Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 19 - Nattløp Festningen 15. september 2015

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicole Baeten

NGU

15:22

+0:00

2.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

18:35

+3:13

3.

Kerry Agustsson

Miljødirektoratet BIL

19:14

+3:52

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Karine Svare

BEKK

22:52

+0:00

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

33:04

+10:12

3.

Alzbeta Cepelkova

Trondheim Kommune

33:05

+10:13

4.

Line Søreng

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

35:11

+12:19

5.

Marte Willumsen

Agraff

35:30

+12:38

6.

Brit Langli

St Olav

38:08

+15:16

7.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

40:16

+17:24

DSQ

Theresa Böllmann

Reinertsen

16:14

31 64 60 51 45 69 155 175

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

26:42

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

24:11

+0:00

2.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

29:12

+5:01

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

25:23

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

29:21

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

21:50

+0:00

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

22:04

+0:14

3.

Hilde Forbord

Big Bite

27:05

+5:15

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brita Gabrielsen

BDO AS

22:27

+0:00

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

22:43

+0:16

3.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

30:48

+8:21

4.

Merete Knain

Enova SF

45:29

+23:02

Arrangør

Eli Langørgen

HIST

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

21:54

+0:00

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

24:47

+2:53

3.

Erika Bugten

Berg Hansen

29:29

+7:35

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

30:27

+8:33

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

31:35

+9:41

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

27:43

+0:00

2.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

30:41

+2:58

3.

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

36:36

+8:53

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

24:52

+0:00

2.

Eli Ringdalen

Sintef

27:50

+2:58

3.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

35:56

+11:04

Arrangør

Trine Barstad

HiST

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

27:45

+0:00

2.

May-Britt Bjørnaas

Eget

31:07

+3:22

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

36:55

+9:10

4.

Berit Grande

Sticos

38:25

+10:40

Arrangør

Mildrid Ljosland

HiST

Arrangør

Sissel Horghagen

HIST

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

31:24

+0:00

Arrangør

Siri Drogset

HiST

Arrangør

Siri Drogset

HiST

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

28:14

+0:00

2.

Anne Furuholt

TOBB

31:24

+3:10

3.

Kirsti Haarberg

Haarberg

49:56

+21:42

Arrangør

Oddrun Bollingmo

HiST

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

33:31

+0:00

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

33:34

+0:03

3.

Randi Irene Engen

SiT BIL

41:57

+8:26

4.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

42:00

+8:29

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anthony Bossard

Atmel

28:31

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Cepelka

NTNU

24:41

+0:00

2.

Karl Morten Lunna

Sonans

29:46

+5:05

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Marthinusen

NTNUI

23:41

+0:00

2.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

25:31

+1:50

3.

Morten Andresas Nome

NTNU

26:45

+3:04

4.

Geir Inge Keiserås

Student

27:21

+3:40

5.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

27:39

+3:58

6.

Jerome Soulard

Atmel

32:48

+9:07

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Solbakk

NTNU

24:27

+0:00

2.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

24:29

+0:02

3.

Andreas Winnem

Reinertsen

25:01

+0:34

4.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

29:01

+4:34

5.

Jørn Brørs

PWC

29:49

+5:22

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

21:58

+0:00

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

23:23

+1:25

3.

Johannes Høysæter

Gintel

23:39

+1:41

4.

Ola Stenseth

Norsk Helsenett

24:32

+2:34

5.

Per Arne wangen

Rambøll

27:10

+5:12

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

18:52

+0:00

2.

Ole-Petter Holmvassdal

Det norske

21:11

+2:19

3.

Kurt Amundsen

Avinor

22:57

+4:05

DSQ

Kim Bjerkevoll

Powel

8:37

47 57 58 113 38 114 31 44 45 69 110 64 15...

DSQ

Otto Wittner

UNINETT

30:20

38

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

19:26

+0:00

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

25:48

+6:22

3.

Vegard Hansen

Prima

25:49

+6:23

4.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

27:57

+8:31

5.

Frode Sandøy

Powel

29:08

+9:42

6.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

37:06

+17:40

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

19:38

+0:00

2.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

20:13

+0:35

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

20:40

+1:02

4.

Jan Hage

Eget

21:18

+1:40

5.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

21:47

+2:09

6.

Morten Korsvold

Marintek

24:29

+4:51

7.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

24:31

+4:53

8.

Odd Magne Reitan

Atmel

25:41

+6:03

9.

Arne Inge Kolstad

Sweco

26:50

+7:12

10.

Ketil Solem

Jernbanens

34:13

+14:35

11.

Johannes Smidt

AGraff

39:03

+19:25

Arrangør

Nils Tesdal

HIST

Arrangør

Nils Tesdal

HIST

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

23:41

+0:00

2.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

27:17

+3:36

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

19:15

+0:00

2.

Bobo Nordahl

NGU

21:28

+2:13

3.

Erling Bye

BDO AS

23:24

+4:09

4.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

24:52

+5:37

5.

