Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 21 - Sverresborg 22. september 2015

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicole Baeten

NGU

1:21:19

+0:00

40:39

2.

Hester Berger

NTNU

1:34:01

+12:42

47:00

3.

Nanine Lilla

NTNU

1:34:04

+12:45

47:02

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

1:04:53

+0:00

24:01

2.

Line Søreng

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:13:19

+8:26

27:09

DSQ

Brit Langli

St Olav

19:47

44 121 123 110 65 61 31 39 55 150 175

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

57:25

+0:00

21:15

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

38:03

+0:00

14:05

2.

Monika Haga

HiST

48:33

+10:30

17:58

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

52:51

+0:00

26:25

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

35:26

+0:00

13:07

2.

Hilde Forbord

Big Bite

38:46

+3:20

14:21

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

38:50

+3:24

14:22

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Heidi Arnesen

Trondheim Kommune

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Merete Knain

Enova SF

1:10:20

35

Arrangør

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

Arrangør

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

36:53

+0:00

13:39

2.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

39:04

+2:11

14:28

3.

Aashild S. Langseth

Eget

51:19

+14:26

19:00

4.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

55:55

+19:02

20:42

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

58:02

+21:09

21:29

6.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:08:12

+31:19

25:15

Arrangør

Mona Sæther

Trondheim kommune

Arrangør

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

Arrangør

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

56:13

+0:00

28:06

Arrangør

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Ringdalen

Sintef

43:11

+0:00

15:59

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

43:20

+0:09

16:02

3.

Trine Barstad

HiST

44:33

+1:22

16:29

DSQ

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

57:21

65 61 31 39 55 150 175

DSQ

Bodil Monsen

Sintef

1:28:33

150

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

44:12

+0:00

22:06

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

51:19

+7:07

25:39

3.

May-Britt Bjørnaas

Eget

56:07

+11:55

28:03

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenset

St Olav

1:06:45

+0:00

33:22

2.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:29:01

+22:16

44:30

Arrangør

Stina Elfving

Trondheim Kommune

Arrangør

Kirsten Repvik

Eget

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:01:51

+0:00

30:55

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:01:52

+0:01

30:56

DSQ

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:16:00

45 38 39 69 150

DSQ

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:16:01

45 38 39 69 150

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anthony Bossard

Atmel

40:21

+0:00

14:56

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Student

35:30

+0:00

10:45

2.

Magne Svare

Skanska

45:11

+9:41

13:41

3.

Jerome Soulard

Atmel

45:21

+9:51

13:44

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

41:53

+0:00

15:30

2.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

48:02

+6:09

17:47

3.

Terje Solbakk

NTNU

1:07:11

+25:18

24:52

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

27:55

+0:00

8:27

2.

Bård Nonstad

Vegvesenet

28:18

+0:23

8:34

3.

Per Arne Wangen

Rambøll

48:30

+20:35

14:41

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Stangenes

Siemens

32:32

+0:00

12:02

2.

Kurt Amundsen

Avinor

34:34

+2:02

12:48

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

35:41

+3:09

13:12

4.

Otto Wittner

UNINETT

45:20

+12:48

16:47

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

29:02

+0:00

8:47

2.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

35:33

+6:31

10:46

3.

Olle Malmring

Trondheim Kommune

36:09

+7:07

10:57

4.

Fredrik Johannessen

Rambøll

36:44

+7:42

11:07

5.

Vegard Hansen

Prima

36:56

+7:54

11:11

6.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

44:44

+15:42

13:33

7.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

56:27

+27:25

17:06

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

29:57

+0:00

11:05

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

32:14

+2:17

11:56

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

33:48

+3:51

12:31

4.

Morten Korsvold

Marintek

37:33

+7:36

13:54

5.

Ketil Solem

Jernbanens

41:18

+11:21

15:17

6.

Rune Krogh

TrønderEnergi

43:19

+13:22

16:02

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

35:08

+0:00

10:38

2.

Jens Even Storhov

PWC

36:53

+1:45

11:10

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

40:12

+5:04

12:10

4.

Øystein Wiggen

Lindorff

44:14

+9:06

13:24

5.

Terje Drøyvold

Tine

58:15

+23:07

17:39

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Siemens

32:04

+0:00

11:52

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

32:35

+0:31

12:04

3.

Bobo Nordahl

NGU

37:49

+5:45

14:00

4.

Tor Arne Haugen

DNB

38:29

+6:25

14:15

5.

Erling Bye

BDO AS

44:58

+12:54

16:39

6.

Vidar Lunda

DNB

46:47

+14:43

17:19

7.

Ivar Erdal

Ecotone

52:39

+20:35

19:30

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

36:09

+0:00

10:57

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

37:18

+1:09

11:18

3.

