Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 23 - Iladalen nedre, Nattløp 29. september 2015

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

34:10

+0:00

19:11

2.

Kerry Agustsson

Miljødirektoratet BIL

43:10

+9:00

24:15

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Bye

BIL

44:27

+0:00

19:50

2.

Hester Berger

NTNUI

1:15:10

+30:43

33:33

2.

Nanine Lilla

NTNU

1:15:10

+30:43

33:33

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Martre

Luftkrigsskolen

1:00:52

+0:00

16:32

2.

Line Søreng

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:44:35

+43:43

28:25

DSQ

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

1:04:34

49 65 55 64 96 150 175

DSQ

Brit Langli

St Olav

1:12:14

65 55 64 96 150 175

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St Olav

56:33

+0:00

15:22

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

54:52

+0:00

12:19

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

45:28

+0:00

12:21

2.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:01:20

+15:52

16:40

3.

Monika Haga

HiST

1:18:37

+33:09

21:21

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

58:05

+0:00

25:55

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

50:34

+0:00

13:44

2.

Eli Kvingedal

NATURA

50:49

+0:15

13:48

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

36:45

+0:00

16:24

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:03:21

+26:36

28:16

3.

Merete Knain

Enova SF

1:03:38

+26:53

28:24

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

55:36

+0:00

15:06

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

56:36

+1:00

15:22

3.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

1:14:28

+18:52

20:14

4.

Aashild S. Langseth

Eget

1:18:34

+22:58

21:20

DSQ

Oda Buhaug

Jordskifteretten

18:47

57 45 47 49 65 55 64 96 150 175

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

52:32

+0:00

23:27

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:03:41

+11:09

28:25

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:06:33

+0:00

18:05

2.

Trine Barstad

HiST

1:07:52

+1:19

18:26

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:31:08

+24:35

24:45

4.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:58:19

+51:46

32:09

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

1:03:40

+0:00

28:25

DSQ

Reidun Fallan Smaavik

NAV

29:42

45 60 64 96 150 175

Arrangør

Berit Grande

Sticos

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

HiST

1:07:53

+0:00

18:26

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenset

St Olav

1:23:15

+0:00

37:09

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:07:58

+0:00

30:20

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:07:59

+0:01

30:20

3.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:17:57

+9:59

34:47

4.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:18:00

+10:02

34:49

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Oskal

St Olavs Hospital

1:01:14

+0:00

17:03

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Marthinusen

NTNUI

51:54

+0:00

11:39

2.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

57:33

+5:39

12:55

3.

Helge Venås Flægstad

Entro bil

1:06:03

+14:09

14:50

4.

Jerome Soulard

Atmel

1:26:37

+34:43

19:27

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:03:39

+0:00

17:43

DSQ

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:05:15

60 64 38 150

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

42:02

+0:00

9:26

2.

Lars Langdal

Contiga AS

50:31

+8:29

11:21

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

48:26

+0:00

13:29

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

49:48

+1:22

13:52

3.

Jakob Krogsrud

Enova SF

1:37:27

+49:01

27:08

Arrangør

Otto Wittner

UNINETT

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

39:55

+0:00

8:58

2.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

46:09

+6:14

10:22

3.

Vegard Hansen

Prima

48:28

+8:33

10:53

4.

Øystein Husby

Statnett

1:04:39

+24:44

14:31

5.

Skjalg Stordal

Video 4

1:09:23

+29:28

15:35

6.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:27:19

+47:24

19:37

DSQ

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

59:48

45 47 49 65 60

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

44:11

+0:00

12:18

2.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

48:25

+4:14

13:29

3.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

49:04

+4:53

13:40

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

49:34

+5:23

13:48

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

54:40

+10:29

15:13

6.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

57:25

+13:14

15:59

7.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:25:04

+40:53

23:41

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

56:31

+0:00

12:42

2.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

59:56

+3:25

13:28

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bobo Nordahl

NGU

50:35

+0:00

14:05

2.

Erling Bye

BDO AS

59:07

+8:32

16:28

3.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

1:00:52

+10:17

16:57

4.

Tor Arne Haugen

DNB

1:07:59

+17:24

18:56

5.

Birger Nordstrand Wik

SpareBank 1 markets

1:16:57

+26:22

21:26

6.

