Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL/Asker Nattløp Hvalstrand 21. oktober 2015

Stemplingsenhet nr.120 (1.post på Lang,13.post på Mellom, 6.post på Kort) ble borte i går. Innen vi rakk å få på plass ny EKT hadde flere løpere vært innom allerede, dessuten fikk vi ikke kommunisert den nye koden (129) til alle utgående løperne. Dette medførte at mange brukte ekstra tid på denne posten og vi har besluttet å gjøre følgende korreksjoner av resultatene: Lang: Tiden på 1. og 2.strekket er trukket fra (dvs tiden i resultatene er fra post 2 til mål). Mellom: Tiden på 13. strekket er trukket fra. Kort: Tiden på 6. strekket er trukket fra. Vi hadde også problemer med nullenhetene våre som medførte at noen løpere måtte vente på å starte og noen få har fått manuell justering av tid. Vi beklager gårsdagens problemer!

Klasse: N (1.1km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

9:32

+0:00

2.

Martin Tendø Zwaig

Asker Skiklubb

15:30

+5:58

Klasse: Kort (2.3km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

PRIVAT

34:16

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

47:33

+13:17

3.

Toril Eine

Esso Sport

52:36

+18:20

4.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

52:39

+18:23

120

Klasse: Mellom (3.6km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

36:07

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

37:12

+1:05

3.

Siver Kverme

Fossum IF

42:31

+6:24

4.

Maria Brodin

Fossum IF

44:19

+8:12

5.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

44:46

+8:39

6.

Bent Kverme

Fossum IF

45:12

+9:05

7.

Svenja Kernstock

DNV

45:38

+9:31

8.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

46:55

+10:48

9.

Håvard Christiansen

Forsvarsbygg

47:41

+11:34

10.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

51:31

+15:24

120

11.

August Syrdal Øen

Heming

51:36

+15:29

120

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

52:06

+15:59

13.

Axel Damgaard

NORkart Geoservice

54:00

+17:53

14.

Uno Hanslien

BILPOST

54:23

+18:16

15.

Hallvard Bjørgum

Veritas

56:31

+20:24

16.

Kim Rud

Kolding OK

58:29

+22:22

17.

Stein H Hagen

Stein Hagen Consulting

1:04:59

+28:52

91 95 73 70 150

18.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:05:38

+29:31

19.

Finn Gange

Privat

1:29:49

+53:42

111 96 113 114 116 117 74 78 77 129 91 95 7...

DSQ

Jørgen Ruud

PRIVAT

1:00:37

116 129 91

DSQ

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:10:48

73

Klasse: Lang (4.8km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Lund

Tyrving, IL

37:18

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

40:23

+3:05

129

3.

Børge Pedersen

Nydalens SK

43:46

+6:28

4.

Vidar Strand

Lierbygda O-lag

44:00

+6:42

129 74 79 95 70 150

5.

Einar Gisholt

Caverion

44:39

+7:21

129

6.

Erik Råberg

Santander

47:35

+10:17

7.

Stefan Kernstock

Veritas

48:24

+11:06

Innsendt korrigert klubb

8.

Jan Fredrik Helgaker

Veritas

49:12

+11:54

129

9.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

49:58

+12:40

10.

Tor Ringstad

Cisco

50:59

+13:41

11.

Are Eriksen

OSI

52:33

+15:15

129

12.

Per J Karlsbakk

DNV

55:02

+17:44

13.

Tormod Bøe

Veritas

57:57

+20:39

14.

Håkon Bugge

No team

58:00

+20:42

15.

Per Osen

Statoil Oslo BIL

1:01:06

+23:48

16.

Lars Christensen

Esso

1:08:09

+30:51

129

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:30:53

129 91

Klasse: Asker D-12 (1.1km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

15:03

+0:00

Klasse: Asker H-14 (2.3km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

21:04

+0:00

120

2.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

24:35

+3:31

120

3.

Frikk Embergsrud

Asker Skiklubb

32:23

+11:19

120

Klasse: Asker D50 (2.3km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

34:38

+0:00

120

Klasse: Asker D-16 (3.6km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Asker Skiklubb

32:53

+0:00

120

2.

Lotte Markussen

Asker Skiklubb

37:09

+4:16

120

Klasse: Asker H-16 (3.6km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

27:52

+0:00

120

2.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

29:33

+1:41

120

3.

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

36:31

+8:39

120

4.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

37:33

+9:41

120

DSQ

Johan T. Westly

Asker Skiklubb

1:07:35

78 77 129

Klasse: Asker D17 (3.6km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

31:22

+0:00

120

2.

Kamilla Andersen

Asker Skiklubb

37:59

+6:37

120

3.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

39:55

+8:33

111 120

4.

Nora Woxholth

Asker Skiklubb

48:02

+16:40

120

Klasse: Asker H50 (3.6km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

32:53

+0:00

120

2.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

37:11

+4:18

120

3.

Bjørn Gulbrandsen

Asker SK

37:41

+4:48

120

4.

Per Schanche

Asker SK

39:23

+6:30

120

5.

Øyvind Hoveid

Asker SK

56:38

+23:45

120

DSQ

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

40:47

120 95 73 70 150

Klasse: Asker H17 (4.8km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

31:20

+0:00

120

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

34:09

+2:49

3.

Kim Farnes Hansen

Asker Skiklubb

39:23

+8:03

4.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

41:42

+10:22


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 november 2015, 12:01:57

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

70

Antall startet:

70