Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Frostsprinten 1. november 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mats Johnsen

Røyken OL

45:05

17:20

Marte Eger

Kongsberg OL

29:30

11:20

Jonas Sanne

Røyken OL

45:03

17:19

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

41:01

15:46

Jørgen Rønning Johansen

Måren OK

32:52

12:38

Lars Lindhom Ackenhausen

Konnerud IL

37:44

14:30

Hanna Spangberg

Konnerud IL

35:42

13:43

Eero Martomaa

Ås-NMBU Orientering

32:13

12:23

Håkon Øverby

Kongsberg OL

39:53

15:20

Synne Kjernsmo

Røyken OL

45:30

17:30

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

27:06

10:25

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

27:11

10:27

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

26:06

10:02

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

27:13

10:28

Astrid Reusch

Heming Orientering

56:46

21:50

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

26:28

10:10

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

25:06

9:39

Hans Mathias Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

32:07

12:21

Henrik Kaiser

Sturla, IF

29:22

11:17

Kristian Kaiser

Sturla, IF

57:26

22:05

Jon Strand

Kongsberg OL

27:11

10:27

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

35:01

13:28

Otto Endresen Ulltveit-Moe

IL Koll

27:18

10:30

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

47:20

18:12

Wilma Evensen

OL Tønsberg og omegn

38:00

14:36

Silje Strand

Lierbygda OL

1:09:25

26:41

Weronika Kinga Moczulska

Røyken OL

57:08

21:58

Per Noah Sommerhein

IL Koll

55:44

21:26

Martin Christoffer Borg

IL Koll

23:36

9:04

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

37:09

14:17

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

54:24

20:55

Simen Hope Abel

Røyken OL

45:03

17:19

Lars Thorstein Kvamme

IL Koll

55:46

21:26

Olivia Kjølstad

Røyken OL

36:49

14:09

DNS

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

29:40

11:24

Marthe Graff-Wiik

Røyken OL

39:53

15:20

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

30:24

11:41

Nora Christine Hansen

Røyken OL

34:46

13:22

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

23:11

+0:00

8:55

2.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

26:07

+2:56

10:02

3.

Mille Jægtvik

Konnerud IL

26:08

+2:57

10:03

4.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

26:24

+3:13

10:09

5.

Andrea Kirkenes Fjell

Røyken OL

28:10

+4:59

10:50

6.

Mina Akiko Johnsen

Røyken OL

30:04

+6:53

11:33

7.

Nora Haakstad Ellingsen

Konnerud IL

30:11

+7:00

11:36

8.

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

32:18

+9:07

12:25

9.

Marie Kvarme

Røyken OL

32:48

+9:37

12:36

10.

Mari Øverby

Kongsberg OL

33:33

+10:22

12:54

11.

Mari Brende

Fossum IF

38:02

+14:51

14:37

12.

Celine Sanne

Røyken OL

39:13

+16:02

15:05

13.

Hilde Sogn Haug

Fossum IF

43:18

+20:07

16:39

14.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

52:35

+29:24

20:13

15.

Marte Sofie Skrove

Ringerike OL

53:09

+29:58

20:26

100

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Strand

Kongsberg OL

31:04

+0:00

8:23

2.

Jenny Baklid

Konnerud IL

31:50

+0:46

8:36

3.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

34:16

+3:12

9:15

4.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

35:13

+4:09

9:31

5.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

40:01

+8:57

10:48

6.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

41:07

+10:03

11:06

7.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

41:26

+10:22

11:11

8.

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

52:35

+21:31

14:12

9.

Malene Instanes

Sturla, IF

56:51

+25:47

15:21

10.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

56:56

+25:52

15:23

11.

Anni Saarela

Konnerud IL

1:02:53

+31:49

16:59

DNS

Ingrid Bogen Arenth

Sturla, IF

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ine Instanes

Sturla, IF

25:04

+0:00

9:38

2.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

30:10

+5:06

11:36

3.

