Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Publikumsløp NM 19. september 2015

Klasse: Åpen A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig SP

46:37

+0:00

2.

Iliev Lacho

Halden SK

51:17

+4:40

3.

Per Wirehn

Asker SK

51:45

+5:08

4.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

53:02

+6:25

5.

Lars Hjermstad

Fossum IF

55:49

+9:12

6.

Søren Jonsson

Nydalens SK

56:24

+9:47

7.

Martin Granly

Lillomarka OL

56:35

+9:58

8.

Einar Lunøe

Nydalens SK

56:40

+10:03

9.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

57:02

+10:25

10.

Frode Haugskott

OL Trollelg

57:42

+11:05

11.

Per Olav Nærestad

IF Trauma

58:13

+11:36

12.

Per Olav Gulbrandsen

Larvik OK

58:48

+12:11

13.

Tore Nymark

Askøy OL

1:01:03

+14:26

14.

Bjørn Axel Gran

Halden SK

1:01:18

+14:41

15.

Magnus Kyrkjebø

TIF Viking

1:03:52

+17:15

16.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

1:06:49

+20:12

17.

Geir Holm Gundersen

Sturla IF

1:10:19

+23:42

18.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:16:26

+29:49

19.

Harald Sodemann

UBIL

1:24:33

+37:56

20.

Peter Uran

Gimle IF

1:49:18

+1:02:41

DNS

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

Klasse: Åpen A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Hæstad

Fossum IF

40:26

+0:00

2.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

42:42

+2:16

3.

Kine Hallan Steiwer

Halden SK

45:06

+4:40

4.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

45:57

+5:31

5.

Svein Jacobsen

IL Tyrving

46:36

+6:10

6.

Hilda Øfsthus

Asker SK

46:38

+6:12

7.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

48:22

+7:56

8.

Lotte J. Markussen

Asker SK

51:12

+10:46

9.

Vetle Reinhartsen

Kristiansand OK

52:25

+11:59

10.

Linn Carina Dalan

Kristiansand OK

57:41

+17:15

11.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

1:00:40

+20:14

12.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

1:05:33

+25:07

13.

Ivar Johan Larsen

Stavanger OK

1:06:34

+26:08

14.

Ann Cathrin Urdal

Ganddal IL

1:06:52

+26:26

15.

Torun Dyrkorn

Eiker OL

1:07:34

+27:08

DSQ

Jenny Baklid

Konnerud IL

44:28

112 177 54 49 159 175

DSQ

Irene Felde Olaussen

Halden SK

1:06:38

173 163 165 112 177 54

DSQ

Berit Danielsen

IL Tyrving

1:09:35

161


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 desember 2015, 21:44:36

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

39

Antall startet:

38