Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 25 - KM Natt, Skogly 6. oktober 2015

Klasse: D 16-29 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Karine Svare

BEKK

1:22:44

+0:00

21:46

Klasse: D 30-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

52:27

+0:00

13:48

2.

Randi Marie Mohus

St Olav

55:33

+3:06

14:37

3.

Randi Wærnes

Skanska

58:37

+6:10

15:25

Klasse: D 40-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

46:41

+0:00

12:17

2.

Eli Kvingedal

NATURA

58:22

+11:41

15:21

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:02:05

+15:24

16:20

4.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:05:42

+19:01

17:17

Klasse: D 50-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

36:53

+0:00

12:43

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

40:24

+3:31

13:55

3.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

47:10

+10:17

16:15

4.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

47:39

+10:46

16:25

5.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

48:26

+11:33

16:42

6.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

52:20

+15:27

18:02

7.

Gro Rypdal

Bluegarden

55:15

+18:22

19:03

8.

Aashild S. Langseth

Eget

58:02

+21:09

20:00

9.

Trine Barstad

HiST

59:05

+22:12

20:22

10.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

59:22

+22:29

20:28

11.

Merete Knain

Enova SF

1:17:29

+40:36

26:43

12.

Cobien Claringbould

Trondheim Kommune

1:19:03

+42:10

27:15

13.

Bodil Monsen

Sintef

1:37:21

+1:00:28

33:34

Klasse: D 60-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

50:25

+0:00

17:23

2.

Siri Drogset

HiST

52:34

+2:09

18:07

3.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

55:14

+4:49

19:02

4.

May-Britt Bjørnaas

Eget

1:00:59

+10:34

21:01

5.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

1:04:05

+13:40

22:05

6.

Anne Furuholt

TOBB

1:06:20

+15:55

22:52

7.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

1:16:17

+25:52

26:18

8.

Berit Grande

Sticos

1:24:54

+34:29

29:16

Klasse: D 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:14:22

+0:00

25:38

2.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:14:24

+0:02

25:39

Klasse: H 16-29 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Frøseth

Oracle

1:07:33

+0:00

11:15

2.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:18:47

+11:14

13:07

3.

Helge Venås Flægstad

Entro bil

1:29:03

+21:30

14:50

Klasse: H 30-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:17:17

+0:00

12:52

DSQ

Frode Seland

NTNU

40:04

32 34 35 36 37 38 120

Klasse: H 40-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

PWC

1:02:53

+0:00

10:28

2.

Øystein Husby

Statnett

1:08:45

+5:52

11:27

3.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

1:11:30

+8:37

11:55

4.

Kurt Amundsen

Avinor

1:13:26

+10:33

12:14

5.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:16:29

+13:36

12:44

6.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:30:07

+27:14

15:01

Arrangør

Harald Musum

Yahoo

Klasse: H 50-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Ntnu

36:56

+0:00

9:28

2.

Bernt Rognes

BEKK

44:28

+7:32

11:24

3.

Dag Stenersen

Sintef

44:36

+7:40

11:26

4.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

45:07

+8:11

11:34

5.

Helge Eriksen

Eget

45:13

+8:17

11:35

6.

Helge Løseth

Statoil

45:31

+8:35

11:40

7.

Stig Forbord

Optoplan

46:05

+9:09

11:48

8.

Lasse Natvig

NTNU

46:34

+9:38

11:56

9.

Olve Mogstad

Statnett

47:29

+10:33

12:10

10.

Erling Bye

BDO AS

48:41

+11:45

12:28

11.

Erik Horghagen

BDO AS

48:51

+11:55

12:31

12.

Knut Hagen

NTNU

50:48

+13:52

13:01

13.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

51:30

+14:34

13:12

14.

Håvard Eidnes

Uninett

52:35

+15:39

13:28

15.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

53:24

+16:28

13:41

16.

Geir Paulsen

Siemens

56:13

+19:17

14:24

17.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

57:50

+20:54

14:49

18.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

59:09

+22:13

15:10

19.

Bobo Nordahl

NGU

59:37

+22:41

15:17

20.