Silje Carlsen

Røyken OL

32:47

+7:43

12:36

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

35:48

+0:00

9:10

2.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

37:22

+1:34

9:34

3.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

40:18

+4:30

10:20

4.

Helene Eger

Kongsberg OL

40:46

+4:58

10:27

5.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

41:02

+5:14

10:31

6.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

43:44

+7:56

11:12

7.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

43:47

+7:59

11:13

8.

Linn Mei Waaler

Måren OK

45:17

+9:29

11:36

9.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

47:48

+12:00

12:15

10.

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb

52:07

+16:19

13:21

11.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

1:01:20

+25:32

15:43

12.

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

1:24:52

+49:04

21:45

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

23:39

+0:00

8:09

2.

Åsa Franzen

IL Tyrving

24:57

+1:18

8:36

3.

Marita Weierud Kvaale

Røyken OL

27:00

+3:21

9:18

4.

Elin Fossum Rye

Asker Skiklubb

33:28

+9:49

11:32

5.

Julia Petra Plaian

Asker Skiklubb

34:42

+11:03

11:57

6.

Mari Oppedal Tokheim

Lierbygda OL

42:42

+19:03

14:43

7.

Siri Spjelkavik

IL Tyrving

52:53

+29:14

18:14

8.

Linnea Evensen

OL Tønsberg og omegn

1:04:14

+40:35

22:08

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

53:29

+0:00

14:27

2.

Linda Fredh

Måren OK

53:40

+0:11

14:30

3.

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

55:39

+2:10

15:02

4.

Line Bjørnås

Konnerud IL

57:08

+3:39

15:26

5.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

1:03:24

+9:55

17:08

6.

Monica Syrdal

Heming Orientering

1:12:22

+18:53

19:33

DSQ

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

59:43

100

DSQ

Inger-Helene Carlsen

Røyken OL

1:20:42

72 73 74 65 76 105

DNS

Liv Berit Arenth

Sturla, IF

DNS

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Asker Skiklubb

38:18

+0:00

8:54

2.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

40:06

+1:48

9:19

3.

Kaja Bråten Løvald

Asker Skiklubb

40:21

+2:03

9:23

4.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

43:25

+5:07

10:05

4.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

43:25

+5:07

10:05

6.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

51:25

+13:07

11:57

7.

Emilie Westin

Porsgrunn OL

52:46

+14:28

12:16

8.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

54:22

+16:04

12:38

9.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

1:09:55

+31:37

16:15

10.

Ingvild Løver Thon

Modum OL

1:10:11

+31:53

16:19

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Aarnes

Nydalens SK

44:12

+0:00

10:16

2.

Dana B. Stene

Nydalens SK

44:44

+0:32

10:24

3.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

46:19

+2:07

10:46

4.

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

46:27

+2:15

10:48

5.

Ida Solberg Svenne

Eiker OL

47:51

+3:39

11:07

6.

Marte Eline Ulvestad

Heming Orientering

49:58

+5:46

11:37

7.

Mila Zaharinova

Oppsal Orientering

50:30

+6:18

11:44

8.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

50:53

+6:41

11:50

9.

Ingrid Tronshaug

Stokke IL

1:13:15

+29:03

17:02

DNS

Kristin Jæger

Oppsal Orientering

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

36:40

+0:00

9:24

2.

Torunn økern Jensen

Ringerike OL

37:04

+0:24

9:30

3.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

37:07

+0:27

9:31

4.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

37:32

+0:52

9:37

5.

Hanne Løver Thon

Modum OL

38:38

+1:58

9:54

6.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

38:55

+2:15

9:58

7.

Kari Strand

Kongsberg OL

40:55

+4:15

10:29

8.

Toril Fougner Wisløff

Asker Skiklubb

41:11

+4:31

10:33

9.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

44:00

+7:20

11:16

10.

Line Nybakken

Ås-NMBU Orientering

45:22

+8:42

11:37

11.

Isa Heggedal

Konnerud IL

48:12

+11:32

12:21

12.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

48:28

+11:48

12:25

13.

