Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
KneskjælvenDataeksport
Brikkesys.no

Kneskjælven BOS 7. november 2015

Den 34. utgaven av Berger og Svelvik O-Lags populære langdistanseløp Kneskjælven, blir arrangert lørdag 7. november. Løpet var i år 17,2km langt går fra Stomeruddalen i Nesbygda og ut til Berger Skole.

Klasse: H 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Gjerdahl

BOS

2:34:25

+0:00

8:58

2.

Jonas Oliver Berg

BOS

2:52:07

+17:42

10:00

3.

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

2:53:13

+18:48

10:04

4.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

3:13:46

+39:21

11:15

5.

Steffen Vedal

Svelvik SK

3:32:31

+58:06

12:21

6.

Haakon J Larssen

Svelvik SK

3:32:36

+58:11

12:21

7.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

3:55:07

+1:20:42

13:40

DSQ

Aslak Heimdal

Konnerud IL

1:38:43

41 43 44 45 46 47 193 50 55 100 195

Klasse: D 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Scheele

Nydalens SK

2:45:42

+0:00

9:37

1.

Maria Hartz Melling

2:45:42

+0:00

9:37

3.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

3:41:46

+56:04

12:53

3.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

3:41:46

+56:04

12:53

DNS

Anniken Ranvik

Konnerud IL

Klasse: H 17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

2:00:54

+0:00

7:01

2.

Stian Kristiansen

Sport1 Storgata

2:17:27

+16:33

7:59

3.

Tommy Borgen

Svelvik SK Triathlon

2:18:00

+17:06

8:01

4.

Erik Feyling Haare

Rambøll BIL

2:25:16

+24:22

8:26

5.

Espen Kristiansen

Sport1 Storgata

2:30:23

+29:29

8:44

6.

Jon Anders Iversen

Berger IL/Løper for livet

2:35:31

+34:37

9:02

7.

Even Myhre

Team Lassen

2:52:09

+51:15

10:00

8.

Martin Mogensen

Berger IL

2:52:14

+51:20

10:00

9.

Sondre Kittelsen

Drammen Triathlon Club

2:56:58

+56:04

10:17

10.

Martin Bowitz

Drammen Triathlon Club

3:00:12

+59:18

10:28

11.

Ole-Martin Foss

Team Lett og Rask

3:03:39

+1:02:45

10:40

12.

Fredrik Ryggetangen

Norconsult BIL

3:03:41

+1:02:47

10:40

13.

Lars Andreas Vik

Team Lassen

3:05:08

+1:04:14

10:45

14.

Martin Østberg

Aron Skiklubb

3:14:04

+1:13:10

11:16

15.

Thekiso Sobe

Svelvik IF

3:20:22

+1:19:28

11:38

16.

Nils Martin Langestrand

Team Lett og Rask

3:21:40

+1:20:46

11:43

17.

Ole Johan Morken

Sport1 Storgata

3:21:41

+1:20:47

11:43

18.

Jesper Wergeland

Svelvik SK

3:25:57

+1:25:03

11:58

19.

Amund Lundqvist

Rambøll BIL

3:26:07

+1:25:13

11:58

20.

Magnus Larsen

Sport1 Storgata

3:38:14

+1:37:20

12:41

46

21.

Christoffer Ekholdt

3:38:53

+1:37:59

12:43

46

22.

Simen Lier Jensen

Team Jensen

3:42:31

+1:41:37

12:56

23.

Erik Engløk

Svelvik IF

3:43:03

+1:42:09

12:58

24.

Lasse Syvertsen

Team Lassen/Nesbygda IF

3:44:05

+1:43:11

13:01

25.

Magnus Glad Skaug

Svelvik IF

4:10:33

+2:09:39

14:33

41

26.

Kristoffer Rønningen

Svelvik IF

4:11:32

+2:10:38

14:37

41

27.

Christian Bøhmer

BOS

4:23:33

+2:22:39

15:19

28.

Ove Henrik Hals

ROS

4:37:21

+2:36:27

16:07

29.

Knut-Erik Andreassen

Team Tømmeråsen

4:48:49

+2:47:55

16:47

29.

Eivind-Andre Næss-Solberg

Team Tømmeråsen

4:48:49

+2:47:55

16:47

Brutt

Erik Jacobsen

Team Lassen

7:53

53 39 40 191 192 41 43 44 45 46 47 193 5...

Brutt

Marius A. F. Pettersen

Strømsgodset IF

3:05:54

44 45 46 47 193 50 55 100

DNS

Fridtjof Aaserud

Team Lett og Rask

DNS

Jonas Sommerstad Juveli

Konnerud IL

Klasse: D 17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

2:52:32

+0:00

10:01

2.

Marie Grepperud

3:13:39

+21:07

11:15

3.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

3:15:38

+23:06

11:22

4.

