Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Førstemannhjem 7. november 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bettina Nystuen

Røyken O-lag

1:44:17

+0:00

28:58

2.

Maj Lene Nystuen

Røyken O-lag

+0:0-17

0:00

Klasse: D - kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

1:13:10

+0:00

17:50

2.

Marie Kvarme

Røyken OL

1:13:12

+0:02

17:51

3.

Mina Akiko Horni-Johnsen

Røyken O-lag

1:13:18

+0:08

17:52

4.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

1:13:22

+0:12

17:53

5.

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

1:15:07

+1:57

18:19

6.

Anne Moian Nydal

Asker Skiklubb

1:15:21

+2:11

18:22

7.

Tone Skram

Røyken O-lag

1:27:19

+14:09

21:17

7.

Hanne-Kristin Kvarme

Røyken OL

1:27:19

+14:09

21:17

9.

Inger Schibstedt

Røyken O-lag

1:58:55

+45:45

29:00

10.

Aagot Hartmann

Røyken O-lag

1:58:58

+45:48

29:00

11.

Lisa Sørensen

Røyken O-lag

2:45:18

+1:32:08

40:19

Klasse: H - kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Johnsen

Røyken OL

1:13:21

+0:00

17:53

2.

Noah Rølles Issowitsch

Røyken O-lag

1:13:24

+0:03

17:54

3.

Ola Kjølstad

Røyken OL

1:13:40

+0:19

17:58

4.

Torodd Kolbergsrud

Røyken O-lag

1:17:37

+4:16

18:55

5.

Simen Kolbergsrud

Røyken O-lag

1:17:55

+4:34

19:00

6.

Simen Hope Abel

Røyken O-lag

1:25:44

+12:23

20:54

7.

Kim Abel

Røyken O-lag

1:25:56

+12:35

20:57

8.

Knut Bjerknes

Røyken OL

1:30:48

+17:27

22:08

DSQ

Svein Burvald

Røyken O-lag

1:21:48

156 157 158 96 175

DSQ

Daniel Nystuen

Røyken OL

1:44:54

156 157 158 96

DSQ

Gunnar Amundsen

Røyken O-lag

1:56:41

156 157 158 96

Klasse: D - mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Svanberg

Røyken O-lag

1:21:13

+0:00

14:46

2.

Anne Kathrine Linnebo

Asker Skiklubb

1:22:29

+1:16

14:59

3.

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

1:36:52

+15:39

17:36

4.

Marit Gano

Røyken O-lag

1:37:02

+15:49

17:38

5.

Cathrine Norvik

Røyken O-lag

1:43:34

+22:21

18:49

6.

Liv Jorunn Kolnes

Røyken O-lag

1:58:09

+36:56

21:28

7.

Ida Svanberg

Røyken OL

2:16:48

+55:35

24:52

Klasse: H - mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

1:10:55

+0:00

12:53

2.

Christian Bugge

Røyken O-lag

1:21:43

+10:48

14:51

3.

Kjell Svanberg

Røyken O-lag

1:25:46

+14:51

15:35

4.

Rolf E. Andersen

Lierbygda OL

1:36:56

+26:01

17:37

5.

Roar Nydal

Asker Skiklubb

1:38:59

+28:04

17:59

6.

Per Ove Transeth

Røyken O-lag

1:58:13

+47:18

21:29

7.

Ståle Svanberg

Røyken O-lag

2:16:39

+1:05:44

24:50

8.

Daniel Kristoffersen

Røyken O-lag

2:16:40

+1:05:45

24:50

Klasse: D - lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Baldishol Brevig

Røyken O-lag

1:43:23

+0:00

10:46

2.

Ida Syversen

Røyken O-lag

1:51:36

+8:13

11:37

3.

Marion Nilsen

Røyken O-lag

2:14:09

+30:46

13:58

4.

Solveig Sletner

Røyken O-lag

3:10:00

+1:26:37

19:47

Klasse: H - lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Sætra

Hadeland OL

1:19:35

+0:00

8:17

2.

Simen Bjørningsøy

Nydalens SK

1:25:40

+6:05

8:55

3.

Stig Carlson Strandhagen

Røyken OL

1:29:47

+10:12

9:21

4.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

1:30:03

+10:28

9:22

5.

Trygve Bryhn

Røyken O-lag

1:30:13

+10:38

9:23

6.

Roger Wiik

Røyken O-lag

1:41:42

+22:07

10:35

7.

Øyvind Roger Hansen

Røyken O-lag

1:51:18

+31:43

11:35

8.

Kristian Kalager

Asker SK

1:51:20

+31:45

11:35

9.

Kristian Nøss

Røyken OL

1:51:39

+32:04

11:37

10.

Kjell Rønneberg

Røyken O-lag

1:53:26

+33:51

11:48

11.

Peter Carlsen

Røyken OL

2:05:21

+45:46

13:03

12.

Jon Erik Kvarme

Røyken O-lag

2:05:23

+45:48

13:03

13.

Arne Bryhn

Røyken O-lag

2:14:02

+54:27

13:57

14.

Tom Bryhn

IF Sturla

2:14:06

+54:31

13:58

15.

Christian Schibstedt

Røyken O-lag

2:18:24

+58:49

14:25


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 november 2015, 17:00:00

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

58

Antall startet:

58