Tanja Instanes

Sturla, IF

50:16

+13:36

12:53

14.

Lenka Westin

Porsgrunn OL

51:21

+14:41

13:10

15.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

51:55

+15:15

13:18

16.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

54:07

+17:27

13:52

17.

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

55:20

+18:40

14:11

18.

Mette Spangberg

Konnerud IL

1:00:25

+23:45

15:29

19.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:04:49

+28:09

16:37

20.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

1:06:12

+29:32

16:58

DSQ

Kristin Sørensen

Sturla, IF

46:38

83

DSQ

Mette Eline Heimstad

Ringerike OL

54:27

83

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

30:16

+0:00

10:26

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

31:40

+1:24

10:55

3.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

32:03

+1:47

11:03

4.

Berit Danielsen

IL Tyrving

32:12

+1:56

11:06

5.

Kjersti Hov

Fossum IF

33:50

+3:34

11:40

6.

Torun Dyrkorn

Eiker OL

34:15

+3:59

11:48

7.

Unni Rye

Asker Skiklubb

34:50

+4:34

12:00

8.

Berit Berge

IL Tyrving

34:56

+4:40

12:02

9.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

36:36

+6:20

12:37

10.

Magnhild T. Mølnvik

Fossum IF

37:53

+7:37

13:03

11.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

38:17

+8:01

13:12

12.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

41:06

+10:50

14:10

13.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

42:16

+12:00

14:34

14.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

47:55

+17:39

16:31

15.

Hanne Brende

Fossum IF

52:09

+21:53

17:58

16.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

54:19

+24:03

18:43

17.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

57:45

+27:29

19:54

DSQ

Maria Persson

Asker Skiklubb

49:01

77

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

38:29

+0:00

13:16

2.

Randi Kristin Nærum

Larvik OK

39:18

+0:49

13:33

3.

Aud Kjemperud

Eiker OL

40:36

+2:07

14:00

4.

Jorunn Sanderud

Nydalens SK

41:22

+2:53

14:15

5.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

42:03

+3:34

14:30

6.

Inger Nergaard

Stokke IL

44:39

+6:10

15:23

7.

Helga Peveri

Eiker OL

57:31

+19:02

19:50

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

39:34

+0:00

13:38

2.

Linda Verde

Sturla, IF

40:21

+0:47

13:54

3.

Nora Ursin

Fossum IF

51:43

+12:09

17:50

4.

Berit Grosvold

Eiker OL

52:26

+12:52

18:04

5.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

56:24

+16:50

19:26

6.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

56:37

+17:03

19:31

7.

Kirsten Bakke

Gjø-Vard OL

59:20

+19:46

20:27

8.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

59:41

+20:07

20:34

9.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:06:04

+26:30

22:46

DNS

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik OL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

54:33

+0:00

18:48

2.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

58:50

+4:17

20:17

3.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

1:06:04

+11:31

22:46

4.

Hanne Bræck

Kongsberg OL

1:18:06

+23:33

26:55

DNS

Siri Holmboe

IL Tyrving

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

51:38

+0:00

17:48

2.

Torunn Hege Frøvoll

Sturla, IF

1:05:35

+13:57

22:36

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Nystuen

Røyken OL

22:01

+0:00

8:28

2.

Halvor Løken

Kongsberg OL

22:41

+0:40

8:43

3.

Birk F. Sætnan

Fossum IF

23:34

+1:33

9:03

4.

Johan Eger

Kongsberg OL

23:51

+1:50

9:10

5.

Lukas Klausen

Sturla, IF

24:34

+2:33

9:26

6.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

25:50

+3:49

9:56

7.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

26:00

+3:59

10:00

8.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

27:14

+5:13

10:28

9.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

27:24

+5:23

10:32

10.

Ola Kjølstad

Røyken OL

33:16

+11:15

12:47

11.

Anders Amundsen

Konnerud IL

34:49

+12:48

13:23

12.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

37:07

+15:06

14:16

13.

