Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 24 - Lian 3. oktober 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexandra Jarna

NGU

27:29

+0:00

17:10

2.

Suss Van Rooijen

Eget

28:57

+1:28

18:05

3.

Anette Kunz

DEt Norske

36:25

+8:56

22:45

4.

Kristoffer Brekke

Skoleelev

1:38:55

+1:11:26

1:01:49

DSQ

Michelle Baeten

Eget

28:57

110

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Berge Mjølhus

Statkraft

31:38

+0:00

16:38

2.

Petter Hårberg

37:39

+6:01

19:48

DSQ

Trond Jahren

1:15:29

51

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicole Baeten

NGU

1:29:09

+0:00

27:00

2.

Sara Oden

Eget

1:32:02

+2:53

27:53

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:03:09

+0:00

14:21

2.

Marte Willumsen

Agraff

1:20:48

+17:39

18:21

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:27:51

+24:42

19:57

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Haukioja

Eget

1:14:24

+0:00

22:32

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monika Haga

HiST

1:19:00

+0:00

17:57

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

57:34

+0:00

13:04

2.

Hilde Forbord

Big Bite

59:20

+1:46

13:29

3.

Mai Iren Almås

Il Leik

1:08:21

+10:47

15:32

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

48:02

+0:00

14:33

2.

Elfrid P By

Orkdal Regnskapskontor

58:46

+10:44

17:48

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Sæther

Trondheim kommune

50:00

+0:00

11:21

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

50:00

+0:00

11:21

3.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:14:36

+24:36

16:57

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:21:49

+31:49

18:35

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:25:00

+35:00

19:19

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

1:06:05

+0:00

20:01

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

HiST

1:16:48

+0:00

17:27

2.

Catharina Davies

NTNU

1:17:44

+0:56

17:40

Arrangør

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:08:06

+0:00

20:38

2.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

1:08:54

+0:48

20:52

3.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:14:21

+6:15

22:31

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

HiST

1:13:39

+0:00

16:44

2.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:18:55

+5:16

17:56

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

1:04:53

+0:00

19:39

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:04:58

+0:00

19:41

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:01:01

+0:00

13:52

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune M Holt

NTNU

1:35:21

+0:00

28:53

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Oskal

St Olavs Hospital

52:00

+0:00

11:33

2.

Espen Fanavoll

NTNU

58:02

+6:02

12:53

3.

Anthony Bossard

Atmel

1:12:53

+20:53

16:11

4.

Ivar Melby

Reinertsen

1:41:06

+49:06

22:28

DSQ

Mads Hansen

Active Education

16:54

38 44 96 92 61 157 114 121 118 151 123 65 15...

DSQ

Thomas Scheiber

NGU

58:42

31

DSQ

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:10:29

150

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Didrik Nonstad

Statoil

1:24:16

+0:00

13:48

2.

Jerome Soulard

Atmel

1:42:20

+18:04

16:46

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Sægrov

Sonans

1:23:35

+0:00

18:34

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

46:58

+0:00

10:26

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

49:05

+2:07

10:54

Arrangør

Ole-Petter Holmvassdal

Det norske

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thomas Mjølhus

NAV

59:02

35

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

45:54

+0:00

10:12

2.

Morten Korsvold

Marintek

46:45

+0:51

10:23

3.

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

47:42

+1:48

10:36

4.

Odd Magne Reitan

Atmel

56:18

+10:24

12:30

5.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

59:22

+13:28

13:11

6.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:08:39

+22:45

15:15

7.

Haukioja Jussi

NTNU

1:10:24

+24:30

15:38

8.

Johannes Smidt

AGraff

1:27:52

+41:58

19:31

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Robert Otterlei

Sweco

56:12

151

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

49:48

+0:00

11:04

2.

Knut Hagen

NTNU

52:04

+2:16

11:34

3.

Geir Paulsen

Siemens

57:07

+7:19

12:41

4.

