Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp Lillomarka 2. september 2015

Klasse: Herrer A-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Oskarsson

Lillomarka OL

28:03

+0:00

7:00

2.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

34:07

+6:04

8:31

3.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

44:29

+16:26

11:07

4.

Nils Ragnar Liholt

Lillomarka OL

52:59

+24:56

13:14

5.

Martin Granly

Lillomarka OL

54:25

+26:22

13:36

6.

Rudi B Olsen

Lillomarka OL

56:06

+28:03

14:01

Klasse: Herrer B-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vold

Lillomarka OL

35:11

+0:00

13:31

2.

Simen Masdal

Lillomarka OL

35:22

+0:11

13:36

3.

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

45:09

+9:58

17:21

Klasse: Herrer C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Assaf Bar Nathan

Lillomarka OL

28:44

+0:00

14:22

2.

Tor E Henriksen

Lillomarka OL

38:50

+10:06

19:25

DSQ

Einar Hem

Lillomarka OL

32:37

51 53

Klasse: 4-7år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bettina Gamre

Lillomarka OL

28:00

21:32

Lånebrikke2

Lillomarka OL

28:57

22:16

Lånebrikke4

Lillomarka

34:44

26:43

Trym Lundeby

Lillomarka OL

32:44

25:10

Oskar Vallestrand

Lillomarka OL

29:44

22:52

Klasse: 8-10år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alfred Aronsen

Lillomarka OL

42:10

26:21

Ask Borgen

Lillomarka OL

42:12

26:22

Øystein Kveseth Ingebretsen

Lillomarka OL

31:34

19:43

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

22:43

14:11

Karen Nettum Sanne

Lillomarka OL

33:36

21:00

Guro Brænden

Lillomarka OL

31:59

19:59

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

29:04

18:10

DSQ

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

29:25

61 65 67 64 71 69

DSQ

Brage Wergeland Biem

Lillomarka OL

31:43

169 67 64

DSQ

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

24:35

169 67 64

DSQ

Emilie Flø

Lillomarka OL

39:54

61 65 67 64 71 69

DSQ

Lånebrikke11

Lillomarka

28:57

169 67 64

Klasse: 11-12år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

34:33

17:16

Jonathan Woodhouse

Lillomarka

35:45

17:52

William Woodhouse

Lillomarka

32:48

16:24

Eskil Brænden

Lillomarka OL

33:52

16:56

DSQ

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

55:16

51 53

DSQ

Sunniva Holten Halvorsrud

Lillomarka

55:18

51 53

Klasse: Damer A-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild C. Fleisje

Lillomarka OL

45:51

+0:00

11:27

2.

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka OL

46:41

+0:50

11:40

3.

Ellen Ariansen

Lillomarka OL

48:54

+3:03

12:13

4.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

56:32

+10:41

14:08

5.

Oda Marie Colquhoun

Nittedal OL

56:40

+10:49

14:10

DSQ

Hedda Vonen

Lillomarka OL

6:26

154 156 157 168 143 171 170 53 52 119

Klasse: Damer B-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

44:14

+0:00

17:00

Klasse: Damer C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Bar-Nathan

LIllomarka OL

29:44

+0:00

14:52

2.

Mari Anne Henriksen

Lillomarka OL

39:00

+9:16

19:30


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2015, 21:58:28

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

44

Antall startet:

44