Oskar Baklid

Konnerud IL

37:16

+15:15

14:20

14.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

39:31

+17:30

15:11

15.

Bernard W. Moczulski

Røyken OL

41:01

+19:00

15:46

16.

Noa Rølles Issowitsch

Røyken OL

52:03

+30:02

20:01

17.

Martin Kaiser

Sturla, IF

1:08:09

+46:08

26:12

DNS

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

DNS

Eivind Bogen Arenth

Sturla, IF

DNS

Sondre Evensen

OL Tønsberg og omegn

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

32:13

+0:00

8:42

2.

Henrik Reusch

Heming Orientering

36:36

+4:23

9:53

3.

Kristian Østermann

Heming Orientering

40:34

+8:21

10:57

4.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

40:50

+8:37

11:02

5.

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

42:17

+10:04

11:25

6.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

42:44

+10:31

11:32

7.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

43:42

+11:29

11:48

DSQ

Egil Frydenlund

Sturla, IF

35:23

100

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eilev Kvaale

Asker Skiklubb

26:13

+0:00

10:05

2.

Ole Henrik Woxholth

Asker Skiklubb

29:58

+3:45

11:31

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tord Strand

Kongsberg OL

30:00

+0:00

7:41

2.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

32:05

+2:05

8:13

3.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

36:06

+6:06

9:15

DNS

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

DNS

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Strand

Kongsberg OL

30:57

+0:00

7:56

2.

Trond Evensen

OL Tønsberg og omegn

39:59

+9:02

10:15

3.

Morten Tangen

Måren OK

40:24

+9:27

10:21

4.

Terje Brende

Fossum IF

42:59

+12:02

11:01

5.

Håkon Nergaard Berg

Stokke IL

44:19

+13:22

11:21

6.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

44:48

+13:51

11:29

7.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

44:52

+13:55

11:30

8.

Kjetil Kjernsmo

Røyken OL

44:54

+13:57

11:30

9.

Kristian Nøss

Røyken OL

48:06

+17:09

12:20

10.

Petter Fure

Oppsal Orientering

1:01:57

+31:00

15:53

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Aleksander Lænn

Steinkjer OK

42:47

+0:00

11:33

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

46:16

+3:29

12:30

3.

Gunnar Fosstveit

Raumar Orientering

48:58

+6:11

13:14

4.

Per Jarle Eikeland

OL Tønsberg og omegn

49:04

+6:17

13:15

5.

Jørn Idar Ellingsen

Konnerud IL

49:55

+7:08

13:29

6.

Morten Fjell

Røyken OL

55:39

+12:52

15:02

7.

Jo Ulltveit-Moe

IL Koll

1:04:21

+21:34

17:23

8.

Frode G. Waaler

Måren OK

1:10:12

+27:25

18:58

DSQ

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

29:17

103 72 73 74 76

DNS

Lars Petter Fjær

Røyken OL

DNS

Torbjørn Bogen

Sturla, IF

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

52:07

+0:00

9:28

2.

Sturla Frydenlund

Sturla, IF

57:07

+5:00

10:23

DSQ

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

41:08

91 92 93 87 81 88

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

36:10

+0:00

6:34

2.

Martin Grotle Soukup

Bækkelagets SK

37:58

+1:48

6:54

3.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

38:53

+2:43

7:04

4.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

42:52

+6:42

7:47

5.

Halvor Saunes

Nydalens SK

45:55

+9:45

8:20

6.

Marius Lindhom Ackenhausen

Konnerud IL

46:03

+9:53

8:22

7.

Eirik Jansson Haverstad

Nydalens SK

46:09

+9:59

8:23

8.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

48:32

+12:22

8:49

9.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

49:40

+13:30

9:01

10.

Harald Berge

IL Tyrving

50:35

+14:25

9:11

11.

Siggen Ytrehus

Bø OL

1:10:31

+34:21

12:49

12.

