26:21

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

23:22

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

18:40

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Leroyer

Freidig

26:32

+0:00

2.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

27:06

+0:34

3.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

28:15

+1:43

4.

Tomas Ellefsen

Freidig

28:33

+2:01

5.

William P Walseth

Malvik IL

29:04

+2:32

6.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

30:26

+3:54

7.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

31:34

+5:02

8.

Eskil Ellefsen

Freidig

32:31

+5:59

9.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

32:44

+6:12

10.

Emil Grønli

Freidig

33:03

+6:31

11.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

35:01

+8:29

12.

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

35:12

+8:40

13.

Edvin Grønning

Selbu OK

1:22:21

+55:49

DSQ

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

138 64 140 141 65 63 142 126 143 130 50

DSQ

Petter Andreas Lona

Wing OK

27:05

143

DSQ

Vegard Fjeldstad

OL Trollelg

40:19

126

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Guttvik

Wing OK

25:48

+0:00

2.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

26:34

+0:46

3.

Espen Karlsen

Melhus IL

28:30

+2:42

4.

Vegard Veum

Wing OK

30:22

+4:34

5.

Andreas Aagensen

Melhus IL

51:37

+25:49

DNS

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

24:07

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

24:09

+0:02

3.

Lars Sandstad

Freidig

24:10

+0:03

4.

Jonas Grønli

Freidig

24:16

+0:09

5.

Jo Even Kolstad

Freidig

29:52

+5:45

6.

Matias Nissen

Freidig

34:03

+9:56

7.

Einar Eide

Byåsen IL

37:24

+13:17

8.

Håkon Holstad

Freidig

37:34

+13:27

9.

Mikkel Holt

Freidig

38:58

+14:51

10.

Tormod Kristian Geving

Freidig

38:59

+14:52

11.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

45:03

+20:56

12.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

45:55

+21:48

13.

Jonas Vindal

Wing OK

48:49

+24:42

14.

Jostein Rø

Freidig

50:15

+26:08

15.

Nikolai Renolen

Wing OK

54:05

+29:58

16.

Erik Hagen Berg

Wing OK

1:02:23

+38:16

17.

Gabriel Callanan

Wing OK

1:02:31

+38:24

18.

Håvard Singsaas

Freidig

1:10:09

+46:02

19.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

1:10:10

+46:03

20.

Jens Husby

Malvik IL

1:10:29

+46:22

DSQ

Kristoffer Haugen Misund

Freidig

1:10:33

67 133 69 67 63 67 129

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

23:31

+0:00

1.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

23:31

+0:00

3.

Brage Asplem

Freidig

34:17

+10:46

4.

Edvard Storler

Melhus IL

59:47

+36:16

5.

Sander Sandmo

Melhus IL

1:02:47

+39:16

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

42:53

+0:00

2.

Mathias Hermstad

Freidig

51:32

+8:39

3.

Anders Haugskott

OL Trollelg

59:17

+16:24

4.

Are Lodgaard

Byåsen IL

1:07:04

+24:11

5.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

1:29:45

+46:52

DSQ

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

47:08

120 125 60 134 131 132 133 126 127 128 129 130

DSQ

Hallvard Dahle

Wing OK

1:13:55

126 127 128 129 130

DNS

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

59:33

+0:00

2.

Birk Gravdahl

Wing OK

1:18:02

+18:29

Klasse: H 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

40:58

+0:00

2.

Kristian Gåsø

Freidig

48:18

+7:20

3.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

50:14

+9:16

DNS

Sondre Huse

Wing OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 september 2015, 21:55:10

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

171

Antall startet:

161