Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering 11. oktober 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

58:29

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

55:06

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

46:59

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

43:45

33

Inga Bøyum Smith

Ås-NMBU Orientering

43:37

Alva Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

28:24

Johanne Moen

Ås-NMBU Orientering

39:33

33

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

1:02:55

Eero Martomaa

Ås-NMBU Orientering

32:26

157 167 187 169 184 174 33 31 35

Eero Martomaa

Ås-NMBU Orientering

54:18

Helene Røsvik

Ås-NMBU Orientering

41:48

Øygunn Østagen

Ås-NMBU Orientering

41:58

Øyvind Røsvik

Ås-NMBU Orientering

41:53

Håvard Røsvik

Ås-NMBU Orientering

57:45

180

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

58:54

+0:00

11:32

2.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:01:55

+3:01

12:08

3.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:11:41

+12:47

14:03

4.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:31:07

+32:13

17:51

5.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:32:01

+33:07

18:02

6.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:37:42

+38:48

19:09

DSQ

Line Nybakken

Ås-NMBU Orientering

22:24

39 40 180 178

DNS

Ingrid Disch Løset

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Kjær Jørgensen

Måren OK

59:25

+0:00

2.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

1:01:49

+2:24

3.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:02:05

+2:40

4.

Trygve Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

1:06:43

+7:18

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

32:26

+0:00

2.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

1:00:42

+28:16

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

52:59

+0:00

10:23

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

1:22:42

+0:00

9:57

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:23:40

+0:58

10:04

3.

Per Anders U. Engebakken

Ås-NMBU Orientering

1:39:17

+16:35

11:57

4.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:47:58

+25:16

13:00

5.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

2:03:32

+40:50

14:53

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

55:41

39 40 164 166 172 185 180

DSQ

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

1:22:22

40 172 185 180 178

DNS

Håvard Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Moe

Ås-NMBU Orientering

47:47

+0:00

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

55:16

+0:00

2.

Stine Aarstad

Ås-NMBU Orientering

1:08:09

+12:53

3.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

1:09:09

+13:53

Klasse: A Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:51:26

+0:00

21:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 mai 2016, 15:54:09

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

42

Antall startet:

40