Kjetil Rasmussen Modalsli

Fossum IF

1:14:02

+37:52

13:27

13.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:21:51

+45:41

14:52

DSQ

Morten Taraldsten Brunes

Nydalens SK

45:41

100

DSQ

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

47:16

83

DSQ

Ove Sætra

Hadeland OL

DSQ

Lars Steinar Hefre

Bø OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

37:57

+0:00

6:54

2.

David Løver

Modum OL

40:16

+2:19

7:19

3.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

41:07

+3:10

7:28

4.

Gjermund Røren

Eiker OL

42:06

+4:09

7:39

5.

Syver Løken

Kongsberg OL

43:53

+5:56

7:58

6.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

44:42

+6:45

8:07

7.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

46:58

+9:01

8:32

8.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

48:23

+10:26

8:47

9.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

48:24

+10:27

8:48

10.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

50:09

+12:12

9:07

11.

Jan Anders Istad

Asker Skiklubb

52:52

+14:55

9:36

12.

Harald Iwe

IL GeoForm

53:40

+15:43

9:45

13.

Torstein Hole

Nydalens SK

54:08

+16:11

9:50

14.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

54:48

+16:51

9:57

15.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

55:33

+17:36

10:06

16.

Lars Baklid

Konnerud IL

55:46

+17:49

10:08

17.

Torstein Kvaale

Asker Skiklubb

1:00:03

+22:06

10:55

18.

Christian Reusch

Heming Orientering

1:02:40

+24:43

11:23

19.

Trygve Leivestad

Sarpsborg OL

1:03:04

+25:07

11:28

20.

Bent Sande Kverme

Fossum IF

1:03:15

+25:18

11:30

21.

Stig Instanes

Sturla, IF

1:07:14

+29:17

12:13

22.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

1:09:45

+31:48

12:40

23.

Trond Brevik

Fossum IF

1:17:17

+39:20

14:03

24.

Atle Wøllo

Kongsberg OL

1:18:58

+41:01

14:21

25.

Leif Erik Havnen

Røyken OL

1:21:35

+43:38

14:50

26.

Rune Sørensen

Sturla, IF

1:50:58

+1:13:01

20:10

DNS

Espen Røste

Kongsberg OL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Kristiansen

IL Tyrving

36:42

+0:00

8:32

2.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

36:48

+0:06

8:33

3.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

38:14

+1:32

8:53

4.

Kjell Westin

Porsgrunn OL

38:42

+2:00

9:00

5.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

38:47

+2:05

9:01

6.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

38:49

+2:07

9:01

7.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

39:20

+2:38

9:08

8.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

40:23

+3:41

9:23

9.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

40:47

+4:05

9:29

10.

Johan Lunde

IL Koll

41:44

+5:02

9:42

11.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

42:22

+5:40

9:51

12.

Martin Granly

Lillomarka OL

42:41

+5:59

9:55

13.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

43:50

+7:08

10:11

14.

Morten Karlsen

Måren OK

44:59

+8:17

10:27

15.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

45:09

+8:27

10:30

16.

Morten Due

Måren OK

45:46

+9:04

10:38

17.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

46:15

+9:33

10:45

18.

Roar Bye

Modum OL

49:18

+12:36

11:27

19.

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

49:30

+12:48

11:30

20.

Morten Kongsberg

IL Tyrving

49:41

+12:59

11:33

21.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

49:53

+13:11

11:36

22.

Tore Kjølseth

Nydalens SK

50:34

+13:52

11:45

23.

Bjørn Willadssen

Heming Orientering

51:03

+14:21

11:52

24.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

52:02

+15:20

12:06

25.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

54:08

+17:26

12:35

26.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

54:37

+17:55

12:42

27.

Christian Schibstedt

Røyken OL

57:44

+21:02

13:25

28.

Rolf E. Andersen

Lierbygda OL

1:01:33

+24:51

14:18

29.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

1:04:38

+27:56

15:01

30.

Roy Gjerding

OK Moss

1:05:20

+28:38

15:11

31.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:07:34

+30:52

15:42

32.