Maj Helene Myhre

Team Lassen

3:44:13

+51:41

13:02

5.

Kine Syvertsen

Drammen Triathlon Club

3:44:19

+51:47

13:02

6.

Sana Chayboun Holm

Team Marocco

4:35:50

+1:43:18

16:02

7.

Lovise Nymoen

Svelvik SK

6:26:02

+3:33:30

22:26

8.

Hege Næss

6:26:20

+3:33:48

22:27

DNS

Åse Zimmermann

Klasse: H 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Petter Stormo

Team Oslo Sportslager

2:01:08

+0:00

7:02

2.

Per Øyvind Stene

Team Halaas/Nydalens SK

2:09:36

+8:28

7:32

3.

Charles Halaas

Team Halaas/Aibel

2:17:25

+16:17

7:59

4.

David Ekroll

Berger IL

2:17:49

+16:41

8:00

5.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

2:22:49

+21:41

8:18

6.

Ole Kristian Haraldsrud

Team Pippi

2:30:09

+29:01

8:43

7.

Rune Fleischer

Eiker OL

2:30:47

+29:39

8:45

8.

Knut Sandven

2:30:52

+29:44

8:46

9.

Svein Nygård

Lillomarka OL

2:31:11

+30:03

8:47

10.

Terje Wessel Pettersen

BOS

2:35:27

+34:19

9:02

11.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

2:44:20

+43:12

9:33

12.

Otto Galleberg

Sande Sportsklubb

2:44:33

+43:25

9:33

13.

Rune Scheele

Nydalens SK

2:45:12

+44:04

9:36

14.

Egil Furua

BOS

2:52:06

+50:58

10:00

15.

Jarle Mogensen

Berger IL

2:52:17

+51:09

10:00

16.

Gjermund Galleberg

2:58:20

+57:12

10:22

17.

Stig Melling

Ringerike OL

3:09:01

+1:07:53

10:59

18.

Hans Marius Nelson

BOS

3:12:13

+1:11:05

11:10

19.

Lars Baklid

Konnerud IL

3:13:37

+1:12:29

11:15

20.

Svein Grepperud

Team Jensen

3:13:42

+1:12:34

11:15

21.

Thomas Bingen

3:13:52

+1:12:44

11:16

22.

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

3:13:54

+1:12:46

11:16

23.

Pål Espen Nordhaug

Konnerud IL

3:13:56

+1:12:48

11:16

24.

Jon Arne Skrove

Verdal OK

3:14:35

+1:13:27

11:18

25.

Roy Arne Hansen

Åskollen SK

3:18:51

+1:17:43

11:33

26.

Johan Galleberg

ABB BIL

3:19:06

+1:17:58

11:34

195

27.

Per-Harald Hagerup

Berger IL

3:20:20

+1:19:12

11:38

28.

Kåre Rønn Richardsen

3:20:21

+1:19:13

11:38

29.

Helge Høvik

Team Jensen

3:21:29

+1:20:21

11:42

30.

Inge Wergeland

Svelvik SK

3:22:58

+1:21:50

11:47

31.

Petter Guttormsen

Stavanger Triathlon Klubb

3:24:58

+1:23:50

11:54

32.

Geir Ofstad

Rakfisklaget

3:26:23

+1:25:15

11:59

32.

Inge Stian Johansen

Team Jensen

3:26:23

+1:25:15

11:59

34.

Anders Liang

Svelvik Skli og Skalle

3:28:07

+1:26:59

12:05

35.

Magne Pedersen

BOS

3:38:52

+1:37:44

12:43

46

36.

Rune Nebell

Arsenal FC

3:39:00

+1:37:52

12:43

37.

Aage Kristoffer Østern

Arsenal FC

3:39:01

+1:37:53

12:43

38.

Runar Henricks

3:43:50

+1:42:42

13:00

38.

Karl Peder Nymoen

BOS

3:43:50

+1:42:42

13:00

40.

Anton Bø

3:44:16

+1:43:08

13:02

41.

Trygve Ygre Fjeld

Nesbygda IF

3:44:19

+1:43:11

13:02

42.

Torleif Bøhmer

BOS

4:23:30

+2:22:22

15:19

43.

Bjørn Wessel

BOS

4:40:34

+2:39:26

16:18

44.

Christer Andersson

4:58:34

+2:57:26

17:21

45.

John Øyvind Friberg

Team Jensen

5:04:55

+3:03:47

17:43

46.

Ragnar Skaug

5:06:52

+3:05:44

17:50

100

47.

Erik Friedmann

Nesbygda IF

5:19:46

+3:18:38

18:35

Brutt

Arve Melling

1:31:34

192 41 43 44 45 46 47 193 50 55 100 195

DNS

Terje Hennum

DNS

Trond Georg Mala

DNS

Bjørn Heibye

Klasse: D 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Havre

Berger IL

2:57:22

+0:00

10:18

44

2.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

3:07:54

+10:32

10:55

3.

