Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK Ungdomsløp 9 19. september 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johannes Tryggestad

Freidig

16:20

7:46

Sindre Saur

Stjørdals-Blink Orientering

20:04

9:33

Benjamin Callanan

Wing OK

17:45

8:27

Anna Emilie Lona

Wing OK

25:54

12:20

Nathaniel Braathen

OL Trollelg

34:09

16:15

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

24:17

11:33

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

24:04

11:27

Ingeborg Kolstad

Wing OK

14:09

6:44

144 57

Eivind Mjaaland

Nidarøst OK

44:06

21:00

Tiril Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

43:08

20:32

Odin Gåsvik

Nidarøst OK

35:49

17:03

Theodor Eikemo-Nilsen

Freidig

18:53

8:59

Jonatan Eikemo-Nilsen

Freidig

27:18

13:00

Simen Martinsen Bekkvik

OL Trollelg

29:23

13:59

Johan Bjørkan

Byåsen IL

29:32

14:03

Thomas Gundersen

Nidarøst OK

24:48

11:48

Stina Gåsø

OL Trollelg

33:09

15:47

Ole Ulseth Sylte

Freidig

21:49

10:23

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

58:34

27:53

Solveig Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

38:01

18:06

Martine Sætre Beck

Nidarøst OK

23:19

11:06

Silja Fuglem

Malvik IL

29:54

14:14

Dennis Indgjerd Holm

Nidarøst OK

24:15

11:32

Eira Forsbak Asplem

Freidig

42:09

20:04

Eystein Aske

Freidig

46:00

21:54

Isak Liljedal

Freidig

17:22

8:16

Frida Skumsvoll

Malvik IL

46:43

22:14

Maja Carlsen

Freidig

58:36

27:54

Benjamin Braathen

Freidig

34:00

16:11

Sivert Sæther Levin

Freidig

19:57

9:30

Martin Sæther Levin

Freidig

32:41

15:33

Iben Liljedal

Freidig

28:03

13:21

Elisabeth Tryggestad

Freidig

37:41

17:56

Frida Holmqvist

Byåsen IL

24:42

11:45

Kornelia Skumsvold

Malvik IL

47:49

22:46

Emil Aleksander Nolte

Freidig

27:49

13:14

DSQ

Erlend Grønli

Freidig

23:10

175

DNS

Olav Bjørkan

Byåsen IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marita Aske

Freidig

21:29

10:44

Stine Gilje Hageler

Byåsen IL

22:48

11:24

Tora Kittilsen

Freidig

22:11

11:05

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

28:50

14:25

Ella Sandstad

Freidig

24:47

12:23

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

30:40

15:20

Maria Strømdal Wik

Freidig

32:44

16:22

Solveig Louise Nissen

Freidig

31:19

15:39

Vilde Solli

OL Trollelg

39:44

19:52

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

26:19

+0:00

9:44

2.

Mari Eidsmo

Freidig

31:11

+4:52

11:32

3.

Vilde Holmqvist

Byåsen IL

31:56

+5:37

11:49

4.

Anna Aurora Nolte

Freidig

36:24

+10:05

13:28

5.

Ane Malene Kolstad

Freidig

38:15

+11:56

14:10

6.

Ella Fiskum Ness

Freidig

41:20

+15:01

15:18

7.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

45:13

+18:54

16:44

Klasse: D11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristina Hagen Berg

Wing OK

27:04

+0:00

11:46

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

43:38

+0:00

11:47

2.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

45:34

+1:56

12:18

3.

Maren Viken

Byåsen IL

1:01:00

+17:22

16:29

4.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

1:18:27

+34:49

21:12

Klasse: D13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

40:52

+0:00

15:08

2.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

1:08:48

+27:56

25:28

DNS

Stine Aune

Nidarøst OK

Klasse: D13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Walseth

Malvik IL

24:35

+0:00

9:06

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

44:00

+0:00

11:34

2.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

45:46

+1:46

12:02

3.

Dina Reitan

Freidig

50:19

+6:19

13:14

4.

Andrine Viken

Byåsen IL

51:16

+7:16

13:29

5.

Anna Renolen

Wing OK

1:09:18

+25:18

18:14

6.

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:11:26

+27:26

18:47

7.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

1:17:12

+33:12

20:18

Klasse: D15-16 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

57:57

+0:00

15:39

2.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

1:01:04

+3:07

16:30

3.