Tor Arne Haugen

DNB

59:13

+9:25

13:09

5.

Bobo Nordahl

NGU

1:00:25

+10:37

13:25

6.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

1:09:23

+19:35

15:25

7.

Ole Hjulstad

Noryards

1:11:28

+21:40

15:52

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

SIT

59:26

+0:00

9:44

2.

Stig Forbord

Optoplan

1:10:39

+11:13

11:34

3.

Rune Skjesol

St. Olavs Hospital

1:11:38

+12:12

11:44

4.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:13:06

+13:40

11:59

5.

Olve Mogstad

Statnett

1:14:01

+14:35

12:08

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

55:13

+0:00

12:16

2.

Helge Eriksen

Eget

55:35

+0:22

12:21

3.

Tore Fornes

Statoil

59:49

+4:36

13:17

4.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:10:29

+15:16

15:39

5.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:14:45

+19:32

16:36

6.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:32:43

+37:30

20:36

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU

1:04:56

+0:00

10:38

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:08:08

+3:12

11:10

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

44:14

+0:00

10:03

2.

Tore Heggem

HiNT

54:37

+10:23

12:24

3.

John Sirum

Rambøll

1:04:53

+20:39

14:44

4.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:11:44

+27:30

16:18

5.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:22:08

+37:54

18:40

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:17:22

+0:00

12:40

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

50:35

+0:00

15:19

2.

Stein Fanavoll

EMGS

52:07

+1:32

15:47

3.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:03:01

+12:26

19:05

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

49:08

+0:00

11:10

2.

Ole Lutro

NGU

53:42

+4:34

12:12

3.

Knut Lillealtern

Eget

54:59

+5:51

12:29

4.

Pål Skyberg

Evry

57:05

+7:57

12:58

5.

Ole Nervik

Eget

1:06:22

+17:14

15:04

6.

Tor Gjermstad

HEMIT

1:13:31

+24:23

16:42

Arrangør

Edgar Furuholt

Det Norske

Arrangør

Tom Bugge

Det norske

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Eget

1:13:22

+0:00

12:01

2.

Frode Stensrud

Eget

1:18:11

+4:49

12:49

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

50:45

+0:00

15:22

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

1:06:07

+15:22

20:02

3.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:13:05

+22:20

22:08

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

49:02

+0:00

11:08

2.

Leif Røhjell

Siemens

56:17

+7:15

12:47

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

56:51

+7:49

12:55

4.

Knut Skjesol

Statkraft

1:01:54

+12:52

14:04

5.

Martin Melhuus

Veritas

1:06:36

+17:34

15:08

6.

Tore Brurok

Eget

1:18:18

+29:16

17:47

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:20:46

+31:44

18:21

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:23:41

+34:39

19:01

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:28:41

+0:00

14:32

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:42:23

+13:42

16:47

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

56:51

+0:00

17:13

2.

Oddvar Opland

Stompa

1:08:02

+11:11

20:36

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Løvås

Vegvesenet

55:30

+0:00

12:36

2.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

56:00

+0:30

12:43

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

59:33

+4:03

13:32

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:20:25

+24:55

18:16

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:27:45

+0:00

26:35

2.

Magnar Egseth

Jernbanen

1:59:06

+31:21

36:05

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

Skoleelev

45:49

+0:00

13:53

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

45:07

+0:00

10:15

2.

Andrine Viken

Byåsen IL

57:24

+12:17

13:02

3.

Frida Opheim

Skoleelev

1:26:15

+41:08

19:36

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Skoleelev

43:00

+0:00

7:02

2.

Anders Haugskott

Skoleelev

1:03:16

+20:16

10:22

3.

Petter Liabakk Eriksen

Skoleelev

1:11:32

+28:32

11:43

DSQ

Mikkel Holt

Skoleelev

1:01:50

39 47 55 57 58 64 157 114 118 151 121 154 12...


Sist oppdatert:

7 oktober 2015, 09:29:00

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

129

Antall startet:

129