Ivar Lindseth

Ringerike OL

1:27:49

+51:07

20:25

DSQ

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

46:48

97

DNS

Terje Henriksen

Asker Skiklubb

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

34:39

+0:00

8:53

2.

Harald Thon

Sturla, IF

36:14

+1:35

9:17

3.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

36:35

+1:56

9:22

4.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

37:52

+3:13

9:42

5.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

43:17

+8:38

11:05

6.

Svein Ackenhausen

Konnerud IL

43:56

+9:17

11:15

7.

Petter Næss

Oppsal Orientering

44:41

+10:02

11:27

8.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

49:14

+14:35

12:37

9.

Torbjørn Nørbech

Ringerike OL

49:46

+15:07

12:45

10.

Øystein Andersen

Eiker OL

55:02

+20:23

14:06

11.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

1:04:43

+30:04

16:35

DSQ

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

43:51

83

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

40:33

+0:00

10:23

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

41:22

+0:49

10:36

3.

Helge Revhaug

Ringerike OL

42:57

+2:24

11:00

4.

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

43:48

+3:15

11:13

5.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

45:41

+5:08

11:42

6.

Per Øhlckers

IL Tyrving

47:28

+6:55

12:10

7.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

57:05

+16:32

14:38

8.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

58:53

+18:20

15:05

9.

Tor-Eivind Bergsvåg

Sandefjord OK

59:24

+18:51

15:13

10.

Harald Bakke

Gjø-Vard OL

1:00:33

+20:00

15:31

11.

Trond Wettergreen

Driv IL

1:09:09

+28:36

17:43

DSQ

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

55:30

83

DNS

Bernt Tollefsen

IL GeoForm

DNS

Jørgen Holmboe

IL Tyrving

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

34:52

+0:00

12:01

2.

Eirik Eriksen

Sturla, IF

36:02

+1:10

12:25

3.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

37:47

+2:55

13:01

4.

Thorolf Trolsrud

Botne SK

37:49

+2:57

13:02

5.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

38:15

+3:23

13:11

6.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

38:32

+3:40

13:17

7.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

39:31

+4:39

13:37

8.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

40:11

+5:19

13:51

9.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

41:59

+7:07

14:28

10.

Lasse Vråle

Sturla, IF

43:46

+8:54

15:05

11.

Arne Lande

Bø OL

49:45

+14:53

17:09

12.

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

52:20

+17:28

18:02

13.

Magnar Øvreås

Botne SK

52:56

+18:04

18:15

14.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

57:17

+22:25

19:45

DSQ

Ole Skogedal

Asker Skiklubb

50:30

78

DSQ

Klaus Engen

Eidskog OL

1:13:31

100

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elling Frøvoll

Sturla, IF

40:41

+0:00

14:01

2.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

41:20

+0:39

14:15

3.

Eigil Kongsfjell

OL Tønsberg og omegn

43:55

+3:14

15:08

4.

Sturle Hånes

IL GeoForm

46:49

+6:08

16:08

5.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

48:42

+8:01

16:47

6.

Tormod Høimyr

Sturla, IF

50:11

+9:30

17:18

7.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

52:37

+11:56

18:08

8.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

53:39

+12:58

18:30

9.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

57:33

+16:52

19:50

10.

Per Meiland

Lommedalens IL

1:00:25

+19:44

20:50

11.

Tor Henriksen

Årvoll IL

1:13:38

+32:57

25:23

DSQ

Erling Tidemann

Lommedalens IL

48:27

100

DSQ

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

52:21

100

DSQ

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

1:09:41

78

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Haugerud IF

45:21

+0:00

15:38

2.

Kjell H. Eriksen

Fossum IF

55:58

+10:37

19:17

3.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:00:07

+14:46

20:43

4.

Leiv Hope

Kongsberg OL

1:04:12

+18:51

22:08

5.

Einar Larsen

Sturla, IF

1:04:52

+19:31

22:22

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:05:27

+20:06

22:34

7.

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

1:24:23

+39:02

29:05


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 november 2015, 17:07:39

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

383

Antall startet:

365