Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 22 - Leinstrandmarka Nord 26. september 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Figenschou

Skoleelev

25:01

+0:00

13:53

1.

Frida Almberg

Skoleelev

25:01

+0:00

13:53

3.

Beth Carlsen

Reinertsen AS

49:37

+24:36

27:33

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Norddal

Student

39:47

+0:00

16:34

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Stødle

NTNU bil

1:01:20

+0:00

21:54

2.

Hanne Liodden

St. Olavs Hosopital

1:45:59

+44:39

37:51

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Willumsen

Agraff

1:23:22

+0:00

20:20

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Idfunn Assev

Flyfemkamp

1:38:57

+0:00

16:13

2.

Renate Evensen

Flyfemkamp

1:43:55

+4:58

17:02

3.

Wenche Rydning

Flyfemkamp

2:08:32

+29:35

21:04

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

SVECO

1:10:50

+0:00

25:17

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

47:53

+0:00

11:40

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:08:31

+0:00

24:28

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

48:21

+0:00

11:47

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

50:03

+1:42

12:12

3.

Eli Kvingedal

NATURA

53:46

+5:25

13:06

4.

Hilde Forbord

Big Bite

1:03:51

+15:30

15:34

5.

Mai Iren Almås

Il Leik

1:12:16

+23:55

17:37

6.

Marianne Houbiers

Statoil

1:21:13

+32:52

19:48

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

40:31

+0:00

14:28

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

55:38

+0:00

13:34

2.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

59:41

+4:03

14:33

3.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:09:01

+13:23

16:50

4.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:18:53

+23:15

19:14

DSQ

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

57:44

38

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

47:04

+0:00

16:48

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

HiST

1:09:47

+0:00

17:01

2.

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

1:15:13

+5:26

18:20

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

HIST

56:17

+0:00

20:06

2.

Berit Grande

Sticos

1:01:49

+5:32

22:04

3.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

1:02:41

+6:24

22:23

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:03:18

+7:01

22:36

5.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:28:26

+32:09

31:35

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:04:21

+0:00

15:41

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:18:00

+0:00

27:51

2.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:19:46

+1:46

28:29

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

49:45

+0:00

17:46

2.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:03:37

+13:52

22:43

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:04:44

+14:59

23:07

4.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:07:37

+17:52

24:08

5.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:12:50

+23:05

26:00

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

56:47

+0:00

13:50

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:35:05

+0:00

33:57

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Fanavoll

NTNU

57:23

+0:00

13:02

2.

Anthony Bossard

Atmel

57:27

+0:04

13:03

3.

David Hagen

Kongsberg Seatex

59:24

+2:01

13:29

4.

Eirik Munkeby

Skanska

1:33:05

+35:42

21:09

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

1:04:01

+0:00

10:29

2.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

1:15:16

+11:15

12:20

3.

Geir Inge Keiserås

Student

1:16:26

+12:25

12:31

4.

Jerome Soulard

Atmel

1:27:36

+23:35

14:21

5.

Stefften Arntzen

Flyfemkamp

1:42:14

+38:13

16:45

6.

Michele Baravalle

NTNU

1:51:20

+47:19

18:15

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Skjæret

BAMA

42:33

+0:00

9:40

2.

Torbjørn Aass

Faveo

53:45

+11:12

12:12

3.

Hallvard Sægrov

Sonans

1:15:58

+33:25

17:15

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

49:20

+0:00

8:05

2.

Frode Seland

NTNU

59:29

+10:09

9:45

3.

Magnar Nedland

Telenor digital

1:27:33

+38:13

14:21

4.

Eivend Olsen

Nordic Semiconductor

1:31:11

+41:51

14:56

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

45:54

+0:00

10:25

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

45:58

+0:04

10:26

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

48:24

+0:00

7:56

2.

Truls Ryum

NTNU

1:10:32

+22:08

11:33

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

45:20

+0:00

10:18

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

52:37

+7:17

11:57

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

54:39

+9:19

12:25

4.

Odd Magne Reitan

Atmel

54:50

+9:30

12:27

5.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:04:05

+18:45

14:33

6.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:05:13

+19:53

14:49

7.

Johannes Smidt

AGraff

1:16:07

+30:47

17:17

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

57:38

+0:00

9:26

2.

Terje Drøyvold

Tine

58:35

+0:57

9:36

3.

Øyvind Kvennås

Atmel

1:02:49

+5:11

10:17

4.

Trygve Reitan

Statoil

1:11:31

+13:53

11:43

DSQ

Jon Olav Bjørhusdal

Sandnes IL

2:34:42

121

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Bye

BDO AS

48:40

+0:00

11:03

2.

