Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 18 - Trolløpet, Skogly 12. september 2015

Klasse: D 0 - 49 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

1:30:13

+0:00

10:44

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:41:46

+0:00

12:06

2.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:45:08

+3:22

12:30

3.

Siri Drogset

HiST

2:04:02

+22:16

14:45

4.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

2:10:18

+28:32

15:30

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:15:40

+0:00

14:16

2.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

1:19:07

+3:27

14:55

3.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:20:04

+4:24

15:06

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:25:02

+9:22

16:02

5.

Bodil Monsen

Sintef

1:25:38

+9:58

16:09

6.

Berit Grande

Sticos

1:27:03

+11:23

16:25

7.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

1:37:02

+21:22

18:18

8.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:41:11

+25:31

19:05

9.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:46:14

+30:34

20:02

10.

Randi Irene Engen

SiT BIL

2:02:07

+46:27

23:02

10.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

2:02:07

+46:27

23:02

12.

Oddrun Bollingmo

HiST

2:14:43

+59:03

25:25

Klasse: H 0 - 49 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

1:25:30

+0:00

7:22

2.

Gunnar Skjeflo

St Olav

1:30:37

+5:07

7:48

3.

Robert Otterlei

Sweco

1:43:27

+17:57

8:55

4.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

1:55:38

+30:08

9:58

5.

Erik Aune

Statens vegvesen

1:56:43

+31:13

10:03

6.

Per Didrik Nonstad

Statoil

2:00:09

+34:39

10:21

7.

Kurt Amundsen

Avinor

2:06:30

+41:00

10:54

8.

Leif Arne Skei

Arkiplan

2:08:12

+42:42

11:03

9.

Eivend Olsen

Nordic Semiconductor

2:09:46

+44:16

11:11

10.

Jerome Soulard

Atmel

2:14:53

+49:23

11:37

11.

Magnar Nedland

Telenor digital

2:23:17

+57:47

12:21

Brutt

Hallvard Sægrov

Sonans

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Ntnu

1:37:54

+0:00

8:26

47

Arrangør

Håvard Lorange

Siemens

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU

1:14:22

+0:00

8:51

2.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

1:19:18

+4:56

9:26

3.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:25:41

+11:19

10:12

4.

Håvard Eidnes

Uninett

1:26:25

+12:03

10:17

5.

Tore Heggem

HiNT

1:26:48

+12:26

10:20

6.

Frank Bjarkø

NRK

1:28:14

+13:52

10:30

7.

Erik Horghagen

BDO AS

1:28:38

+14:16

10:33

8.

Bobo Nordahl

NGU

1:28:59

+14:37

10:35

9.

Olav Kvittem

Uninett

1:31:40

+17:18

10:54

10.

Øystein Nytrø

NTNU

1:40:55

+26:33

12:00

11.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:54:57

+40:35

13:41

12.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:57:34

+43:12

13:59

13.

Jostein Grepstad

NTNU

2:12:10

+57:48

15:44

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Steinar Aasvang

Siemens

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

1:28:23

+0:00

10:31

2.

Frode Stensrud

Eget

1:32:22

+3:59

10:59

3.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:38:33

+10:10

11:43

4.

Tom Bugge

Det norske

1:43:36

+15:13

12:20

5.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:46:06

+17:43

12:37

6.

Robert Strøm

Eget

1:46:35

+18:12

12:41

7.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:55:06

+26:43

13:42

8.

Torgeir Iversen

Evry

2:04:03

+35:40

14:46

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

55:37

+0:00

10:29

2.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

59:52

+4:15

11:17

3.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:03:28

+7:51

11:58

4.

Leif Engen

SiT BIL

1:04:08

+8:31

12:06

5.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:04:37

+9:00

12:11

6.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:05:57

+10:20

12:26

7.

Tore Kiste

Fylket

1:10:38

+15:01

13:19

8.

Arne Sæterhaug

Eget

1:11:55

+16:18

13:34

9.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:12:35

+16:58

13:41

10.

Eigil Sørli

Q-Free

1:19:05

+23:28

14:55

11.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:19:28

+23:51

14:59

12.

Tore Brurok

Eget

1:26:42

+31:05

16:21

13.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:27:41

+32:04

16:32

14.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:35:37

+40:00

18:02

15.

Harald E Krogstad

NTNU

1:40:49

+45:12

19:01

16.

Edmund Olsen

NTNU

1:45:35

+49:58

19:55

17.

Rolf Hellan

Eget

2:17:45

+1:22:08

25:59

DSQ

Arild Heggeset

Fabricom BIL

53:12

DSQ

Thore Sundsetvik

Smiths

1:37:00

44

DSQ

Torger Elseth

Eget

1:52:53

38


Sist oppdatert:

22 september 2015, 15:39:32

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

73

Antall startet:

73