Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Byåsennatta 23. september 2015

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

44:48

+0:00

8:17

2.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

47:41

+2:53

8:49

3.

Mathilde Rundhaug

Frol IL

48:03

+3:15

8:53

4.

Marta Ulvensøen

NTNUI

49:04

+4:16

9:05

5.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

49:28

+4:40

9:09

6.

Sara Profors

Frol IL

49:42

+4:54

9:12

7.

Anna Ulvensøen

NTNUI

50:01

+5:13

9:15

8.

Ida Lindkvist

NTNUI

50:59

+6:11

9:26

9.

Fredrikke Nohr Moth

NTNUI

53:57

+9:09

9:59

10.

Camilla Øhman

NTNUI

1:03:44

+18:56

11:48

DNS

Gry Granstedt

NTNUI

DNS

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

DNS

Live Bredholt Jørgensen

NTNUI

DNS

Guro Torpe

Frol IL

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

49:37

+0:00

10:33

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

40:35

+0:00

8:38

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

41:23

+0:48

8:48

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

41:33

+0:58

8:50

4.

Malin Sandstad

Freidig

41:44

+1:09

8:52

5.

Frida Sæther

Freidig

42:19

+1:44

9:00

6.

Line Sølberg

OL Trollelg

46:55

+6:20

9:58

7.

Helene Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

47:04

+6:29

10:00

8.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

53:16

+12:41

11:20

9.

Pernille Opheim

Freidig

58:29

+17:54

12:26

10.

Frida Opheim

Freidig

1:05:06

+24:31

13:51

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

29:56

+0:00

10:19

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

33:22

+3:26

11:30

3.

Vera Melkild

Freidig

34:30

+4:34

11:53

4.

Dina Reitan

Freidig

37:54

+7:58

13:04

5.

Andrine Viken

Byåsen IL

38:58

+9:02

13:26

6.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

46:54

+16:58

16:10

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Lofthus

NTNUI

48:12

+0:00

6:59

2.

Yngve Skogstad

Frol IL

49:17

+1:05

7:08

3.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

50:06

+1:54

7:15

4.

Håvard Vassenden

Frol IL

50:14

+2:02

7:16

5.

Isak Bergset

NTNUI

51:35

+3:23

7:28

6.

Sindre Johannessen

Freidig

51:41

+3:29

7:29

7.

Bjørn Lundanes

NTNUI

51:44

+3:32

7:29

8.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

53:12

+5:00

7:42

9.

Johan Ivarsson

Freidig

53:14

+5:02

7:42

10.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

53:15

+5:03

7:43

11.

Martin Vister

Frol IL

53:44

+5:32

7:47

12.

Pål Kittilsen

Freidig

53:55

+5:43

7:48

13.

Harald Kalager

NTNUI

54:09

+5:57

7:50

13.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

54:09

+5:57

7:50

15.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

54:12

+6:00

7:51

16.

Terje Maroni

Byåsen IL

54:19

+6:07

7:52

17.

Lars Owren

Freidig

54:22

+6:10

7:52

18.

Erik Gustafsson

NTNUI

54:26

+6:14

7:53

19.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

55:02

+6:50

7:58

20.

Paul Sirum

Frol IL

55:18

+7:06

8:00

21.

Jørgen Fiskum

Frol IL

55:54

+7:42

8:06

22.

Mikkel Sørensen

NTNUI

57:31

+9:19

8:20

23.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

57:49

+9:37

8:22

24.

Adrian Opheim

NTNUI

58:12

+10:00

8:26

25.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

58:27

+10:15

8:28

26.

Gunnar A Fiskum

NTNUI

59:33

+11:21

8:37

27.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:02:25

+14:13

9:02

28.

Jostein Mårdalen

Freidig

1:04:55

+16:43

9:24

DSQ

Joakim Blix Prestmo

Wing OK

1:03:04

69 70 71 72

Brutt

Øystein Jaren Samuelsen

Freidig

1:02:57

74 64 76 128 129 100

DNS

Øystein Haug

Frol IL

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

40:38

+0:00

7:31

2.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

41:08

+0:30

7:37

3.

Torgeir Aune

Byåsen IL

45:28

+4:50

8:25

4.

Olle Malmring

Freidig

53:07

+12:29

9:50

5.

Kurt Amundsen

Stjørdals-Blink Orientering

1:13:08

+32:30

13:32

DNS

Jens Even Storhov

Freidig

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

43:40

+0:00

8:05

2.

Håkon Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

44:02

+0:22

8:09

3.

Ola Keiserås

IL Leik

45:08

+1:28

8:21

4.

Henrik Upsal

Kristiansand OK

45:47

+2:07

8:28

5.

Gaute Friestad

Kristiansand OK

46:20

+2:40

8:34

6.

Øyvind Berg

NTNUI

48:00

+4:20

8:53

DNS

Adrian Opheim

Freidig

DNS

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

37:03

+0:00

7:52

2.

Oscar Lyngen

Frol IL

40:11

+3:08

8:32

3.

Mathias Vindal

Freidig

43:44

+6:41

9:18

4.

Anders Haugskott

OL Trollelg

43:51

+6:48

9:19

5.

Mats Eidsmo

Freidig

45:51

+8:48

9:45

6.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

48:15

+11:12

10:15

7.

Mathias Hermstad

Freidig

49:09

+12:06

10:27

8.

Martin Selmer

Freidig

1:41:13

+1:04:10

21:32

DSQ

Are Lodgaard

Byåsen IL

5:28

124 61 126 75 77 64 76 129 100 175

Klasse: H 10-14 Parløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Ivar Øye

Freidig

17:14

+0:00

8:12

1.

Ole Andreas Asmervik Drivenes

Freidig

17:14

+0:00

8:12

3.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

20:13

+2:59

9:37

3.

Erlend Aune

Byåsen IL

20:13

+2:59

9:37

5.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

26:47

+9:33

12:45

5.

Brage Asplem

Freidig

26:47

+9:33

12:45

Klasse: D 10-14 Parløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Marie Nissen

Freidig

17:14

+0:00

8:12

1.

Ane Malene Kolstad

Freidig

17:14

+0:00

8:12

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Sæther

Freidig

42:26

+0:00

9:01

2.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

50:12

+7:46

10:40

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

52:27

+10:01

11:09

4.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

54:02

+11:36

11:29

DNS

Jan Erik Ledal

OL Trollelg

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Grete Berge Owren

Freidig

49:54

76 129 100

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

13:59

+0:00

6:39

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

16:24

+2:25

7:48

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

11:54

+0:00

5:40

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

12:08

+0:14

5:46

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

12:26

+0:32

5:55

3.

Lars Sandstad

Freidig

12:26

+0:32

5:55

5.

Jostein Rø

Freidig

12:47

+0:53

6:05

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

13:01

+1:07

6:11

7.

Mikkel Holt

Freidig

13:24

+1:30

6:22

8.

Håkon Holstad

Freidig

13:58

+2:04

6:39

9.

Matias Nissen

Freidig

18:55

+7:01

9:00

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Freidig

47:51

+0:00

16:30

2.

Gunnar Østerbø

Freidig

47:56

+0:05

16:31

3.

Egil Repvik

OL Trollelg

47:58

+0:07

16:32

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

49:32

+1:41

17:04

Brutt

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

41:43

104 126 76 128 129

Klasse: A3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Klausen Espedal

NTNUI

28:12

+0:00

9:43

2.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

42:12

+14:00

14:33

3.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:01:17

+33:05

21:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2015, 22:45:17

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

118

Antall startet:

109