Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 20 - Fjellsætra 19. september 2015

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Sporsheim

Eget

1:12:01

+0:00

36:00

DSQ

Alexandra Jarna

NGO

48:33

36 139

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicole Beaten

NGU

1:09:41

+0:00

24:53

DSQ

Sara Bergentz

Eget

1:13:35

57

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Willumsen

Agraff

1:39:17

+0:00

24:12

Arrangør

Theresa Böllmann

Reinertsen

Arrangør

Eleonora Mondo

Reinertsen

Arrangør

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Marit Heier Amundsen

Stjørdal Kommune

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Marit Albinson

Ernst & Young

1:32:14

110 114 150

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

SVECO

50:48

+0:00

18:08

2.

Anna Haukioja

Eget

1:01:08

+10:20

21:50

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

55:13

+0:00

19:43

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

1:03:53

+0:00

15:34

2.

Mai Iren Almås

Il Leik

1:16:53

+13:00

18:45

3.

Marianne Houbiers

Statoil

1:25:54

+22:01

20:57

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Knain

Enova SF

1:23:49

+0:00

29:56

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

59:38

+0:00

14:32

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:03:34

+3:56

15:30

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

57:21

+0:00

13:59

2.

Eli Ringdalen

Sintef

1:17:35

+20:14

18:55

3.

Bodil Monsen

Sintef

2:04:42

+1:07:21

30:24

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

HIST

1:02:46

+0:00

22:25

2.

Berit Grande

Sticos

1:17:44

+14:58

27:45

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:22:17

+19:31

29:23

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:07:23

+0:00

16:26

2.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:18:30

+11:07

19:08

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:07:57

+0:00

24:16

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:40:52

+0:00

36:01

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Hagen

Kongsberg Seatex

36:05

+0:00

9:01

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Anthony Bossard

Atmel

36:22

+0:17

9:05

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

Arrangør

Ivar Melby

Reinertsen

Arrangør

Michele Baravalle

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Student

1:07:56

+0:00

11:19

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Jerome Soulard

Atmel

1:22:52

+14:56

13:48

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

3.

Per Didrik Nonstad

Statoil

1:23:55

+15:59

13:59

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Andreas Winnem

Eget

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

49:40

+0:00

8:16

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Magnar Nedland

Telenor digital

1:27:13

+37:33

14:32

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Hafskjold

Reinertsen AS

27:55

+0:00

6:58

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

28:23

+0:28

7:05

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

3.

Kurt Amundsen

Avinor

28:30

+0:35

7:07

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

DSQ

Frode Sandøy

Powel

1:06:55

106 150

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:16:11

+0:00

12:41

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:12:48

69 92 95 110 114 150 175

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

26:41

+0:00

6:40

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

27:09

+0:28

6:47

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

27:34

+0:53

6:53

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

28:47

+2:06

7:11

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

5.

Morten Korsvold

Marintek

30:12

+3:31

7:33

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

6.

Odd Magne Reitan

Atmel

32:49

+6:08

8:12

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

7.

Jan Hage

Eget

33:15

+6:34

8:18

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

8.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

35:30

+8:49

8:52

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

9.

Haukioja Jussi

NTNU

41:53

+15:12

10:28

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

10.

Anders Håkon Gaut

Evry

44:20

+17:39

11:05

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

11.

Rune Krogh

TrønderEnergi

44:35

+17:54

11:08

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

12.

Johannes Smidt

AGraff

53:57

+27:16

13:29

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Drøyvold

Tine

1:07:23

+0:00

11:13

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Trygve Reitan

Statoil

1:48:58

+41:35

18:09

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Bye

BDO AS

29:50

+0:00

7:27

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Geir Paulsen

Siemens

33:20

+3:30

8:20

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

3.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

51:34

+21:44

12:53

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

54:33

+0:00

9:05

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:00:27

+5:54

10:04

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:02:37

+8:04

10:26

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

4.

Stein Ivar Foss

SIT

1:14:50

+20:17

12:28

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:18:50

+24:17

13:08

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

DSQ

Olve Mogstad

Statnett

1:12:00

45 114 150

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Fornes

Statoil

36:50

+0:00

9:12

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Petter Mikalsen

Telenor

42:32

+5:42

10:38

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

3.

Ivar Kjøsnes

Statoil

50:32

+13:42

12:38

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

BEKK

59:54

+0:00

9:59

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:03:53

+3:59

10:38

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

3.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:07:00

+7:06

11:10

Død brikke i mål

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:39:33

+39:39

16:35

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

55:45

+0:00

13:35

2.

Tore Heggem

HiNT

1:00:20

+4:35

14:42

3.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:00:38

+4:53

14:47

4.

Jan Kåre Vatne

Eget

1:02:38

+6:53

15:16

5.

Olav Kvittem

Uninett

1:02:52

+7:07

15:20

6.

Klaus Livik

Powel

1:04:07

+8:22

15:38

7.

John Sirum

Rambøll

1:09:55

+14:10

17:03

8.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:19:18

+23:33

19:20

9.

Jostein Grepstad

NTNU

1:26:33

+30:48

21:06

10.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:30:22

+34:37

22:02

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

43:40

+0:00

15:35

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

54:00

+10:20

19:17

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

56:46

+0:00

13:50

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

59:26

+2:40

14:29

3.

Tom Bugge

Det norske

1:03:15

+6:29

15:25

4.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:04:20

+7:34

15:41

5.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

1:09:20

+12:34

16:54

6.

Ole Nervik

Eget

1:14:20

+17:34

18:07

7.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:37:45

+40:59

23:50

8.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:53:39

+56:53

27:43

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:13:54

+0:00

12:19

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:45:38

+31:44

17:36

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

46:15

+0:00

16:31

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

48:24

+2:09

17:17

3.

Thore Sundsetvik

Smiths

57:23

+11:08

20:29

4.

Harald E Krogstad

NTNU

1:00:21

+14:06

21:33

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:05:41

+0:00

16:01

2.

Knut Skjesol

Statkraft

1:08:18

+2:37

16:39

3.

Leif Engen

SiT BIL

1:12:26

+6:45

17:40

4.

Tore Kiste

Fylket

1:13:38

+7:57

17:57

5.

Tore Brurok

Eget

1:15:02

+9:21

18:18

6.

Martin Melhuus

Veritas

1:20:55

+15:14

19:44

7.

Eigil Sørli

Q-Free

1:22:39

+16:58

20:09

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:39:09

+33:28

24:10

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:29:02

+0:00

14:50

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Roar Forbord

Terratec

1:36:21

+7:19

16:03

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

3.

Torleif Stephansen

Evry

1:48:15

+19:13

18:02

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

DSQ

Robert Strøm

Eget

2:04:17

114 150 175

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

53:22

+0:00

19:03

2.

Magne Sæternes

Justervesenet

53:47

+0:25

19:12

3.

Ola Aalde

Reinertsen

55:43

+2:21

19:53

4.

Edmund Olsen

NTNU

58:16

+4:54

20:48

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

1:00:30

+0:00

14:45

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:12:56

+12:26

17:47

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:22:54

+22:24

20:13

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

1:04:32

106 110 114 150

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:03:23

+0:00

22:38

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Thompson

Statoil

54:17

+0:00

19:23

2.

Joe Schultz

Eget

1:29:15

+34:58

31:52

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Owren

Eget

54:41

+0:00

9:06

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

57:30

+2:49

9:35

Strekkene til/fra post 113 er trukket fra.


Sist oppdatert:

7 oktober 2015, 09:27:06

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

126

Antall startet:

126