Nora S. Utseth

Wing OK

1:07:41

+9:44

18:17

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Opheim

Freidig

58:50

+0:00

15:28

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alf Petter Lynum

Freidig

23:30

11:45

Vegard Lereim Storli

Freidig

22:38

11:19

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

15:38

7:49

Iver Lund Gjerde

Byåsen IL

27:40

13:50

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

21:36

10:48

Tristan Halvorsen

Freidig

23:54

11:57

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

28:49

+0:00

10:40

2.

Erlend Aune

Byåsen IL

29:10

+0:21

10:48

3.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

30:10

+1:21

11:10

4.

Petter Andreas Lona

Wing OK

32:09

+3:20

11:54

5.

William P Walseth

Malvik IL

34:26

+5:37

12:45

6.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

34:40

+5:51

12:50

7.

Håkon Høyem Olsen

Freidig

37:11

+8:22

13:46

8.

Tomas Ellefsen

Freidig

37:34

+8:45

13:54

9.

Eskil Ellefsen

Freidig

37:48

+8:59

14:00

10.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

38:01

+9:12

14:04

11.

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

42:13

+13:24

15:38

12.

Espen Karlsen

Melhus IL

44:08

+15:19

16:20

13.

Oskar Storler

Melhus IL

47:24

+18:35

17:33

14.

Oskar Tangvold

Freidig

50:06

+21:17

18:33

15.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

51:15

+22:26

18:58

16.

Vemund Mølnvik

Freidig

56:12

+27:23

20:48

17.

Andreas Aagensen

Melhus IL

1:15:00

+46:11

27:46

Brutt

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

39 33 34 140 141 41 42 160 175

DNS

Tord Romundstad

Nidarøst OK

Klasse: H11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Guttvik

Wing OK

17:21

+0:00

7:32

2.

Vegard Fjeldstad

OL Trollelg

19:36

+2:15

8:31

3.

Michael Olsen

Melhus IL

28:29

+11:08

12:23

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

28:08

+0:00

7:36

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

29:19

+1:11

7:55

3.

Lars Sandstad

Freidig

30:47

+2:39

8:19

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

33:04

+4:56

8:56

5.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

34:57

+6:49

9:26

6.

Einar Eide

Byåsen IL

38:13

+10:05

10:19

7.

Jonas Vindal

Wing OK

41:46

+13:38

11:17

8.

Mikkel Holt

Freidig

42:28

+14:20

11:28

9.

Håkon Holstad

Freidig

44:37

+16:29

12:03

10.

Jostein Rø

Freidig

46:01

+17:53

12:26

11.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

49:52

+21:44

13:28

12.

Håvard Singsaas

Freidig

55:28

+27:20

14:59

13.

Nikolai Renolen

Wing OK

1:03:48

+35:40

17:14

14.

Gabriel Callanan

Wing OK

1:07:21

+39:13

18:12

15.

Erik Hagen Berg

Wing OK

1:15:02

+46:54

20:16

DSQ

Jens Husby

Malvik IL

1:27:29

35 47 48 44 45

Klasse: H13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Hoseth

Melhus IL

36:15

+0:00

13:25

2.

Sander Sandmo

Melhus IL

39:35

+3:20

14:39

3.

Brage Asplem

Freidig

40:44

+4:29

15:05

4.

Edvard Storler

Melhus IL

44:42

+8:27

16:33

DNS

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

Klasse: H13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Ler Løkken

Melhus IL

27:41

+0:00

10:15

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

45:58

+0:00

9:22

2.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

1:09:45

+23:47

14:14

3.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

1:15:21

+29:23

15:22

4.

Martin Selmer

Freidig

1:19:59

+34:01

16:19

DNS

Jørgen Rannem Halse

Steinkjer OK

Klasse: H15-16 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Lundteigen Aune

Byåsen IL

45:13

+0:00

12:13

2.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

50:22

+5:09

13:36

3.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

55:15

+10:02

14:55

4.

Kristian Gåsø

Freidig

1:00:02

+14:49

16:13

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Martin Løvås

Nidarøst OK

1:10:07

50 170 55 56 147 51 46


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 oktober 2015, 09:21:23

Arrangør:

Freidig, O-avd

Antall deltagere:

134

Antall startet:

129