Olve Mogstad

Statnett

41:42

+5:33

12:38

4.

Øystein Nytrø

NTNU

54:43

+18:34

16:34

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

30:01

+0:00

11:07

2.

Tore Fornes

Statoil

32:29

+2:28

12:01

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

33:49

+3:48

12:31

4.

Erik Horghagen

BDO AS

34:50

+4:49

12:54

5.

Petter Mikalsen

Telenor

36:39

+6:38

13:34

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

37:40

+7:39

13:57

7.

Ivar Kjøsnes

Statoil

40:40

+10:39

15:03

8.

Robert Von Hirsch

Statkraft

50:55

+20:54

18:51

DSQ

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:06:57

61 31 117 55 150 175

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

39:57

+0:00

12:06

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

43:22

+3:25

13:08

3.

Helge Løseth

Statoil

44:54

+4:57

13:36

4.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

47:07

+7:10

14:16

5.

Morten Skoglund

Multiconsult

48:05

+8:08

14:34

6.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:09:06

+29:09

20:56

DSQ

Dag Stenersen

Sintef

51:51

45

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

32:52

+0:00

12:10

2.

Olav Kvittem

Uninett

45:34

+12:42

16:52

3.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

53:08

+20:16

19:40

4.

Sigurd Skogestad

NTNU

56:39

+23:47

20:58

5.

John Sirum

Rambøll

58:26

+25:34

21:38

6.

Kåre Eggereide

Rambøll

59:37

+26:45

22:04

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

50:54

+0:00

15:25

2.

Arne Mikkelsen

NTNU

51:47

+0:53

15:41

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

30:44

+0:00

15:22

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

35:31

+0:00

13:09

2.

Ottar G Kristiansen

Evry

36:18

+0:47

13:26

3.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

36:31

+1:00

13:31

4.

Egil Repvik

NETTseksjonering

38:07

+2:36

14:07

5.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

40:07

+4:36

14:51

6.

Pål Skyberg

Evry

41:12

+5:41

15:15

7.

Per Bjørgum

Politiet

42:18

+6:47

15:39

8.

Tom Bugge

Det norske

43:15

+7:44

16:01

9.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

43:52

+8:21

16:14

10.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

46:00

+10:29

17:02

11.

Tor Gjermstad

HEMIT

47:50

+12:19

17:42

12.

Trond Damås

Skanska Aktiv

47:54

+12:23

17:44

13.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:09:08

+33:37

25:36

DSQ

Harald Lauglo

HiST

1:27:35

39 55 150

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:09:13

+0:00

20:58

DSQ

Nils Olav Vennevik

Eget

52:52

61

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

38:46

+0:00

19:23

2.

Bjørn Norberg

Veritas

53:31

+14:45

26:45

3.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:09:28

+30:42

34:44

DSQ

Bjørn Flor

Eget

1:15:34

64 35 36 95 65 45 38 39 69 150 175

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Siemens

34:48

+0:00

12:53

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

38:02

+3:14

14:05

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

40:49

+6:01

15:07

4.

Tore Kiste

Fylket

45:35

+10:47

16:52

5.

Knut Skjesol

Statkraft

47:13

+12:25

17:29

6.

Tore Brurok

Eget

47:44

+12:56

17:40

7.

Torgeir Iversen

Evry

56:08

+21:20

20:47

8.

Leif Engen

SiT BIL

56:40

+21:52

20:59

9.

Finn Faye Knudsen

NTNU

57:32

+22:44

21:18

10.

Martin Melhuus

Veritas

58:35

+23:47

21:41

11.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:06:12

+31:24

24:31

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:00:34

+0:00

18:21

2.

Robert Strøm

Eget

1:11:09

+10:35

21:33

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

49:48

65

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

39:01

+0:00

19:30

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

41:45

+0:00

15:27

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

56:50

+15:05

21:02

3.

Finn Bjørgum

Eget

1:06:03

+24:18

24:27

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

35:59

121 123 110 65 61 31 39 55 150

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

54:10

+0:00

20:03

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Gjest

35:15

+0:00

13:03

2.

Kristine Haug

Student

36:52

+1:37

13:39

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

29:22

+0:00

8:53

2.

Vegard Kittilsen

Skoleelev

29:36

+0:14

8:58

3.

Simen Spets Storhov

Skoleelev

31:47

+2:25

9:37

4.

Anders Haugskott

Skoleelev

33:03

+3:41

10:00

5.

Lars Owren

Student

34:08

+4:46

10:20

6.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

34:26

+5:04

10:26


Sist oppdatert:

23 september 2015, 17:27:31

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

160

Antall startet:

160