Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmasterskap sprint 31. oktober 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Bjørkan

Byåsen IL

30:07

+0:00

2.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

39:21

+9:14

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

19:39

+0:00

2.

Silje Moen

Byåsen IL

25:49

+6:10

3.

Emma Thun

Byåsen IL

25:50

+6:11

4.

Ingeborg A Sæternes

Byåsen IL

28:44

+9:05

DNS

Maren Viken

Byåsen IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

17:46

+0:00

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

17:47

+0:01

3.

Andrine Viken

Byåsen IL

26:20

+8:34

4.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

28:43

+10:57

DNS

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

18:53

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

19:26

+0:33

3.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

20:08

+1:15

4.

Jenny Persson

Byåsen IL

20:50

+1:57

5.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

21:16

+2:23

6.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

23:34

+4:41

7.

Mari Hoff

Byåsen IL

26:32

+7:39

8.

Gunn Tove N. Leiren

Byåsen IL

31:33

+12:40

9.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

44:58

+26:05

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Arnesen

Byåsen IL

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

22:54

+0:00

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

24:01

+1:07

4.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

27:47

+4:53

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Byåsen IL

16:02

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

18:36

+0:00

2.

Einar Eide

Byåsen IL

24:15

+5:39

DNS

Håkon Sæternes

Byåsen IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Lodgaard

Byåsen IL

5:28

+0:00

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

17:10

+11:42

3.

Isak A Sæternes

Byåsen IL

20:46

+15:18

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Freidig

13:33

+0:00

2.

Terje Maroni

Byåsen IL

14:15

+0:42

3.

Grunde Varting

NTNUI

16:10

+2:37

4.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

16:59

+3:26

5.

Snorre Hansen

Byåsen IL

17:10

+3:37

6.

Snorre Sæternes

Byåsen IL

17:38

+4:05

7.

Børge Leiren

Byåsen IL

17:48

+4:15

8.

Vegard Hannsen

Trollelg OK

18:24

+4:51

9.

Jørgen Longva

Byåsen IL

20:56

+7:23

10.

Arild Heggeset

Freidig

22:15

+8:42

11.

Erik Storaas

Byåsen IL

23:05

+9:32

12.

Sigurd Halle Opedal

NTNUI

24:22

+10:49

13.

Ingmund Bjørkan

Byåsen IL

26:30

+12:57

14.

Torgeir Aune

Byåsen IL

46:09

+32:36

DNS

Harald Storrønning

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hagen

Byåsen IL

16:56

+0:00

2.

Øyvind Schjelderup

Freidig

17:46

+0:50

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

17:47

+0:51

4.

Bjarne Lien

Byåsen IL

18:09

+1:13

5.

Helge Eriksen

Byåsen IL

22:13

+5:17

6.

Robert Strøm

Wing OK

35:46

+18:50

Brutt

Haakon Arnesen

Byåsen IL

13:24

Brutt

Roar Forbord

Malvik IL

DNS

Anders Lauglo

OL Trollelg

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Berg Hanssen

Byåsen IL

21:50

+0:00

2.

Jørgen Aune

Byåsen IL

24:44

+2:54

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

22:37

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 oktober 2015, 17:28:43

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

59

Antall startet:

54