Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap mellom Byåasen 31. oktober 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

42:05

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

21:49

+0:00

2.

Silje Moen

Byåsen IL

39:43

+17:54

2.

Emma Thun

Byåsen IL

39:43

+17:54

Brutt

Ingeborg A Sæternes

Byåsen IL

DNS

Maren Viken

Byåsen IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

30:35

+0:00

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

33:48

+3:13

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

34:10

+3:35

4.

Andrine Viken

Byåsen IL

45:28

+14:53

5.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

1:05:20

+34:45

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

39:11

+0:00

2.

Kristin Åstebøl

Byåsen IL

44:56

+5:45

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

44:58

+5:47

4.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

45:21

+6:10

Brutt

Jenny Persson

Byåsen IL

34:10

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

46:41

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

1:08:10

+21:29

Brutt

Gro Rypdal

Byåsen IL

57:26

DNS

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Byåsen IL

14:32

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Eide

Byåsen IL

20:05

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

32:09

+0:00

2.

Are Lodgaard

Byåsen IL

36:27

+4:18

3.

Isak A Sæternes

Byåsen IL

57:02

+24:53

Brutt

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Maroni

Byåsen IL

39:47

+0:00

2.

Snorre Hansen

Byåsen IL

40:17

+0:30

3.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

40:45

+0:58

4.

Snorre Sæternes

Byåsen IL

40:54

+1:07

5.

Jørgen Longva

Byåsen IL

42:34

+2:47

Kom inn på 3.-plass ca 5 sekunder etter Snorre Hansen.

6.

Vegard Hanssen

Trollelg OK

43:31

+3:44

7.

Torgeir Aune

Byåsen IL

46:01

+6:14

8.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

51:53

+12:06

9.

Børge Leiren

Byåsen IL

58:05

+18:18

10.

Arild Heggeset

Freidig

58:49

+19:02

Brutt

Harald Storrønning

Byåsen IL

54:44

DNS

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

DNS

Børge Leiren

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

42:46

+0:00

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

45:21

+2:35

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

49:39

+6:53

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

1:01:03

+18:17

Brukte 56.00 på min klokke

5.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:03:46

+21:00

6.

Geir Paulsen

Trollelg OK

1:04:49

+22:03

7.

Robert Strøm

Wing OK

1:07:42

+24:56

8.

Erling Bye

Byåsen IL

1:08:54

+26:08

9.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:09:59

+27:13

10.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

1:19:26

+36:40

Brutt

Roar Forbord

Malvik IL

Fullførte tid 1.03.47

DNS

Svein Endre Hove

Byåsen IL

DNS

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

DNS

Haakon Arnesen

Byåsen IL

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

36:48

+0:00

2.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

40:27

+3:39

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh Hanssen

Byåsen IL

22:02

+0:00

2.

Jørgen Aune

Byåsen IL

39:48

+17:46

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

23:29

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 oktober 2015, 17:57:42

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

58

Antall startet:

51