Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Urban 11. oktober 2015

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

31:34

+0:00

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

34:45

+3:11

3.

Maren Viken

Byåsen IL

43:38

+12:04

4.

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

52:26

+20:52

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Viken

Byåsen IL

58:15

+0:00

2.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

59:29

+1:14

3.

Anna Renolen

Wing OK

1:08:12

+9:57

DSQ

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:24:06

130

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

59:33

+0:00

2.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

1:15:49

+16:16

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

NTNUI

56:50

+0:00

2.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

1:06:15

+9:25

3.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

1:09:39

+12:49

4.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

1:11:34

+14:44

DSQ

Martine Åstebøl

NTNUI

1:04:17

152

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

1:07:56

+0:00

2.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

1:08:42

+0:46

3.

Tone Almås

IL Leik

1:08:46

+0:50

4.

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

1:12:14

+4:18

5.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

1:14:06

+6:10

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

1:14:26

+6:30

7.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

1:16:09

+8:13

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

59:21

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

31:22

+0:00

2.

Nikolai Renolen

Wing OK

51:18

+19:56

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

42:44

+0:00

2.

Mathias Hermstad

Freidig

50:56

+8:12

3.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

52:59

+10:15

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

IL Leik

52:07

+0:00

2.

Andreas Alvem

NTNUI

55:39

+3:32

3.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

59:08

+7:01

4.

Arne Johannes Løkken

Flosta IL

1:03:13

+11:06

DSQ

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

48:10

128 130

DSQ

Johannes K. Midtbø

Wing OK

1:24:32

156

DNS

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

DNS

Pierre Husebø Chambenoit

NTNUI

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

49:17

+0:00

2.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

49:44

+0:27

3.

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka OL

49:47

+0:30

4.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

50:39

+1:22

5.

Bjørn Lundanes

NTNUI

51:39

+2:22

6.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

51:59

+2:42

7.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

53:26

+4:09

8.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

54:50

+5:33

9.

Kristoffer Nesland

NTNUI

57:15

+7:58

10.

Niklas Profors

NTNUI

57:23

+8:06

11.

Snorre Hansen

Byåsen IL

1:01:00

+11:43

12.

Adrian Opheim

NTNUI

1:01:08

+11:51

13.

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

1:06:50

+17:33

14.

Per-Martin Grønli

Flosta IL

1:19:52

+30:35

DSQ

Tommy Schmid

OL Trollelg

29:48

155 156 154 152 73 74 75 158 159 122 77 125 12...

DSQ

Fredrik Steinsvik

NTNUI

52:13

153 129 155 156

DSQ

Per Arne Troset

Wing OK

1:05:49

72 79 123 128 78 130 153 129 155 156

DNS

Sindre Johannessen

Freidig

DNS

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

52:33

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

54:13

+1:40

3.

Kjetil Wirak

Stavanger Orienteringsklubb

56:29

+3:56

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

58:33

+6:00

5.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:01:32

+8:59

6.

Rune Stræte

Wing OK

1:02:03

+9:30

7.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

1:02:31

+9:58

8.

Oluf Bøckman

Kristiansand OK

1:04:50

+12:17

9.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:05:19

+12:46

10.

Roy Seland

Wing OK

1:05:46

+13:13

11.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

1:06:10

+13:37

12.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:08:21

+15:48

13.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:13:14

+20:41

DSQ

Vegard Hansen

OL Trollelg

56:35

152 74

DSQ

Svenn-Ivar Svendsen

1:01:45

75

DSQ

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:13:39

152

DNS

Stein Ivar Foss

Melhus IL

DNS

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

Wing OK

49:03

+0:00

2.

John Lerli

Melhus IL

57:04

+8:01

3.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

58:57

+9:54

4.

Helge Rustad

Freidig

1:02:30

+13:27

5.

Geir Aune

Bjugn IL

1:02:35

+13:32

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Lund

Hamar OK

31:16

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

34:40

+3:24

3.

Anders Waage

Freidig

36:27

+5:11

4.

Tom Bugge

Byåsen IL

38:18

+7:02

5.

Robert Strøm

Wing OK

40:40

+9:24

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

41:55

+10:39

7.

Per Løvaas

OL Trollelg

45:06

+13:50

Klasse: Åpen Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Elin Watson

NTNUI

28:44

+0:00

2.

Rannveig Jørgensen

NTNUI

29:39

+0:55

3.

Kristin Åstebøl

Byåsen IL

34:44

+6:00

4.

Mari Hoff

Byåsen IL

35:08

+6:24

5.

Maria Belsby

35:44

+7:00

6.

Erik Storaas

Byåsen IL

38:01

+9:17

7.

Adeline Lanterne

NTNUI

41:13

+12:29

8.

Mai Iren Almås

Leik IL

41:55

+13:11

9.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

43:46

+15:02

10.

Jitapriya Das

NTNUI

1:18:26

+49:42

Klasse: Åpen Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

45:37

+0:00

2.

Geir Willumsen

Freidig

1:03:10

+17:33


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 november 2015, 17:08:44

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

97

Antall startet:

91