Geir Paulsen

Siemens

35:20

+16:05

Arrangør

Hallstein Hemmer

HiST

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun kommune

23:30

+0:00

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

23:58

+0:28

3.

Olve Mogstad

Statnett

27:27

+3:57

4.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

28:44

+5:14

5.

Stein Ivar Foss

SIT

29:15

+5:45

6.

Øystein Nytrø

NTNU

31:38

+8:08

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

22:26

+0:00

2.

Petter Mikalsen

Telenor

23:55

+1:29

3.

Tore Fornes

Statoil

23:57

+1:31

4.

Terje Midtbø

NTNU

24:34

+2:08

5.

Sverre Helge Torp

St Olav

29:35

+7:09

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

29:43

+7:17

7.

Robert Von Hirsch

Statkraft

36:12

+13:46

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

25:35

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

28:16

+2:41

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

29:22

+3:47

4.

Morten Skoglund

Multiconsult

31:06

+5:31

5.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

49:53

+24:18

DSQ

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

18:37

117 44 51 58 155 175

DSQ

Helge Løseth

Statoil

27:11

58

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

21:43

+0:00

2.

Tore Heggem

HiNT

22:18

+0:35

3.

Sigurd Skogestad

NTNU

24:41

+2:58

4.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

25:55

+4:12

5.

Jan Erik Kofoed

NTNU

28:55

+7:12

6.

Kåre Eggereide

Rambøll

30:08

+8:25

7.

John Sirum

Rambøll

31:17

+9:34

8.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

34:42

+12:59

DSQ

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

11:28

47 55 113 35 114 31 64 60 51 45 69 155

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

26:51

+0:00

2.

Frank Bjarkø

NRK

44:27

+17:36

Arrangør

Stein Øvstedal

HIST

Arrangør

Stein Øvstedal

HIST

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

22:45

+0:00

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

22:11

+0:00

2.

Edgar Furuholt

Det Norske

22:41

+0:30

3.

Pål Skyberg

Evry

23:04

+0:53

4.

Per Bjørgum

Politiet

24:11

+2:00

5.

Tor Gjermstad

HEMIT

25:30

+3:19

6.

Egil Repvik

NETTseksjonering

25:36

+3:25

7.

Ole Lutro

NGU

26:16

+4:05

8.

Trond Damås

Skanska Aktiv

27:32

+5:21

9.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

27:33

+5:22

10.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

28:11

+6:00

11.

Tom Bugge

Det norske

29:34

+7:23

12.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

36:24

+14:13

13.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

49:03

+26:52

Arrangør

Steinar Aasvang

Siemens

Arrangør

Harald Lauglo

HiST

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

34:55

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

39:05

+4:10

3.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

41:48

+6:53

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

26:47

+0:00

2.

Bjørn Norberg

Veritas

32:09

+5:22

3.

Thore Sundsetvik

Smiths

35:09

+8:22

4.

Bjørn Flor

Eget

1:15:06

+48:19

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Siemens

23:52

+0:00

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

25:37

+1:45

3.

Knut Skjesol

Statkraft

28:08

+4:16

4.

Finn Faye Knudsen

NTNU

28:28

+4:36

5.

Tore Brurok

Eget

28:34

+4:42

6.

Leif Engen

SiT BIL

31:57

+8:05

7.

Martin Melhuus

Veritas

32:44

+8:52

8.

Leidulv Vinje

Spenncon

33:17

+9:25

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

36:34

+0:00

2.

Torleif Stephansen

Evry

38:07

+1:33

3.

Robert Strøm

Eget

39:34

+3:00

4.

Magnus Landstad

NTNU

43:32

+6:58

DSQ

Roar Forbord

Terratec

14:03

38 114 31 60 110 39 117 44 51 58 155 175

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

28:24

+0:00

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

30:29

+2:05

3.

Rolf Hellan

Eget

45:28

+17:04

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

26:52

+0:00

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

39:29

+12:37

DSQ

Henry Sundsetvik

OTEK

14:42

114 31 64 60 51 45 69 155 175

Arrangør

Finn Bjørgum

Eget

49:10

31 64 60 51 45 69 155

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

40:06

+0:00

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

32:03

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Skoleelev

20:10

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Gjersvold Haug

Skoleelev

23:14

+0:00

2.

Kristine Haug

Student

23:15

+0:01

DSQ

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

21:00

106 55 35 60 51 45 69

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Student

21:05

+0:00

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

21:26

+0:21

3.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

21:42

+0:37

4.

Anders Haugskott

Skoleelev

22:35

+1:30

5.

Mats Eidsmo

Freidig

22:36

+1:31

6.

Mathias Hermstad

Freidig

24:19

+3:14

7.

Simen Spets Storhov

Skoleelev

25:59

+4:54

8.

Vera Melkild

Gjest

27:18

+6:13

9.

Erik Hegbom

Eget

29:00

+7:55

10.

Dina Reitan

29:59

+8:54


Sist oppdatert:

1 oktober 2015, 14:28:42

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

196

Antall startet:

196