Britta Fismen

Fossum IF / Gassecure

3:20:18

+22:56

11:38

4.

Tine Trømborg

Sande Sportsklubb

3:21:40

+24:18

11:43

5.

Elizabeth Strømsheim

3:28:10

+30:48

12:06

6.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

3:55:09

+57:47

13:40

7.

Beate Berger

4:37:17

+1:39:55

16:07

8.

Maria Gjerdrem

Team Pippi

4:37:28

+1:40:06

16:07

9.

Siri Sando

Team Pippi

4:37:30

+1:40:08

16:07

10.

Trude Hansen

BOS

4:40:26

+1:43:04

16:18

11.

Vibeke Aspevoll

4:58:31

+2:01:09

17:21

12.

Vigdis Krohn Hansen

Team Jensen

5:05:02

+2:07:40

17:44

13.

Maria Mørkassel

5:05:05

+2:07:43

17:44

14.

Liv Jebsen

Team Jensen

5:05:06

+2:07:44

17:44

15.

Nina Evanger

5:05:13

+2:07:51

17:44

16.

Mette Bakåsmoen

Nesbygda IF

5:18:46

+2:21:24

18:31

17.

Kari Gjerrud

6:27:13

+3:29:51

22:30

18.

Grete Næss Nymoen

Svelvik SK

6:27:22

+3:30:00

22:31

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ketil Horn

2:52:20

+0:00

10:01

2.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

3:08:01

+15:41

10:55

3.

Johnny Årnes

Svelvik IF

3:13:45

+21:25

11:15

4.

Svein Olav Vik

Team Lassen

3:18:50

+26:30

11:33

5.

Knut Pettersen

BOS

3:25:11

+32:51

11:55

6.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

3:26:05

+33:45

11:58

7.

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

3:26:10

+33:50

11:59

8.

Egil Andreassen

BOS

3:38:11

+45:51

12:41

46

9.

Knut Kristiansen

Sport1 Storgata

3:38:14

+45:54

12:41

46

10.

Tor Engløk

Svelvik IF

3:43:22

+51:02

12:59

11.

Sven Myhre

Team Lassen

3:44:14

+51:54

13:02

12.

Stein Helset Nordal

4:13:41

+1:21:21

14:44

13.

Erling Friedmann

4:15:06

+1:22:46

14:49

14.

Jan Trygve Jensen

Team Jensen

4:25:33

+1:33:13

15:26

15.

Kjetil Christensen

Høvik Jogg

4:37:21

+1:45:01

16:07

16.

Thor Bjørnstad

BOS

4:37:31

+1:45:11

16:08

17.

Eirik Bjørlo

Svelvik IF

5:04:39

+2:12:19

17:42

18.

Odd Lieng

BOS

5:05:16

+2:12:56

17:44

19.

Harald Næss

Svelvik SK

6:26:20

+3:34:00

22:27

20.

Per Ivar Gjellum

6:27:51

+3:35:31

22:32

21.

Vidar Næss

6:27:58

+3:35:38

22:33

22.

Åsmund Berg Nilsen

Foreningen til akevittens fremme

7:49:30

+4:57:10

27:17

45 46 47 50 55

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Tysseland Lieng

BOS

5:05:20

+0:00

17:45

2.

Gunhild Eide

5:05:30

+0:10

17:45

3.

Kristin Lier Jensen

5:05:33

+0:13

17:45

4.

Liv Kristin Fjelde

6:27:39

+1:22:19

22:32

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Widar Trømborg

Sande Sportsklubb

3:03:37

+0:00

10:40

2.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

3:19:49

+16:12

11:36

3.

Stein Johnsen

Svelvik IF

3:44:18

+40:41

13:02

4.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

4:05:07

+1:01:30

14:15

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

4:16:34

+1:12:57

14:54

6.

John Endsjø

Svelvik IF

4:25:33

+1:21:56

15:26

7.

Rolf Christensen

BOS

4:25:35

+1:21:58

15:26

8.

Tore Rasmussen

4:37:27

+1:33:50

16:07

8.

Knut Wibe-Lund

Berger IL

4:37:27

+1:33:50

16:07

10.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

4:52:17

+1:48:40

16:59

46

11.

Kjell Halvorsen

Team Jensen

5:04:46

+2:01:09

17:43

12.

Svein Landaas

6:27:31

+3:23:54

22:31

Brutt

Tor Bjørnstad Carlsen

Sarpsborg 08

1:54:39

192 41 43 44 45 46 47 193 50 55 100 195

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

4:05:10

+0:00

14:15


Sist oppdatert:

30 oktober 2017, 10:44:24

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

165

Antall startet:

158