Tore Fornes

Statoil

1:00:03

+23:07

15:23

21.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:02:37

+25:41

16:03

44 45 110 112

22.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:10:30

+33:34

18:04

23.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:12:59

+36:03

18:42

Arrangør

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

Arrangør

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

Klasse: H 60-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

45:33

+0:00

11:40

2.

Lars Skrøvseth

VisionTech

53:19

+7:46

13:40

3.

Pål Skyberg

Evry

54:18

+8:45

13:55

4.

Tore Heggem

HiNT

54:21

+8:48

13:56

5.

Frank Bjarkø

NRK

55:22

+9:49

14:11

6.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

55:24

+9:51

14:12

7.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:00:06

+14:33

15:24

8.

Tom Bugge

Det norske

1:00:40

+15:07

15:33

9.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:00:52

+15:19

15:36

10.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:02:08

+16:35

15:55

11.

Olav Kvittem

Uninett

1:02:38

+17:05

16:03

12.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:02:47

+17:14

16:05

13.

Frode Stensrud

Eget

1:05:14

+19:41

16:43

14.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:05:16

+19:43

16:44

15.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

1:07:01

+21:28

17:11

16.

Ole Lutro

NGU

1:13:54

+28:21

18:56

17.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:13:57

+28:24

18:57

18.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:16:41

+31:08

19:39

19.

Steinar Aasvang

Siemens

1:19:20

+33:47

20:20

20.

Roar Sundby

HiST

1:24:14

+38:41

21:35

DSQ

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

7:24

31 39 32 41 42 43 120 175

DSQ

Klaus Livik

Powel

46:21

31

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:50:17

43

Arrangør

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

Arrangør

Harald Lauglo

HiST

Klasse: H 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

40:24

+0:00

13:55

2.

Knut Skjesol

Statkraft

43:54

+3:30

15:08

3.

Leidulv Vinje

Spenncon

44:57

+4:33

15:30

4.

Leif Engen

SiT BIL

44:58

+4:34

15:30

5.

Leif Røhjell

Siemens

45:47

+5:23

15:47

6.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

47:00

+6:36

16:12

7.

Stig Arild Haugskott

Posten

49:16

+8:52

16:59

8.

Martin Melhuus

Veritas

52:03

+11:39

17:56

9.

Robert Strøm

Eget

52:11

+11:47

17:59

10.

Magnus Landstad

NTNU

52:28

+12:04

18:05

11.

Torleif Stephansen

Evry

52:30

+12:06

18:06

12.

Thore Sundsetvik

Smiths

54:29

+14:05

18:47

13.

Tore Brurok

Eget

54:46

+14:22

18:53

14.

Finn Faye Knudsen

NTNU

55:23

+14:59

19:05

15.

Torgeir Iversen

Evry

1:09:16

+28:52

23:53

Klasse: H 80-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

52:16

+0:00

18:01

2.

Thor Meland

Statoil

1:18:50

+26:34

27:11

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:03:52

+0:00

22:01

2.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:11:27

+7:35

24:38

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Skoleelev

39:38

+0:00

10:09

2.

Øyvind Stangenes

Siemens

45:17

+5:39

11:36

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

46:22

+6:44

11:53

4.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

50:13

+10:35

12:52

5.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

50:40

+11:02

12:59

6.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

50:55

+11:17

13:03

7.

Morten Korsvold

Marintek

56:30

+16:52

14:29

8.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:04:06

+24:28

16:26

9.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

1:06:08

+26:30

16:57

10.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:10:13

+30:35

18:00

11.

Otto Wittner

UNINETT

1:12:40

+33:02

18:37

12.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:22:42

+43:04

21:12

DSQ

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:16:08

175

DSQ

Anthony Bossard

Atmel

1:18:37

41

DSQ

Petter Hårberg

Skanska Aktiv

2:30:33

43

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

46:17

+0:00

12:10

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:01:55

+0:00

10:19

Arrangør

Tommy Schmid

Norges Skiforbund


Sist oppdatert:

7 oktober 2015, 09:27:43

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

130

Antall startet:

130