Geir Paulsen

Siemens

52:02

+3:22

11:49

3.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

56:13

+7:33

12:46

4.

Tor Arne Haugen

DNB

1:04:35

+15:55

14:40

5.

Hallstein Hemmer

HiST

1:07:35

+18:55

15:21

6.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

1:12:53

+24:13

16:33

7.

Ivar Erdal

Ecotone

1:14:07

+25:27

16:50

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun kommune

57:09

+0:00

9:22

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

57:58

+0:49

9:30

3.

Geir Arnesen

Eget

1:07:10

+10:01

11:00

4.

Olve Mogstad

Statnett

1:15:11

+18:02

12:19

57

5.

Øystein Nytrø

NTNU

1:19:16

+22:07

12:59

Arrangør

Håvard Eidnes

Uninett

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

47:16

+0:00

10:44

2.

Ivar Kjøsnes

Statoil

55:27

+8:11

12:36

3.

Richard Sanders

SiNTEF

58:36

+11:20

13:19

4.

Robert Von Hirsch

Statkraft

58:53

+11:37

13:22

5.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:43:28

+56:12

23:30

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Statoil

58:53

+0:00

9:39

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:05:30

+6:37

10:44

3.

Helge Løseth

Statoil

1:07:43

+8:50

11:06

4.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:14:49

+15:56

12:15

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

41:51

+0:00

10:12

2.

Klaus Livik

Powel

51:54

+10:03

12:39

3.

Olav Kvittem

Uninett

54:58

+13:07

13:24

4.

Reinold Ellingsen

NTNU

56:48

+14:57

13:51

5.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:04:51

+23:00

15:49

6.

John Sirum

Rambøll

1:11:20

+29:29

17:23

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:17:13

+0:00

12:39

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

43:47

+0:00

15:38

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

50:32

+0:00

12:19

2.

Knut Lillealtern

Eget

55:10

+4:38

13:27

3.

Ottar G Kristiansen

Evry

57:33

+7:01

14:02

4.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

57:52

+7:20

14:06

5.

Ole Lutro

NGU

58:02

+7:30

14:09

6.

Ole Nervik

Eget

1:00:57

+10:25

14:51

7.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:07:06

+16:34

16:21

8.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:27:23

+36:51

21:18

DSQ

Harald Lauglo

HiST

1:38:52

101

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:07:44

+0:00

11:06

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:35:53

+28:09

15:43

Arrangør

Frode Stensrud

Eget

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

43:50

+0:00

15:39

2.

Bjørn Flor

Eget

1:47:15

+1:03:25

38:18

Arrangør

Thore Sundsetvik

Smiths

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

50:56

+0:00

12:25

2.

Leif Engen

SiT BIL

53:45

+2:49

13:06

3.

Leif Røhjell

Siemens

55:00

+4:04

13:24

4.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

58:50

+7:54

14:20

5.

Knut Skjesol

Statkraft

58:55

+7:59

14:22

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:05:03

+14:07

15:51

7.

Martin Melhuus

Veritas

1:10:01

+19:05

17:04

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:10:18

+19:22

17:08

9.

Eigil Sørli

Q-Free

1:16:11

+25:15

18:34

10.

Torger Haarberg

Haarberg

1:16:27

+25:31

18:38

11.

Tore Brurok

Eget

1:28:40

+37:44

21:37

Arrangør

Øistein Åsmul

Kommunen

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:43:30

+0:00

16:58

2.

Robert Strøm

Eget

1:56:51

+13:21

19:09

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

43:05

+0:00

15:23

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

49:14

+6:09

17:35

3.

Oddvar Opland

Stompa

50:37

+7:32

18:04

Arrangør

Stig Arild Haugskott

Posten

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Løvås

Vegvesenet

50:17

+0:00

12:15

Arrangør

Henry Sundsetvik

OTEK

Arrangør

Anders Lauglo

Lauglo Gård

Arrangør

Jarle Nestvold

Rambøll

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

1:15:43

+0:00

12:24

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

57:32

+0:00

20:32

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:33:58

+36:26

33:33

DSQ

Thor Meland

Statoil

53:30

65 58 45 38 35 150

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St Olav

52:47

+0:00

11:59

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Gjest

58:25

+0:00

14:14

2.

Nicholas Thompson

Statoil

1:21:37

+23:12

19:54

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Owren

Student

48:48

+0:00

8:00

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

49:18

+0:30

8:04

3.

Petter Liabakk Eriksen

Skoleelev

1:23:27

+34:39

13:40


Sist oppdatert:

1 oktober 2015, 14:21:05

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

153

Antall startet:

153