Ivar Erdal

Ecotone

1:19:02

+28:27

22:00

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Ntnu

47:26

+0:00

10:39

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

49:24

+1:58

11:06

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

53:30

+6:04

12:01

4.

Stein Ivar Foss

SIT

1:00:57

+13:31

13:41

5.

Øystein Nytrø

NTNU

1:16:08

+28:42

17:06

6.

Olve Mogstad

Statnett

1:16:24

+28:58

17:10

Arrangør

Håvard Eidnes

Uninett

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

52:20

+0:00

14:34

2.

Tore Fornes

Statoil

58:14

+5:54

16:13

3.

Robert Von Hirsch

Statkraft

59:43

+7:23

16:38

4.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:05:04

+12:44

18:07

5.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:30:21

+38:01

25:10

DSQ

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:38:21

92 95 57

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

55:11

+0:00

12:24

2.

Lasse Natvig

NTNU

59:44

+4:33

13:25

3.

Bernt Rognes

BEKK

1:00:25

+5:14

13:34

4.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:04:16

+9:05

14:26

5.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:24:22

+29:11

18:57

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

1:00:18

+0:00

16:23

2.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:13:00

+12:42

19:50

3.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:15:47

+15:29

20:35

4.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

1:33:46

+33:28

25:28

5.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:40:25

+40:07

27:17

6.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:45:57

+45:39

28:47

Arrangør

Tore Heggem

HiNT

Arrangør

Olav Kvittem

Uninett

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:12:10

+0:00

16:13

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:18:35

+6:25

17:39

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

46:42

+0:00

20:50

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

53:16

+0:00

14:28

2.

Ottar G Kristiansen

Evry

58:07

+4:51

15:47

3.

Helge Revhaug

Eget

58:33

+5:17

15:54

4.

Tom Bugge

Det norske

59:12

+5:56

16:05

5.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:00:50

+7:34

16:31

6.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

1:01:13

+7:57

16:38

7.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:03:46

+10:30

17:19

8.

Pål Skyberg

Evry

1:05:12

+11:56

17:43

9.

Steinar Aasvang

Siemens

1:07:47

+14:31

18:25

10.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:10:34

+17:18

19:10

11.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:19:01

+25:45

21:28

12.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:19:51

+26:35

21:41

13.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:24:35

+31:19

22:59

DSQ

Tor Gjermstad

HEMIT

54:30

47 49 65 55 64 96 150

DSQ

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

1:10:38

55 64 96 150

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:21:59

+0:00

18:25

DSQ

Frode Stensrud

Eget

46:32

49 65 60 64 38 150 175

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

39:45

+0:00

17:44

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

46:43

+6:58

20:51

3.

Thore Sundsetvik

Smiths

59:39

+19:54

26:37

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

55:47

+0:00

15:09

2.

Leif Røhjell

Siemens

1:03:39

+7:52

17:17

3.

Tore Brurok

Eget

1:06:53

+11:06

18:10

4.

Leif Engen

SiT BIL

1:07:32

+11:45

18:21

5.

Torgeir Iversen

Evry

1:09:26

+13:39

18:52

6.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:09:38

+13:51

18:55

7.

Martin Melhuus

Veritas

1:10:13

+14:26

19:04

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:14:40

+18:53

20:17

9.

Magnus Landstad

NTNU

1:22:05

+26:18

22:18

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:13:00

+0:00

16:24

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:20:03

+7:03

17:59

3.

Robert Strøm

Eget

2:11:28

+58:28

29:32

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

39:54

+0:00

17:48

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

48:49

+8:55

21:47

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:19:02

+0:00

21:28

2.

Finn Bjørgum

Eget

1:31:53

+12:51

24:58

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

1:14:09

+0:00

20:08

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

55:56

+0:00

24:58

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

Skoleelev

41:39

+0:00

11:36

2.

Petter Liabakk Eriksen

Skoleelev

52:55

+11:16

14:44

3.

Mikkel Holt

Skoleelev

56:15

+14:36

15:40

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Vera Melkild

Gjest

44:27

55

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Skoleelev

40:37

+0:00

9:07

DSQ

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

53:38

60 64 38 150


Sist oppdatert:

16 oktober 2015, 14:29:49

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

148

Antall startet:

148